Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) heihachi válasza heihachi (#200) üzenetére


heihachi
addikt

Jah, gondoltak, meg is érkezett még két szint Tomlinsonhoz.
Plusz van 1.06 patch is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#202) Csabee86 válasza heihachi (#201) üzenetére


Csabee86
senior tag

Most már nagyjából tiszta, hogy mi a terve a jövőre nézve az EA-nek. Szerintem egy-két hónapon belül jön a level 50. Gronkowksi, Watt, Mack 90 OVR NAT választási lehetőséggel. Eddig nem értettem, hogy hogyan lehet szerezni NAT gronkot például, de most már tiszta. 627 challenge-nél járok. Elértem a level 40-et. Átléptem újra az 1 millió coint. De megint ott vagyok, hogy nem tudom kire költsem. (A 93-as Mack-et nem fogom megvenni mert azt meg is tudom szerezni.) Gondolom Tomlinson-t is elviszik majd 99-ig. Kicsit elszomorít, hogy ez a játék is inkább PTW kezd lenni.

(#203) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szerintetek mi lesz a következő promó? Tavaly ugye ilyenkor jött a Most Beared ha jól emlékszem. Idén is lesz?

(#204) szollo12 válasza Csabee86 (#203) üzenetére


szollo12
tag

2 hét múlva hálaadás, akkor biztosan lesz valami promo.
A hétvégén tudtam végre játszani, és mivel a múlt héten nem jutottam be a WL-be, így H2H seasont nyomtam. Vasárnapra meg lett a 7 győzelem, így tegnap elkezdtem a PO-t. Első meccsen Gonzalez, Wentz, Lewis hármast dobta fel a kezdőképernyőn az ellenfelemnek. Az első driveból TD-t szereztem, aztán a csávó az első playből dobott egy INT-t, és ki is lépett. Aztán a maradék három meccs is hasonnló volt, egyedül a döntő volt hosszabb,de szerencsére azt is behúztam, nyertem egy Super Bowlt :-)
Az első 2 meccs után már a WL kvalifikáció is megvan, így azzal sem kell foglalkoznom már.
A MUT masterrel hogy álltok? Én 17/22-n.
Kell még 3000 passzolt yard; 3 TL; 21 squad win; 10 salary cap győzelem és 4 győzelem 70OVR alatti csapattal.

(#205) Csabee86 válasza szollo12 (#204) üzenetére


Csabee86
senior tag

Gratula SB győzelemhez.

Én 11/22-őn állok. Nekem is hiányzik 21 squad win. Mikor hozzuk össze?

(#206) szollo12 válasza Csabee86 (#205) üzenetére


szollo12
tag

Majd' minden este vagyok, kb. 9-től, kipróbálhatunk pár meccset.

Ez a mostani csapatom, sokat nem változtattam rajta: [link]

Mai info,hogy a MUT tippek nem lesznek használhatóal semmire, el lehet passzolni azokat.

Tegnap kipróbáltam a salary cap ranked meccset is...elég sok időbe telt, amíg összeraktam a cspatot, hogy beférjek a sapka alá. De aztán sikerült nyernem a meccset, már csak 9 győzelem kell :-)

(#207) heihachi válasza szollo12 (#206) üzenetére


heihachi
addikt

Ha hazamegyek, eskü megveszem Edelmant, kell nekem! Most ránéztem, és 100k körül mozog, kizárt, hogy ne érje meg. na ez csak arról jutott eszembe, hogy megláttam a te csapatodban :D

Amúgy mi jelenleg a salary cap limit?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#208) Csabee86 válasza heihachi (#207) üzenetére


Csabee86
senior tag

Edelmannal én is szemezek már egy ideje. Kár, hogy sérült és így sztem nem nagyon esélyes, hogy új lapot kapjon idén már.

(#209) heihachi válasza Csabee86 (#208) üzenetére


heihachi
addikt

Ez szinte biztos, de én elfogult vagyok vele :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#210) szollo12 válasza heihachi (#207) üzenetére


szollo12
tag

750 a jelenlegi cap limit.

Holnap állítólag jönnek új GOAT kártyák. A Mutheaden véletlenül kiposztolták, de már le is szedték.
Ha igazak a hírek, 3 új 87-es ( 90-ig upgradelhető ) kártya lesz. Kíváncsi vagyok, hogy az eredeti GOAT kártyákkal lehet-e majd valamikor kezdeni valamit...

(#211) Csabee86


Csabee86
senior tag

Mit gondoltok az új Flashback lapokról? Nekem kb. az összes kell. :)

Végre van új Rodgers lap, plusz az egyik kedvenc CB-m is kapott lapot. (Norman)

Jók ezek a dupla chemistry-k is.

Át kell variálnom a dream teamemet.

(#212) szollo12 válasza Csabee86 (#211) üzenetére


szollo12
tag

Háát, a lapok jók, de az EA bekaphatja. Kiraktam egy set-et, és kaptam egy Maxwellt az előző FB szériából...micsoda piszok mázli :( :W

(#213) szollo12 válasza szollo12 (#212) üzenetére


szollo12
tag

Csak baszta a csőrömet ez a Flashback és csináltam még egyet. Ez már kicsit jobb volt: David DeCastro :)

(#214) heihachi válasza szollo12 (#213) üzenetére


heihachi
addikt

Az mondjuk korrekt :R

Én meg egy ilyet toltam most: [link] :D Jó, alacsony liga, de akkor is, sose sikerült még ilyen. Meglátjuk a rájátszás is így megy-e majd.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#215) Zanik


Zanik
addikt

Én meg egyre inkább úgy érzem nem éri meg a set-eket rakosgatni, mert mire összerakod a token-eket, meg beszerzed a fejlődéshez szükséges kártyákat, az összes kártya árából (jókor, jó áron eladva) megveszed kb. magát a kártyát.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#216) szollo12 válasza heihachi (#214) üzenetére


szollo12
tag

Az igen, grat. :C
A 73-0 nem semmi, gondolom kaptál érte egy rakat xp-t. Nem is értem, miért nem lépett ki a gyerek :-)

(#217) szollo12 válasza Zanik (#215) üzenetére


szollo12
tag

Ha türelmes vagy és nem nagyon játszol online meccseket, csak solokat, akkor megéri várni az árak csökkenésére.
De a H2H meccseken nem terem sok babér, ha alacsony ratingű a csapatod.
Illetve okosan kitalálta az EA is, hogy csábítsa az embereket egy-egy új pakk, vagy promo, amibe szépen öntik bele a coint vagy a saját pénzen vett pontokat, és nagy ritkán kapnak 1-1 értékelhető lapot.. Megy is a reklamálás folyamatosan a mutheaden, hogy mennyire nem éri meg pakkokat nyitni.

(#218) szollo12


szollo12
tag

Tegnap azt hittem szétb@sz az ideg...WL meccs, 14-13 oda, az ellenfél 20 yardosán, az ellenfél elhasználta az összes időkérést, szépen lepergetem az időt, rúgom a fieldgoalt, erre a gép kitalálja, hogy le kell blokkolnia a csávónak, így szopás lett a vége. :W
Ez a fieldgoal amúgy elég vicces. Ha rossz a kapcsolat, akkor olyan gyorsan megy a csúszka, hogy tuti mellémegy. Néha pedig direkt belassítja az embereimet, hogy le legyen blokkolva a rúgás. De ezt mi alapján dönti el, azt nem tudom...

(#219) Csabee86 válasza szollo12 (#213) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mennyiből jött ki a Flashback pakk? Melyik a legolcsóbb gold team token amúgy?

(#220) szollo12 válasza Csabee86 (#219) üzenetére


szollo12
tag

Igazából nekem egy "fillérembe" sem került, vagyis nem vettem konkrétan a FB miatt egy kártyát sem. Általában a napi solokbol, meccsekből kapott coinokért szoktam nyitogatni gold vagy elite pakkot, és az így összejött lapokat lőttem el. Plusz a gauntletes NAT eliteket. Power up-ot meg nem csináltam még, így volt egy csomó "felesleges" kártáym.
Most szerintem már viszonylag alacsonyan vannak a gold kártyák árai, mert a team leader hype már lecsengett.

(#221) heihachi válasza szollo12 (#218) üzenetére


heihachi
addikt

Na jah, tegnap volt olyan meccsem, hogy három field goalt rúgtam mellé, és az összes extrát (asszem egy kivételéve). Megnyomom, és utána majd valamikor megáll a csík. De néha, ha nagyon szar a kapcsolat, akkor még a menüben is idegesítően lassan lépked, a playt mire kiválasztom, lemegy az idő...

A pakkokról meg annyit, hogy lehetetlenül drágák. Igazi pénzért pláne, de még a coinokért is, azért 30k-t összegyújteni mondjuk H2H-ben az az én ligámban 15 meccsnél is több. És utána ad belőle 3 1100-a érő goldot, jó esetben meg egy 8-9k-s alacsony elite-t. Plusz most meg még ez a color rush-os cucc meg értelmetlen is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#222) Zanik


Zanik
addikt

Minap eladtam egy 85-ös MUT Heroes Joey Bosa-t 35.000-ért. Másnap már láttam 20.000 alatt. Ugyanígy sikerült megnyernem egy 68.000 Buy-now price-ért hirdetett 87-es Michael Bennett-et 31.000-ért, miközben a legalacsonyabb buy-now ár 40.000 volt rá. És még szerintem a felszínét se karcolgattam annak, miket lehet üzletelni eladással/vétellel, ha ügyes vagy. Előbb lesznek top kártyáim így mintha rakosgatnám a rohadt set-eket...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#223) Csabee86 válasza Zanik (#222) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ez teljesen így van. Nagyon sok coint lehet szerezni üzleteléssel.

(#224) heihachi válasza Zanik (#222) üzenetére


heihachi
addikt

Grat! Mondjuk nekem ehhez nincs türelmem. Általában mindenki arra vadászik, amire én :D A múltkor meg úgy jártam, hogy kaptam egy 90-es legenda FB-et (Okoye). Nézem a piacon, volt fent 4 lap 200k-s induló árral, meg egy 150k-s buy now árral. Mondom, megvárom míg azt elviszik, utána felrakom 200k buy now-ra. Erre, onnantól csak esik az ára, már 135k-t ér csak :D Mit lehet tenni, beraktam a csapatba.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#225) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ma folytattam a Team leader challengeket. A Tier 4 második challenge ad quick sell packot. Három pakkból jött 7000. Mondom nagyon jó. Most délután megcsináltam a level 40 daily-t. KATT

(#226) szollo12 válasza Csabee86 (#225) üzenetére


szollo12
tag

Azosztigen :C
Nekem 25.000 volt a legtöbb.

(#227) Zanik


Zanik
addikt

Kérdés: lehet egyszerre két Chemistry-t aktiválni? Próbálom a Tier 4-es Move the Chains O-ban és a Toughness-t D-ben összerakni, de valamiért nem "boost"-olja fel az összes játékost. :F
Ti próbáljátok valamilyen Chemistry szerint összerakni a csapatotok?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#228) heihachi válasza Zanik (#227) üzenetére


heihachi
addikt

Persze, akárhány chem lehet aktív. Attól, hogy nem kék a játékosnak a ratingje, attól még a boost lehet aktív rajta, csak nem emelt rajta annyit, hogy az össz értékelése is megnőjön legalább 1-el. Ezt egyesével meg tudod nézni a játékosokon, hogy épp mi aktív rajta. Sőt, egy játékoson is lehet aktív egyszerre több boost, pl move the chains + mondjuk a csapat boostja.

Más: GOAT témát elővették megint, vannak solo-k, és már 90-ig lehet húzni a GOAT-okat. Elég sok baby goat fog kelleni...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#229) szollo12 válasza heihachi (#228) üzenetére


szollo12
tag

Kicsit el van cseszve szerintem ez a GOAT téma.
Alapból szerintem kibaszás a GOAT verziót megvevőkkel, hogy bárki hozzájuthatott ezekhez a kártyákhoz a játék megjelenése után is, és a mostani upgradelésük is elég húzós. 22 teljes meccset kell lejátszani, amiért 87-ről 88-ra tudod növelni a kártyát. A 90-hez venned kell vagy pakkot vagy baby goat-ot, ami összesen kb. 200.000 coin. Ennyiért ( plusz a korábban GOAT-ra költött coinokért és a szerződésekért) már azért 90 feletti játékosokat is lehet találni, szinte minden pozícióban. Szóval ez az egész csak a lehúzásról szól ismét. Szerintem én kihagyom most ezt. :(

(#230) Zanik válasza szollo12 (#229) üzenetére


Zanik
addikt

Oké, de aki nem GOAT verziót vett, annak igenis jól jön hogy folytatják. Én anno megjelenéskor el kezdtem játszani de nem tudtam annyi Baby GOAT-ot összeszedni, hogy kirakjak egyet a Base GOAT-ok közül. Most pótolhatom. Már csak azt kell eldöntenem, hogy 87-es Brady-t vagy Rice-t próbáljak meg kirakni (mindkettő Move the Chains chemistry). Jelenleg “csak” egy 85-ös MUT Heroes Brees az irányítóm. De WR fronton is jól jönne egy jobb elkapó a 83-as Core Elite Cobb és a Most feared Austin mellé.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#231) heihachi válasza szollo12 (#229) üzenetére


heihachi
addikt

Én nem tudom kihagyni, mert nekem GOAT Brady az irányítóm és szerintem ő A GOAT. Szóval kell nekem :D Azóta kb minden pénzt amit szereztem baby goatokra költök. Megjegyzem, nem érdemes őket az AH-ban venni, mert 8000 fölött van a legolcsóbb is, azért már kapsz egy pakkot, amiben van még pár ezüst, de nagyon sokszor arany is. Szóval pakkból kb 5000-ért megvan egy baby goat, ami még mindig elég horror ahhoz képest, hogy mennyi kéne belőlük, de nah, mit csináljak, mégiscsak Brady...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#232) Zanik válasza heihachi (#231) üzenetére


Zanik
addikt

Az a baj, hogy én már elkezdtem összerakni egy Brees-t és most mellé Brady-t feleslegesnek érzem. Inkább egy Jerry Rice-t próbálom meg kirakni és upgradelni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#233) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nekem Ray Lewis van aki GOAT player. Szerintetek a GOAT program az folytatódni fog? Jelenleg eléggé lement a Baby GOAT-ok ára. Vajon a program után ez változni fog? (tehát visszamegy az áruk a 25-30k körülre?)

Gondolkozok egyébként még egy Brady GOAT lapon is. De nem tudok dönteni.

(#234) szollo12 válasza Csabee86 (#233) üzenetére


szollo12
tag

Szerintem igen, vissza fog menni az áruk, amint vége lesz a baby goat soloknak.
Amúgy ahogy néztem az árakat, nagyon sok baby goat kártya kelt el 1000 coin körüli összegért. Nem tudom, hogy ezek valóban, normál úton elkelt lapok, vagy valaki egyik accountról a másikra passzolta át a kártyákat...

Tegnap-tegnapelőtt megszereztem a 10 salary cap győzelmet.
Mostmár "csak" 2 team leader solot kell megcsinálnom, ill. 19 ( :Y ) squad győzelem, és meglesz Sean Taylor.

(#235) heihachi válasza Csabee86 (#233) üzenetére


heihachi
addikt

Én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha már GOAT, akkor ezek 95 felé fognak menni, másként nincs értelme. Az idény végére már úgyis peregni fognak a 95 feletti játékosok, szóval ezek bőven elférnek majd ott.

Brady GOAT lapját azt tudom amúgy ajánlani. Oké, nem fog option játékokat játszani és tédét futni oldalra, de ultra pontosan passzol (kivéve, ha a gép nem akarja, hogy nyerj), a tavalyi év szöges ellentettjeként, sacknél alig-alig ejti el a labdát, és ráadásul alig lehet sackelni, mert nagyon sokszor lefurdul teljesen magától a védőről, ha kicsit is rossz szögben érkezik. Én nagyon-nagyon elégedett vagyok vele, bár azért a végcél egyelőre nálam ő lenne: [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#236) Zanik válasza heihachi (#235) üzenetére


Zanik
addikt

Az a baj, hogy én alapvetően futásra építettem fel a támadójátékomat, és csak akkor passzolok, ha az első két play-ből nincs meg a 1st down. Viszont ha nagyon kell a passzjáték, akkor az lehetőleg legyen minél pontosabb. Nálam Bress vált be igazán (jelenleg a 85-ös Heroes-zal tolom). Ő az, akivel a rövid passzokat szinte biztosan, a közép-és-távoli passzokat meg viszonylag jó arányban tudom teljesíteni. Most a 88-as Core Elitre gyűjtök, aztán elkezdtem szépen Power Up-ban felépíteni a szükséges kártyákat Tier4-ig, hogy 92-re feltornásszam őt.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#237) Csabee86


Csabee86
senior tag

Néztétek az új promot? Ti mit kezdetek a tokenekkel? Gondolkodom Prescotton (Kellene egy frissítés a csapatomnak) de ugyanakkor kellenének a coinok is.

(#238) heihachi válasza Csabee86 (#237) üzenetére


heihachi
addikt

Én már Irvin-be kezdtem el betolni a tokeneket, de kár volt, mert ennyi tokent nem lehet szerezni ami ide kell. Vicc ez a cucc, veszel száz pakkot és váltogatod be tokenekre a játékosokat. Ennél még a goat is értelmesebbre sikerült szerintem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#239) Zanik válasza heihachi (#238) üzenetére


Zanik
addikt

Egyetértek. Vicc az egész. Most néztem milyen set-et lenne érdemes kirakni, de esztelen mennyiségű token kell mindhez. Szerintem kirakok egy elitet, oszt annyi.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#240) heihachi válasza Zanik (#239) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is azt kellett volna, de már mindegy. Most van egy 89-es Irvin-em, és még kéne 22 vagy 24 token, de elképzelésem nincs, hogy szedek annyit össze. Remélem hálaadáskor még adnak hozzá ehhez pár solo-t.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#241) Csabee86 válasza heihachi (#240) üzenetére


Csabee86
senior tag

Úgy emlékszem, hogy a napi objectivért jár ugyebár két token. December 1.-én veszik ki onnan. Azért az 11 nap még. Az 22 token. Plusz akkor nem számolom a 3 challenge után járó 1 tokent. Lesz még ott token. Én most belepakoltam Prescottba az eddigi 18 tokenemet. Viszont nem tudom, hogy jó ötlet-e. Irányítónak most R. Wilson-t szeretném. Jó kis mobil QB. Csak még 360k az ára. Annyit még nem akarok kiadni egy játékosért sem. Prescottnak ugyebár az van, hogy 150 passing yard (91 OVR) és 300 passing yard (93 OVR) és akkor eladható. A 150 még csak csak meglehet. De a 300 kizárt a mostani teljesítményét elnézve. A legesélyesebb szerintem H. Henry. 2 elkapást csak összehoz.

(#242) Csabee86


Csabee86
senior tag

Jelenleg erre a csapatra hajtok. KATT

(#243) heihachi válasza Csabee86 (#241) üzenetére


heihachi
addikt

Csak egy jár a napiért + a 3 napi soloért 1, úgy nagyon csücskösen meglehet, ha az ember minden egyes nap ráér játszani.

Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy ne kelljen megdolgozni érte, de ez kicsit szerintem túlzás, annyi minden lenne ebben a programban, és a tizedét nem lehet kihasználni, mert lehetetlen tokent/elitet szerezni hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#244) Csabee86 válasza heihachi (#243) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem 2 jár a napiért. 40-es szinten vagyok.

(#245) heihachi válasza Csabee86 (#244) üzenetére


heihachi
addikt

Hát, nekem csak egy 38-on, meg egy fix 4000-es coin :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#246) Zanik


Zanik
addikt

Én most a Cornucopia csomagon gondolkodom, 32 token, és kapsz egy játékost 10 másik programból. :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#247) Csabee86 válasza Zanik (#246) üzenetére


Csabee86
senior tag

Először én is azon gondolkodtam. De néztem youtube videókat és hát nagyon zsákbamacska. Lehe, hogy pont kifogsz egy jó lapot de lehet, hogy lesz 10 semmirevaló lapod.

(#248) szollo12 válasza Csabee86 (#247) üzenetére


szollo12
tag

Igen, eléggé negatív visszajelzések vannak ezzel a packkal kapcsolatban. Főleg, ha az embrenek már 88-90 OVR csapata van, az alacsony ratingű elite kártyák már nem nagyon segítenek.
Én sajnos skippelem ezt a Harvest témát, nem nagyon van időm játszani a héten, és a hétvégén sem volt. Így megvárom, míg a játékosoknak lejjebb megy az ára. Pl. Irvin jó vételnek tűnik, é shamarosan elég sok lesz belőle. De igazából Lane Johnsonra fáj a fogam, de ő még elég húzós áron van.

Amúgy egyrészről jó ez a szinte hetente megjelenő új promo ( főleg az EA-nek, mert folyamatosan dől a lé a pakkokból ), mert van új kihívás a jétékban; másrészről viszont esélytelen, hogy az ember minden heti solot megcsináljon és még esetleg lenyomjon néhány H2H meccset is. És őszintén bevallva már unalmasak is ezek a solok. Pl. a gauntlet, mindig ugyanaz, 9 full game 2 gauntlet trophyért. Viszont a januári gauntlet masterhez meg kell szerezni az összes játékost, így nem érdemes sokat kihagyni ezekből... :U

(#249) Csabee86 válasza szollo12 (#248) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egyetértek amiket leírtál. Pont tegnap számolgattam, hogy milyen challengek vannak hetente.
- 9 Gauntlet unleashed
- 2 Team of the Week
Naponta most van 3 Harvest challenge.

Remélem én is, hogy most kicsit pihenget majd ez a challenge dolog. 730 db challenget csináltam meg. Hátra van még nekem kb. 200 db AFC TL és kb. 250 NFL TL challenge is. Továbbá 25 db Gauntlet (a Master szekcióból) 4 db Level Master, 15 db Longshot és 3 db GOAT challenge. Ha valaki komolyan csinálja ezt a játékot akkor szerintem esélytelen, hogy más játékkal is játsszon.

(#250) Zanik válasza Csabee86 (#249) üzenetére


Zanik
addikt

Nálam mostanában ez a helyzet. Szidom is magam érte, hogy hanyagolom a többi jó játékot. De hát megy a szezon is, ilyenkor ez élteti a rajongót, majd február után úgyis lecsillapodik a láz.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.