Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) dzsavermadar válasza dugojancsi (#19799) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Meghallgattam, nagyon tetszett amit felraktál, de én már nem követem a kor zenéjét. :(((
Én leragadtam idestova 30-40 éve ezeknél: :K

Jimi Hendrix, Deep Purple, Pink Floyd, Led Zeppelin, Rolling Stones, The Doors, Scorpions,,Black Sabbath, Lenny Kravitz, Alice Cooper, Emerson Lake & Palmer, Jethro Tull, StatusQuo, Uriah Heep,
csak néhányat említve. :C

Magyaroknál: Omega, LGT, Mini, P-Mobil, Karthagó, Edda, Hobo Blues Band :D

És a kiüthetetlenül kedvencem, (ugyan kicsit más stílus) Bob Marley :DD

Egy igazi "rocker", addig "rocker", amíg meg nem hal. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19802) 0414setsuna válasza dugojancsi (#19799) üzenetére


0414setsuna
tag

Big respect lol, nem gondoltam volna hogy te is a metált szereted :D
Régen én is hallgattam COB-ot, most inkább a Kalmah adja

[ Szerkesztve ]

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#19803) N€T0X|N válasza drr (#19798) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Jaj már! Nem kell a hiszti. Én se raktam zenét a videó alá, de nem azért, mert Dzsaver nem rakott. De nekem meg nem tetszenek a te zenéid, na? Sose lesz olyan, ami mindenkinek tetszik, erre céloztam, de látom itt mindenki ilyen azonnal megsértődős fajta.

Sent from my keyBoard

(#19804) smisa


smisa
őstag

Ok vita lezárva én ezt a zenét kérem :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19805) 00roli00 válasza dzsavermadar (#19801) üzenetére


00roli00
aktív tag

Doors jöhet...

(#19806) Jim74


Jim74
nagyúr

Szerintem meg varjúdombi mesék felolvasás menjen a videók alatt... :)) :DD :DDD

(#19807) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

A szokásos aláfestéssel, legalább lehet hallani a fékcsikorgásokat. :R

A tegnapi Fórum párbeszéd margójára.
A mai Krónikából kiragadott részlet.(klikk a képre!)


:))

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19808) drr válasza N€T0X|N (#19803) üzenetére


drr
őstag

Kérem szépen, félre lettem értve. Nem sértődtem én meg... :N

Csak arra céloztam, hogy ha nincs zene, nincs gond, bár akkor meg az a gond :C

Belga után szabadon:
Ha van zene a klipben, az a baj,
Ha nincs zene a klipben, az a baj,
Ajánlok egyet-kettőt, az a baj,
Mások is ajánlanak, az a baj.

Ha rockot ajánlok, az a baj,
Ha rappet ajánlok, az a baj,
Ha eurodisco-s bólogatóst, az a baj,
Ha semmit se ajánlok akkor meg az a baj...

[ Szerkesztve ]

(#19809) vviktor1 válasza ficsor001 (#19789) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Hát nem :)
A driftelés egyik módja :DD

Ne dudálj, küzdj !

(#19810) ficsor001 válasza drr (#19808) üzenetére


ficsor001
tag

Ha gyorsan megyek az a baj,
Ha lassan megyek az a baj,

Ha oldalra nézek az a baj,
Ha nem nézek hátra az a baj,
Ha hátranézek elrontom a kanyart akkor meg az a baj.

Még friss gumit és én adjak? Az a baj...
:D

Engem is megihlettél:)

(#19811) drr válasza ficsor001 (#19810) üzenetére


drr
őstag

:DD

(#19812) ficsor001 válasza drr (#19811) üzenetére


ficsor001
tag

Amúgy grat,jóvolt.
Te amúgy ki vagy?:D

(#19813) drr válasza ficsor001 (#19812) üzenetére


drr
őstag

zolee76

Ha rankedes vagyok, az a baj,
Ha félős nyuszi vagyok, az a baj,
Balesetet okozok, az a baj,
Ha nem nyomok F2-t akkor meg az a baj.

:))

[ Szerkesztve ]

(#19814) motormouse válasza drr (#19813) üzenetére


motormouse
aktív tag

...nincs itt baj semmi :D
...kocsiba bee, ablakot lee, könyököt kií, kettesbe bee, .... :U
...na jólvan Budapestől Fűzfőig! 2kilóó, onnantól a parton végig gyökketőő...
...érzeed ?!?! :DDD :R

(#19815) ficsor001 válasza drr (#19813) üzenetére


ficsor001
tag

Ha még nem tudsz gyorsan menni az a baj,
Ha nem gyakorolsz az a baj,
Ha gyakorolsz legyőzöl mindenkit az a baj...

:D

(#19816) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 00-tól készítek Coll:OFF szerót, akinek van kedve, jöjjön :))ni! :R

17 : 45-től készítek normál szerót, akinek van kedve, jöjjön :))ni :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19817) drr válasza Syrius XIX (#19816) üzenetére


drr
őstag

A 17-esre egy jegy rendel! :D

(#19818) 00roli00 válasza Syrius XIX (#19816) üzenetére


00roli00
aktív tag

17:03. Hol van a szeró? ;)

(#19819) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#19816) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Én tudok várni. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19820) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A tegnapi gurulást köszönöm mindenkinek, igazán jó volt! Sőt SZUPER!

Bátorkodom megjegyezni, annak idején, amikor elkezdtem privát szerót készíteni, én valami olyasmire gondoltam, minta milyen tegnap volt! THX all! :R

Remélem, jó irányba mozdultunk el (és ezt az irányt meg is tartjuk), és tovább fogjuk folytatni az olyan meneteket, minta tegnapi! Legalábbis én szeretném, ha a tegnapi nap nem egyedi eset, hanem általános lenne! Tudom, a cél nem az volt, hogy én jól érezzem magam, de akkor is nagyon jó volt a tegnapi! Csak így tovább!!!

A zenéket köszönöm, de ha kérhetem pls. all (!) küldjétek privibe, mert akkor nem kell keresgélnem! :K

Megígérem, 11111111-iket fel fogom használni! Nálam nincs rossz zene, max. olyan, amit nem szeretek! Attól mert nem szeretem, még nem biztos, hogy rossz! Előre is köszönöm.

Sajnos az egyetlen baj az velem, hogy én csak 2-féle zenét ismerek, van olyan, amit:

1. Szeretek, az tetszik és van olyan, amit ....

2. Nem szeretek, az nem tetszik!

Ez az én hibám, elismerem :)

Listát esetleg írhatok, mik vanank most fennt a gépemen, talán abból is le lehetne szűrni (megérteni) ezt-azt! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19821) ficsor001 válasza Syrius XIX (#19820) üzenetére


ficsor001
tag

Tényleg jóvolt a tegnapi nap.
Jó lenne ha minden nap olyan lenne mint tegnap volt:)

(#19822) N€T0X|N válasza drr (#19808) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Akkor sorry, visszavonva. :R

Sent from my keyBoard

(#19823) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ezt pedig külön írom, mert megígértem, hogy le fogom írni:

Egy viszonylag jelentéktelen dolog miatt alakult ki egy kis vita az előbb, amiről nekem eszembe jutott egy dolog, csak nem tudtam normálisan leírni két mondatban, és ez lett kicsit felfújva.

Adott a szitu, a helyszín SPA. Az utolsó nagy gyorsasági szakasz, aminek a végén van egy enyhébb kanyar (nevezzük nevén: a Blanchimont kanyar), és ott szoktak egyesek kimenni a jobboldali betonsávra, elhagyva a pálya vonalvezetését. Az igazi TOCA-ban tudtommal erre ugyan nincs különösebb büntetés (más versenyekben annál inkább), a játék meg mint tudjuk egyáltalán nem foglalkozik ilyesmivel, szóval lehet, nincs akadálya.

DE!

Velem is megesett már - nem is egyszer - hogy a pályára visszajövő, azon gyakorlatilag keresztülvágó, és ezek után baloldalt a pálya nyomvonalát ismét elhagyó, autós miatt kényszerített manővert hajtottam végre, hogy ne szálljak bele, vagy ő belém, mert magasról tett arra, hogy én épp ott vagyok. Vagyis a pálya vonalán, mert akár tetszik, akár nem, van ilyen. Fel van festve, tetszik tudni?

Értem én, hogy valaki így veszi a kanyart, szíve joga, a játék nem fog szólni érte, meg én se (már csak azért se, mert szerintem nem gyorsabb). De igenis vegyük észre, hogy vannak esetek, amikor ezzel másra egyrészt a frászt hozza, másrészt akár balesetet is, ha nem figyel. A "ha nem figyel"-en (vagy leszarja, egyéniség kérdése) volt a hangsúly, és azt gondolom, hogy itt igenis neki kell figyelnie.

Erről beszéltem, amikor elsőbbségről beszéltem. Ha valaki lemegy a pálya ívéről, és utána belém durran, mert visszajön - de én épp ott vagyok - akkor maradjon csendben, mert itt nem nekem kell rá figyelnem.

Lehet, hogy a játék nem szól egy szót se, de attól még van egy nyomvonal, ami a kijelölt útvonal (és itt nem az ideális ívről beszélek, remélem érthető). Nehogymár nekem kelljen ahhoz alkalmazkodni, aki nemhogy nem azon, de még a közelében sem megy!

Remélem érthetően írtam le, és nem lesznek ebből se viták se problémák, de jelzem, hogy velem már többször megesett, és csak rajtam múlt, hogy nem lett belőle paff (bár volt amikor igen). A fenti eset csak példa volt, de azért hoztam fel épp ezt, mert SPA-t és azt a kanyart/szitut mindenki jól ismeri.

Sent from my keyBoard

(#19824) x63 válasza N€T0X|N (#19823) üzenetére


x63
aktív tag

Igazad van egy kivétellel : a betonsáv mellett gyorsabb. :DDD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#19825) N€T0X|N válasza x63 (#19824) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Akkor csak én vagyok béna, de mindegy is, ez nem zavar. :)

Sent from my keyBoard

(#19826) motormouse válasza N€T0X|N (#19823) üzenetére


motormouse
aktív tag

...ha megnézel egy videót a pályának azon szakaszáról, amin épp egy túraautó futam megy, akkor hamar rá fogsz jönni, h a sikán előtti egyenes szakasz jobb oldalán lévő placcot nem szokás használni (szinte mindenki oda tér ki egyből a bal enyhe után), de az éles jobbos kanyar előtt lévő bal oldalt el szabad hagyni egy autó szélességgel (játék jóval nagyobb helyet kínál), ezt egy zölden felfestett sáv jelzi a pirosfehér csíkon túl, igaz a valóéletben a fizika durvább mint itt a játékban és nem is feltétlen lenne szerencsés, hisz bejönnének belsőívre melléd, ...na most ebből adódóan nem vétettél h ott voltál, és tiszta sor ha kizúznak akkor a másik a hibás, de számolnod kell azzal h lassabb leszel, ami azzal jár h útban vagy, tehát alkalmazkodnod kellene a lehetőségekhez és a szituációkhoz, ami itt a játék esetében átírja a valóélet pályaszabályait. ...és tán már csak 50%ban lesz hibás a másik, feltehetően ő már számol ezzel a jelenséggel, és igen furán néz arra, az utólsó pillanatban, aki még hisz a szabályok betartásában, főleg h alkalmazza is, ...ez egy sajnálatos naivitás volt részedről lásd be, de nem rosszindulatból írom hidd el

...valószínűleg ha a játékban a pálya szabályos vonalvezetéséit ilyen szigorúan és felháborodva szeretnéd betartatni, akkor közúton is ha valaki záróvonalnál megelőz majd, azonnal leállsz az útszélére, lezárod az autódat és duzzogva hazamész, ...nanee :R

...relax, és élj a lehetőségekkel :U

(#19827) x63 válasza motormouse (#19826) üzenetére


x63
aktív tag

Ne itt írogass regényt, gyere inkább rankedre ! :DD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#19828) motormouse válasza x63 (#19827) üzenetére


motormouse
aktív tag

...pause van egy kicsit, az elöbb úgy voltam vele h mára ennyi, de ok megyek majd, max 15perc :R

(#19829) vviktor1 válasza N€T0X|N (#19823) üzenetére


vviktor1
aktív tag

A gridben 99% jobboldalon megy a fal mellett ezen a szakaszon, (szerintem a Blanchimont eggyel visszább van) ez miatt nem jellemző a baleset mert ott szinte azonos sebességgel halad mint a pályán levő, ennek ellenére neked van igazad Pláne olyanokkal szemben aki a buszmegállót már a bal palánktól kezdi. Na ez már veszélyesebb művelet (szerintem se gyorsabb így) mert 1 :keresztezi a pályát 2. a jobbosba érve megintcsak bevág a nyomvonalon érkezőknek akikre nem is tud figyelni mert már a következő fordulóra kell ott koncentrálni.
Ha ott így kicsapnak akkor jogos az 1 pont, mert ha elhagyja a pályát úgy érkezzen vissza hogy ne zavarja a pályán lévőket
Részemről jobbra letérek, de a jobbost a nyomvonal bal széléről kezdem nem a palánktól

Nade vannak itt profi pályaelemzők is, majd ők megmondják jól :) De mintha már tárgyaltuk volna ezt korábban is (konkrétan Spa-t, talán még dokar mester)

Köszi a mait mindenkinek :R

Ne dudálj, küzdj !

(#19830) dzsavermadar válasza N€T0X|N (#19823) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Most már értem, de ott nem tudtam figyelni, sőt le is maradtam az elejéről.
Megértelek, és tökéletesen igazad van, de én is azt mondom, amit M-Motor,
fogadd el, elsőbbségi szabálymódosításra úgy sincs lehetőség.
Biztosan láttad, én sem használom sose ezt a lehetőséget. Mégsem dünnyögtem a következményeiért, pedig volt részem benne.
Bizony vigyázni kell mindenkinek, és ha két "normális" találkozik a "kereszteződésben", akkor úgysincs gond. Ha meg "normálatlan", azzal meg máshogy is lenne találkozás.
Talán aki a második keresztnél balról jön, annak kellene jobban figyelnie/vigyáznia, mert ő rálát a másikra, aki viszont csak a jobbkanyarra tud figyelni. Balra tekintgetni ott, és akkor lehetetlen, legfeljebb tudja, hogy érkezik onnan egy jármű. Mondjuk, nem egy kellemes érzés, tudom magamról. Az amúgy sem egyszerű kanyar bevételét mindig megzavarja.

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19831) motormouse válasza dzsavermadar (#19830) üzenetére


motormouse
aktív tag

...főként csak azért gondoltam, h hozzászólok m én voltam a két autó közül az egyik aki közvetlen mögötte érkezett, és nem kis mákolás volt h nem vertem telibe, személy szerint én meglepődtem, de csak egy pozíció védésnek gondoltam h bent maradt, arra nem h így gondolta, de ha jól éreztem, voltam egy pillanatra jobbra tőle, elmentem mögötte egyszer, aztán mellette balról és végül az egyenesre elé estem be, ha minden igaz akkor csak festéket cseréltünk, necces volt 3 autónak, de úgy tűnt Ő ment hozzánk képest keresztbe
...azt amúgy meg kell vallanom, h én tipikusan bal széléről kezdek, de ugyanakkor az egyenes közepére érkezek, szűken a gumifal mellett viszem ki az orrát és nem érek át az egyenes elején a jobb oldali pirosfehér csíkon, tehát ugyanazt csinálom mint más, csak eltolva egy sávval balra, m Ők viszont a sikánból a jobb falhoz tartanak, (mondom ezt arra az esetre ha nem vagyok egyedül a sikánban) , ha egyedül vok akkor bal széléről ---> jobb szélére eresztem (kevesebb gomb nyomkodás kanyarodáshoz billentyűzeten, kevesebb lendületet vesz el)

...nem mondom, h csinálja másképp, de erősen szituáció függő mennyire jön ki jól Ő v épp a másik, m lehet ez egy nyerő dolog h megfogja a mögötte lévőket, de ahogy Ő, úgy épp a másik is kaphat pofont tőle a manőver közben, ...tessék előrelátó lenni és név szerint tudni ki melyik figurát tolja ott, esetleg egyre több dolgot tudni a versenytársakról különböző pályákon
:R

HunMan, Setsuna, Peti ...and Dear Mongo-Pongo!
...köszi a gurulást ! :D

(#19833) zodo válasza dzsavermadar (#19832) üzenetére


zodo
nagyúr

Ma unatkoztam és a Fraps-al cseszödtem.
Megtaláltam a jó beállítást a jó minőséghez, de a 3,90GB-os darabok összefésüléséhez nincs valami jó progi tipped amivel még konvertálni is tudom és nem kell külön progi még ahhoz is?

(#19834) dzsavermadar válasza zodo (#19833) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nem tudok univerzális programot olyant, ami mindenre jó minőségben tud dolgozni.
Én VirtualDub-al vágok, esetenként fűzök( csak avi-t kezel és azt hiszem konvertál is, de nem tudsz nagyon állítgatni), ugye a Pinnacle-vel effektezem és mentem fájlba, és a WinX-el konvertálom(gyorsabb, mint az Any, és jó) Most már flv-be konvertálok, mert a You Tube azt támogatja a legjobban, és a WinX-ben jók az állítási lehetőségek. Sajnos ennyi.
Kb 2 órám elmegy effektíve munkában a Krónikával naponta, plusz a konvert és feltöltési idők
.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19835) x63 válasza zodo (#19833) üzenetére


x63
aktív tag

Zodo, FormatFactory mindent tud.

Itt van.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#19836) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#19837) N€T0X|N válasza dzsavermadar (#19830) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Kizárólag azért írtam le ezt az esetet - egy példán keresztül, amiből van ám több is :) - mert észre kell vennie mindenkinek, hogy nem fekete-fehér a GRID világa sem. És ezek miatt az esetek miatt valaki mégis szívja a fogát néha (sokadiknál már én is kiakadok, szerencsére nem szokott sokszor előferdülni), hiába csak egy játék. Pont ezért kéne mindenkinek mindenhol figyelnie, de elsősorban azoknak, akik hátul vannak, nem a pályán vannak, stb. Van aki itt figyel kevésbé, van aki simán bénább kicsit (mint pl. én). Nem szándékoztam senkit sarazni ezzel. :R

motormouse: "tessék előrelátó lenni és név szerint tudni ki melyik figurát tolja ott, esetleg egyre több dolgot tudni a versenytársakról különböző pályákon"

Ezzel egyetértek, de csak úgy, mint hátsó versenyző. Ha én megyek elöl nem fogok azzal foglalkozni, hogy te másképp (jobban) veszed majd mögöttem a következő kanyart, és ezért esetleg belémszállsz. Fékezz, te vagy hátul. Neked is tudnod kell, hogy én bénább vagyok, de csak ezért nem fogok kiállni kanyarban (feltartani mondjuk nem szokásom másokat, úgyis elengedem azt, aki érezhetően nagyon jön, és észrevettem már azt is, hogy engem is elenged az, akinél gyorsabb vagyok - ez így van jól). Akkor értelmetlen elkezdeni a versenyt. Vagy marad a coll off... :R

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#19838) Syrius XIX válasza N€T0X|N (#19823) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Vagyis a pálya vonalán, mert akár tetszik, akár nem, van ilyen. Fel van festve, tetszik tudni?"

Nem, nem tudom. Fogalmam sincs, hol a pálya nyomvonala! Van ilyen? Fel van festve? Ügyes vagy, hogy ilyeneket figyelsz, én csak igyekszek ott menni, ahol szerintem gyorsabb vagyok! És ha fel van festve, akkor mi van, kötelező ott menni, vagy mi? Ezért nem értem. De viszont ha azt mondod, hogy "követni kell a pálya nyomvonalát", akkor minden verseny egyszerű: Mindenki ott marad, ahol a rajtnál volt, mert rajt után ugyebár mindenki a pálya nyomvonalát követi! És ha mindenki a pálya nyomvonalát követi, akkor ugye egymás után haladunk egy sorban, hiszen mindenki a pálya nyomvonalát követi! :K

"Értem én, hogy valaki így veszi a kanyart, szíve joga, a játék nem fog szólni érte, meg én se (már csak azért se, mert szerintem nem gyorsabb)."

Akkor menjél ott, nyugodtan, én biztos nem fogok ott menni! Ott fogok menni, ahol érzésem szerint nekem jobb. Ráadásul szerinted "nem gyorsabb" ott, ahol mennek! Akkor megint csak nem értem, mi a probléma?
Hagyjad csak, menjen a sok hülye ott ahol nem gyorsabb, te + kövesd a pálya nyomvonalát! ;)

"Erről beszéltem, amikor elsőbbségről beszéltem. Ha valaki lemegy a pálya ívéről, és utána belém durran, mert visszajön - de én épp ott vagyok - akkor maradjon csendben, mert itt nem nekem kell rá figyelnem."

Hűha, elsőbbség! Nagyon komoly vagy! :K
Nyugodt lehetsz, ha ő ment neked, max. ő kérhet elnézést (amennyiben ez nem így van és még neki áll feljebb, küldd el a francba)! Nehogy már az legyen, hogy én megyek neked (nem tudom volt-e ilyen, szerintem biztos) és te vagy a hibás! Ez tényleg vicces lenne! :((

Két eset szokott előfordulni, ha valakinek sikerül nekimenni, mert sajnos akármennyire is nem akarom, azért időnként sikerül :K:

1. Írom, h sry és +várom (természetesen, ha összetört, akkor nem, mert nincs mire várjak), vagy feladom,
2. Nem írok semmit, de +várom!
Szerintem a 2. variáció barátságosabb, mert + lehet tenni, h nekimegyek (nem szándékosan) beírom, h sry és robogok tovább! Szerencsétlen + talán kikászálódik a verseny végére a fűmező közepéről (vagy nem) pl. Donington, vagy Istanbul mondjuk Touring car-ral.
Igenis tessék megvárni, akit kiütök, kutya kötelességem és becsültbeli dolog!
Most szólok! Nem szeretném a nagy(képű)menők dumáját hallgatni, hogy:"jajj már megint sír ez a ...., mert picit nekimentek!
Nem azért írtam, én továbbra is +fogom várni, akit kiütök, mert szerintem így becsületes!
Aki szerint + nem, az ahogy gondolja, csak jellemről árulkodik ez a gesztus a másik felé! Privát szerón különben sem veszt vele semmit, ha megteszi ezt a gesztust, sőt azt kell mondjam, h csak nyer vele! Mit? Erkölcsi megbecsülést, elismerést! Nézzétek meg pl. Dzsavert, mindenki szeret vele gurulni, de miért? Mert abszolút Fair játékos és nem a helyezés érdekli! Aki esetleg mégsem szeret vele gurulni, írjon nyugodtan, kitiltatom;) (nem tudom +tenni, nehogy komolyan vegyétek, csak vicceltem :P)!

Én se vitának írtam, csak én így látom, nem kell vele 1-etérteni! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19839) zodo válasza x63 (#19835) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi és Dzsavernak is!

Hunman

Rákerestem a topikban, meg is találtam a FF-t, de mintha valami bajod lett volna vele, ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#19840) Syrius XIX válasza vviktor1 (#19829) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én is átmegyek ott X-be, de folyamatosan figyelem az egyenesen haladó helyzetét hozzám képest (hátra és oldalra nézegetek) hol is van?

1. Előrébb van, mint én: Semmi probléma tudom tovább folytatni a X manővert, mert mögötte fogok elmenni,

2. Egymás mellett haladunk: Akkor nem megyek át a palánk mellől jobbról a bal oldalra (tuti csatt lenne), hanem bejövök a pálya jobb oldalára és szűk íven veszem a sikánt! Sok mindenkivel el lehet ott férni, de van akivel nem! Szerintem ez attól függ, hogy a "szabályosan a pályán haladó" megíjjed-e attól amit csinálok, vagy nem. Kerülni szoktam a koccokat.
A múltkor pl. SPA 3, vagy 4 kört úgy nyomtunk Jrzodo-val, hogy sok helyen a kisújjamat se mertem volna a két autó közé tenni!!! :N Mégis rohadt jó volt és még csak nem is súroltuk egymás autóját! Jr mondd nyugodtan, ha nem így volt ;)

3. Előrébb vagyok, mint aki a pályán "szabályosan" halad: Semmi probléma tudom tovább folytatni a X manővert, mert elötte fogok elmenni. Ezzel csak annyi szokott lenni a próbléma, hogy megíjjednek általában ettől a manővertől! Higgyétek el, ha nem vagyok 100%-ig biztos abba, hogy beférek előtte, akkor a 2. variávió lép életbe! És sry, ha valakit ezzel megíjjesztek! :(((

Én ezt így látom! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19841) smisa


smisa
őstag

csinálnék szerverrt valaki jönne?

(#19842) Syrius XIX válasza smisa (#19841) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Coll: OFF? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19843) smisa válasza Syrius XIX (#19842) üzenetére


smisa
őstag

Majd kiderül vagy csináld te :)

(#19844) zodo válasza Syrius XIX (#19840) üzenetére


zodo
nagyúr

Miért vitatnám, így történt!
Egymás mögött haladtunk centikre csak néha a másikunk volt elől vagy épp hátul. :)
Attól függ, honnan nézzük.

szerk:

Vendégségbe készülők, így csak estefelé tudok jönni.

[ Szerkesztve ]

(#19845) N€T0X|N válasza Syrius XIX (#19838) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"Én se vitának írtam, csak én így látom, nem kell vele 1-etérteni!"

Nem is értek egyet vele, mert hülyeséget magyaráztál bele megint abba, amit írtam. Vagy meg se próbáltad megérteni, vagy... nem tudom milyen lehetőség van még, de másoknak sikerült megérteniük miről magyarázok.
Nem baj, te vagy a főokos, azt már észrevettem, neked mindig mindenhez van valami okos megszólalásod. Ígérem többi véleményem megtartom magamnak, nem hiányzik az, hogy valaki folyton kicsavarja a mondanivalómat. Akár játékban, akár itt.

Sent from my keyBoard

(#19846) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Egy tesztkör - nem túl szerencsés - első köre: [Avagy így boruljunk jó nagyot]

Sent from my keyBoard

(#19847) Syrius XIX válasza N€T0X|N (#19845) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Az lehet, de ezért ne szomorkodj! ;) Aki megértette, biztos a "pálya nyomvonalán fog autózni"! ;]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#19848) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ha valakinek van kedve most coll off holnapit (Istanbul Intermediate) gyakorolni, csinálok szerót. Egyedül már unom...

Sent from my keyBoard

(#19849) JJános válasza N€T0X|N (#19848) üzenetére


JJános
addikt

Én hamarosan tudnák jönni. Szép volt a burulás! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#19850) N€T0X|N válasza JJános (#19849) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Kösz! :D

A 3.2.3-as fraps-ban már van cached recording, így már sose fogok lemaradni az ilyen események felvételéről. :D

Sent from my keyBoard

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.