Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) heihachi válasza Csabee86 (#699) üzenetére


heihachi
addikt

Aaron Jones-nak nincs power up lapja, őt nem lehet powerupolni, de ha lehetne, akkor is csak a jelenlegi szintje felé egy ponttal megy a powerup, tehát 92 lenne. Erre lehet még chem-el max 2-3 pontot összeszedni, ha coach madden is van meg full egy team-re chemelsz.

Viszont arra kell készülnöd, hogy a powerup jelenleg a lehető legdrágább mulatság a játékban, ami csak elképzelhető :) Sokkal olcsóbb mindig minden poszton a lehető legjobb játékost játszatni, mint full powerup teamet fenntartani.

Illetve jelenleg senkit nem lehet 99-ig felhúzni, egyetlen powerup játékost sem, pont a fenti mechanizmus miatt. Azt hogy kit lehet majd, csak az EA tudja egyelőre :)

És jól mondja a kolléga, mivel jön a thanksgiving promo, szerintem most kell beszállni, mert azon akkor rögtön lehet is majd pénzt keresni és olcsóbban csapatot építeni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#702) heihachi válasza szollo12 (#700) üzenetére


heihachi
addikt

Abban a 96-ban nem vagyok biztos, szerintem a 97 már elérhető. Láttam is már 97-est ellenfélnél, illetve nekeim is 96 pl Shazier, és akkor nekem se coach nincs, se team chem rajta.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#703) szollo12 válasza heihachi (#702) üzenetére


szollo12
tag

Jogos, én is láttam már 97-es emberkét ( azt hiszem a Team Diamond master Ronnie Lott ).

Tegnap meglett Gilmore, és 3 napi objektívre vagyok a series 3 full legend pakktól.
Elméletileg minden nap megcsináltam a daily objektíveket, de mégis hiányzik ez a 3 nap. A mutheaden van, aki ma reggel már megkapta ezt..

(#704) heihachi válasza szollo12 (#703) üzenetére


heihachi
addikt

Van, amikor szintlépéskor megint beadja a napi feladatokat. Nem tudom mitől függ, de aki mondjuk lépett 10 szintet, annak biztos volt benne pár ilyen. De lehet, hogy tévedek :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#705) heihachi


heihachi
addikt

Azért az EA-nél most is eléggé elgurult a gyógyszer. Az a turkey bowl utolsó 8 feladat... De végülis az még oké mert utána megvan a free 93, de most a backyardban konkrétan 10 perces negyedet kell lejátszani a gyerekekkel egy ezresért. Meg ezek a kis emberek ezt idén már előtték, nem tudom miért erőltetik, mert egyáltalán nem vicces, nincs apa-fiú játszik egymás ellen érzetem, viszont kurva idegesítő, hogy egy toss play nem jön össze, mert átdobja a hb felett...
Mindegy a captain token meg a free myles jack upgrade azért finom volt, most pedig vissza a journey grindhoz :W

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#706) heihachi


heihachi
addikt

Te jó ég 97 ovr team.

Erre meg nincsenek szavak így novemberben.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#707) Csabee86 válasza heihachi (#706) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ezt kérdeztem tőletek, hogy ez hogyan lehetséges? Így azért dúrva. Novmberben.......

(#708) szollo12 válasza Csabee86 (#707) üzenetére


szollo12
tag

Lóvéval...
A power upokkal meg a sok chemistryvel ( egyéni + csapat ) fel lehet pumpálni az embereket.
Mondjuk a +1 sebességhez 10 embernél kell aktívnak lennie a speed boostnak, ami 25000 training pont, mostani árfolyamon ( 40 coin/ TP ) egy millió coin.
Az már más kérdés, hogy mit is érnek a magasabb OVR játékosok pl. online meccseken, mert sok esetben csak totyognak egy helyben, meg simán elejtik a labdát mikor senki nincs körülöttük.

(#709) heihachi válasza Csabee86 (#707) üzenetére


heihachi
addikt

Hát... akkor még nem volt lehetséges, akkor még tényleg jó, ha 97-ig felment egy-egy játékos.

Azóta oda jutott a játék, hogy a full team felmehet 97-re, sok 98-as és még több 97-es rohangál. 96-ra gyakorlatilag erőlködés nélkül lehet felhúzni a 94-es játékosokat, nekem is van vagy 3 belőlük, pedig nem igazán költök training pontot pl a fizikai chemre (eddig 0 pontot költöttem rá), nincs coach madden, nincs full team chemem. Ha lennének, akkor az még 1-2 pont. Tehát egy 94-es játékosból chemmel lehet 97-98-ig felmenni. Pl a képen a srácnak Paul Krause gyárilag 94-es, a plusz 3 pontot a sok chem adja hozzá, mint ahogy Myles Jack-hez is, és a többi is kb ez a kategória. Szóval én azt mondanám, hogy chemistry nélkül a max most kb 94-es OVR.

Elképesztően elbaszott, hogy miért mindig ugyan azokat a játékosokat fejlesztik, Deion eddig is elég imba volt, meg Hill is, erre mindkettő kap lapot...

De mondjuk én nem nagyon aggódok, hogy ilyen team-ek jönnek szembe majd, mert a képen látható védelemben alaphangon van 5000 dollár. Mutheaden írta is az egyik srác, hogy csak most a blitz 3 napja alatt 500 dolcsit rakott bele, na, hát így lehet ilyen csapatot építeni :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#710) heihachi válasza szollo12 (#708) üzenetére


heihachi
addikt

Az már más kérdés, hogy mit is érnek a magasabb OVR játékosok pl. online meccseken

Semmit, az egyetlen dolog ami ér valamit az a speed (solo battle-ban meg még az sem ér semmit).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#711) heihachi válasza heihachi (#710) üzenetére


heihachi
addikt

El is kezdődött, most kaptam ki egy gyerektől a conference döntőben, aki a világon semmit nem tudott csinálni, csak streakre állította hill-t, és ennyi, nincs aki utoléri. 40%-os pontossággal passzolt, de így is megvert. Ez ellen egy megoldás van Deion Sanders. Bekaphatja az EA, most mindenki ezzel a fossal fog rohangálni meg visszahordani.
Persze, ha érne valamit két 96-os DE, meg egy 94-es DT, akkor ez nyilván nem így lenne, de a passz rush ebben a játékban minden kritikát alul múl, akármilyen 80 fölötti falember elég, és van 4-7 mp passzolni, ha nem rusholsz több emberrel, mint amennyivel ő védekezik.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#712) heihachi


heihachi
addikt

szaporodnak a 99-esek

94-ről van chemekkel 99-re húzva, azért az nem gyenge.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#713) szollo12 válasza heihachi (#712) üzenetére


szollo12
tag

És az ilyen agyonra húzott csapatokkal is ugyanazt a playt hívják folyamatosan. Támadásban HB Wheel, védekezésben midblitz... Hiába módosítom a felállást, akármilyen playt hívok, mindig vannak szabad emberei támadásnál ill. mindig odaérnek az emberei az irányítómra. A H2H lenne a lényege ennek a játéknak ( legalábbis számomra ), de így egyszerűen semmi értelme nincs.
A solo battleben meg kb. egyszer értem el 25.000 pontot, átlag 22-23.000 ami összejön. Fogalmam sincs, hogy a faszba csinálnak folyamatosan 26-27 ezreket, akik a top 100-ban végeznek :F

(#714) Csabee86


Csabee86
senior tag

Kivágták Huntot a Maddenből?

(#715) szollo12 válasza Csabee86 (#714) üzenetére


szollo12
tag

Átnevezték HB #25-re

[link]

(#716) heihachi válasza szollo12 (#713) üzenetére


heihachi
addikt

Az a baj, hogy én tudom hogy csinálják, de az mondjuk nem szórakozás, hanem kínszenvedés, ezért nem is csinálom. Ultimate-ig el lehet jutni viszonylag kevés szenvedéssel és sok unalommal, de azt se csinálom, mert inkább idegesítő és dühítő, mint élvezetes. Hulladék az a játékmód, igazából teljesen értelmetlen. Gyakorlatilag az van, hogy tök boldog az ember, hogy na kidobta a csapatból a 82-es cb-t és szerzett egy 94-eset, és pont ugyan úgy szívatja meg akárki :D Erre minek csapatot fejleszteni?

Az online részt tolom most inkább én is, de már látom, hogy ezt se sokáig fogom, mert az utolsó kb 10 meccsemen mindig kaptam visszahordásból Hill-től vagy Sanders-től egy td-t. Rohadtul unom. Meg azt is, hogy bejutok a rájátszásba, erre megkapom valaki másnak a super bowl-ját. Tehát nyerjek meg két sb-t, hogy egyszer megkapjam az érte járó jutalmat. Okos EA...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#717) heihachi


heihachi
addikt

Nem tudom néztétek-e madden classicot. Gyakorlatilag kizárólag gun bunch ment támadásban és nickel normal védekezésben. Eddig sem volt hiány belőle online, de mostantól arra lehet számítani, hogy még több lesz. Kizárólag akkor tértek el tőle, ha már bajban voltak, vagy néha futásnál. Mivel nickel normalból van most a legtöbb gyakorlatilag levédekezhetetlen blitz, ezért 6-7 emberes protectionnel kell számolni offensben, id the mike pedig elkerülhetetlen.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#718) szollo12 válasza heihachi (#717) üzenetére


szollo12
tag

Én csak elindítottam a twitchen a közvetítést, hogy az ajándék pakkokat megkapjam ( természetesen semmi extra nem volt egyikben sem), de nem néztem a meccseket. Főleg, mert kb. 3. éve tolom jobban a Maddent, és azóta mindig a gun bunch formációt használják ezek a "profi" játékosok.
Nagyon gáz, hogy a youtuberek miatt mindenki ugyanazokat a playeket tolja...pedig azért akad elég sok játék a különböző playbookokban.
Csinálom a solo challengeket, amik jók a Shazier feladatok elérésére - még kell 120 tackle és 2 fublme recovery ( az utóbbi 1 hónapban összesen 1 jött össze ). Általában Shaziert irányítom és sima Cover 3-t használok 3-4-ben. A snap pillanatában ( anélkül, hogy blitzre állítanám ) csak elkezdek rohanni vele a QB felé. Egyik alkalommal gond nélkül keresztülrohan a falon, de máskor csak totyogva közelít a fal felé, ahol simán megállítják. Baromi idegesítő és fogalmam sincs, hogy mi az oka...ti esetleg tudjátok?

(#719) heihachi válasza szollo12 (#718) üzenetére


heihachi
addikt

Én régebben nem néztem, vagy legalábbis nem ilyen szemmel, de most rettentően feltűnő volt, hogy senki nem használt semmi mást. Az első napon még csak-csak, de ők ki is peregtek :D A packokban egy 80k-volt kb, de az a kb 15 token elég jól jött, plusz a solokból még 12 hozzá.

A cover3-at egy ideje hanyagolom, amióta mindenkinek Hill-je van, azóta nem merek senkit safety segítség nélkül hagyni, hiába a 95 feletti man, zone, press, 92 speed vagy akármi, semmit nem ér. Plusz rettentően sokszor szopattak meg a seam-en való sima streak-el nem user oldalon, úgyhogy áttértem cover2-re alap játéknak.

A totyorgást én is tapasztaltam Shaz-el, néha csak strafeban marad, ha ki van kapcsolva az auto strafe akkor is, néha csak borzalmasan lassú, néha meg úgy rohan, hogy én se tudom követni. Én ilyenkor csak legyintek, hogy oké, EA azt akarja, hogy ezt a playt megcsinálja az ellenfelem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#720) heihachi


heihachi
addikt

Hihetetlen ez a játék.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#721) szollo12 válasza heihachi (#720) üzenetére


szollo12
tag

Le a kalappal az O line előtt, az aurájukkal blokkolták a védőt :W

(#722) szollo12


szollo12
tag

Tegnap kijött a TOTY promo.
A TOTW tokenekért Gurley, Garrett és Mack közül lehetett választani, természetesen Gurleyt húztam,
akit el is adtam és a lóvéért megvettem Wagnert.
A solokért pedig Kittle jött - lehetett volna jobb is, de szeretem a 2-3 TE-s playeket, így befér a csapatba, ami jelenleg így néz ki: [link]
Fain ez a team chem dolog ( 30/50 Eagles a csapat), de nem nagyon látok rá lehetőséget, hogy ezt feljebb tornásszam.

(#723) heihachi válasza szollo12 (#722) üzenetére


heihachi
addikt

Én már nem is tudom kik voltak benne, mert benne volt Hill, szóval nyilván ő lett, adtam is el, és vettem belőle Gronkot meg TP-t :D
Én Rams-Pats csapatra hajtok, de hát nem tudok pár játékost kihagyni, mint pl Rice vagy Williams, Derwin James, Shazier, stb.
Bár az az igazság, hogy kicsit beleuntam a fejlesztésbe, mert semmilyen kézzelfogható változást nem érzek ha lecserélem a 92-es játékost 96-osra, akkor meg minek törjem magam szóval, kicsit hanyagolom most a játékot.
Meg igazából az tett be, hogy most online 3-ból 2 csapat úgy áll fel, hogy Sanders, Hill, Vick és nagyon-nagyon unom őket. De legalább tudok így mással is játszani :)

Amúgy meg grat a csapathoz, elég kemény :R

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#724) szollo12 válasza heihachi (#723) üzenetére


szollo12
tag

Nekem nem is az egyforma játékosokból van elegem, hanem, hogy még ezekkel a top kártyákkal is mindig ugyanazokat a playeket hívják - HB Wheel, Pats sail meg HB toss támadásnál és mid blitz, cover 3 sky védekezésnél. Hiába tudom mi fog következni, nem tudok mit tenni. Semmi kreativitás nincs az emberekben, hogy valami új playt vagy playbookot kipróbáljanak, csak a youtuberek által használt játékot nyomatják.

(#725) Zanik


Zanik
addikt

Urak! Tavaly végre megálltam, hogy elmerüljek újra az ingoványban, és a megjelenés utáni negatív kritikák nagyon elvették a kedvem a 19-és verzió beszerzésétől. A Longshot 2 miatt viszont most megvenném és utána is játszanék vele, bár a MUT-t elkerülöm, mert csak felbasszná az agyam. Kérdés: mennyire javították a bug-okat. Ha csak gép ellen játszanék, az mennyire élvezhető (fair-play!), vagy esetleg most is csal a program és a legbiztosabb kezű futó is fumblizik a 4. negyedben?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#726) szollo12 válasza Zanik (#725) üzenetére


szollo12
tag

A Longshotot megcsináltam, de már nem is emlékszem, hogy milyen volt...jah, de unalmas. Végig kell nézned minden párbeszédet, van 1-2 választási lehetőség, de igazából nem nagyon van befolyásod a sztorira.
A gép ellen csak a MUT solo challengeiben játszottam, ott ugyanúgy csal a gép, mint az előző részekben - a 99-es sebességű Hillel simán tartja a lépést a 87-es speeddel rendelkező D. Sanders :F .
A 99OVR Dawkins pedig ahelyett, hogy felemelné a kezét és elütné/elkapná a feje fölé dobott labdát, csak szimplán elszalad alatta.
Szóval kb. ugyanaz a játék, mint az előzőek, de aki szerene kicsit NFL-ezni, annak nincs más, így megveszi. Szerintem csak a MUT-ra gyúr az EA, mert ott egy csomó plusz lóvét kaszál a pakkokkal, amiket a youtuberek zsákszámra nyitnak.

(#727) Zanik válasza szollo12 (#726) üzenetére


Zanik
addikt

Akkor lehet kihagyom egyelőre. A 18-nál a MUT-tal jó sok időt (és pénzt) basztam el tavaly és tavalyelőtt. Még egyszer nem fogok ebbe a csapdába esni, sztori meg a franchise nem ér meg ennyit jelenleg. Majd lehet beszerzem mikor már masszívan akciózzák. Nekem a 16 és 17 is kimaradt, a 15-tel jól elvoltam sokáig.
Igazából azt az évet várom, mikor végre bekerül a Rams új stadionja a játékba. Addig nem fogok rohanni Madden-t venni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#728) heihachi válasza Zanik (#727) üzenetére


heihachi
addikt

Én kicsit franchise-al is játszottam, Chargerssel indultam neki, all-madden, de hát olyan szinten csal a gép, hogy azt elmondani nem tudom. Olyan pass rusha van a legszarabb csapatoknak is, hogy másodperceid sincsenek, a legjobb elkapók is úgy droppolnak, mintha sose játszottak volna.
A durva az, hogy így is simán meg lehet verni a gépet, csak hát ettől eléggé uncsi lesz, mert ugyan ugyan azokat a playeket hívogatod vészhelyzetben.
Ráadásul az EA gyakorlatilag egyáltalán nem fejleszti a franchise módot, szinte kizárólag az UT-re koncentrál.
Szerintem idén nem éri meg az árát ez a játék, főleg a MUT lett egy igazi vicc, ezekkel a promo specifikus currencykkel, meg a dög unalmas játékos felhozatallal.

Én azt mondom, de ez egy személyes vélemény, ha nem pusztulsz meg NFL játék nélkül, akkor inkább ne adj ki érte pénzt, mert képtelen az EA rendberakni a játékot.

Annyit azért jót is tudok mondani róla, hogy a fumblek gyakorisága kb a tizedére esett vissza idén, legalábbis nálam, a user lurk meg egy nagyságrenddel könnyebb:)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#729) Zanik


Zanik
addikt

Köszi srácok. Valami nyomott áron majd lecsapok rá. Igazából egymás ellen kéne játszanunk. Az talán élvezetesebb lenne.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#730) heihachi válasza Zanik (#729) üzenetére


heihachi
addikt

Jó lenne, akár egy bajnokságot is szervezhetnénk idény alatt, csak elég kevesen vagyunk hozzá :(
Vagy egy ph-s franchise is király lenne!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.