Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) RangerFox válasza InterFox (#3649) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezek szerintem eddig is ingyenesek voltak... Vagyis a legtöbb, csak ma tart az akció?

(#3652) tomee007007 válasza RangerFox (#3651) üzenetére


tomee007007
őstag

Az Ecolibrium, Crazy Market, Imaginstruments tuti ingyenesk voltak eddig is:)

(#3653) RangerFox válasza tomee007007 (#3652) üzenetére


RangerFox
veterán

A Cliff Diving is, a Destiny-ben nem vagyok biztos. :B

(#3654) InterFox válasza RangerFox (#3651) üzenetére


InterFox
senior tag

Rossz fogalmaztam, ma tuti ingyenesek.
Lehet én vagyok vaksi, de ezeknél eddig nem láttam free státuszt.

PSN ID: interfoxthedead

(#3655) jófejsrác válasza InterFox (#3643) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Köszi a tippet!

(#3656) RangerFox válasza InterFox (#3654) üzenetére


RangerFox
veterán

Pedig a destiny-t leszámítva biztos hogy mindegyik ingyenes volt, én is játszottam velük, valószínűleg te nem vetted eddig észre. :)

(#3657) InterFox válasza RangerFox (#3656) üzenetére


InterFox
senior tag

Akkor tényleg vaksi vagyok!:)
A Destiny nem enged játszani, location date-t kér, de hiába próbálom a setting-nél kipipálni, nem marad úgy!
Ilyenkor mi van? :B

PSN ID: interfoxthedead

(#3658) InterFox válasza InterFox (#3643) üzenetére


InterFox
senior tag

Sajna, ha elfogynak a csákányaid, pénzért kell őket pótolnod, de 4.79 fontért vehetsz végtelen mennyiséget, tehát a játék ára 4.79 font! :(
Most gondolkodom, hogy megér e ennyit ez a játék...

PSN ID: interfoxthedead

(#3659) RangerFox válasza InterFox (#3657) üzenetére


RangerFox
veterán

A parental controll app-ban próbáld meg átállítani!

(#3660) InterFox válasza RangerFox (#3659) üzenetére


InterFox
senior tag

Köszi megvan!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#3661) RangerFox


RangerFox
veterán

Valaki megvette már a Terrariát? Milyen?

(#3662) ilyr válasza RangerFox (#3661) üzenetére


ilyr
tag

Én megvettem, nekem tetszik (ettől függetlenül neked lehet nem fog)... :) El lehet szüttyögni vele ha valaki szeret bányászkodni, építgetni meg felfedezni. Jó lenne valami magyar szerver ahol lehetne közösen játszani...

(#3663) dreizwanzig válasza InterFox (#3650) üzenetére


dreizwanzig
tag

hol vetted annyiért? engem is érdekelne ennyi pénzért :)

(#3664) InterFox válasza dreizwanzig (#3663) üzenetére


InterFox
senior tag

Most nem találom, tegnap még kidobta a google, ezért nem is mentettem el az oldalt.
Lehet elvitek azóta, de LBP-et találtam!
[link]

PSN ID: interfoxthedead

(#3665) vg válasza InterFox (#3664) üzenetére


vg
addikt

Nekem van egy lekaparatlan Jak and Daxter trilogy kód-kártyám, 3500pinz? :D

(#3666) InterFox válasza vg (#3665) üzenetére


InterFox
senior tag

Ment prü!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#3667) fausto


fausto
addikt

Itt is lehet kódokat venni, bár szerintem semmivel nem éri meg jobban, mint a Store-ból beszerezni.
game.co.uk

(#3668) fausto


fausto
addikt

(#3669) InterFox válasza fausto (#3667) üzenetére


InterFox
senior tag

Persze hogy nem, csak 10.-én kapok fizut és addig nincs több 6000ft-nál, játékra!:D

PSN ID: interfoxthedead

(#3670) tomee007007 válasza fausto (#3668) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönjük!

A Persona 4 érdekes lenne, de még azért így sem túl olcsó:(

(#3671) Petreszku válasza InterFox (#3669) üzenetére


Petreszku
senior tag

6000 Ft-ból azért lehet venni egy-két olcsóbb játékot. :)

[ Szerkesztve ]

(#3672) Petreszku válasza fausto (#3668) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönjük!

Bár ezt az akciót nem nekem találták ki. :(

(#3673) InterFox válasza Petreszku (#3671) üzenetére


InterFox
senior tag

Szerintem te dobozos játékra gondoltál, nekem olyan már nem kell, legyen minden a profilomon!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#3674) tomee007007


tomee007007
őstag

Megjelent a 3.15-ös szoftverfrissítés!

(#3675) kovsol válasza tomee007007 (#3674) üzenetére


kovsol
titán

PS4 remote playhez tartalmaz frissítést. Én mondjuk használom ezt a funkciót.

May the Force be with you!

(#3676) Karma válasza kovsol (#3675) üzenetére


Karma
félisten

A Store meg egyébként se ebged be ha nincs a legfrissebb szoftver, úgyhogy akkor se lenne semmi, ha nem javítanak semmit :U

“All nothings are not equal.”

(#3677) kovsol válasza Karma (#3676) üzenetére


kovsol
titán

Nem mondtam, hogy ne tegye fel aki nem használja ezt a funkciót úgy hiszem...

May the Force be with you!

(#3678) V1 zolee válasza kovsol (#3677) üzenetére


V1 zolee
tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni!
Most vettem egy ps vitát, csináltam gépen egy psn accot, de viszont a régi tulaj accountja be van jelentkezve a vitán, leformáztam a memkártyát, újraindítottam az egészet, de a régi tulaj accountja nem akar a gépből "kitörlődni" és amikor bejelentkeznék a friss accountommal a vitán akkor ezt írja ki: - "You must sign in with the account that is linked with this PS Vita system." értem hogy mit jelent, de nem tudom értelmezni, kérlek segítsetek hogy ilyenkor mi a teendő :)
Köszi szépen előre is! :R

(#3679) InterFox válasza V1 zolee (#3678) üzenetére


InterFox
senior tag

Itt a videó első felében arról van szó, hogyan kell deaktiválni a vitát, hogy új profilt tudjon fogadni!
[link]
Jó játékot! :C

PSN ID: interfoxthedead

(#3680) InterFox


InterFox
senior tag

Coming soon!:)
-Drifter
[link]

-Axiom Verge
[link]

PSN ID: interfoxthedead

(#3681) InterFox


InterFox
senior tag

HELP.

EU játék letöltő kód-ot lehet aktiválni UK profilon?
Én úgy tudom, hogy nem, de hátha van itt valakinek tapasztalata ilyen téren.
Előre is köszi!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#3682) fahrii válasza InterFox (#3681) üzenetére


fahrii
őstag

Persze

(#3683) InterFox válasza fahrii (#3682) üzenetére


InterFox
senior tag

Ok, kockáztatok és megveszem a letöltő kódot!:)

Más:
Persona 4 Gold leárazás a PSN-en!!!!!

PSN ID: interfoxthedead

(#3684) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Sziasztok! Ha valaki akar, vegyen fel PSN-en. PSN ID: DaemonX_HUN

Van már kb 35 játékom, szóval tudnánk mivel multiban, vagy kooperatívban játszani.
Most elsősorban LittleBigPlanet-hez és Terraria-hoz keresnék partnereket, meg majd a később megjelenő Minecraft-hoz :)

(#3685) DaemonX válasza Petreszku (#3671) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ez így van, én például eddig mindig leárazáskor vásároltam, vagy pedig használtan, így sosem költöttem többet egy játékra 4500 forintnál :D Jó, kivételt képez a The Walking Dead második évada, mert ahhoz megvettem a Season Pass-t, na de azt is a költségek csökkentése végett, mert így olcsóbban jön ki, mintha külön-külön venném meg az 5 epizódot. Meg az első évad után már megelőlegezhetek ennyi bizalmat a fejlesztőknek :)

(#3686) DaemonX válasza InterFox (#3683) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Na igen, én is erre vártam, mikor lesz már leárazva :D De ez nekem még valahogy mindig sok.... XD
Abban reménykedem, hogy kifogok egyet használtan jó áron, mert hát újonnan 7500... Csak egy a probléma: szinte soha nem találni használtat belőle, mert aki megvette, az nem akarja eladni xD

(#3687) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Bocsi amúgy, hogy már a 4. kommentet írom.

Szóval korábban felvettem a kapcsolatot a magyar PlayStation ügyfélszolgálattal (elsőnek Facebook-on, majd telefonon, s végül e-mail-ben).
A levelem hatására, bár az utolsó pillanatban, de feltették az akciós kínálatból hiányzó Zero Escape: Virtue's Last Reward című játékot (amit ügyesen meg is vettem, aztán rá két napra szépen vége is lett az Easter Sales-nek :D).
Illetve dolgoznak azon, hogy a Sly Cooper: Thieves in Time-ot végre angol nyelven élvezhessük a Vita-n, ugyanis a Plus-ra felkerült változat csak török, orosz, és lengyel nyelvet tartalmaz. Szerencsére benn maradt a májusi kínálatban is, így van esély rá, hogy még cserélni tudják :D

Ja és mindenki, akinek van Vita-ja, legyen szíves, csatlakozzon ide:

https://www.facebook.com/groups/444592352327597/
(PlayStation Vita - Magyarország, saját csoportom)

[ Szerkesztve ]

(#3688) V1 zolee válasza DaemonX (#3687) üzenetére


V1 zolee
tag

Csatlakoztam, köszi! :DD

(#3689) fahrii


fahrii
őstag

Basszus, asszem gyenge leszek és becsábulok a P4Gnek, 5000nél úgyse fogom olcsóbban megkapni máshol.

[ Szerkesztve ]

(#3690) jófejsrác válasza fahrii (#3689) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Engem is hajt erősen, de a 16gb-os kártyára már így sem fért el minden amit beszereztem. Dobozosan akarom majd megvenni idővel :)

[ Szerkesztve ]

(#3691) belavagyokbp válasza fahrii (#3689) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Mért olyan jó ez a Pesona 4 golden? Megmondom őszintén, sosem hallottam még róla :B Tudtok róla mondani valamit?

(#3692) V1 zolee válasza InterFox (#3679) üzenetére


V1 zolee
tag

Köszönöm, de az a baj hogy a régi acc deaktiválásához be kell jelentkeznem előtte, restorenél kéri a régi bejelentkezési emailt meg a jelszavat amit meg nem tudok. :/

(#3693) V1 zolee válasza V1 zolee (#3692) üzenetére


V1 zolee
tag

Megoldódott, köszi a segítséget! :)
Egyébként érdemes magyar régióval regisztrálni, vagy jobban járok az amcsival? (ps store játék árak miatt érdekelne, látom hogy forintban drágább egy játék mint USD- ban)

(#3694) RangerFox válasza V1 zolee (#3693) üzenetére


RangerFox
veterán

Magyarra azért jó regisztrálni, mert tudsz magyar bankkártyával fizetni, valamint a feltöltőkártya beszerzése is sokkal egyszerűbb. De ha nem erre regisztrálnál, akkor én inkább az UK-t ajánlanám, általában jobbal az IGC tartalmak ott, mint az US-en. Ugyanazt kapják a magyarok is, mint az Uk-sok.
Amúgy most le vannak értékelve a Rayman játékok a Store-on, az Origins 2k, a Legends 3,5k. Megfogadtam, hogy májusban nem fogok játékot venni, de elcsábulok, és szerintem megveszem az Origins-t, a Legends-ben pedig még reménykedem, hogy bekerül a Plus-ba, mint tavaly az Origins.

(#3695) Praetorianus válasza RangerFox (#3694) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Látod-látod, én gazdaságos vagyok. Eddig 70 órám van a Rainbow Moonban, de még a térkép harmadát oldottam csak fel :D Elleszek vele karácsonyig...

(#3696) RangerFox válasza Praetorianus (#3695) üzenetére


RangerFox
veterán

Úgy mint az Angry Birds-el? :DDD Amúgy mostanában a Killzone-t nyomom, meg a Sonic Racing-et. De még be kell fejeznem a MotoGP platinázását. Amúgy én jól el vagyok a mostani Plus-os játékokkal is, nem rosszak. De azért kell egy vérfrissítés, és a Rayman most pont kapóra jön. Még egy kicsi hátra van a DKCR-ből (25 óránál tartok, 50 óra amíg kimaxolom..) és a Super Mario 3D-ben most tartok úgy az egynegyedénél 10 órával. Szóval van még mit csinálnom, ráadásul most hogy bejött egy Xbox 360 is a szobámba, így van mit bepótolni az elmúlt évekből (most éppen a DBZ részeket, AC 4-et, Diablo, Injustice stb). Amúgy mostanában nem tudom hogy mi van velem, egyre többet játszok mobilon is, majdnem annyit, mint Vitán.

[ Szerkesztve ]

(#3697) V1 zolee válasza RangerFox (#3694) üzenetére


V1 zolee
tag

Értem, szerintem Angol profilt fogok csinálni, mert az is olcsóbb és ahhoz tudok vásárolni pontkártyát és ps plust is, mert ugye USA régiós pontkártyát ami ugye dollár, itt nem lehet vásárolni, sem pedig ps plus előfizetést, csak bankkártyával lehet ezt megoldani. de viszont néztem hogy euro, font meg forint alapú pontkártyát és plust lehet venni elég sok konzolosnál...

(#3698) Praetorianus válasza RangerFox (#3696) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Az Angry Birds-öt a RM miatt hagytam abba, majd folytatom karácsonykor :D
Nekem is volt egy nagy okostelós őskorszakom, akkor rengeteget játszottam utazás közben, meg otthon is. De évek óta már BB-t használok. Erre nem igazán vannak játékok (hála istennek :D), úgyhogy Vita meg Xbox kombó a szórakoztató központ. Bár a box a GTA5 óta nem volt bekapcsolva...

(#3699) jófejsrác válasza V1 zolee (#3697) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nyugodtan regelj az angol store-ra. Ha van dombornyomott bankkártyád akkor a webes felületen ugyan úgy tudsz vásárolni vele mint bárhol máshol. Ha pedig vásároltál már egyszer vele, utána már a vitán keresztül ugyanúgy menni fog.

Nekem legalábbis működik

(#3700) V1 zolee válasza jófejsrác (#3699) üzenetére


V1 zolee
tag

Csináltam már 2 új angol felhasználót, egyikbe se enged belépni, az egyiknél amiatt mert az acc névnél alsó kötőjelet használtam, a másiknál nem tudom mi a baj, az írja hogy incorrect name or password.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.