Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Csabee86 válasza szollo12 (#150) üzenetére


Csabee86
senior tag

Valami promó van a töltőképernyőn. Szeressük a Most Fearedet. Nekem 84-es a csapatom. Egyszerűen nem tudok már hova fejlődni. Van 140000-em. Nehéz, nehéz.

(#152) heihachi válasza Csabee86 (#151) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem a Team Leaderekkel 86-ig simán el lehet menni. Viszonylag olcsó, annyira nem is hosszú, a sok 80-as TL-et be lehet váltani egy 86-osra (8 80-asért cserébe 1 86-os), és egész jó játékosok vannak abban a programban. Ad közben némi lóvét és kontraktot is, szóval az egyik legjobb cucc szerintem, főleg, hogy az első 16 feladat többsége a negyedik negyedben indul :D A 16 meccsre megvett 10 arany játékos pedig úgyis kell a gold tokenhez. Jól össze van az rakva, na.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#153) Csabee86


Csabee86
senior tag

Időközben meglett a 85. :) Az RT-m volt a gyenge láncszem. (76-os volt csak) Lecseréltem a 80-as TL Morgan Moses-ra. (vettem 300-ért egy Team Leader pakkor és őt választottam)

Jelenleg így áll most a csapatom.
MUT

Nyomtam egy MUT Squad meccset. 3 perc után egyedül maradtam. Első benyomásra csak ismerősökkel jó.

(#154) Csabee86


Csabee86
senior tag

Most jutott eszembe, hogy Pénteken jöhet az MF. A hirdetésben van egy utalás. 1020. Az most Péntek. Kíváncsi vagyok.

(#155) heihachi válasza Csabee86 (#153) üzenetére


heihachi
addikt

Alakul az, lassan engem leelőzöl, mert 86-os vagyok még csak. Mondjuk Hadenre nem biztos, hogy sokat dobálnék a csapatodban :D

Egyébként Gronkkal majd még kell kezdened valamit, mert ő is beleszámít a csapat átlagba, és borzasztó az a 76-os lap szerintem. Illetve az a Moses csak ideig-óráig lesz jó, mert nagyon alacsony az awernesse. A támadó fal awernessének átlaga dönti el, hogy hogy veszik fel a blitzet, ha alacsony, akkor szokott az lenni, hogy blokkolás nélkül jönnek át szemből, pedig csak négyen-öten támadnak, és amúgy mindenkire lenne ember. A center awernesse duplán számít.

A squad-ban meg egyetértek, csak ismerősökkel. Úgyhogy valamikor összehozhatnánk pár meccset :) Mondjuk hétvégén én csak szombaton leszek, vasárnap irány London :C

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#156) Csabee86 válasza heihachi (#155) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ha Vasárnap találkozol P. Petersonnal kérhetnél tőle nekem egy aláírást. :)

Természetesen Gronk nem marad így. Vagy Ő vagy Kelce lesz az első számú TE-m. Van egy dream team elképzelésem, csak ahhoz egy kisebb vagyon kellene.

Amúgy ti Man Coverage-t szerettek használni vagy Zone Coveraget?

(#157) heihachi válasza Csabee86 (#156) üzenetére


heihachi
addikt

Megpróbálok, de nem sok esélyt látok rá :)

A man vs zone az nagyon szitu függő. Általában meg szoktam nézni, hogy az elkapóihoz képest milyenek a cornereim, és csak akkor emberezek, ha nem vernek rommá sebességben, route runningban, vagy releaseben. Ki szoktam próbálni, hogy sebesség alapján párosítom a cornereket majd utána hogy overall alapján, és úgy is megnézem mi a szitu. Ha azt látom, hogy 5-10-15 ponttal le vagyok valamelyik skillben maradva, akkor szinte egyáltalán nem hívok emberezést. Viszont ha van esélye a cornereimnek, akkor is váltogatom, had találgasson az ellenfél, hogy mit fogok játszani, ne legyen könnyű megtalálni a gyenge pontot. Emberezést általában akkor hívok, ha futó vagy rövid játékra számítok, vagy screenre (1-5 yard), hosszú játékokra általában zone-al készülök.
A zone hátránya szerintem, hogy esélyesebb, hogy megvan az elkapás, de ott kb meg is lehet állítani, ahol elkapta. Emberezésnél ha jók a cornerek és a safetyk, akkor jobb esély van arra, hogy nem lesz meg az elkapás, de ha megvan, akkor utána általában sokat is haladnak a labdával.

Illetve szerintem idén (is) kicsit elcseszett az emberezés, úgyhogy ha épp olyanja van a gépnek, hogy alacsonyabb wr-ek is megverik a cb-ket, akkor elfelejtem arra a meccsre az emberezést.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#158) Zanik válasza heihachi (#157) üzenetére


Zanik
addikt

Te is mész Londonba? Én is! :D

Más: hétvégén csináltam a Chemistry-ket! Hát a Pound the Rock Tier 4 alatt majdnem agyfaszt kaptam: 2 play-ből 50 yard. Hát, ha 100x nem futottam neki, akkor egyszer se! Rendre 30-45 yard között sikerült csak termelnem, egyszer 48 yard sikerült (majdnem repült a DS4), de végül egy tök mák mistackle miatt sikerült 52 yardot futnom már az első play-ből! Asszony átjött a hálóból hogy mit ordítozom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#159) Csabee86 válasza heihachi (#157) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egy kérdésem lenne. Látom neked megvan a 92-es Tomlinson. Ha elérted a 92-es szintet akkor is van Level Cap Pack? Kihagyhatsz egy napot? Utána halmozódik a megvehető packok száma?

(#160) szollo12 válasza Csabee86 (#159) üzenetére


szollo12
tag

Igen, megvan a level pack azután is, hogy elérted a maxot LT-vel.
Nem tudom, hogy mi a céljuk vele, de remélem nem az, hogy tovább upgradelik majd idővel, mert én már nem vettem ezeket. Mármint nem azzal lenne bajom, ha lehetne még fejleszteni, hanem, ha ahhoz ezek a pakkok kellenének.
Nyitottam egy TOTW pakkot és ez volt bene: Jonathan Joseph 88OVR
Eleinte 120 körül ment, mos már csak 88-90.

Most így néz ki a csapatom:[link]
Az OVR mutatót nem értem, mert a játékban 87-87-87, itt meg magasabb értéket mutat.

[ Szerkesztve ]

(#161) heihachi válasza Zanik (#158) üzenetére


heihachi
addikt

Jaja, vasárnap reggel megyünk, hétfőn jövünk is. Nagyon várom, sose voltam még, kíváncsi vagyok milyen élőben egy meccs. Mondjuk, ahol ülni fogunk, onnan sokat majd nem látunk belőle :D

Egyébként én is ezt szoktam, üvöltök, szegény macska meg nem tudja merre meneküljön, ahogy az asszony se :D Bár én főleg a h2h meccseken tudok kiakadni...

szollo12
Az az o-line + Bennett, uhh, azért az nem mutat rosszul! Elsőre talán az elkapóid tűnnek a többi résznél gyengébbnek (nem rosszak, csak minden szekcióban vannak kiemelkedő játékosaid, csak ott nem).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#162) Zanik válasza heihachi (#161) üzenetére


Zanik
addikt

Én már szombaton utazom, és csak kedden jövök vissza. Egy nagyon jó barátom kint dolgozik, aki szintén szereti az amerikai focit, szóval összekapcsoltuk a baráti látogatást a meccsnézéssel! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#163) szollo12


szollo12
tag

Lolbazmeg :))
A WL-ért kapott silver tier 1 packban 3 elitet kaptam:
80 OVR W. Ricbhburg, C
83 OVR M. Jackson, DT
ééééés tadaaaaam:
92 OVR J. Charles, RB Thursday Night Limited Edition

[ Szerkesztve ]

(#164) Zanik válasza szollo12 (#163) üzenetére


Zanik
addikt

Na, az fasza!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#165) Csabee86 válasza szollo12 (#163) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szééép.

(#166) heihachi válasza szollo12 (#163) üzenetére


heihachi
addikt

Az igen :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#167) heihachi


heihachi
addikt

Ez a Most Feared így elsőre elég kuszának tűnik. Meg nincs is saját chemistryjük. Meglátjuk mi sül ebből ki.

Viszont bontottam egy 88-as Janoris Jenkins-t, sima core gold, de jó az :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#168) Csabee86


Csabee86
senior tag

Lenne egy kérdésem. Van most 2.5 millió coinom. Meg akarom szerezni Shermant, Lewist, Hightower-t és Soldier-t. Egyértelmű, hogyha kirakom őket akkor sokkal olcsóbban jövök ki (úgy kb. 110000 coinnal). Szerintetek rövid időn belül lejjebb mennek az elite MF játékosok árai vagy felesleges várnom?

(#169) szollo12 válasza Csabee86 (#168) üzenetére


szollo12
tag

Csökkentek valamelyest az árak, de nem túl sokat. Lesz valami 2 napig tartó extrája ezeknek az MF játékosoknak halloween körül, gondolom addig nem nagyon megy lejjebb az áruk. Aztán a csökkenés attól függ, hogy jön-e valamilyen újabb promo.

(#170) Csabee86


Csabee86
senior tag

Jaja, csökkentek az árak. Sikerült aukción elég jó áron (50k alatt) beszereznem pár elite tall játékos.

Jelenleg így állok.

KATT

Meglett az 500 challenge is. :) A következő megálló az 1500 challenge.

Van pár új (3 x 5) challenge a gauntlet menü alatt is.

Tegnap elkezdtem online season-t játszani. A nap végére oda jutottam, hogy legalább 5 győzelmem van 5 vereség mellett.

Az egyik győzelmem igencsak különlegesre sikeredett. 19-10-re nyertem úgy, hogy:
- 3x eladtam a labdát
- elhibáztam egy field goalt
- az ellenfél rontott volna egy field goalt, de én nekirohantam a rugó játékosnak, így jöhetett tovább
- az ellenfél egyszer sem adta el a labdát

Érdekes volt az biztos.

(#171) heihachi válasza Csabee86 (#170) üzenetére


heihachi
addikt

500 :Y Akkor azért pörgetted szépen ezt a dolgot, nemrég írtál erről, jól haladtál.

Az a Sherman az nekem is kellene! Bitang jó lap!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#172) Csabee86 válasza heihachi (#171) üzenetére


Csabee86
senior tag

És ha azt nézzük nem volt drága. 348000 coinomba fájt. Annyit meg megér.

Milyen volt London?

(#173) Csabee86 válasza Csabee86 (#172) üzenetére


Csabee86
senior tag

Kicsit korrigálnék magamon. 304000 coinomba került Sherman.

(#174) Csabee86


Csabee86
senior tag

Van lehetőség leellenőrizni, hogy minden rendbe-e az EA serverekkel? Csak mert 1 órája már nem tudok belépni az Ultimate Team-be. Rendkívül bosszantó, hogy semmi infó.

(#175) szollo12 válasza Csabee86 (#174) üzenetére


szollo12
tag

A twitteren szoktak írkálni az ea-nek, ha valami gebasz van a szerverekkel, de most nem látok semmit.
Péntekig nem leszek ps közelben, és a jövő héttel is ez a helyzet, így most kicsit jegelnem kell a maddent.
Tegnap este viszont azt láttam, hogy kvalifikáltam a WL-be, pedig nem is játszottam csak pár H2H meccset tegnap délben...
Én 578 solonál járok ( a chemistrys megnyomta kicsit :-) )

(#176) heihachi válasza Csabee86 (#172) üzenetére


heihachi
addikt

Áhhh, bitang jó volt. A meccs mondjuk egyoldalúra sikerült, de mivel először láttam élőben nfl meccset, ezért így is nagyon-nagy élmény volt. Már elve a stadionon kívüli események, a tailgate, aztán a bitang nagy 85 ezres stadion, a felvezetés, minden perfect volt. A három óra úgy ment el, hogy kb 1 percet nem lehet unatkozni, minden másodpercben van valami esemény, akkor is, ha nem játszanak. Jó, lehet, csak a cheerleaderek táncikálnak, vagy a pepsi osztogat pólókat, vagy bármi, de mindig van esemény. Két play közt meg résen kell lenni, mert ránézel a kijelzőre, nézed a visszajátszást, vagy bármit, és már le is megy a következő play, és semmit nem láttál. Szóval élőben pörgősebb ez a dolog sokkal, mint ahogy a tv-n átjön.
Meg hát, azt gondolom nem kell mondanom, hogy minden egyes ember azért van a stadionban és annak környékén, hogy segítsen, és elképesztően kedvesen segít mindenki bármiben. Nekem nagyon nagy élmény volt, remélem máskor is kijutok!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#177) Csabee86


Csabee86
senior tag

Továbbra sem jó az Ultimate Team mód ráadásul olyan lassú, hogy nemigaz. Rohadt idegesítő mert egész nap működött, meg akarnám csinálni azt a napi két MF challenget de így nem tudom.

(#178) ubid


ubid
őstag

Végre megvettem sok vacilálás után a játékot :)

hétvégén ugye eléggé le volt árazva...
Hát, azt kell mondja kb 4-5 óra játék után, hogy szerencse , hogy csak ennyit adtam érte, de ennyit azért megért. :)

A legfájóbb nekem ( szoftverfejleszőtként... ) hogy akkora BUG-ok vannak a játékba, hogy öröm nézni .
Főleg ami már szemmel látható... pl hogy fekszik a játékos a földöm, a másik pedig BENNE áll... :O

De egyébként játszható, fogok vele még bőven, :)
Még dolgozzanak azért ezen én azt mondom.

-.-

(#179) heihachi válasza ubid (#178) üzenetére


heihachi
addikt

Üdv köztünk! Majd vegyél fent minket, lentebb/feljebb megvan mindenki psn-es neve.

Egyébként igen, elég bugos a drága, de ez azért néha mókás is, pl. mikor a coach ott áll bent a snapnél :D :D :D vagy amikor megállítom negyedik és egynél az ellenfelet interceptionnel és szerinte akkor én jövök negyedik és egyel :))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#180) ubid válasza heihachi (#179) üzenetére


ubid
őstag

:( Szomorú :( De 20ezret már nem érne meg :D

psn: meubid_gergely

[ Szerkesztve ]

-.-

(#181) Zanik válasza heihachi (#176) üzenetére


Zanik
addikt

Kb. ugyanígy éltem meg én is: hihetetlen hangulat, az egész egy óriási show, mindig történik valami. Sajnos a meccs olyan lett amilyen, mondom mindezt Rams drukkerként, aki mindhárom TD-t őrjöngve ünnepelte. Teljesen más így meccset nézni mint a TV előtt. Valahogy sokkal személyesebb. Nagyon jól érzetem magam, és mivel előreláthatólag a Rams az új stadion elkészültéig minden évben 1 hazai meccset Londonban fog játszani, így valószínűleg megyek én is még Rams meccsre!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#182) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ti hogy álltok?

Én jelenleg így állok:
KATT

Viszont bosszant a H2H. 9 meccset nyertem, 14-et vesztettem. Folyamatosan eladom a labdát. Soha nincs üres emberem, bezzeg az ellennek meg mindig van. Miért lehet ez?

A MUT squad is borzalom idegenekkel. Inkább a defensive captain szeretek lenni. Javasolnám a készítőknek, hogy legyen a jövőben az embereknek statjsi. Így legalább láthatnánk, hogy ki mennyi sack, forced fumble, interceptionje van.

(#183) ubid válasza Csabee86 (#182) üzenetére


ubid
őstag

Hali.

Kezdek belejönni a játékba. Alapjába véve tetszik.
Eltekintve néhány bugtól...
Egy valami ami nagoyn idegesít az a téli pálya... hát az valami ocsmány... :D

Ha fut a játékos.. marad lábnyoma a hóba... D király... (hűha... nagy feature... )
De ha elesik akkor miért marad ott a hó ?:D

hm.
Kezdő módban egészen élvezhető még nekem a játék... De pl amit te is írsz. hogy nincs szabad ember...
Gondolom ha már beljebb megyek , akkor nálam is előjönnek a nehézségek...
Ezek a küldetések tök jók.
Rookie az sima, sokszor elsőre , de másodikra is megy a PRO, aztán talán egy All-Maddent is játszottam.. de ezt már lehet csak álmodtam...

Nah , hát majd jönnek a játékosok folyamatosan, remélem :)
Még most csak 74-es a csapat. :) De majd lesz jobb is.

Kérdés.
Kapom ezeket a True,False lapokat... Az mi a jó isten ?
Talán valami bejátszóba volt, hogy lehet tippelni a szezon meccseire vele és ha eltalálod akkor kapsz coint ?
Ha jól gondolom akkor hol lehet ezt megtenni ?

És még egy kérdés:

ez a muthead hogy működik ?
Autómatikusan syncel a játékkal vagy nekem kell felvenni az emberkéket ?

köszi srácok ;)

[ Szerkesztve ]

-.-

(#184) Csabee86 válasza ubid (#183) üzenetére


Csabee86
senior tag

Van a predictions challengek. Heti két challenge van. (minden héten újra ad két ilyen challenget) Kapsz 32 db ilyen true, false lapokat (16-16-ot). Vannak a szettek. (hirtelen nem jut eszembe a menü pontos neve, de szerintem tudod melyikre gondolok) Ott tudod felhasználni ezeket a lapokat. A lényeg annyi, hogy lesz egy állítás, hogy pl. a Patriots nyer legalább háromvagy több ponttal. Ide pedig berakhatsz egy igaz, vagy hamis lapot. Ha eltalálod akkor kapsz 250 coint. Ráadásul összesített eredmény is számít. Pl. ha 16 helyes tipped van akkor kapsz 5000 coint.

Muthead:
Itt rakhatod össze a te álomcsapatodat. Rengeteg lehetőséged van. Challengek, H2H meccsek (más játékosok ellen), van salary cap meccsek. (ugyan az mint a H2H csak itt azt mondja, hogy a salary cap 1000, és így kell összeállítani a csapatod). Mindenért kapsz coint. Néha ad lapokat is a challenge.

Vannak bronz, ezüst, arany és elite játékosok.

Szépen idővel gyűlik majd a coin, tudod fejleszteni a csapatod.

www.muthead.com itt menj a team builder-re és válaszd ki az idei játékot. El lehet vele szórakozni.

Arra oda kell figyelni, hogy legyen mindig contract-od.

Bármi kérdésed van állok rendelkezésedre.

Remélem ez így is tiszta volt.

(#185) heihachi válasza Csabee86 (#182) üzenetére


heihachi
addikt

Az kezd alakulni, szépen teleszórtad most feard játékosokkal. Én még mindig ugyanott vagyok :D Na jó, szereztem egy most feared Shermant, mindenki mást eladtam, aki jött, de jött be kb 400k, az is valami.

Amúgy ez a most feared ez eddig talán a legjobb challenge sorozat. Jó játékosok, jó pénz, gyorsan pörgő challengek, változatos az egész. Nálam telitalálat. Kellett egy kis idő, mire rájöttem hogy lehet ebből jó játékost összehozni, szóval eléggé elvesztegettem az elejét, de ez az én hibám, nem a játéké.
Az utolsó scary fast challenge meg... :D Poén :)

Amúgy H2H-es neked senki nem szabad, ellenfélnek meg mindig van szabad játékosa, az nálam is így van, ez kb a normál működés. Én egy dologra tudok gondolni, hogy komolyabb passz siettetés kell, mert minél több ideje van, nyilván annál nagyobb az esélye egy szabad játékosra. De ez csak egy tipp, lehet akkor se lenne jobb a helyzet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#186) ubid válasza heihachi (#185) üzenetére


ubid
őstag

ezek a feared -ek meddig csinálhatok ? :)

-.-

(#187) heihachi válasza ubid (#186) üzenetére


heihachi
addikt

Tudtommal 11.10-én vége lesz. De addig simán meg lehet csinálni az összes challenget.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#188) Csabee86 válasza heihachi (#185) üzenetére


Csabee86
senior tag

Most olyan opció van, hogyha kirakod valamelyik commandert akkor a 6 elite játékost megkapod NAT-ba. Nekem megvolt Sherman, Hightower és Solder. Orakpo-t és Fitzgerald-ot pedig amúgy is ki akartam rakni. Így meg megkaptam őket is és Gonzálest is. Szerintem jó üzlet volt.

Jaja, ez a MF ez baromi jó. Remélem még egy szekvencia jön. Könnyű challengek, könnyű pénz és legalább két elite játékos.

Az a problémám, hogy láttad milyen játékosaim vannak siettetésre? Bosa, Jordan, Orakpo, Houston, Paea, Suh. Valamikor semmi esélyem, hogy átverekedjem magam a támadófalon. Pedig egyik sem gyenge ember.

(#189) heihachi válasza Csabee86 (#188) üzenetére


heihachi
addikt

Jó, mondjuk az én csapatomhoz képest oké, de mondjuk Paea pass rush értékelése muthead szerint 70, Suh 73 ami kb semmire nem jó. Jordan Cameron 89, Bosa 90, ami már sokkal-sokkal jobb, de még nem biztos, hogy elég. Houston 92, Orakpo 96, na azok már rendben vannak. Viszont éppen a két OLB a legerősebb, azokkal meg gondolom nem russolsz állandóan.
Nem fikázni akarom a csapatod, mert jó csapat, csak hát ez a hülye játék ezen számok alapján működik.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#190) heihachi


heihachi
addikt

Csináltam most a hősös sorozatból egy challenget, ahol első driveban int-et kellett szerezni, és aztán még másik kettőt a meccs végéig.
A szint elvileg all-pro, de valami nagyon nem stimmel ezekkel a szintekkel. Konkrétan 61 pontot vertem neki úgy, hogy elvileg én a védelemre koncentráltam. Öt interceptiont fogtam... És ez All-pro?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#191) ubid válasza heihachi (#190) üzenetére


ubid
őstag

uh :D az pro :)

-.-

(#192) Zanik válasza heihachi (#185) üzenetére


Zanik
addikt

Milyen set-et érdemes kirakni a Tall/Fast/Strong-ból?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#193) Csabee86 válasza Zanik (#192) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az attól is függ, hogy milyen csapatod van most.

(#194) heihachi válasza Zanik (#192) üzenetére


heihachi
addikt

Igazából mind elég jó játékos, szóval minél többet, annál jobb. Shermant én tuti megcsinálnám (meg is van), mert kell a tier 4 upgradhez, ami az egyik legjobb corner a játékban jelenleg. Orakpo-t is mert kiemelkedően jó passz rusher. Illetve sikerül összehozni egy Tavon Austint aki csak 87-es, akkor azt én megtartanám, amíg nem lesz jobb, mert elképesztően durván clutch player a hosszú játékoknál (96-os a sebessége és a gyorsulása is). Mondjuk a hosszú játékokon kívül másra nem nagyon jó :D Vagyis de, visszahordásokra!

A strongok közül pedig Peters, ő a tökéletes falember.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#195) heihachi válasza heihachi (#194) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk Peters most épp 95-ös az enraged miatt, meg magasabbak a statjai, szóval ez így félrevezető, de ettől még tartom, hogy hibátlan lap!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#196) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szerintetek lesz még folytatása Pénteken ennek a Most Fearednek? Vagy megállnak ennél a három variációnál?

[ Szerkesztve ]

(#197) heihachi válasza Csabee86 (#196) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem nem lesz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#198) Csabee86 válasza heihachi (#197) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egy magánjellegű kérdés: Londonban gondolom nincs lehetőség találkozni a játékosokkal egy aláírás erejéig, jól gondolom?

(#199) Zanik válasza Csabee86 (#198) üzenetére


Zanik
addikt

Rams UK rajongói Facebook oldalon egy Mark Palmer nevű srác elég sok szelfit töltött fel meccs előtt/után a játékosokkal! Ha kitartó vagy, és időben ott vagy meccs előtt, illetve vársz meccs után, akkor szerintem nem lehetetlen.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#200) heihachi


heihachi
addikt

Nah, level cap emelkedett, új level challengek. Kíváncsi vagyok Tomlinsonra is gondolnak-e majd még.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.