Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Csabee86 válasza szollo12 (#500) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jó de az nem biztos, hogy elsőre összejön. Vagy van olyan passz ami mindig biztosan TD?

(#502) Zanik válasza Csabee86 (#501) üzenetére


Zanik
addikt

Strong PA stop n go! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#503) heihachi


heihachi
addikt

A Madden Challenge első feladata nem tud 300 alatt adni most így dupla xp-vel. 3 perc. Egy playes td simán megy minden alkalommal, védelemben meg durva blitz hozza a sacket/fumblet, az is pont. 380 volt eddig a teteje nálam.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#504) Csabee86 válasza heihachi (#503) üzenetére


Csabee86
senior tag

Melyik challenge?

(#505) heihachi válasza Csabee86 (#504) üzenetére


heihachi
addikt

Madden Classic / első challenge a cowboys ellen

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#506) heihachi válasza heihachi (#505) üzenetére


heihachi
addikt

Mármint Redskins ellen Cowboyssal.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#507) Schweini válasza heihachi (#505) üzenetére


Schweini
tag

Ahhoz kell Madden Chemistry, nem? Azt meg ha jól láttam a Madden Classic packből lehet szerezni. Kár hogy most költöttem el a pénzem. :))

(#508) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ez a játék hétről hétre süllyed le a szememben. A dupla xp-re való tekintettel adtam neki még egy esélyt. Bár ne tettem volna. Az első online meccsemen a gép kb az összes playkor beugrott. Hagytam az egészet. Az utolsó játékkor 21-0-ra vezettem a félidőben. Mondom hátha kilép, nem lépett ki és milyen jól tette. A CB-jeim lefagytak, nem követték a játékosait, belaggoltam eladtam a labdát, Gronkowski fumble. 3 perc alatt 21-21. Felidegelt, otthagytam. Továbbra is távol fogom magam tartani az online részétől. Sajnálom, hogy nincs alternatívája ennek a f0snak. Szerintem jövőre csak egy leárazáskor fogom megvenni. (vagy lehet meg sem veszem)

(#509) Schweini válasza Csabee86 (#508) üzenetére


Schweini
tag

Teljes árú játékként én sem vettem volna meg. Féláron még elmegy, de ahogy mondod csak mert nincs más.

(#510) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnap meglett a lvl 50. Ahogy néztem a daily objectivért járó quicksell 6000-450000 között mozog. Ma megveszem a best of the best pakkot. Drukkoljatok, hogy valami értelmeset dobjon.

(#511) heihachi válasza Csabee86 (#510) üzenetére


heihachi
addikt

Jól toljátok, én még 45-ön járok, vagy 46 ilyesmi :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#512) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

2008 ota fos a Madden, nagyon orulnek ha a 2k beszallna a businessbe, elnezve az nba 2k-t, pillanatok alatt letaszitanak a tronrol a fos EA-t. Hanyingerem van ettol a cegtol.

(#513) szollo12 válasza Csabee86 (#510) üzenetére


szollo12
tag

Nekem is meglett szombatra az 50. szint. A best of the bestre nem panaszkodom, Deion Sanders, Singletary és L. Collins közül Sanderst választottam, akinek van Retrun Man chemistryje.
Első kickoff visszahordása a csapatban, természetesen egy kibaszott nagy fumble :W
14 meccset nyertem a WL-ben, az utosló meccsen az ellenfél 90-91-es offensive lineja szopatta a védelmemet. A csávó csak futott, de hiába tudtam mi fog következni, nem tudtam megállítani. A végén meg olyan INT-t szedett le a védője, hogy kb. 3 méterrel az elkapóm mögött volt, de mégis odaért, és az emberen keresztül leszedte a lasztit.

Korábban NHL-lel játszottam, ott is volt ilyen, hogy 24-5 kapuralövési arány, meg hasonló dominancia mellett kikaptam 2-1-re.
Van ilyen a való életben is, amikor egy gyengébb csapat térdeltet egy jobb képességűt ( pl. Miami-New England az idei szezonban ), csak szarul esik, amikor velünk történik.

(#514) heihachi válasza szollo12 (#513) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem azzal nem is lenne bajon, hogy megvernek gyengébb csapattal. Van ilyen, jobban játszik mint én, ez nem igazán zavarna.

Azzal van inkább gondom, hogy egyetlen passz játékot hív végig az egész játékban, én meg hívhatok rá akár milyen védekezést, egyszerűen nem működik. Nem működik semelyik zóna típus, se press, semmilyen alignment. És tudom, mire kéne védekezni, de nem megy. Meg ez így nem is játék, meg nem is élvezetes, még ha csoda történik és mégis nyerek, akkor sem lehet az ilyen meccseket élvezni.
Vagy amikor két darab futtással megvernek. Középen egy darab futás + szélre egy futás, és még ha el is találom merre lesz a futás, akkor sem tudom 4-5 yardnál hamarabb megállítani, bármit hívok rá, ha meg nem találom el, akkor már csak a safetyk állítják meg, vagy ők sem. És ez a két play végig az egész rohadt 30 perces meccsen át.

Nyilván, cheese playek, de az ilyen gyökereket, akik ezzel játsszák végig az egész játékot, azokat nagyon pofám basznám. Azt meg végképp nem értem, hogy az EA miért nem tesz ez ellen, mert nagyon könnyű lenne. Ha egy játékon belül nem először hívod ugyan azt a playt, akkor az ellenfél kap plusz awareness-t, play recognitiont, emberezést, zónázást, mittudoménmit, és egyre többet kap. Nesze, hívjad 10-szer egymás után, negyediktől kezdve egy yardot nem haladsz vele, hacsak csoda nem történik. Életben is így megy, egyszer el tudod adni, kétszer már nehezen, harmadikra meg már figyelnek rá. A legjobb játékaidat tartogatnod kéne a megfelelő pillanatokra, még egy kis plusz taktikázás lenne. Simán meg lehetne oldani, ha egy picit foglalkoznának a játékkal is, nem csak azzal, hogy milyen új pakkokat sózzanak ránk, amikben aztán értéktelen szarok vannak.

Na, de mondjuk a hétvégén beszívattam egy gyökeret, aki egyetlen playyel játszotta végig a játékot, csak rájöttem, hogy az az én playbookomban is benne van. 2 minute drill azzal az egy playyel, TD-ig, írta is a gyerek, hogy noob vagyok...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#515) szollo12 válasza Csabee86 (#510) üzenetére


szollo12
tag

Nah, kit kaptál a best of the bestben?

(#516) Csabee86 válasza szollo12 (#515) üzenetére


Csabee86
senior tag

Derrick Brooks UL
Josh Norman Replays
Carson Wentz TOTY

Mivel Brooks amúgy is kellett nekem így őt választottam.

(#517) Csabee86


Csabee86
senior tag

A havi WL rewardok mikor szoktak jönni?

(#518) heihachi válasza Csabee86 (#517) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem legutóbb a hónap vége utáni első hétvégén jöttek meg a pakkok.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#519) szollo12 válasza Csabee86 (#517) üzenetére


szollo12
tag

Március 5-én jön és korábbiakhoz képest kicsit változtattak rajta:

[link]

A Brooks lap nem volt rossz a best of the bestben, de azok mekkora mázlisták voltak, akik az elsők között nyitották ezt a pakkot, és kaptak benne ( egy akkor még 1,5 millát érő ) Vicket...

(#520) Csabee86 válasza szollo12 (#519) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szerintem direkt csinálják. Mármint, hogy beborítják a piacot. Az első hétvégén egy UL full legend játékos kb. 1 millióért ment el. Most már 350-től is lehet fogni.

Olvasva a forumot akkor hétvégén vagy a hét közepén jön a combine promo.

(#521) Csabee86


Csabee86
senior tag

Chancellor kap új lapot. (Season 4 star) Mondjuk azt nem értem mindek erőltetik a futókat? J. Charles, D. Freeman a héten (Replays, Sigantures Series). Egyrészt ott a 98-as Tomlinson, másrészt meg van már UL 97-es futó is, jön 99-es futó is a Boss Battle keretén belül.

(#522) szollo12 válasza Csabee86 (#521) üzenetére


szollo12
tag

Gondolom a team chemistryk miatt adnak ki új játékosokat ugyanarra a posztra. Ha elég türelmes az ember és el tud lőni egy csomó tokent, akkor a team chemistry sok plusz OVR pontot hozhat a konyhára.
Mondjuk az O-line eléggé el van hanyagolva, abból nem nagyon van opció...

(#523) heihachi válasza Csabee86 (#521) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk én tomlinsonnal nem vagyok elégedett. Hiába brace for all hits, meg nyomom, hogy cover ball, olyanokat fumblezik, hogy sírok tőle. Hiába 95-ös a speedje, utolérik. Nem hiszem, hogy ő a végső megoldás.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#524) szollo12 válasza heihachi (#523) üzenetére


szollo12
tag

Tomlinsonnal én sem vagyok kibékülve teljesen, de már annyit belefeccöltem, hogy a HB lesz az utolsó poszt, amire még költeni fogok.

(#525) Csabee86 válasza szollo12 (#524) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én is így vélekedek. Ma jön a combine promo. Kíváncsi leszek, hogy jönnek challengek is, vagy csak lapok. Remélem, hogy jönnek challengek és kapunk egy NAT játékost is. Idén elég sok NAT játékost osztogat az EA challengeken keresztül.

98 OVR - Chris Johnson
96 OVR - Patrick Peterson
96 OVR - OBJ
96 OVR - T. Armstead
96 OVR - J. Clowney
96 OVR - R. Shazier

[ Szerkesztve ]

(#526) szollo12 válasza Csabee86 (#525) üzenetére


szollo12
tag

Hát igazából én azt sem tudom, hogy mi lenne a jó.
Kezdek kicsit besokallni ( már vagy századik alkalommal ) a játékkal kapcsolatban.
Szóval minél jobb, magasabb ratingű játékost teszek a csapatba, annál balfaszabb a csapatom.
Tegnap megvettem az új Harrisont, egyből kikaptam 5ször egymás után. Előtte 4-0-val álltam a Season meccseken. Az egy dolog, hogy mindenki ezt a fasz C-route passzt tolja, de egyszerűen a 97-es cornereim képtelenek elütni a labdát az elkapók elől, és a safety sem tudnak semmit tenni. Ehhez jön még, hogy a folyton ugyanazzal a sémával felálló ellenféllel szemben sem futni sem passzolni nem tudok. :W
A solo játékokban amúgy megvan az AI learning, tehát, ha egymás után folyton ugyanazt a playt hívom, a 3.-4. alkalomal a gép már levédekezi és nem tudom ugyanannak az embernek passzolni. Egy ilyen mehetne az online meccseken is, ahogy heihachi te is javasoltad.
Nah mindegy, előre a WL-re, 19 győzelemmel már akár top 100-ban is lehet az ember, azért elég jó jutalmak vannak ( bár a fentiek alapján szart se érek velük :DDD )

(#527) Csabee86


Csabee86
senior tag

Választottatok valakit a combine championsból?

(#528) szollo12 válasza Csabee86 (#527) üzenetére


szollo12
tag

Én Engramet. A többi játékos olyan poszton van, ahol nekem van azonos, vagy jobb játékosom, TE-ből viszont elkél min. 2 használható, így őt választottam. Ill. Garrett nekem megvan a 17-ből a rookie premiereből.

(#529) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ismételten azt kell, hogy mondjam ez a játék egy fertő, egy hulladék. Tanulságos ami ma történt velem. WL-ben az ellenfelem mit csinált szerintetek? Folyamatosan spike-olt. Egy negyed így 22 perc volt. Nekem ilyenre nincs időm. Kiléptem, mondom indítok egy másik meccset, ugyan azzal a semmirekellővel rakott össze és ugyan azt csinálta. Gondolom ideje mint a tenger és így éri el, hogy kilépjenek az ellenfelei. Arra még mindig nem jöttem rá, hogy lehet úgy kilépni, hogy ne számolja vereségnek. Ugyanis négyen is simán kiléptek meccs előtt és nem számolta győzelemnek. Köszönöm de én abbahagytam. Nem hiányzik nekem ez.

(#530) szollo12 válasza Csabee86 (#529) üzenetére


szollo12
tag

Az a gáz, hogy ilyen gyökerek minden játékban vannak. Nem azért játszanak, mert az annyi élményt nyújt nekik, hanem csak az örökös csalás, a játék hibáinak kihasználása a célja, ezáltal pedig a másik gamert veszik semmibe. Persze annyira sem telik tőlük, hogy ezekt amúgy maguktól kitalálják, hanem youtubeon, fórumokon szerzik be az infot.
Persze hibás a gyártó is, hogy ezt hagyja, ill. benne "felejti" a játékban.

A hétvégén 11 győzelmet izzadtam ki ( 8-2 után 11-8 lett a vége ). Találkoztam néhány olyan ellenféllel, ahol Madden volt az edző.
Ma jön a WL havi jutalom, ha jól számolom gold 2-ben végeztem ( 48 győzelemmel ).

(#531) heihachi válasza szollo12 (#530) üzenetére


heihachi
addikt

De valami változás van most az erőben, mert bejött egy új play, amit kb minden harmadik ellenfelem hívott, valami TE seam, vagy ilyesmi, előtte csak ritkán láttam ezt a játékot. Gondolom valamelyik pro ezt osztotta most meg a youtube-on :D

Amúgy én is jól felbasztam magam rajta, de meglett a 11 győzelem, és még maradt 3 meccs, de arra már nem volt lelkierőm.

De amúgy rájöttem, nem tudok rendesen userezni linebackerrel :( Fullos Wagnert használom, de hiába vagyok teljesen jó helyen, átdobják felettem, nem kapja el a labdát, nem is mozdul rá, hiába nyomom a háromszöget. Valamit ultra rosszul csinálok... Persze ha én akarom az ő linebackere felett átdobni, akkor ott terem hirtelen a teljes secondary :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#532) heihachi


heihachi
addikt

Könnyekig vagyok hatódva, a havi rewardban volt egy Von Miller 90 core elite, 275k-ért a piacon el is ment 10 perc alatt, így újítottam egy LT Orlando Pace-t. 98-as pass block (bónuszokkal), secure pass blocker, ha rajta is átjönnek 1 mp alatt, akkor kidobom a gépet az ablakon. Donald Penn-t meg kukáztam, mert csak a baj volt vele.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#533) Csabee86 válasza heihachi (#532) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én még nem bontottam ki a pakkokat. Várok Csütörtökig. Hátha húzok egy signature játékost. A mai két Replay master pedig Osemele, P. Chung. Érdekes, Osemele Ravens játékos. Neki van Raiders upgrade-ja. Ha most upgradelhető akkor az Raiders, vagy Ravens játékos lesz?

(#534) Csabee86 válasza heihachi (#532) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekm ő van. Azt kell, hogy mondjam sajnos rajta is átjön a TOTW Cameron Jordan ahogy akar.

(#535) szollo12 válasza heihachi (#531) üzenetére


szollo12
tag

Állítólag az idén az interceptionhöz nem szabad folyamatosan nyomni a háromszöget, hanem akkor kell megynomni, amikor a labda az embered környékén van. Ha folyamatosan nyomod a gombot, akkor azt írja ki, hogy "bad timing" vagy valami ilyesmi.
A boss solok között van egy extra, ami extra trophyt és egy 90-es játékost ad. Gondolom ezt azoknak találták ki, akik nem tudják minden héten megcsinálni a solokat...

(#536) Csabee86 válasza szollo12 (#535) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem csak azoknak szerintem. Én eddig megcsináltam minden Boss solot. Van 6 trophym, meg van már egy 94-es játékosom is. Ha most megcsinálom akkor az extra challenget akkor jövő héten már kirakhatom az egyik 96-os játékost. Nem kell várnom még egy hetet.

Nektek egyébként mennyi a team OVR-etek? (nekem 94)

(#537) heihachi válasza szollo12 (#535) üzenetére


heihachi
addikt

Hát ez az, hogy nem nyomom. Csak akkor, ha már a levegőben van a labda. De így se megy. Ez mondjuk nem a játék hibája, mert az ellenfeleimnél elég jól működik :D Csak nem értem mit baszok el. A fórumokon azt írják 2-3 mp-et lehet nyomva tartani, de nem bírom akkor sem összehozni. A bad timing-ot eddig egyszer láttam, mert kipróbáltam, hogy a play legelejétől tartom nyomva. Az úgy nem működik :N

Csabee86
Nekem 94 az átlagom most.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#538) szollo12 válasza Csabee86 (#536) üzenetére


szollo12
tag

(#539) szollo12 válasza heihachi (#532) üzenetére


szollo12
tag

Én ma nyitottam ki a WL heti és havi rewardokat. Kaptam egy 95-ös Larry Wilsont, ami 220 körül megy. Milyen gáz, hogy egy 90-es lap drágább, mint egy 95-ös...

(#540) Csabee86 válasza szollo12 (#539) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szégyen.

(#541) szollo12


szollo12
tag

Az Ultimate Legend setből kirakható játékost hivatalosan is NAT-tá tette az EA, így nem nagyon éri/érte meg farmolni. A promo elején nem volt egyértelműsítve, hogy eladható lesz-e a játékos, de így mostmár tiszta. De legalább remélem, hogy lehet majd választani és nem csak egy random kártyát kapunk...

(#542) Csabee86 válasza szollo12 (#541) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nah akkor én is befejeztem a farmolást. Gondolom rájöttek, hogy mennyien farmolnak. Nem rossz ötlet egyébként az, hogy minden nagyobb promonál van szerezhető játékos. Pl. most a Combine ideje alatt én két játékost is ki tudok rakni. De az, hogy nem választható a NAT játékos az kicsit gáz. Legyen választható, vagy ha nem akkor legalább cserélhető. Meg mivel ismételhető a set, így gondolom itt is több játékost kirakhatsz majd.

(#543) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nah, itt vannak az új Flashbacks, Veteran játékosok. Kíváncsi leszek az árakra. (Pont tegnap költöttem el a két millió coinomat.)

(#544) heihachi válasza szollo12 (#541) üzenetére


heihachi
addikt

Ezt nem biztos, hogy értem. Ha jól olvastam, akkor csak azt tették nattá, ami a giveaway játékosokért jár majd, ha megvan a 8. Rosszul értettem?

Mert ha így van, azért aztán nem kellett egy percet sem farmolni, csak heti egyszer belépni és bedobni a setbe az ingyen játékost. Azért 8 perc játékért egy Ultimate Legend, az még úgy se rossz, ha NAT. És ez szerintem így is van jól, mert ha rászabadítanának 4 hét múlva sokszázezer nagyon magas szintű játékost a piacra, akkor meg is dőlne az egész, már így is romokban van.

De csak úgy fél szemmel olvastam ( muthead fórumán), lehet, rosszul értettem.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#545) Csabee86 válasza heihachi (#544) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem lenne jó, ha 100k-ért már kapnál 97-es játékosokat?

(#546) heihachi válasza Csabee86 (#545) üzenetére


heihachi
addikt

De az jó lenne. Azt nem szeretném, hogy egyik napról a másikra minden meglévő játékosom értéke a béka segge alá zuhanjon.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#547) Csabee86


Csabee86
senior tag

Van új chemistry challengek. Már háromszoros chemistry is van. Hihetetlen, hogy mindig kitalál valamit az EA.

(#548) szollo12 válasza Csabee86 (#547) üzenetére


szollo12
tag

Valamiből nekik is meg kell élni :)
A csapatokban is már tier 5-ig lehet feltolni a chemistryt.

(#549) Csabee86 válasza szollo12 (#548) üzenetére


Csabee86
senior tag

De jó. Ma jön Randy Moss. 98-as. Tegnap lenyomtam a Boss challengeket. Nem voltak vészesek. Jövő héten meglesz az első 96-os Boss játékosom. Eddig J. Nelson-t gondoltam, de most sztem Hightower lesz.

(#550) heihachi


heihachi
addikt

Elég jó nap volt a tegnapi. Meglett a lvl 49, Antonio Brown-t kaptam, adtam is el, lett belőle Bruce Matthews. Combine-os Cooks-is összejött, ideig-óráig tűnik csak megoldásnak, de egyelőre jó lesz. Aztán nyitottam 50k-t a napi pakkból és úgy lett meg már tegnap a 11 győzelem, hogy még van 7 meccsem. Ráadásul a végére összejött a level 50 is, abból jött Singletary, konkrtétan az első meccsét egyedül lehozta, de tényleg, egy yardot nem engedett futni, mindenre odaért (mondjuk azóta nem megy neki ennyire :D ). A maradék combine lapokból még egy 80-k is összehoztam, úgyhogy, a tegnapi napra nem lehet panaszom.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.