Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Aki tervezi megvenni az új kiadását a Maddennek, ide összegyűlhetnénk, megoszthatnánk a tapasztalatokat. És még a real-life NFL meccsekről is beszélgethetünk. :)

(#2) Csabee86 válasza HdRew (#1) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Jó ötlet ez a topik. Esetleg át lehetne nevezni sima Madden NFL topiknak, És akkor nem kell minden évben új témát nyitni.

(#3) Csabee86 válasza Csabee86 (#2) üzenetére


Csabee86
senior tag

Úgy látom nem igazán lesz aktív ez a topik. :(

(#4) HdRew válasza Csabee86 (#3) üzenetére


HdRew
őstag

Sajnos nem. :( Lehet itthon még nem olyan népszerű. Vagy FB-n tömörül mindenki. :D

(#5) Csabee86 válasza HdRew (#4) üzenetére


Csabee86
senior tag

Neked megvan a játék?

(#6) zedok válasza Csabee86 (#5) üzenetére


zedok
senior tag

Sziasztok!

Én megvettem egy pár hónapja..egy haverom mutatta a régit (tán '15) aztán megtetszett.. azóta is tolom heti szinten..hol offline hol online.. :K

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#7) Csabee86 válasza zedok (#6) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Üdv a klubban. Nagyon kevesen vagyunk itt sajnos.

Ultimate Team-et tolod?

(#9) HdRew


HdRew
őstag

totallyright néven megtaláltok :)

(#10) Zanik


Zanik
addikt

Nem lehetne átnevezni a topikot simán PS4 Madden-re? Akkor lehet többen látogatnák. Nekem a 15 van meg digitálisan illetve most már a 18-at tolom, az lemezes.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11) heihachi válasza Zanik (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Nem lenne rossz, én is a 18-al tolom, és jó lenne, ha lenne társaság, mondjuk a squad játékokhoz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) heihachi


heihachi
addikt

Egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni a TOTW challenge második részét az Oakland ellen. Bármit, de tényleg bármit csinálok, nem tudom megállítani őket, így hiába jó minden driveom, nem tudom behozni a kezdeti hátrányt. Már vagy 50-szer nekifutottam, de fogalmam sincs mi tudna működni ellenük.

Elég szedett-vedett csapatom van, nincs az építésben sok koncepció, csak belerakom akiket jobb játékosokat kapok, de azért annyira nem is szar, hogy így szopasson a gép. [link]

Valakinek valami tanács?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én majd tervezem megvenni a 18-at. Akik megvették azoktól kérdezném, hogy a 17-hez képest mekkora előrelépés van? Grafikailag, játékmenetileg?

(#14) szollo12


szollo12
tag

Hello! Én is nyomom a Madden 18-at, elsősorban az ultimate teamet, jelenleg valahogy így néz ki a csapatom:
[link]
A squadot még nem játszottam, de alkalom adtán kipróbálnám.

(#15) szollo12 válasza Csabee86 (#13) üzenetére


szollo12
tag

A grafika kb. ugyanaz, bár más grafikai motort használnak, de én nem látok túl nagy különbséget.
Van pár újítás a játékmódokban ( pl. a Longshot, egy félig-meddig karrier mód ), de az nekem nem nagyon jött be. Ha az ultimate teamet akarod játszani, ott elég sok új dolog van.

(#16) heihachi válasza szollo12 (#14) üzenetére


heihachi
addikt

Az egy elég jó kis csapat :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17) szollo12 válasza heihachi (#16) üzenetére


szollo12
tag

Köszi! A te csapatod is rendben van ;-)
Nem csinálod a Team Leadereket? Cserélhetnénk gold kártyákat. Én most a Ravensre megyek rá.

(#18) heihachi válasza szollo12 (#17) üzenetére


heihachi
addikt

Köszi, de sajna nem az igazi, sokat szeretem játékba hozni a tight endeket, de pont azok elég gyengécskék. A team leadereket nem csinálom még, vagyis, párat megcsináltam a patriotsból, de nagyon lassan haladok vele időhiány miatt (meg a destiny miatt :D ).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) szollo12 válasza heihachi (#18) üzenetére


szollo12
tag

Igen, elég hosszadalmasra sikeredett a TL része a játéknak; 16 + 3 solo challenge ( plusz egy rakat lóvé ) egy 86OVR játékosért. De általánosságban az egész solo része túl unalmas, vontatott, sokszor kell egész meccseket lejátszani - még, ha azok 2 perces negyedekkel vannak is. Bár már a múlt héten volt olyan, aki teljesítette az összes "feladatot" a MUT masterhez.

(#20) Csabee86


Csabee86
senior tag

Jövő héten én is csatlakozom a Madden 18-hoz. :) Egyébként tavaly rengeteg időt beleöltem az MUT-be. Kíváncsi vagyok mennyi újdonságot fog hozni.

(#21) szollo12 válasza Csabee86 (#20) üzenetére


szollo12
tag

Van jónéhány újítás, nagyon sok a NAT kártya, lehet upgradelni néhány játékost, edzőt, mezeket stb.
Tavaly volt több accountom és lehetett farmolni, az idén ha cserélsz valakivel kártyát, az NAT-tá válik, így már nem annyira éri meg az eltöltött plusz időt.
A squad is érdekes lehet, de azt még nem próbáltam.

(#22) heihachi válasza szollo12 (#21) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk ez nagyon tetszik, hogy ha kinyitok egy pakkot, akkor abban nem bronz kártyák vannak, meg stadionok meg mezek, meg csupa használhatatlan gagyiság, hanem kizárólag játékosok, akik még ha ezüstök is, akkor is jók valamire, mert upgradhez kellenek. Tetszik az is, hogy bizonyos esetekben választhatok, hogy melyik lapot kérem, így azért könnyebb jó irányba erősödni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23) Csabee86


Csabee86
senior tag

A target passingról tudna nekem írni valaki valamit?

(#24) szollo12 válasza Csabee86 (#23) üzenetére


szollo12
tag

Én nem használom.
A longshotban kellett használni, de nekem körülményesnek tűnik, főleg a H2H meccseken.

(#25) Csabee86


Csabee86
senior tag

Remélem a tavalyi csapatomat ki tudom újból rakni. Elég sok időmet beleöltem. KATT

(#26) szollo12 válasza Csabee86 (#25) üzenetére


szollo12
tag

Csak a team buildert linkelted, nem a csapatodat :)
Én egyelőre spórolok a lóvéval,elég sok NAT játékosom van, akiket solo kihívásokból lehet elérni.
Jópofa a is, hogy van szintlépés, és olyankor 4 játékos közül tudsz választani egyet a csapatodb.

(#27) Csabee86 válasza szollo12 (#26) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jujj, valamit elcseszhettem. Majd este belinkelem akkor rendesen. Saját tapasztalat. Nem érdemes horror pénzekért venni a játékosokat most. Szépen idővel megy lejjebb az áruk.Esetleg csinálhatnánk bajnokságot itt a prohardveren. Nem tudom lenne-e rá érdeklődő. Apropó. Ti csak játsszátok, vagy nézitek is ezt a sportot?

(#28) heihachi válasza Csabee86 (#27) üzenetére


heihachi
addikt

Én nézem is, sőt megyek Londonba, ha minden jól alakul :D

Meg a bajnokság is érdekel, bár nem sok sikerem szokott lenni H2H-ben, ahhoz nem vagyok elég jó, de majd próbálom megnehezíteni a dolgotokat :D

Amúgy a target passing az kb annyi, hogy nyomod a left triggert, előjön egy "célkereszt", a jobb karral (vagy bal, de mindegy is) elviszed a pályán oda, ahova akarod, és oda fogja dobni. Namost a gond az, hogy ultra lassú, és mire egy hosszabb passznál jó helyre viszed, háromszor lesackelnek. Rövidnél meg nincs ilyenre idő :D
Szóval ez szerintem csak a haladóknak/profiknak lehet opció.

Mod: tavaly ide sikerült eljutnom: [link]
Jó, nem egy ultimate team, de azért feljutottam vele a legfeleső ligába, és még egy super bowl is összejött a második ligában. Egyébként kb mindenki kb 2 ponttal volt magasabb a játékban a chemistry miatt :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) szollo12 válasza Csabee86 (#27) üzenetére


szollo12
tag

A bajnokság / vagy akár franchise jó ötlet, de csak este későn, 9-10 körül érek oda, hogy játsszak és emiatt már volt, hogy abbamaradt egy megkezdett sorozat tavaly.
Én nézem is az NFL-t.
Fly Eagles, Fly :C :D

(#30) heihachi válasza szollo12 (#19) üzenetére


heihachi
addikt

Egyébként nem teljesen vágom ezt a TL részt. Végig toltam a pats-el a 16 meccset, kaptam egy 80-as TL. Betettem a csapatba, a plusz három meccsből egyet tudok lenyomni, mert a másodikhoz kellene még ilyen TL. Ha jól értem ezt rakjam össze szettből magamnak. Tehát 4 arany kártya meg 4 ezüst kell a maradék 4 játékoshoz, ami ultra sok pénz (kb. 100k). Ezért kapok egy 86-os játékost majd a végén, ami okés, csak 100k-ért vehetek is egy 86-ost. Nem tudom megéri-e ennyit küzdeni vele :F

szollo12
Tegnap a meccs vége komolyra sikerült. :K

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31) szollo12 válasza heihachi (#30) üzenetére


szollo12
tag

Igen, elég izgalmas lett a vége. Pedersont el kéne küldeni a vérbe, hihetetlen mennyire idióta a playhívása, egyfolytában csak passzoltatja Wentzet, akit meg a fal nem tud megvédeni. Blount tegnap egyszer sem futott a labdával...

A TL azoknak éri meg, akik rá akarnak menni OBJ-re / Mack-re ill. a MUT Masterhez is kell asszem 8 TL set.
Ha megcsinálod a solokat, akkor kapsz 1 80 OVR leadert, plusz egy gold tokent. Illetve a meccsekért kb. 20.000 coint, amit elkölthetsz játékosokra ( de inkább szerződésekre fogod :-) ), szóval a saját lóvédból 2-3db. 80-as leaderhez kell a token. Egy csapat kb. 2-2,5 óra alatt van meg, szóval, nem rövid, ha meg akarod szerezni a TL mastert, akit 1 milláért el lehet adni - egy hete még a duplája volt...

(#32) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hirtelen milyen aktív lett a topik. :) Nem baj, pörögjön csak. Ezt a bajnokságos dolgot meg majd megbeszéljük.

(#33) Csabee86


Csabee86
senior tag

Remélem most már látszik.KATT

(#34) heihachi válasza Csabee86 (#33) üzenetére


heihachi
addikt

:Y

Aztarohadt, hát én ilyen csapatnak a közelébe nem jutottam. Durva. A Watt/Bosa párossal a fal két oldalán nem lehetett gond a passrush-al :D

Ez már tényleg ultimate team. :R

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) Csabee86 válasza heihachi (#34) üzenetére


Csabee86
senior tag

Azért azt hozzáteszem akkor, hogy nem kevés időt öltem bele az MUT-ba. Ráadásként kihasználtam pár kiskaput. Volt, hogy elcsipáztak annyira, hogy sírni lett volna kedvem.

(#36) szollo12 válasza Csabee86 (#33) üzenetére


szollo12
tag

Elég durca csapat :R

A H2H meccsek kikészítenek. Mindenki nyomja a cover 4-et, meg a blitzet, de mégsem lehet futni ellenük.
Ha meg passzoni akarok, olyan az O line, mint a Seahawksé, és az elkapóim sem tudják tisztára játszani magukat. És erre jön még a milliárd fumble... :W

(#37) heihachi válasza szollo12 (#36) üzenetére


heihachi
addikt

Igen, itt valami eléggé el van cseszve, azért a cover3/4-ben a futásokat mínusz yardon megállítani, az elég furcsa, nem mondom, hogy lehetetlen, de azért nem is ilyen hatákonysággal működik a valóságban, ahogy itt. Passzolni meg szinte lehetetlen olyankor.

Mondjuk én próbáltam ezt használni, de nem jött be, lassúak az elkapóm hozzá :D [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#38) szollo12 válasza heihachi (#37) üzenetére


szollo12
tag

Jah, és még az is kikészít, mikor az AI által irányított embereim csak állnak és simán bepsszolják közéjük a lasztit. Meg se mozdulnak.

Ha esetleg van Falconsos arany kártyád, szívesen elcserélném. Most épp azt a TL-t csinálnám, már csak a 2 utolsó elit rész van hátra, de a legolcsóbb 70-es kártya is 3000 coin. Próbáltam tradelni, de eddig nem sok sikerrel...

(#39) szollo12


szollo12
tag

Tegnap megcsináltam a TOTW és a hurrikán challengeket és mivel megváltoztatták a heti legenda, Ware feladatait is, azt is sikerült letudnom. Illetve megvettem Tomlinson napi pakkjait is. Szóval nyitottam pár pakkot nagy reményekkel.

Hurrikán: 82 OVR Tamba Hali + 4db. gold
TOTW: 75OVR Anthony Steen LG
Daily pack: 1 gold, a többi ezüst
A Ware objektért pedig a legalacsonyabb, 83 OVR upgradet kaptam.
Nem volt egy szerencsés nap ebből a szempontból...

(#40) heihachi válasza szollo12 (#38) üzenetére


heihachi
addikt

Égen földön 2 arany falcons kártyám van, azt természetesen fel tudom ajánlani neked. Furcsa, van 350 kártyám, és csak 5 falcons belőle (van 3 ezüst is).

A hurrikánnal szerencsém volt, volt benne egy 85-ös J.J. Wilcox.

Amúgy én a napi feladaton szoktam kiakadni. Sose bontottam még 2000-nél többet belőle, pedig lehetne elvileg 100k is. De jól jönne az a zseton most :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#41) szollo12 válasza heihachi (#40) üzenetére


szollo12
tag

Szívesen venném a Falconsos kártyákat. Melyik csapatból kell cserébe valaki? HUN-szollo néven találsz a PSN-en.

A napi feladatot én is igyekszem megcsinálni. 30-as MUT szintnél már 250.000-et lehet kinyitni, de nekem eddig egyszer volt 15k, a többi alkalommal 4-5k.

(#42) heihachi válasza szollo12 (#41) üzenetére


heihachi
addikt

Okés, felveszlek majd este, de csak edzés után, 10 körül leszek fent. Nekem Pats, Seahawks, Packers kártyák kellenének. heihachi78hun néven fogok jelentkezni.

Ezzel a DeMarcus Ware-el eléggé küzdök. Nem nagyon tudom összehozni az interceptiont. Vagyis, int már volt vele, csak helyben összeesett, nem tudtam visszavinni egy yardot. Lehet átteszem MLB-be, hátha több szerencsém lesz vele.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43) szollo12 válasza heihachi (#42) üzenetére


szollo12
tag

OK, köszi! Vannak Seahawks, Pats és Packers kártyáim is. Illetve elkezdtem trédelgetni, és sikerült már 3-4 új kártyát begyűjtenem, szóval előbb-utóbb meglesz a Falcons. Aztán majd jöhet a többi NFC csapat :-)

Én áttettem Waret MLB-be és 2 solo alatt sikerült szereznem egy interceptiont vele.
Szerencsére megváltoztatták a követelményeket, a 41 yard visszahordás elég brutál volt.
Ma állítólag jön valami Thursday Night promo... :))

(#44) szollo12 válasza szollo12 (#43) üzenetére


szollo12
tag

A TNF promoban 2 kártya elérhető a pakkokban, mindkettő 91OVR:
Frank Gore RB
Robert Quinn RE

(#45) szollo12


szollo12
tag

Tegnap megkaptam a weekend league meccsekért ( 12W-12L; Gold 2 szint ) a jutalmat:
20.000 coin + 7db. H2H season tokens + 2 silver WL pack + 1 gold WL pack

A packokból:
85 OVR Martellus Bennett ( TE ) 25k
84 OVR Nigel Bradham ( LOLB ) 25k
84 OVR Cris Carter ( WR ) 25k
plusz még 2 db. elite és 10 db. arany kártya.
Az eliteket eladtam, így összekukáztam 100 k-t.

Mondjuk volt, aki a silver WL packból kihúzta a TNF Goret :O

Játszottam egy squad meccset is. Az első negyed után kilépett a 2 társam, így is lehetett tovább játszani,
de az ellenfeleim elég rutinosnak tűntek, szarrá vertek ( volna, ha nem lépek ki ). Nem tudom, hogy lesz meg így a 25 győzelem... :)

(#46) Csabee86 válasza szollo12 (#45) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mi ez a squad?

(#47) heihachi válasza Csabee86 (#46) üzenetére


heihachi
addikt

Összeállunk hárman, egyikünk viszi az offeneset (hívja a playeket), másik a defenset (defense playeket hív), harmadik meg adja a satadiont és a mezeket :D Aki éppen nem playt hív, az is játékban van, tehát az egyik játékos hív egy offense playt, és irányítja az irányítót, a másik kettő meg irányíthatja a futót meg a wide receivereket. Defensenél ugyan ez egy ember hív playt, de mindenki irányíthat egy védőt.
Arra még nem teljesen sikerült rájönnöm, a csapattagok a három csapatból pontosan hogy állnak össze.

De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy eddig csak egy meccset toltam (azt mondjuk nyertük), hogy kipróbáljam, de nyilvánvaló volt abból is, hogy kellene komunikálni, mert akkor lesz ennek értelme.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#48) heihachi válasza szollo12 (#45) üzenetére


heihachi
addikt

Hétvégére én is bejutottam most, de nem tudom lesz-e időm játszani, bár az esélyes, hogy 12-12-ben nem leszek, inkább 4-20 :D
De ha ilyen jól adja a cuccokat (nálam ilyen játékosok csapatba férnének), akkor csak oda kéne tennem magam kicsit.

A 25 squad gamere meg innen a fórumról kell embereket összeszedni, azt biztosan nem lehet máshogy hajtépés nélkül megoldani.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#49) heihachi


heihachi
addikt

Ez a weekend league ez egy faszság. Harmadik meccs, harmadik olyan ellenfél, ahol kizárólag 90 feletti játékosok vannak. Esély nincs egyetlen passzot sem megcsinálni a 82-es elkapóimmal, vagy levédekezni egy 91-es Edelmant a 82-es védőmmel. A fal ilyenkor kb 1 mp-ig bírja, el se lehet passzolni a labdát, mert még tart az irányító animációja a snap után. Nevetséges, nem lenne szabad így összeereszteni bárkit bárkivel. Vajon az EA-nél nem játszanak a saját játékukkal?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#50) szollo12 válasza heihachi (#49) üzenetére


szollo12
tag

Hát igen, elég sokan vannak már, akiknek 90-es játékosok vannak a csapatában, és ha ez még egy kis skillel is párosul, az ellen nehéz mit tenni. Nekem is vannak már 90-es playáim, de simán térdelek az ilyen ellenfelektől, sőt van, hogy 85-86-os a legjobb játékos az ellenfelemnél, mégis kikapok...

Jelenleg 10-7-tel állok, 1 győzelemmel megvan ugyanaz a reward, mint a múlt héten.
Este, mielőtt kikapcsoltam a gépet gondoltam nyitok 1 gold packot 7500-ért. Volt benne egy Damon Harrison 87 OVR, 125.000-ért sikerült eladnom :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.