Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Csabee86 válasza Zanik (#250) üzenetére


Csabee86
senior tag

Pedig a legjobb lapok Február után vannak. :) (Sajnálom is a coint most a játékosokra)

(#252) heihachi válasza Csabee86 (#249) üzenetére


heihachi
addikt

hetente van még a predictor is + weekend league, ha az ember mindent meg akar tényleg csinálni

Zanik: Én egyelőre a chemistryvel nem nagyon foglalkozok. Februárig úgyis lecserélődik a csapat 90%-a :D A "végleges" csapatnál majd azt is figyelembe veszem. Február után meg ha vége a szezonnak a Madden lázam is remélem alább hagy.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#253) Zanik válasza Csabee86 (#251) üzenetére


Zanik
addikt

Én is gyűjtögető módban vagyok. Max. akkor veszek, ha előtte eladok olyan játékost aki nem illik a rendszerembe (más a Chemistry-je pl.). Most pl. eladtam egy 85-ös Pound the Rock LT-t 18k-ért, és vettem egy 86-os Move the Chains-est 20k-ért! Így most két Chemistry-m is Tier4-es! :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#254) Csabee86


Csabee86
senior tag

Segítsetek már. Ti mit kezdenétek 32 Madden Harves Tokennel? Melyik játékosnak van esélye, hogy szintet lépjen abból a 6 játékosból? Vagy csak szimplán rakjak ki 32 gold játékost? Húzós, húzós.

(#255) Zanik válasza Csabee86 (#254) üzenetére


Zanik
addikt

Én se tudok dönteni. Néztem pár Cornucopia pakk nyitást. Nagyon lutri hogy kapsz-e 88+-os vagy esetleg 90+-os játékosokat. Nem éri meg. A Harvest Elite se éri meg 20 kártyáért.

Talán Prescott érné meg, a Chargers ellen 150 yardot talán felpakol, de a 300 se esélytelen. Esetleg még Xavier Rhodes felmegy 91-re, de az INT az nagyon lutri.

Lassan ott vagyok, hogy token-ekből gold játékosokat csinálok, és eladom őket. A befolyt összegből meg veszek olyan játékost aki engem érdekel! :F

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#256) Csabee86 válasza Zanik (#255) üzenetére


Csabee86
senior tag

Először én is Prescottra tettem a tokeneket. Viszont az utolsó meccsen is "csak" 148 passzold yardra futotta. Ha meg nem lép szintet nem tudom eladni. Nem egyszerű a döntés. Az összes többi posztra meg már van90-es játékosom.

(#257) heihachi válasza Csabee86 (#256) üzenetére


heihachi
addikt

Pont ez a baj ezzel a promóval, hogy nincs igazából olyan játékos benne, akiért megéri szenvedni.

Az egyszerű megoldás, hogy még gyűjtesz hozzá 5-öt, és Irvin-t 93-ig fejlesztve elpasszolod 130k körül, tiszta haszon.

A bonyolultabb meg az, hogy rámégy az egyik guest of honor-ra, és 230k körül passzolod el, de ehhez még kevés a 32 token (amiből elitet-t kéne csinálni, ráadásul 4-et is), plusz valamennyi coint-t is majd bele kell raknod, szóval ebből nem tudom mennyi lenne a haszon.

A Cornucopia pack szerintem nagyon rossz biznisz.

Prescott meg 214 yardos átlaggal rendelkezik idén, a 300 azért attól igen-igen messze van, és idén egyszer sem volt 300 yardja.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#258) Csabee86 válasza heihachi (#257) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az tényleg messze van a 300 yardtól de a 150 yardot eléri. Ha eléri a 150 yardot akkor 91-es és eladható lesz. (ha a 300-at akkor 93-as és eladható)

(#259) Zanik válasza heihachi (#257) üzenetére


Zanik
addikt

És az én ötletem? Mennyiért mennek a Gold Harvest játékosok? 4000-6000? Az 30-cal szorozva alsó hangon is 120.000! :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#260) Csabee86 válasza Zanik (#259) üzenetére


Csabee86
senior tag

A Te ötleted is megfontolandó. Ha 4000-ért mennek az alsó hangon is 120000k (-12000 a 10% miatt)

(#261) heihachi válasza Csabee86 (#258) üzenetére


heihachi
addikt

Ez mondjuk jogos, azt nem vágtam, hogy a 91-es is már eladható. 150 yard szerintem is meglesz neki, a 91-es qb-k meg jó áron mennek. Szóval lehet mégis ez a legjobb megoldás. :R
Lehet, akkor Zanik kollégának is ezt kéne választania!

Egyébként azt néztétek, hogy a 90-es lapjának milyen statjai vannak? Egyetlen statja sincs 88 felett, de akkor mitől 90-es?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#262) Zanik válasza heihachi (#261) üzenetére


Zanik
addikt

Azért a Chargers Top8 engedett passzolt yardokban: [link]
A Dallas meg 26. szerzett passzolt yardban. De azért otthon a 150yard csak össze fog jönni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#263) Zanik


Zanik
addikt

Jelentem végül a kártyákra váltás mellett döntöttem. Nem mertem kockáztatni hogy nyakamon marad egy 90-es Prescott. Átlag 4.500-4.900 között tudtam eladni végül 36 kártyát, kb. 145.000 jött össze belőle!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#264) Zanik válasza Zanik (#263) üzenetére


Zanik
addikt

Hát így aludva rá egyet kicsit megbántam a döntsem. :O
Csak 5 játékost kellett volna még vennem, hogy megcsináljam belőlük a hiányzó 11 tokent.

Viszont ha Dak betlizik ma a Chargers ellen, akkor meg nekem lesz igazam. Utálom ezt a NAT baromságot! :W

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#265) heihachi válasza Zanik (#263) üzenetére


heihachi
addikt

Én meg fejleszthetem Irvint a végtelenségig, hogy aztán alig kapjak érte 120k-t :W

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#266) Zanik válasza heihachi (#265) üzenetére


Zanik
addikt

Ez van. :(((
Dak meg passzol 300+ot ma, Csabee meg eladja a 93-as verziót 600k-ért! :))

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#267) heihachi válasza Zanik (#266) üzenetére


heihachi
addikt

Remélem így lesz amúgy! Legalább egyikünk keressen rendesen :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#268) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sajnos egyikünknek sem lesz igaza. :D

Eladtam a tokeneket. Kerestem velük 150k-t. Inkább a biztosra megyek mint a bizonytalanra.

Lassan elérem a 2 millió coint újra. És ami a legdúrvább, hogy sajnálom a coint új játékosra. (tavalyi minden játékost azonnal megveszem mentalitásból idén már inkább tanultam)

Lesznek ma egyébként TNF limitált lapok?

Tegnap kicsit böngésztem a MUTHEAD adatbázisban. A limitált Carson Wentz lap 100 coinért kelt el. Ezt hogy?

Ha tippelni kellene szerintetek melyik két csapat játssza majd a SB-t?

(#269) Zanik válasza Csabee86 (#268) üzenetére


Zanik
addikt

Nemár,,azt reméltem legalább az egyikünk mer kockáztatni Prescott-tal! Kiváncsi leszek majd mennyiért mennek majd a 91-es verziók (már ha lesznek egyáltalán).
Amúgy ha utálok valamit a MUT-ben, az pont ez a lutri!
Észrevételeim szerint az árak sokszor nagyon ad-hoc jellegűek (75-79 gold kártyák mostanában), meg viszik le/fel bizonyos tendenciák, amiket esélyed sincs kifigyelni/megérteni. De ha ez egy piac, akkor mindegyik lap annyit ér, amennyit hajlandóak fizetni érte. Csak néha - hála égnek - vannak akik aluláraznak dolgokat, vagy buy price nélkül adják meg, aztán pont rosszkor fut a bid, és egyvalaki elviszi relatív alacsony áron.

Egy tendenciát látok csak: hétvégén többen játszanak, ezért inkább vesznek játékosokat, akár drágán is. Hétfőn/kedden meg a hétvégén szerzett vagy megunt kártyák mennek a piacra, sokszor nyomott áron.

Mostanában amúgy észrevettem hogy ha Item Binderben nézem a buy now árakat, akkor alacsonyabb találatokat is kiad mintha simán az Auction-ön belül keresek rá!

SB-tipp meg: Patriots - Rams :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#270) heihachi válasza Zanik (#269) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem esélyem nincs megérteni ezt a piaci működést, nem tudom felfogni, mitől ugrálnak ilyen totál random módon az árak. De ezt a piacozást már rég elengedtem, elfogadtam, hogy én ezen keresni nem tudok, meg az időt is sajnálom rá, hogy figyelgessem meg utánaolvassak, meg megértsem, mert addig akár játszhatok is.

Zanik
SB tipp megvéve :D

Csabee86
Az igen. Azon valaki vagy nagyon nagyot bukott, vagy csak a saját accjai között cserélte. De buy now-ban a legalacsonyabb ár 150, nem? SZóval ez fel volt téve egy 100-asért, és senki nem licitált rá? Nem vágom.

más téma
Mit szólnátok hozzá, ha a hétvégén játszanák egy barátságos körversenyt? Mindenki nyom egy meccset mindenki ellen, csak a játék kedvéért, tét nélkül. A topik aktivitását nézve, az max 3 meccs fejenként :)
Igazából nem is kell csak a hétvégére szorítkozni, csak azért írtam, hogy valahogy lehessen vele tervezni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#271) heihachi


heihachi
addikt

Rhodes-nak megvan a 93.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#272) Zanik


Zanik
addikt

Baxxa+! Rhodes-nak megvan az INT! 93-as lesz... :W

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#273) szollo12


szollo12
tag

Hát igen, mondtam, hogy Rhodesra menjetek rá..ja, nem is :-) Viszont szerintem Prescottnak nem lesz meg még a 150 yard sem. Ingram és Bosa nagyon durván nyomás alatt fogja tartani. Ami még durva a Dallas kapcsán, hogy az utóbbi 2 meccsen nem szereztek pontot a második félidőben.
Én még vasárnap összekukáztam Lane Johnsont, kiraktam egy kis okoskodással egy elitet, aki a legdrágább volt, a többit meg megvettem hozzá, így 90.000-rel olcsóbban jutottam hozzá.
A mini bajnokság jó ötlet, részemről mehet.

(#274) heihachi válasza szollo12 (#273) üzenetére


heihachi
addikt

Most már én is kételkedem a 150-ben is, egy negyed alatt 11 yard... :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#275) Zanik válasza heihachi (#274) üzenetére


Zanik
addikt

Az első 2 negyed alapján én se hittem volna, de meglett a 150 yard. :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#276) szollo12 válasza Zanik (#275) üzenetére


szollo12
tag

Aztán dobott 2 interceptiont. Nagyon kész van a Dallas mióta nincs Zeke. Mondjuk én nem bánom ;]

(#277) Zanik válasza szollo12 (#276) üzenetére


Zanik
addikt

Én se. Minusz 1 "in the hunt" csapat az NFC-ben... :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#278) Zanik


Zanik
addikt

Na, 91-es Prescott már 118k-ért van. Azt hittem többért mennek majd. 93-as Rhodes 235k körül van. Akkor az a 145k nem is volt rossz döntés.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#279) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én sem bántam meg, hogy nem rá költöttem a tokenjeimet? Hogy álltok a Madden Blitz-el, Én csinálom a 4 óránkénti challengeket. A cél Aaron Donald. Nem tudom, hogy eladom-e vagy megtartom de megszerzem.

(#280) Zanik válasza Csabee86 (#279) üzenetére


Zanik
addikt

Sajnos nincs most hétvégén annyi időm játszani. Max. veszek pár pakkot.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#281) heihachi válasza Csabee86 (#279) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is ő kéne, de nem tudom, össze jön-e annyi. Nem tudok minden 4 órában a gép előtt ülni :U Viszont 11 tokenért vettem 2500 contractot, és lesz is még contract kétszer is. Ha nem jön össze, akkor lesz 7500 contractom ebből, egy darabig nem lesz gond vele :D

Viszont megvan a 93-as Irvin, nagyon penge lap. 130k körül megy, szóval inkább megtartom.

A Prescott lap árán meg nem csodálkozom, szarok a statjai egyszerűen, nem 91-es szint, egy jó 88-asnak elmenne, max 89.

Viszont, a legendákból összeraktam egy 92-es Ware-t. 170k-ból megvolt, ennyit szerintem megér.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#282) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Kérdésem: érdekel valakit eladó coin?

Van 3 millió coinom. (15000-es feltöltőkártyáért gondoltam adni itt a fórumon 1000000 coint)

(#283) Zanik válasza Csabee86 (#282) üzenetére


Zanik
addikt

Lehet coint adni?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#284) Csabee86 válasza Zanik (#283) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mindennek megvan a módja. Felteszel egy játékost (értelemszerűen valami ezüstöt) 1000000 coinért én pedig megveszem.

(#285) heihachi


heihachi
addikt

Éééés megvan Aaron Donald.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#286) Zanik válasza heihachi (#285) üzenetére


Zanik
addikt

Grat hozzá. Nekem nem volt türelmem/időm összeszedni a 100 blitz token-t. Amit szereztem az ellőttem contract pack-re, meg ami épp volt játékos pakk.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#287) heihachi válasza Zanik (#286) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is hiányzott még a végén, pedig próbáltam minél több blitz solo-t megcsinálni, úgyhogy pakkokból pótoltam az utolsó 12-t talán (meg a napi challengekhez is ilyen pakkot vettem végig, amiben blitz token volt). Szerencsére járt hozzá harminc valamennyi Night Train Lane token, amit 2500/db-ért lehetett quicksell-el eladni, úgyhogy két és fél pakk ára visszajött. De mindegy így is megérte, főleg, hogy az egyik pakkban volt egy 91-es Wilson egy másikban meg egy 90-es Cunningham, úgyhogy anyagilag nem jártam rosszul.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#288) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én is megszereztem Donaldot, meg kiraktam Shaziert. De mindkettőt eladtam. Viszont megvettem a 92-es A. Rodgerst, a TNF Limited Gronkot, a MUT Heroes Nelsont, Flashback Edelmant.
És megvettem a Colour Rush Packers mezt is.

[ Szerkesztve ]

(#289) Zanik


Zanik
addikt

Predictor set-ekért miért nem kapok soha coin-okat? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#290) heihachi válasza Zanik (#289) üzenetére


heihachi
addikt

Az furcsa nekem adja minden héten, ha sikerül épp eltalálnom valamit. Mondjuk, néha csak úgy felugrik egy ablak, és ha épp sok játékost adok veszek a piacon, akkor köztük fel se tűnik, hogy az a pénz épp predictorból jött, nem piacozásból.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#291) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nekem is. Elméletileg ha eltaláltad amit kellett akkor 250 coint kapsz. Pluszban 16 helyes tipp után-tól jutalmat kapsz.

(#292) Zanik válasza Csabee86 (#291) üzenetére


Zanik
addikt

Mindenhol az szerepel nálam, hogy 'no reward'! És nem az első eset, hogy nem kapok semmit! :W Ilyenkor hova lehet fordulni?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#293) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Packers, Patriots, Seahawks gold playerek kellenének.

Tudnánk cserélni?

(#294) heihachi válasza Csabee86 (#293) üzenetére


heihachi
addikt

Sajna én mindent eladtam az utóbbi időben, hogy meglegyen Irvin meg Donald. :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#295) Zanik válasza Csabee86 (#293) üzenetére


Zanik
addikt

Megnézem majd, biztos akad valamelyik. Nekem Saints és Chiefs kéne most. Jelölj be PSN-en ha eddig nem tetted volna, aztán messengeren megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#296) heihachi


heihachi
addikt

Azt hiszem a MUT a végéhez közeledik nálam. A solo-ból elég volt, 800-nál járok, de már nem szórakoztatnak. Az online rész meg minden szempontból elcseszett. Nem akarok több cover 4 drop show 2-t látni. Lehet indítok egy franchise-t vagy ilyesmit, valamit, ami nem MUT.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#297) Csabee86 válasza heihachi (#296) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ugyan így vagyok én is sajnos. Napi szinten megcsinálom a daily objectiveket, heti szinten meg a Gauntlet Unleashed-et, a TOTW challengeket, a predictort, a Legend objectiveket. Napi szinten max. 30 percet szánok már csak rá. Inkább játszok mással. (annyi, hogy most próbálok összerakni egy normális Packers-es csapatot.)

(#298) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nagyon kihalt a topik. Nyomjátok még srácok? Mikor jön az Ultimate Freeze?

(#299) heihachi válasza Csabee86 (#298) üzenetére


heihachi
addikt

Én most a salary cap-es 10 győzelmet próbálom összehozni. De katasztrófa abban a játékmódban is mi megy, úgyhogy egyelőre csak 6 van meg, talán 3 győzelem volt a legtöbb, ami összejött egy körben, amúgy általában két vereséggel kipergek. Nem vagyok hajlandó 59-es támadófallal játszani, hogy legyen 90 feletti futóm meg elkapóm, viszont mivel az ellenfélnek meg minden esetben az van, ezért hát nyilván szétszívat, mert esélyem nincs tarani.

Meg azt nem értem, a 85-ös passzrushereim hogy nem mennek át pillanatok alatt az 59-69 közötti támadófalon. De meg is fordíthatnám, ha nem elég 15-25 pont különbség ehhez, akkor hogy lehet, hogy a 82-85 közötti falamon az ellenfél egyetlen egy darab 90 feletti passrushere minden egyes snapnél akadály nélkül jön át?

De mindegy, kiszenvedem még azt a pár győzelmet, mert kell a masterhez.

A hétvégén egy azaz egy darab challenget oldottam meg a quicksell pakkokért :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#300) Csabee86


Csabee86
senior tag

Esetleg van Broncos játékosotok cserélni? Ez a heti Gauntlet Unleashed így nkem tárgytalan. Van egy CB-m és egy HB-m. De egy ezüst játékosért is simán kérnek 2000 coint. 70-74-es játékosért adok 75-79-est.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.