Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#669) justmemory válasza cousin333 (#667) üzenetére


justmemory
senior tag

Nem csak téged zavar :) Mondjuk ezeket már nem is néztem (zárójel, szóközök, stb.).
Én korábban 2 szóközzel írtam a scripteket, aztán egy programozó cimborám mondta, hogy 4-el kellene. Viszont mivel vim-et használok, a tabulátort állítottam át 4 szóköznyire alapértelmezetten... Ebből esetleg lehet gond a behúzások érzékelésekor, főleg, ha utólag módosítok a korábbi scripteken... :) Nem tudom mi legyen, Tab-ot nyomni könnyebb, mint 4 szóközt :)

A GUI-val kapcsolatosan igazad lehet; mondjuk nekem a tk csak minimálisan "jött be", hamar elkezdtem a gtk-t használni inkább. Azért gondoltam csak a GUI-ra, mert ha valódi program lesz a scriptből, szerintem a user-ek számára egyszerűbb így használni, mint gépelni, hogy pl. /home/Desktop/akármi/akármimimimimi/valami.txt.

Windows alatt... jah, jogos :) Annyira alapvetés már számomra a Linux, hogy a Windows-ról hajlamos vagyok megfeledkezni, ami ilyenformán nyilván nem jó :)

Igen, a with is hasznos, valóban :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.