Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) heihachi válasza Csabee86 (#100) üzenetére


heihachi
addikt

A futást azt össze lehet hozni. Egy mozgékony irányítóval (pont jó lesz Vick), hail mary, és az irányítóval megfutod. Így egy driveból összejön.

Őt úgy tudod 100 yard alatt tartani, hogy onside kicket rúgsz mindig. Lehet, hogy lesz belőle minimum 3 pontja, vagy max 45 yard, de a 100 yard így nehezen jön nekik össze.

A passzot meg kell oldani így is, de az meg a sok hail mary közben összejön, ha épp durva blitzet hívnak, akkor az 5 elkapód egyike biztosan szabad.

Egyébként igen, elég unfair a gép, és hát a gauntletben mik lesznek még később...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#102) szollo12 válasza Csabee86 (#100) üzenetére


szollo12
tag

Használd a Browns playbookban a Gun Monster formációt a futáshoz, 1 drive alatt megvan a 75 futott yard. A 100 yard alatt tartáshoz pedig válassz valamilyen speciális team formációt ( én a FG blockot szoktam ) és fuss lesre az egyik játékosoddal. Így, ha szerez is yardot a gép, egy hiba miatt nem számolja az összegbe.
Ha ügyesen játszol az óra lepörgetésével, akkor még az is megoldható, hogy nem szerez pontot az elllenfél és így kapsz egy plusz kártyát.
Amúgy tényleg gáz ahogy a gép csal. 60-as embert hogy nem tud blokkolni egy 88-as?

(#103) heihachi válasza szollo12 (#102) üzenetére


heihachi
addikt

Hát ez az, épp ezzel küzdök most. Falcons Gauntletben all-madden szint, simulation, szerezzek 3 td-t két negyed alatt. Ami oké lenne, ha nem az lenne, hogy Hageman, aki 78-as úgy jön át a 86-os team leader Solderen mintha ott se lenne, de MINDEN playben. A 82-es cb az nem ad egyetlen centi helyet sem az emberemnek, mindent leütnek, de ha valamit el is kapok, akkor is azonnal megütik az embert, és már ejti is el (minden elkapóm brace for all hits traites). A futóját azt három ember tudja csak megállítani, mert truckingol és kettőt még simán eltol, meg pörög és képtelenség megfogni. Ráadásul pörgeti is le az időt a falcons, egyszerűen nincs idő 3 td-re. A safetykre dobni az fix interception, tehát kb 5-10 yardokban lehet haladni, de egyébként abban a távolságban már egyetlen dobás sem pontos.
És ha ez nem lenne elég nehezítés, akkor szakad az eső, és amit máskor Brady halál pontosan kézbe dob, azt most 4 yarddal mellé.
Nevetséges egyébként, de majd előhúzok valami cheese playt én is, mert ezt máshogy fixen nem lehet megoldani.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#104) heihachi


heihachi
addikt

[kép] :C

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#105) szollo12 válasza heihachi (#103) üzenetére


szollo12
tag

Én a solo challengekhez a Browns playbookot használom, no huddle-val 1 perc alatt végig lehet menni a pályán, és majd minden futás minimum 10 yard, de van, hogy td-ig lehet vele jutni. Így már meg is van a szükséges futott yard és futott td a mut masterhez.

Amúgy ti milyen playbookot használtok offense és defense - mármint az online meccsekehez?
Nekem O: Pats; D: Ravens

[ Szerkesztve ]

(#106) szollo12 válasza heihachi (#104) üzenetére


szollo12
tag

Grat :C :DD

(#107) heihachi válasza szollo12 (#105) üzenetére


heihachi
addikt

Ha normálisan játszok, akkor Pats mindkettő, de ha kell, akkor előveszem a Bengals offense-t... :U
A Saints offense és a Seahawks defense ami még bejött nekem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#108) heihachi


heihachi
addikt

Na végre a végére értem a Gauntlet challengeknek, rettentően frusztráló gyökérségek voltak benne. De legalább behúztam ROLB-be a gauntlet champion Terrel Suggs-ot illetve az egyik pakkból kipottyant egy Jurrell Casey, szóval a front seven jobb oldala most rendben lesz egy darabig (igazából eladnám őket, ha el lehetne adni őket). És ha ez nem lenne elég, a napi pakkból 25k esett ki, az eddigi legtöbb.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#109) Csabee86 válasza heihachi (#104) üzenetére


Csabee86
senior tag

De végül is meglett a challenge? Csak mert nem nyerted meg a meccset.

(#110) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egyébként én Packers playbookot használok. Mind Offense, mind Defense.

(#111) heihachi válasza Csabee86 (#109) üzenetére


heihachi
addikt

Igen, meglett, a pats ellen kellett asszem nyomni, de arcade módban, úgy meg nem annyira gáz még all-maddenben sem. Volt talán 7 pontjuk :) De milyen beteg feltételek már akkor is :F

Tavaly előtt én is a Packers offense-el nyomultam, védelemben akkor a Panthers volt. Idén nem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#112) szollo12


szollo12
tag

Nah, meglett nekem is Vick. 84-es verziót kaptam...nem is tudom mit vártam :-)
Megvan a WL is, ill. az egyik gauntlet premium is, lehet holnap megcsinálom a másikat is.

(#113) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én meg itt örülök, hogy tegnap megcsináltam 10 chemsitry challenget. :)

(#114) szollo12 válasza Csabee86 (#113) üzenetére


szollo12
tag

A chemistryvel még alig foglalkoztam.
Amúgy is kevesebb időm lesz a játékra, mert elkezdődött a hokiszezon, és éjszaka szoktam meccseket nézni, így nem tudok már hajnal 1-2-ig játszani, mert valamikor aludni is kell :-)

Túl sok solo challenge van ebben a játékban. Minden héten 2 x 7+4 gauntlet; TOTW; weekly legend; plusz a hosszabb lélegzetvételűek, mint a Chemistry és akkor még az online résszel nem is játszott az ember.
Persze nem kell ezeket mind megcsinálni, de ha az ember normális csapatot akar, akkor kénytelen. Illetve van a másik út, elkölteni egy csomó lóvét...

(#115) Csabee86 válasza szollo12 (#114) üzenetére


Csabee86
senior tag

A weekly legend az mit takar?

(#116) szollo12 válasza Csabee86 (#115) üzenetére


szollo12
tag

Szombatonként kidobnak egy 75-ös legendát ( legutóbb Vick volt ) és van 4 milestone, amit meg kell csinálni vele. Ha eléred, akkor kapsz egy magasabb rangú kártyát, ami lehet a legmagasabb is, de áltlában 75 helyett 83-84 OVR, amit kapsz. Ezt a solo objectiveben látod.

(#117) Csabee86 válasza szollo12 (#116) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jaaa. Azt hittem van kifejezetten mondjuk 2 challenge mint az 17-ben az ultimate legend solok.

(#118) heihachi válasza szollo12 (#112) üzenetére


heihachi
addikt

Grat!

Én tegnap a negyedik team leaderen dolgoztam, Cowboysból lett Byron Jones. Messze még a nyolc :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#119) szollo12 válasza heihachi (#118) üzenetére


szollo12
tag

Nekem még 3 meccs van hátra, hogy meglegyen a Bearsből a FS Adrian Amos, ezzel lesz nekem is 4 TL.
Szerencsére ezek a challengek nem olyan hosszúak, 2-3 óra alatt meg lehet csinálni az első, 16 meccses részt.

Elég élethűre sikerültek a rúgók a játékban. Ha nem elite a rúgó, majd' minden FG kimarad - mint az éjszakai Tampa meccsen :DDD

(#120) Csabee86 válasza szollo12 (#119) üzenetére


Csabee86
senior tag

A Team Leaders challengek milyen nehezek amúgy? Ma végzek a Chemistry challengekkel. Haden-re pályázok, csak azt nem tudom, hogy tartsam meg, vagy adjam el. Vélemény?
Aztán neki akarok fogni a Team Leaders challengeknek is.

(#121) szollo12 válasza Csabee86 (#120) üzenetére


szollo12
tag

Nem nehezek és szerencsére tényleg viszonylag rövideg a TL challengek, csak 1-2 van, ami a 3. negyedben kezdődik, a többi utosló negyedes, 1-2 perces játék.
Grat a Chemistrys challengehez! Ahogy néztem, a toughness chemistrys [link] Haden a legdrágább 70-80k körüli. Én ennyiért inkább eladnám, a TL-ben lehet hasonló játékost találni.

(#122) Csabee86 válasza szollo12 (#121) üzenetére


Csabee86
senior tag

Közben megcsináltam az összes Chemisrty-s challenget. Írtad, hogy aktiválva van neked a Twitches dolog. Ez, hogy működik? Havonta mennyibe kerül? A 90-es Legend játékosok kirakásához szükséges dolgokat hogyan szerzed meg?

(#123) szollo12 válasza Csabee86 (#122) üzenetére


szollo12
tag

Fél évig 3$ havonta, utána 6$, de az első 7 nap után ingyenesen lemondható.
Ha előfizettél, csak össze kell kapcsolnod a Twitch és a PSN accountodat. Minden pénteken kapsz egy 83-as legendát plusz egy Twitch tokent. 4 tokenért pedig upgradelheted a 83-ast 90-re. Nekem eddig 3 ilyen 90-es kártyám van.
Itt nagyjából minden le van írva:
[link]

(#124) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Texans játékosokat keresnék. 75-79-eseket. (9 db kellene)

(#125) szollo12 válasza Csabee86 (#124) üzenetére


szollo12
tag

Egész hétvégén nem kapcsoltam be a gépet. Ma este megnézem hogy állok Texans játékosokkal, és írok.

Adtak ki egy patchet a játékhoz, ami állítólag 2,5Gb:
[link]

(#126) heihachi válasza szollo12 (#125) üzenetére


heihachi
addikt

Hála az égnek:
Tuning to decrease hit stick and cut stick fumbles globally
és
Tuning to improve man coverage defenders getting beat deep by slower receivers

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#127) szollo12 válasza Csabee86 (#124) üzenetére


szollo12
tag

Van 3 Texans játékosom, Cardinals playa kellene helyette. Este felteszem a trade blockba.

(#128) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ti hogy álltok a challengekkel? Én tegnap értem el a 300-at. Eszméletlen sok van. Mindenből csinálgatok de úgy érzem sehova sem haladok. Szerencsére gyűlik a coinom, (350k-m van) de játékost meg nem akarok venni. Most a Gauntlet Unleashed csinálom. Már csak az utolsó challenge van hátra, aztán a hétvégi három. Viszont néztem ,hogy az utolsó challenge all-madden nehézségen van. Attól tartok egy kicsit. Tavaly se nagyon ment az all-madden nehézség. Ti hogy szoktátok? Van valamilyen taktika?

(#129) szollo12 válasza Csabee86 (#128) üzenetére


szollo12
tag

Én 425 solonál tartok és valóban nagyon sok van, de kicsit unalmas, mert sok benne a teljes meccs, mint pl. a gauntlet. De azt csinálom ( 1 hetet mondjuk kihagytam ) mert januárban lesz valami gauntlet master, és ahhoz kell az összes gauntlet játékos. Most 4 tokenem van, de abból 3 kell Riversre.
Külön taktikám nincs, igyekszem úgy játszani a meccseket, hogy közben más feladatokat is teljesítsek, és persze ne is legyen egy óra egy meccs :-)

Amúgy inkább H2H meccseket játszok az elég jó WL rewardok miatt, de ott meg felkúr a gép csalása.
Meg azért kellene nyerni legalább 11 meccset, hogy valami értelmeset kapjon az ember. De idővel nem állok valami túl jól...

(#130) heihachi válasza Csabee86 (#128) üzenetére


heihachi
addikt

Én most kicsit felbasztam magam az új challengeken, ezen a hősös témán. Semmi szükség nem volt rá, van így is annyi, hogy az egy vicc. Ezek a solo-k nem is izgalmasak, kicsit sem nehezek, de viszik az időt meg a contractot, miközben pénzt és értelmes játékost nem nagyon hoznak. Vannak a heti feladatok (tippelős, totw, gauntlet challenge/weekend league, legend giveaway challengek), ezek is bőven kitöltik a hetet, nem kéne ilyen ütemben tolni ki ezeket a solokat, hogy egyáltalán esély legyen arra, hogy az is végig csinál egy egész szériát, aki nem ül 7/24-ben a madden előtt. Kb 300 van meg nekem is, vagy kicsit több, de amikor új feladatba kezdek, és jönnek elölről a 300 coinos feladatok... mondjuk úgy, nem mindig élvezem...
De én már biztosan nem kezdek bele másba, míg meg nincs a 8 team leader :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#131) Csabee86 válasza heihachi (#130) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ezzel egyet értek. Most tervbe vettem, hogy hétvégén megcsinálok 200 challenget. Ott vannak a LongShot challengek, a MUT level challengek, The Journey, és végül a Team Leader challengek. Van elfoglaltság bőven.

Nekem az lenne az ideális, ha minden héten megcsinálnám a Gauntlet unleashed challengeket, ToTW challengeket, kis H2H challengek, meg MUT squad challengek. Napi 1 óra ráfordítás.

Valaki írta egy külföldi fórumon, hogy kivesz egy hét szabadságot és napi 10 órát nyomja majd. XD

(#132) szollo12 válasza Csabee86 (#131) üzenetére


szollo12
tag

Néhány éve, szingliként nekem is volt, hogy péntek estétől hétfő reggelig csak nagyon rövid ideig álltam fel a monitor elől ( bár akkor még nem maddeneztem ), de most, ha veszek is ki szabadságot, azt a család miatt teszem.
Így marad a napi 2-3 óra este-éjszaka, ill. az asszony "többet kellene pihenned..." kommentjei :DDD
Valahogy így megy ez: [link]

(#133) Csabee86 válasza szollo12 (#132) üzenetére


Csabee86
senior tag

9 éve boldog kapcsolatban élek, Novemberben jön az első baba. Nekem sem lesz időm játszani, ezért addig ki kell játszani amit tudok.

Baby Goat játékosokat honnan lehet szerezni?

(#134) heihachi válasza Csabee86 (#133) üzenetére


heihachi
addikt

csak pakkokból, meg ugye annak idején volt a 20 days of goats, de már elmúlt :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#135) heihachi


heihachi
addikt

Tegnap a daily level pack-ból amiben máskor csak ezüstök vannak, nyitottam egy 86-os totw játékost. Jó, csak 30k-ért ment el, de akkor is jó volt látni a zöld lapot :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#136) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én általában mindig veszek Silver Player "pakkot" 500 coinért, hogy meglegyen a napi reward. 90%-ban viszont arany játékosokat ad. :)

Megcsináltam a 6 challenget a Gauntlet Unleashed-ből. Remélem a maradék három is sikerülni fog.

Kellene Suggs. (mondjuk van két Gauntlet trophym)

Egyébként nem jön új Gauntlet challenge? (tavaly havonta jött)

(#137) szollo12 válasza heihachi (#135) üzenetére


szollo12
tag

:C
Én tegnap meghülyültem és nyitottam 4 elite fantasy packot. Az első kettőből csak 81-82-es kártyák jöttek, aztán jött egy Darius Slay [link], aki el is ment 100-ért és egy Janoris Jenkins [link].
Őt megtartottam, mert az ára 140 körül mozgott a muthead szerint, de már volt, aki 100-ért árulta. Gondoltam várok kicsit, hátha feljebb kúszik az értéke ( most 120-130 körül megy ).
Így összességében nem jártam szarul. Ma megcsinálom a gauntletet és befejezem a cardinals TL-t. És a WL-be is bejutottam vért izzadva, szóval megint lesz mit csinálni :)

(#138) Csabee86 válasza szollo12 (#137) üzenetére


Csabee86
senior tag

Gratula.

A WL-be hogyan tudsz bejutni? Meg milyen rewardok vannak? 7 meccset kell nyerni?

[ Szerkesztve ]

(#139) heihachi válasza szollo12 (#137) üzenetére


heihachi
addikt

A WL-be én úgy jutottam be, hogy egy meccset nem játszottam :D Gondolom a H2H season liga miatt, de csak tipp, bár, a héten ott se nyomtam egy meccset sem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#140) szollo12 válasza Csabee86 (#138) üzenetére


szollo12
tag

Alapból a MUT Championsip qualifiersben kell 3 meccset nyerni zsinórban, ennek 8-8 alkalommal tudsz nekifutni hétfő-kedd ill. szerda-csütörtök bontásban. Ezután 25 meccset játszhatsz, és a nyert meccsek alapján kapod a rewardokat [link]
Most olvastam, hogy lesz / van egy havi kiértékelése is ezeknek a mut championship meccseknek, ami alapján még több cuccot kaphat az ember: [link]

(#141) szollo12 válasza heihachi (#139) üzenetére


szollo12
tag

Asszem, ha a hétvégi ligában elérsz bizonyos számú győzelmet, akkor automatikusan kvalifikálod magad a következő hétvégére, de, hogy pontosan hány meccsről van szó, azt nem tudom - nekem ez egyszer sikerült csak.

(#142) heihachi válasza szollo12 (#141) üzenetére


heihachi
addikt

Ez nálam kizárt, nem játszottam benne hétvégén egy meccset sem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#143) szollo12 válasza heihachi (#142) üzenetére


szollo12
tag

Akkor nem tudom, hogy mi lehet, nekem egyszer sikerült, a múlt héten. Mondjuk nem az volt a legtöbb nyert meccses hétvégém, szóval lehet kaptunk egy jutalom hétvégét :-)

(#144) szollo12


szollo12
tag

Ti vettetek észre valami változást az update után? Én annyit, hogy Big Ben olyan homályokat dob néha, hogy hihetetlen. 4 méterre van tőle az elkapó, nincs senki körülötte és mégis elhajítja a picsába :(((
Megcsináltam a gauntletet, és az auctionable kártyát választottam. 83 OVR Carson Palmer, csudás :W
Eddig 4 meccset nyertem a WL-ben és 3szor kaptam ki.

(#145) heihachi válasza szollo12 (#144) üzenetére


heihachi
addikt

Én nem sokat, bár Brady is mintha kicsit több homályt dobna, de nem látványos.

Viszont azt nem tudom mi az a kis kék kör ami néha megjelenik a játékosok alatt. Nekem Tomlinson alatt jön elő legtöbbször.

Amúgy megint van két új solo széria :D A Madden Classic az mondjuk botrány. Az konkrétan a fizetős solo előszobája, mert még coinért is lehet rajta indulni, de gondolom nincs messze a pillanat, amikor már csak pointért lehet majd. Mondjuk legalább jól fizet (ha pointokért indulsz), és gyorsan megvan. Nagyon unatkozhatnak EA-nél, hogy így gyártják a solo-kat, ahelyett, hogy azon dolgoznának, hogy a squat ne működjön 3 yarddal hátrébbról, meg hogy a 89-es cornert ne verje rommá egy 81-es elkapó. :D

A WL-t én egyáltalán nem is csinálom nincs értelme a 86-os OVR csapatommal, helyette season-ben toltam 2 meccset. Az egyiken a gyerek a nagyjából 88-92 közötti játékosaival annyit csinált, hogy goal line defenset tolt mindig. Esélyem nem volt, mire el tudtam volna dobni a labdát, már rég feküdtem. Nyilván előveszi ilyenkor az ember a screent, de két screen-ből 2 interceptiont dobtam :D Shotgunban sem volt annyi időm, hogy tisztára játssza magát bármely elkapóm, bár az is igaz, hogy corner és safety-n eléggé el volt eresztve a srác, szóval, nem is csoda.

Amúgy van H2H season 2 jutalom, a teteje Janoris Jenkis (91).

Így áll most a csoda csapat :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#146) Csabee86


Csabee86
senior tag

Lenne egy kérdésem. Ti, hogy csináltátok meg a Gauntlet challengekből azt amikor három játékból kell csinálni legalább három pontot a Giants ellen All-Madden nehézségen? Kb. 50-szer próbálkoztam de semmi. Ha meg sikerülhetne akkor a rugóm olyan szar, hogy esélyem sincs eltalálni a kaput.

(#147) heihachi válasza Csabee86 (#146) üzenetére


heihachi
addikt

Atyaég az a feladat. #79-ben írtam, hogy én is azzal szenvedek. Kegyetlen volt. Én úgy oldottam meg ha jól emlékszem, hogy a visszahordást levittem egyik oldalra, és olyan playt hívtam, hogy a hosszú oldalról két deep post induljon, play action játék volt. Sokadikra jött be, de akkor TD-ig vittem a bőrt. Szívás, de előbb utóbb meg lesz az! (YT-on a srác hail mary-vel oldotta meg pl, fg távolságra dobott hm-t.)

Jah igen, és nagyon sokat bliccel a Giants, úgy shotgun vagy play action, center alól ne indulj.

Egyébként most a Snickerses cuccal szívtam ma, igaz csak 2-3-at csináltam meg, de azt rohadt nehezen. Vagy nehéz, vagy én vagyok béna, nem tudom, de küzdeni kell vele rendesen.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#148) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnapi A. Rodgers sérülés elvette a kedvem a Maddentől is. Így biztos nem lesz Tier 4 lapja neki. (miatta kezdtem el NFL-t nézni még anno)

MUT squadhoz majd lenne kedvetek?

(#149) szollo12 válasza Csabee86 (#148) üzenetére


szollo12
tag

Pedig elsőre nem tűnt durvának az eset, de a vége mégis törés lett.
Sok nagy név hullott ki az idén, de úgy tűnik ez a Giantsnél nem jelent feltétlen rosszat :-)

A squad felőlem mehet, de én csak este későn szoktam ráérni - leginkább 9 után.

(#150) szollo12 válasza heihachi (#147) üzenetére


szollo12
tag

Én letudtam a snickerst a hétvégén. Egy 84-es Watkinst kaptam, de a legjobb az egészben a 2500 contract :))

Végül 8-8 lett a WL, nem nagyon volt időm játszani többet.
Tegnap eladtam Jenkinst 159-ért. Megérte várni :-)

Lassan fejleszteni kellene a csapatot, mert a 86-os játékosokkal nem nagyon lehet labdába rúgni már online meccseken. Kéne egy jobb qb ( lehet várok még 2 hetet, és akkor lesz egy 90OVR Cunningham-em a Twitchből ) meg kellene egy gyors elkapó is.
461 solonál járok, asszem 500-nál jár 50.000 coin.
Azt rebesgetik, hogy pár napon belül jön a Most Feared kampány, remélhetőleg kicsit lejjebb megy a mostani kártyák ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.