Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Zanik válasza Csabee86 (#300) üzenetére


Zanik
addikt

Röhej amúgy hogy 70-74-es játékosok drágábban mennek mint a 75-79-esek. Sőt, sokszor a 80-84-es elitek olcsóbbak.
Én most még kirakom a 92-es Brees-t, aztán utána jegelem egy kicsit a játékot, mert egész egyszerűen elveszi minden időm ez a grindolás...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#302) heihachi válasza Zanik (#301) üzenetére


heihachi
addikt

Én még ellenék a grindolással, ha tényleg az lenne, hogy egy ilyen erős játékos gamechanger, de általában nem azok. Biztos van egy két olyan, de nem találtam még meg őket. Pedig az életben elég akár egyetlen ilyen játékos is, lásd Steelersnél Brown mit művel, vagy a tegnap a Pats szívását Gronk nélkül.

Vagyis bocs, de Tomlinson az lenne, de hát ugye kb mindenkinek megvan.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#303) szollo12


szollo12
tag

Én az utóbbi hetekben csak 1-2 nap értem rá, így sok dolog kimaradt. Elméletileg a héten már újra tudok játszani, így majd kicsit visszarázódok.
Majd megnézem milyen kártyáim vannak, azok közül, ami nektek kellhet és jelentkezek.

(#304) szollo12


szollo12
tag

Nah, visszatértem a játékhoz, visszatért a szerencsém is...van ez az új fan favorite pack 200.000 coinért. Nekem jött egy 94OVR Marino :DD
A mutheaden van akinek ugyanilyen jött, vagy Lott 94 OVR, de volt olyan is, akinek csak 90-91 lapok..

(#305) Csabee86 válasza szollo12 (#304) üzenetére


Csabee86
senior tag

Hát elméletileg 90+ játékost ad. Én majd holnap nyitom ki.

(#306) heihachi válasza szollo12 (#304) üzenetére


heihachi
addikt

Hát én tegnap toltam, de én ilyen pakkot nem is láttam. Mondjuk kb nincs is 200k-m mert állandóan elköltöm faszságokra :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#307) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nekem is egy 94-es D. Marino jött. 375k-ért adtam el. Amúgy eszméletlen, hogy mennyire lementek a cor elite játékosok árai.

(#308) szollo12 válasza Csabee86 (#307) üzenetére


szollo12
tag

Jah, ezzel a pakkal kb. szétkúrták az egész piacot.
Az a Marino 2 napja még 600k volt...és a 91-es Moon is 170 körül met, most meg 120-ért sem tudom eladni.

(#309) Zanik válasza szollo12 (#308) üzenetére


Zanik
addikt

Minden olcsóbb lesz idővel. Ez van.
Kivéve a silver/gold kártyákat. Azok irreálisan drágák.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#310) Csabee86


Csabee86
senior tag

Csináltam egy kis bevásárlást.

Megvettem (mindegyik játékos Core elite):
- Le'veon Bell
- Julio Jones
- Eric Weddle
- Earl Thomas III
- Richard Sherman
- Andrew Whitworth
- Kelechi Osemele

Mindegyik játékosnak ki akarom rakni a Tier3 (ahol van ott a Tier4) lapját.

(#311) heihachi válasza Csabee86 (#310) üzenetére


heihachi
addikt

Sherman érdekes lap, nekem tier4 van belőle, de elég sokszor elszívatják hiába a 93-as zone.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#312) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nyilván holnap jön az ultimate freeze promó. Legalábbis a twitter oldalon közzétett promó képről erről következtetek. Továbbá jönnek új power up lehetőségek. (pl. 94-es Von Miller)

(#313) heihachi válasza Csabee86 (#312) üzenetére


heihachi
addikt

Hát én egyiket sem szeretném a csapatomba, illúzió romboló is, meg nincs is aktuális játékos, szóval csak valamennyi pénz kiveszek belőle a solokkal aztán el is felejtem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#314) Csabee86


Csabee86
senior tag

Mi a helyzet srácok? Mi a véleményetek az OOP játékosokról? Hiányzik még 4 challenge a 32-ből. Jó lenne ha megkapnám M. Vicket. HB, CB poszton is használható szerintem. Viszont megkaptam az MLB Gronkot az egyik ajándékból. Be is tettem kezdőbe. Majd elválik, hogy mennyire használható.

(#315) Csabee86


Csabee86
senior tag

Végeztem a Zero Chill Solokkal. Hát mit ne mondjak. A legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám az utolsó challenget. Úgy lett meg, hogy 1:25-el a vége előtt 2-vel vezetett a gép még és ő támadhatott mert volt egy sikertelen onside kick-em. Ilyenkor ugye már csak az időt pörgetné a gép, de én bevetettem, hogy a special team-el állok fel és blokkolnám a field goalt. Hihetetlen de fumble-je volt a gépnek és jöhettem. Nem semmi egy challenge sorozat volt az biztos. Az is biztos, hogy ezt nem csinálnám meg még egyszer.

(#316) heihachi válasza Csabee86 (#315) üzenetére


heihachi
addikt

Én eddig 15-öt csináltam meg összesen belőle :D Annyira érdektelen számomra ez a promo, hogy azt elmondani nem tudom. Ráadásul ossza itt a nat goldokat, amivel hát a világon semmire nem megyek, gyakorlatilag egyenértékű azzal, mintha nulla jutalom lenne. Itthon vagyok szabin, erre egy ilyen promot nyomnak be nekem :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#317) szollo12 válasza heihachi (#316) üzenetére


szollo12
tag

Én is pont így vagyok ezzel. Mármint én is a 15. solonál járok, és engem is eléggé hidegen hagy ez az OOP dolog. 95OVR QB Bo Jackson, és 87 a rövid passz pontossága. Valahogy rohadtul nincsenek összhangban az overallok értékek a külön-külön lévő tulajdonságokkal.
Valószínűleg azért kiszenvedem a 32 solot, de Csabee infoja alapján nem számítok sétagaloppra :-)

Plusz még kijött az új gauntlet unleashed is, azt is meg kellene csinálni.
Az EA nem nagyon akarja, hogy a maddenesek mással is játszanak :U

(#318) heihachi válasza szollo12 (#317) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk a gauntletre rámegyek, mert van egy 90-es tackle, csak most nem jut eszembe, na ő kéne nekem. Mondjuk a chemistryje nem jó, de mindegy, 86-os a mostani tacklem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#319) Csabee86 válasza heihachi (#318) üzenetére


Csabee86
senior tag

Donald Penn?

(#320) heihachi válasza Csabee86 (#319) üzenetére


heihachi
addikt

Aha, ő kéne nekem most, mert katasztrofális a támadó falam.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#321) heihachi


heihachi
addikt

Boldog ugyanakkor cheeseplay, HB Bo Jackson és CB M. Vick mentes új évet srácok!

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#322) Csabee86 válasza heihachi (#321) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi szépen. Én is Boldog Új Évet kívánok Nektek. Mi a problémád a két játékossal? A CB M. Vick-et tervezem megvenni.

(#323) heihachi válasza Csabee86 (#322) üzenetére


heihachi
addikt

Nagyon jók, szerintem nyugodtan megszerezheted, csak nekem nagyon kiábrándítóak, illúzió rombolóak ezek az OOP playerek, illetve szerintem kivétel nélkül túl op lett mindegyik. Szóval, számomra tovább rombolja a játékélményt, ami már amúgy is kezd a nulla felé közeledni :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#324) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hamarosan itt a TOTY. Tippek?

(#325) szollo12


szollo12
tag

BÚÉK 2018!

Az ünnepek alatt volt időm kicsit többet játszani, jelenleg így áll a csapat:
[link]
Kéne egy bivaly corner meg egy LOLB, és akkor el lennék egy darabig. De most egy darabig gyűjtögetni akarom a lóvét.

Vicces (de nincs kedvem rajta nevetni), hogy az olyan csapattal, ahol a 90OVR játékosok a legmagasabb ratingűek sokszor nem tudok mit kezdeni.
Meg sokszor hiába jobb a védőfalam, mint az ellenfél O line-ja, nem tudom megállítani a futást.

A TOTY-re nincs semmi tippem, mert az EA a TOTW játékosokat is sokszor random választotta ki, és nem az elért eredmények alapján.

(#326) Csabee86 válasza szollo12 (#325) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nagyon szép csapat. Gratula hozzá. Egy kérdés. A Motivator Eifert-nek van hatása az elkapókra?

(#327) szollo12 válasza Csabee86 (#326) üzenetére


szollo12
tag

Köszi!
Eifertnek OVR tekintetében csak a Dwight Clarkra van hatása, de amúgy teljesítményben nem észrevehető.

Tök frusztráló amúgy néha a játék, pontosabban ahogy játszanak néhányan. Mindig ugyanaz a séma védekezésben ( már nem cover 4, hanem cover 3), de sokszor nem tudok semmit csinálni. Ha meg meglenne a 1st down, akkor jön a drop az elkapóktól.
Tegnap is 2 ponttal vezetett az ellenfél, van még hátra 1 perc. 4&15 a félpályánál. Megvan a passz az elkapónak, lép kettőt, jön a hit és fumble. :W

(#328) heihachi válasza szollo12 (#327) üzenetére


heihachi
addikt

Ne is mond, a 91-es, tier3-as Gronk 87-es catch és 91-es catch in traffic-el úgy dobálja el a labdát, hogy az agyrém. Megvan, lép kettőt, hozzáérnek, drop.

Az a baj ezzel, hogy ez azért nagyon kiábrándító, mert az életben nagyon nem így működik. Nem azt mondom, hogy Gronk nem ejt el labdát soha, ha már a kezében van, de hogy nem minden meccsen kétszer háromszor, az azért egészen biztos.

Az elmúlt idényben pl. OBJ-nak 7 dropja volt összesen! Több mint 100 elkapás mellé. Nem tudom Gronk meg a többi kiemelkedő elkapó és tight end statisztikáit, de az arányok kb ugyan ezek lehetnek.

Amúgy a csapathoz grat, elég kemény!

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#329) szollo12 válasza heihachi (#328) üzenetére


szollo12
tag

Alapból az ilyen elkapással kapcsolatos statoknak elegendőnek kellene lenni a normál elkapáshoz, de úgy is elejtik a labdát, hogy közben nyomom az X-et...
A futás meg tiszta vicc. Engem ilyen O-line mögött megállítanak 0 yardon, az ő futói meg mindig szereznek minimum 3-4 yardot úgy, hogy bukdácsolnak jobbra-balra.

(#330) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Tegnap megcsináltam a Playoffs challengeket és a Playoffs objectiveket is.

Kiraktam Cameron Jordan-t. Jelenleg itt tartok:

KATT

Volt már ennél jobb csapatom is, de inkább próbálok spórolni. A futót majd lecserélem Kamarára (szerintem ő lesz az offensive boss a Rookie promóban)

A teljes támadósoromat le akarom cserélni. A védelmem egy fokkal jobb de ott is változtatni szeretnék.

Tegnapi Wild Card meccseket láttátok?

(#331) heihachi válasza Csabee86 (#330) üzenetére


heihachi
addikt

Jó kis csapat :R

Nekem kimarad ez a promó is, nincs egy rohadt fillérem se, ide meg rengeteg coin kéne :D

A Titans - Chiefs meccs szerintem király volt, izgalmasra sikerült, a Rams - Falcons már kevésbé, pedig nagyon szurkoltam a Ramsnek. A Bills - Jags sem volt rossz a kevés pont ellenére. De összességében úgy gondolom, az eddigi produkciók mindegyike kevés a kiemeltek ellen.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#332) szollo12 válasza Csabee86 (#330) üzenetére


szollo12
tag

Jó csapat, elég bivaly a LB és a safety állomány :C

Én 1 Pats és 1 Jags playoff setet csináltam meg (mármint nem a kapitányokat, hanem a tokeneket egy random PO játékosért ) és kaptam egy 85 OVR és egy 90 OVR kártyát. Lehetett volna jobb is :((

A solo challengekből kb. a fele még hátravan. Ha ezt lenyomom, akkor végzek a playoff objective listtel, amiért minden csapatból jár egy 89+ -os playoff kártya. Hátha lesz benne 1-2 használható :-)

Jah, és az igazi NFL. Hááát, a Titans-Chief meccs meg a tegnapi Panthers-Saints jó volt, a másik kettő eléggé so-so. Főleg a Bills-Jags.
Az Eaglesnek nem lesz könnyű dolga az Atlantával, jobban örültem volna a Ramsnek, őket már vertük az idén, bár Foles olyan fogalmatlan volt az utolsó 2 meccsen, hogy sok esélyt nem adok a továbbjutásra. De azért Fly, Eagles Fly! :K

[ Szerkesztve ]

(#333) szollo12 válasza szollo12 (#332) üzenetére


szollo12
tag

Nah, ez a playoff dolog kicsit felemásra sikeredett.
Egyrészről az elvégzett feladatokért kaptam 1 db. 89OVR játékost, a többi mind 90-91 és 3db. 92OVR volt.
Az egyik közülük a Patriotsos Butler, aki az egyik legdrágább 92-es volt, így megvettem a többi new englandit ( 400k-ért ) és kiraktam Bradyt. Mivel jelenleg meg vagyok elégedve Mariotával, gondoltam jól jön egy kis haszon. Mikor kiraktam a piacra, még 600 körül ment. Kiraktam 630-ért, de nem ment el, sőt annyira megbaszódott a piac, hogy ma maár volt 385-ért eladott Brady is.
Mindegy, várok kicsit, kipróbálom pár meccsen, aztán, ha lecsengett ez a playoff promo ( asszem 01.26-ig van ), akkor hátha magasabb áron el tudom passzolni.

Jelenleg így néz ki a csapat:
[link]

(#334) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ez a playoff promo tényleg felemás. Én kb. 1,5 óra alatt végeztem a challengekkel. Kiraktam C. Jordant. Az az első fekete pont, hogy azt a hat játékost akivel kiraktam nem kaptam meg NAT-ként. (ez így sztem nem fair). Megcsináltam az objectivet, kaptam ugye a 12 NATplayoff játékost. Ezzel is gondolom arra akarnak ösztönözni, hogy kitegyem a többi kapitányt. A Falconsból megkaptam Deion Jones-t. Ő volt az egyetlen akinek örültem, de a többi Falcons játékos annyira drága volt, hogy kb. 0 haszonnal raktam volna ki Julio Jones-t. Inkább hanyagolom a többi kapitányt. Tegnap a store-ban láttam, hogy van 12000 pontért 12 Playoff Elite Pakk és egy garantált 95-ös kapitány. Viszketett a tenyerem nagyon de előtte néztem Youtube-on videókat. Srácnak 12 db 85-ös Playoff játékos + T. Gurley. Ez így kb. 400k. Ha azért a pénzért amiért vett pakkot inkább vesz coint akkor az 1,5 misi. Tiszta ciki. Én csináltam 3 farmolos accot (tudom szégyellem is magam). 1,5 hét alatt összejött 400k rajta. Kicsit most hanyagolom a játékosvásárlást. Megvárom a TOTY promot meg a Rookie of the Year promot. Remélem normális játékosok lesznek. Szeretném ha Gronk kapná a TE lapot, mondjuk ő volt a legjobb TE idén sztem (statisztikailag is).

(#335) Csabee86 válasza szollo12 (#333) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nézem a csapatodat. Baba nagyon. Én is ki akartam rakni C. Johnson-t de úgy döntöttem, hogy inkább kivárom míg lemegy az ára 350k körülre.Egyszerűen már nem éri meg kirakni. Két kérdésem merült még fel a csapatoddal kapcsolatban. A 94-es limited Brandon Williams OVR-je emelkedik? A CB Mike Vick milyen?

(#336) szollo12 válasza Csabee86 (#335) üzenetére


szollo12
tag

Én is utáltam, hogy nem tarthattam meg a Bradyért becserélt kártyákat, de igazán csak Butler érdekelt volna, és a profit miatt beáldoztam, mert jobb cornerre volt szükségem hosszú távon. A profit úgy néz ki ugrott :-(
A playoff packok meg tényleg vicc kategóriába tartoznak. Vettem kettőt 60.000 coinért, és egy 85 + 87 kártya volt benne. Ok, nem vártam 95-ös lapokat, na, de azért ez kicsit sem érte meg.

Vick rendben van teljesen, volt néhány pickje, és bár nagyon alacsony a hit powerje, akkor sem vall szégyent, ha szerelnie kell.
Williams OVR értékére nem emlékszem ( majd este otthon megnézem ), de asszem a toughness chemistry miatt 95-re felment.

(#337) szollo12 válasza Csabee86 (#335) üzenetére


szollo12
tag

Nah, megnéztem Williams kártyáját, de nem emelkedik a ratingje, pedig a toughness Tier4-es a csapatomban. Lehet egy motivatorral lehetne dobni rajta...

(#338) Csabee86 válasza szollo12 (#337) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az ilyen limitált lapoknak nem emelkedik az OVR-je. Hogy nyeljenek nagyot.

Szerintetek idén is lesz Ultimate Legend? Ha pedig lesz akkor Mike Vick kaphat lapot?

(#339) heihachi


heihachi
addikt

2329 coinom maradt mire meglett végre a playoff szetthez a sok token, de végül megérte, mert húztam 4db 92-est is, akikből 3 befért a csapatomba (mert sikerült két centert húzni 92-ből :( ), de közte volt Butler is, szóval boldogság van. Sőt egy 91-es wr is bekerült, úgyhogy összességében nem volt ez rossz nekem.

Úgyhogy itt járok: [link]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#340) Csabee86 válasza heihachi (#339) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem nem sokat változott múlt hét óta:
KATT

Annyi, hogy megvan a Legion of Boom. ;]

Félve írom, hogy nekem van 2 millió coinom. :B

Valószínű a jövő héten jön a TOTY promo. Szerencsére megvan a Sett-hez szükséges lap. Nagyon remélem, hogy Gronk kap egy upgradet. Incognito is jó lenne, ha kapna egy új lapot.

Kíváncsi vagyok, hogy a holtszezont hogyan oldja meg az EA. Rengeteg sérült játékos volt ebben a szezonban. Kitűztem célnak, hogy 97-es team OVR legyen meg a Madden 19-ig.

(Egyébként néztem videót a hétvégén, és egy Youtube-r úgy rajta ki a 97-es Sean Taylort, hogy nem is volt neki kirakva a 95-ös. Gondolom megkapta az EA-től ajándékba. )

(#341) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nah, kiderült a TOTY csapat. Ami számomra öröm, hogy Gronk a TE.

Viszont a védelem. Ez egy kész átverés.

K. Mack: LOLB pozíció
J. Bosa: RE pozíció
A. Donald: LE pozíció

Miért kell megváltoztatni az eredeti pozíciójukat a játékosoknak?

(#342) heihachi válasza Csabee86 (#341) üzenetére


heihachi
addikt

94-es Bobby Wagner-t kaptam a TOTY tokenért.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#343) Csabee86 válasza heihachi (#342) üzenetére


Csabee86
senior tag

Esetleg ha el akarod adni én vevő lennék rá. Én Joe Staley-t húztam. El is adtam. Csinálom a challengeket, kíváncsi leszek kit húzok.

(#344) heihachi válasza Csabee86 (#343) üzenetére


heihachi
addikt

Sry, de megtartom, mert nagy kedvenc, meg arra számítok, hogy majd tier5 upgradehez az fog kelleni.

Egyébként, a weekend league gold pakkjából nyitottam egy 94-es limited time Stefon Diggs-et :D Ment is a kezdőbe.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#345) Csabee86 válasza heihachi (#344) üzenetére


Csabee86
senior tag

Gratula. Én a challengekért a NAT Toty játékosnak Bouye-t kaptam. Örültem is neki.
Jelenleg így állok a védelem oldaláról.
KATT

Nagyon mérges vagy amiatt, hogy Bosa pozícióját megváltoztatták. A Tier3 verziómat így dobhatom a kukába. A támadósoromat viszont jól elhanyagoltam eddig. Megvárom amíg a jövő heti NAT Offense játékost megkapom. Utána meg foglalkozok az Offense-el is.

(#346) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Cserére kínálom a Flashbacks Chancellor-om és a Master Mack-em.

Akár mindkettőt + némi coint is adnék egy TOTY lapért (pl. A. Donald)

[ Szerkesztve ]

(#347) szollo12


szollo12
tag

Én a TOTY tokenért A. Donaldot kaptam, a challengekért pedig K. Macket.
Szerencsére mindkettő tökéletes a 3-4 védelmembe, bár azt én sem értem, hogy miért cserélgetik a pozíciókat.
A WL-ért kapott packban volt egy-egy limited F. Cox, és Diggs.

Így állok most: [KATT]

A corner poszt kicsit gyenge, azon még dolgoznom kell.

Érdekesség 1: A játékban pl. a season meccsek előtt kiírja a offense, defense ill. az OVR értékeket. Nekem az O és a D 94-94, viszont az OVR csak 93. Fogalmam sincs, hogy ez hogy lehetséges. Lehet a rugó és a punter ennyit számítana...

Érdekesség 2: Az offense team of the Yearrel mi van? A solok csak a védőkre vannak, a Mutheaden is csak védekező játékosok láthatók. Az auction houseban mégis vannak támadó TOTY lapok, és Csabee is azt írta, hogy Staleyt kapta a tokenekért, aki LT. Benéztem valamit, vagy most mi van?

(#348) Csabee86 válasza szollo12 (#347) üzenetére


Csabee86
senior tag

A TOTYpromo úgy van, hogy a TOTW tokenért kaphattál Offense játékost is (ezért van az aukciós ház tele offense játékosokkal is). Viszont a challengek csak a Defense-re vonatkoznak jelenleg. Az offense challengek hétfőn jönnek. Illetve a az offense set is hétfőtől fog élni.

(Eladtam Chancellort és a Master Mack-et, úgyhogy a hirdetésem tárgytalan.)

Mekkora mázlista vagy egyébként. (kb. 1,3 misit spóroltál)

Mindkét játékost meg akarom majd venni majd egyébként, úgyhogy kezdhetem a spórolást.

(#349) szollo12 válasza Csabee86 (#348) üzenetére


szollo12
tag

Köszi az infót!
Igen, a játékkal kapcsolatban nagy mázlim volt. Coxot - bár Eagle - el akarom adni, Suh jobb 3-4-ben és hasonló árban vannak.

Bouyeval meg vagy elégedve? Tegnap agyaltam rajta, hogy beruházok rá ( vagy Ramseyre ), de egyelőre nem ment el a Too Tall kártyám, így még várok kicsit.
Tök gáz, hogy nincs egy normális LG a játékban. Korábban egy pakkból kihúztam a 91-es McDanielt, de a 92-es kártyája olyan ritka és drága, hogy sose lehet megszerezni.

(#350) Csabee86


Csabee86
senior tag

Alapvetően igen megvagyok vele elégedve. Eddig két meccsen 2 interception a mérlege. Jó kártya, gondolom kap upgradet, majd upgradelem is. Én LG pozícióban Incognitot használom Tier3-ban. Majd megveszem a flashbacks lapját, aztán kap egy upgradet. De igen, érzem, hogy ő lesz a legkisebb OVR-es játékosom a támadósorban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.