Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) frOger válasza sittes79 (#4298) üzenetére


frOger
csendes tag

Boderlands2

Nálam elég tűrhetően megy még a legutóbbi updatettel a borderlands, kb 40 órát beletoltam, a sztori vége felé vagyok, de egyszer volt csak durva laggolás, egyébként általában 15 fps fölött mozog (szemre).
Viszont co-opozni még nem sikerült. vagy bénákkal hoz össze a sors, vagy senki nincs online, vagy meg sem moccan a másik fél... Valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#4302) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Megjötta Vita végre! :)

Néhány kérdés: a záróképernyőt és hátteret hogyan tudom megváltoztatni? Gépről hogyan tudok képet rárakni? 4GB memkárty van benne, csak néhány képet raknák fel.

(#4303) fausto válasza FuRiONight (#4302) üzenetére


fausto
addikt

Tartsd nyomva az ujjaddal a képernyőt, és akkor feljön a szerkesztő nézet, a sarokban kattintva tudsz képet megadni.
Felmásolni meg a Content Manager progival lehet, de abban nem tudok segíteni, mert sosem használtam.

(#4304) fausto


fausto
addikt

Ingyenes bővítés a Soul Sacrifice Delta-hoz: új küldetések, kosztümök.
Közben Fred Dutton, PSN guru azt mondja, hogy dolgoznak azon, hogy a LEGO Batman 2 szedhető lehessen a Plus-szal. Mondjuk komoly meló lehet, ha tegnap óta nem sikerült megoldani :D

Közben valaki próbálta a Doki Doki-t? Tegnap a tutorialt megcsinálta, elég "érdekes" játék.

(#4305) Nayrobi válasza FuRiONight (#4302) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahogy írtak korábban, a Content Managerrel lehet képet, zenét és videót másolni rá, illetve wifin keresztül streamelni is lehet vele zenét vagy bármit, nem kell kábellel szenvedni.

(#4306) ldave


ldave
félisten

Rendeltem végül egy Tearaway-t és egy LBP-t, később majd még egy FF X és egy Persona 4 talán befigyel kártyán. A többi cím meg marad digitális.

@fausto: én érdeklődtem utána, de annak az árát sokalltam, így egy használt Vita mellett döntöttem.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4307) fausto


fausto
addikt

Úgy emlékszem, hogy kereste valaki, most láttam, hogy a Platinum Shop elkezdte árul az új Vita csomagot

(#4308) TazLeacher válasza fausto (#4272) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elindult az akció, de a FFVIII nálam nem akciós...pedig azt megvettem volna.

(#4309) tomee007007


tomee007007
őstag

Nos, beruháztam a Malicious Rebirth-re, ez az első Vita játék, amire azt mondom, hogy kár volt. Max a stílus elvakult rajongóinak ajánlom, de nekik is csak feltételesen.... :(

(#4310) ldave


ldave
félisten

Ez a PS Vita store amúgy elég érdekes. Demókat nézegettem tegnap a Tearaway-t keresve de nem találtam, majd utána magára a játékra keresve már előjött a demó is, viszont nem engedte letölteni, valami hibával kilépett. Ma reggel megpróbáltam újra, most meg engedte, le is jött :F

A Slime draws near! Command?

(#4311) fausto válasza ldave (#4310) üzenetére


fausto
addikt

A Vita-s Store nagyon káosz, nem is szívesen használom. Lassan tölti be a játékok adatlapját, hülyén van rendszerezve, lassan frissítik. Én azt csinálom és azt tanácsolom mindenkinek, hogy a webes Store-t használja és a letöltéseket meg indítsa el a download list-ből. Ami megint csak egy tragédia, de még így a legegyszerűbb :)

(#4312) fausto


fausto
addikt

Nem tudom, ti mit tapasztaltok, de ez a Doki Doki Univers nagyon gáz!
Alapvetően egy érdekes játék lenne (az alapján, amennyit láttam), de hogy voltak képesek ezt ilyen rosszul megírni Vita-ra? Érezni, ahogy küzd vele a gép, az FPS elég alacsonynak tűnik és amikor rányomok valamire érezhetően megtorpan a játék. Ráadásul már kétszer-háromszor leállt a játék hibával, amit korábban még nem tapasztaltam másik címnél.
Szóval most töröltem is, ha azt mondjátok, hogy ez egyedi hiba volt, akkor teszek vele egy próbát, de egyébként ezek a technikai hiányosságok megölik a játékot.

(#4313) qqq


qqq
tag

Már van LEGO Batman, PC-n nem mutatja közvetlenül, de ha rákeresünk, megtalálja Plusosként.

(#4314) fausto válasza TazLeacher (#4308) üzenetére


fausto
addikt

Már javult, az akciós árakat lehet látni, az FFVIII is 3.99GBP

(#4315) TazLeacher válasza fausto (#4314) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, hogy szóltál. :R

(#4316) ldave


ldave
félisten

Valiant Hearts várható Vitára? Ha már a Child of Light is jött.

A Slime draws near! Command?

(#4317) manu75


manu75
aktív tag

A Lego Batman játéknál, ha kiválasztom, hogy folytassa a játékot a garázsba kerülök. Ott rámentem a batmobilra és csak a színházat tudtam választani és előröl kezdett mindent. Hogy lehetne úgy folytatni, ahol abbamaradt a játék, egyébként addig jutottunk el tegnap, hogy a piros bohócot meg a zöld emberkét győztük le ott hagytuk abba.

(#4318) RangerFox válasza manu75 (#4317) üzenetére


RangerFox
veterán

Az autó mellett van a pult, arra rámész és ott írja a sztori részleteket. Te még nem fejezted be az első küldit így még nem tudsz továbbhaladni.

(#4319) phgergo válasza RangerFox (#4318) üzenetére


phgergo
aktív tag

Segitsetek, mi a Batmannel a Hoc modos multi? Haverral akarnqm tolni de ha bekapcsolja azt akkor kidob a psnbol.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#4320) RangerFox válasza phgergo (#4319) üzenetére


RangerFox
veterán

Még nem próbáltam, de olyan, hogy egy másik vitával irányítja a másik karaktert és közösen haladtok előre a küldiben. Mostanában sok baj van a PSN-nel, próbáld később.

(#4321) Balagee85 válasza ldave (#4316) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Bízom benne, hogy jönni fog! Gondolkodtam rajta, hogy megveszem PS3-ra, de ezt Vitán szeretném végigtolni! :P

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#4322) manu75 válasza RangerFox (#4318) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm. Lenne egy újabb kérdésem, Catwoman engedi a karakterek közt elméletileg "megvettem" vagy mit csináltam és megvan a giftek közt. Lehet őt is választani játszani valahogy?

(#4323) RangerFox válasza manu75 (#4322) üzenetére


RangerFox
veterán

Csak Free Playben lehet más karakterekkel lenni, a Batmobil meletti pultban lehet kiválasztani a játékmódot.

(#4325) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, ps vita-nál meg lehet e azt oldani, hogy külső meghajtóként is felismerje a win? a következő a probléma, párom testvérének a gyerekei sikeresen legyalulták a nagyobbik kölök vitáját, kérdés, hogy vmilyen formában vissza lehet e állitani a memórikariról a cuccokat?

ezért gondoltam, hogy ha meghajtóként látnám, ráereszthetnék egy databack progit, de eddig sajnos nem sikerült, a kis assist progija látja, egyébként a masina nullásnak látja a 8gigás kártyát, anno psp-nél volt ilyen, hogy szervizmenüben kellett átállítani egy dolgot, és ismét ment a kártya, ha ilyen problémája volt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#4326) ldave


ldave
félisten

Indie címek közül mi az ami első körben beszerzendő? Eddig a Fez-t és a Guacamelee-t néztem ki.

A Slime draws near! Command?

(#4327) fausto válasza ldave (#4326) üzenetére


fausto
addikt

Ajánlom a Limbo-t és a Hotline miami-t, bár mind a ketten idegörlő tud lenni :)
A Child of Light demójával is érdemes tenni egy próbát, az alapján jó lehet, de a teljes játékhoz még néz volt szerencsém.
Nézd meg a Flower-t is, bár az Mariann tényleg nagyon réteg játék!
A Guacameele jó választás, hosszú, változatos, vicces

[ Szerkesztve ]

(#4328) ldave válasza fausto (#4327) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, Limbo (PS3) és Child of Light (Wii U) már megvolt, a többire ránézek.

A Slime draws near! Command?

(#4329) RangerFox válasza ldave (#4326) üzenetére


RangerFox
veterán

Esetleg a Terraria, vagy az augusztusban megjelenő Minecraft. Nézz szét az ingyenesek között is, Forbisher Says, Paint Park stb. Jó nézelődést! ;)

(#4330) ldave


ldave
félisten

Tudom hogy sokan csalódásként élték volna meg, de most olvastam a PS Vitára készülő Bioshock játék egy Final Fantasy Tactics féle körökre taktikai szerepjáték lett volna, csak végül a 2K és a Sony nem tudott megegyezni.

A Slime draws near! Command?

(#4331) tomee007007


tomee007007
őstag

Shinobido 2-ről van valakinek tapasztalata? Most ugye jó áron van, de a tesztek eléggé lehúzták...

(#4332) boost válasza tomee007007 (#4331) üzenetére


boost
addikt

Metacritic 55 pont. :DD [link]

75 alatt nem játszok játékkal, 75 és 80 között megfontolom. ( itt már számít, hogy pl játékhiány van :) ), de leginkább 80+ játékkal játszok szívesen. Nem sznobság, hanem tényleg nem szeretek nem jó játékkal játszani.

(#4333) ldave válasza boost (#4332) üzenetére


ldave
félisten

És akkor neked is kedvenc 6-7 pontos játékod (guilty pleasure)? Mint pl PS2-re a Dirge of Cerberus? Vagy PS3-ra a Nier? :)

A Slime draws near! Command?

(#4334) boost válasza ldave (#4333) üzenetére


boost
addikt

gondolom "nincs is" akart lenni a kérdés. Hát, nem tudok hirtelen olyan játékot, ami kifejezetten rossz, de nekem tetszik.A Thiefnél rábeszéltem magam, hogy ezt biztos alulpontozták, játékhiány van, stb, aztán az elso" fejezetet se fejeztem be, annyira nem kötött le. Pedig pl hitman absolution az egyik kedvencem volt.

Ugyanúgy nem eszem meg azt a gyrost se, ami nem ízlik. Hiába fizettem érte, vagy ugyanez a helyzet a fagyival. Szerencsére játékoknál van egy olyan pontrendszer, ami nálam elég jól mu"ködik.

[ Szerkesztve ]

(#4335) ldave válasza boost (#4334) üzenetére


ldave
félisten

Hja, a 'nincs is' lemaradt. Érdekes a szemléleted, meg is értem, de én azért máshogy választok, 6-7 pont egy nekem megfelelő értékítélettel rendelkező újságtól (pl Eurogamer, USgamer) egy olyan játékról, melynek a stílusa közel áll hozzám, simán a jó lehet kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4336) tomee007007 válasza boost (#4332) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszi!

Azért én is első körben a teszteket olvasom, ezt is néztem, de inkább személyes tapasztalatra voltam kiváncsi:)

A pontszám nálam nem minden, volt már jó pár pozitív csalódásom...

(#4337) RangerFox


RangerFox
veterán

Na sikerült másodgyára is befejeznem a The Walking Dead első évadját, most természetesen más döntéseket hoztam. Még mindig azt tartom hogy az egyik legjobb játék Vitára, igaz, vannak hibái (FPS drop) de még így is bárkinek ajánlom aki még nem próbálta, de annak is, aki már nagygépen már kipróbálta, az érintőkijelző nagyot dob az élményen.
15 nap múlva lejár a Ps+ előfizum, egy ideig nem is tervezem meghosszabbítani. Az időm nagy részét az eddig felhalmozódott (kb 10) +-os játék végigjátszása töltötte ki. Már csak a PixelJunk Shooter maradt hátra, illetve holnap letöltöm még ezt a Dokis játékot is. De nem lesz hiányom játékokban, ott van még a két GoW, a Batman, a Locoroco, valamint a Lego Batman, F1, SunFlowers és az NFS kimaxolása is. Be vagyok táblázva egész nyárra, csak akkor fogok új játékot venni, ha ezeket kijátszottam. Hosszú lesz... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4338) boost válasza RangerFox (#4337) üzenetére


boost
addikt

Azt tudod, hogy PS+ játékkal csak akkor játszhatsz, ha él az elo"fizetésed?

(#4339) RangerFox válasza boost (#4338) üzenetére


RangerFox
veterán

Persze hogy tudom, ezért is játszottam ki most a legtöbbet.

(#4340) fausto


fausto
addikt

Heti EU Update

Heti US Update

Akció a hétre:

Dungeon Hunter: Alliance
Eredeti ár: £14.99/€19.99/AU$24.95, akciós ár: £9.99/€12.99/AU$19.45

Dynasty Warriors Next
Eredeti ár: £29.99/€34.99/AU$47.95, akciós ár: £15.99/€19.99/AU$29.95
20% kedvezmény PS Plus-szal

Football Manager Classic 2014
Eredeti ár: £29.99/€39.99/AU$54.95, akciós ár: £14.99/€19.99/AU$24.95
10% kedvezmény PS Plus-szal

HISTORY Legends of War
Eredeti ár: £28.99/€34.99/AU$NA, akciós ár: £11.99/€14.99/AU$NA

LEGO Legends of Chima Laval’s Journey
Eredeti ár: £34.99/€39.99/AU$54.95, akciós ár: £19.99/€24.99/AU$37.95

LEGO Harry Potter: Years 5-7
Eredeti ár: £19.99/€24.99/AU$32.95, akciós ár: £11.99/€14.99/AU$22.95

LEGO The Hobbit
Eredeti ár: £34.99/€39.99/AU$54.95, akciós ár: £24.99/€29.99/AU$44.95
20% kedvezmény PS Plus-szal

Sorcery Saga: Curse of the Great Curry God
Eredeti ár: £29.99/€34.99/AU$47.95, akciós ár: £13.99/€16.99/AU$25.95

Spy Hunter Full Game
Eredeti ár: £19.99/€24.99/AU$32.95, akciós ár: £9.99/€12.99/AU$19.45

The Amazing Spider-Man
Eredeti ár: £34.99/€39.99/AU$54.95, akciós ár: £11.99/€14.9/AU$22.95

The LEGO Movie Videogame
Eredeti ár: £34.99/€39.99/AU$54.95, akciós ár: £24.99/€29.99/AU$44.95
20% kedvezmény PS Plus-szal

Valhalla Knights 3
Eredeti ár: £24.99/€29.99/AU$NA, akciós ár: £11.99/€14.99/AU$NA

WRC 4 FIA World Rally Championship
Eredeti ár: £24.99/€29.99/AU$39.95, akciós ár: £11.99/€14.99/AU$22.95

Részletesen, PS3/PS4 címekkel kiegészítve

A fentebb írt Big in Japan leárazás még tart 1 hétig!

[ Szerkesztve ]

(#4341) tomee007007 válasza fausto (#4340) üzenetére


tomee007007
őstag

köszönjük!

(#4342) james001


james001
veterán

Sziasztok,
Ha minden jól megy most nyáron össze akarok hozni egy Vitára valót (augusztus környékén sztem),és majd szeretnék azért egy-két PSP játékkal is játszani rajta. Kérdés,hogy mennyire vannak a Store-on jó árban a PSP játékok? Illetve azt nem tudjátok hogy a The 3rd Birthday fent van?
Plusz az új Slim Vita jobb,vagy inkább a "sima"? Mondjuk szerintem használtat fogok venni,már nagyon olcsón látok hardveraprón meg jatekim.hu-n is.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#4343) boost válasza james001 (#4342) üzenetére


boost
addikt

(#4344) james001 válasza boost (#4343) üzenetére


james001
veterán

Igaz,PS3-on is megnézhettem volna :DDD
3rd Birthday-t megtaláltam,de a Tekken 5 DR sajnos csak PS3-ra van fent. Mondjuk a Tekken 6 fent van PSP-re,az is jó lesz. :D
Még néztem volna tovább de valamiért befagy mindig az oldal úgyhogy később megnézem PS3-on inkább.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#4345) RangerFox


RangerFox
veterán

Lenne egy kérdésem: Vitára van WoW vagy Xenoblade szerű játék? Amiben van szintfejlődés is. Amolyan RPG féleség. Csak Diablo-hoz hasonlót találtam, a Dungeon Hunter-t.

(#4346) sittes79


sittes79
addikt

USA flash sale

1 dollár néhány játék, melyik éri meg igazán?

[ Szerkesztve ]

(#4347) Goldwin válasza sittes79 (#4346) üzenetére


Goldwin
aktív tag

-Machinarium
-Tekken 2
-Urban Trial Freestyle

(#4348) ilyr válasza sittes79 (#4346) üzenetére


ilyr
tag

Ilyen flash sale csak a US store-ban van??

(#4349) sittes79 válasza ilyr (#4348) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem igen.

(#4350) RangerFox válasza Goldwin (#4347) üzenetére


RangerFox
veterán

+ még a Velocity Ultra, persze ha bírja az ilyen játékokat. De a Machinarium-ot mindenképp érdemes beszerezni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.