Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ma elérhető lesz egy új MUT Master. 99 OVR Night Train Lane.

Win 20 Games with an OVR> or = 85
Win 50 Unique Solo Challenges
Win 50 Online Games
Complete 50 Sets
Win 10+ Auctions
Sell 10+ Items on the Auction House
Complete 18+ Daily Objectives Lists
Gain 25,000 Passing Yards
Gain 10,000 Rushing Yards
Gain 250 Passing TDs
Gain 125 Rushing TDs
Intercept 20 Passes
Force 10 Fumbles
Record 75 Sacks
Record 250 Solo Tackles

(#552) heihachi válasza Csabee86 (#551) üzenetére


heihachi
addikt

Előző sincs meg :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#553) Csabee86 válasza heihachi (#552) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem sincs. De legalább a maradék 20 Squad siker meg a 10 salary cap siker az már beleszámít az újba is. A többi meg csak grind.

(#554) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egy kérdés. A salary cap meccsek mennyiben különböznek a sima meccsektől? Mármint milyen OVR-es csapatok vannak? Van olyan, hogy meglátja a csapatod és kilép? Ki akarom rakni a Sean Taylort és ettől tartok a legjobban. Mert ugye 3 ticket a beugró. És így gondolom nem akarják az emberek vesztegetni a ticketeket.

(#555) szollo12 válasza Csabee86 (#554) üzenetére


szollo12
tag

A magas OVR játékosok sok helyet visznek a salaryből, így ha néhány túl jó játékosod van, akkor a többi poszton lehet viszonylag gyenge a csapat. Én nem találkoztam kilépéssel, de pont azért nem, mert kell az egyensúly a csapatban, és 3 db. 98-99-es játékos elviszi a cap kb. ötödét.

A mutheaden van külön alfórum az SC-re, van, aki posztolja is a csapatát, azokból is lehet alacsony cap hitű, de mégis jó játékost találni:[link]

A Night Train Lane grind megint fincsi lesz. A 25.000 passzolt yard az 1.400 yardot jelent naponta - ha 18 nap alatt meg akarod csinálni. Mondjuk a korábbi solok közül sok van, ahol simán lehet 2000 yardot passzolni meccsenként, de baromi unalmas lesz... Jah, és arra figyelni kell, hogy egy QB max. 2000-et passzolhat egy meccsen, ha ennél több, akkor nem számít. Hogy mi az oka, nem tudom, de állítólag így van ( még sosem passzoltam ennyit egy meccsen :-) ) És persze ezek a már megcsinált solok nem számítanak bele az 50-be.

(#556) Csabee86


Csabee86
senior tag

Írtam már egyszer, akkor nem foglalkoztam vele komolyan. Ezért megkérdezem még egyszer.

A Sean Taylor objectivek közül az online rész közül hiányzik 20 squad győzelem, 10 salary győzelem. A 20 squad győzelemhez esetleg tudnátok csatlakozni? (előttünk áll egy 4 napos hétvége, esetleg akkor összehozhatnánk)

(#557) szollo12 válasza Csabee86 (#556) üzenetére


szollo12
tag

Az ünnepek alatt ugyanúgy tudok csak játszani, mint hétvégén - késő este és esetleg fél-egy órát ebéd után, de ez a délutáni elég kérdőjeles, a gyerkőcöktől függ. Szóval, ha nem gond a késő esti játék ill. hogy nem nagyon tudok partyzni, akkor részemről nincs akadálya.

(#558) heihachi válasza Csabee86 (#556) üzenetére


heihachi
addikt

Én biztosan fogok kockulni, úgyhogy tőlem mehet, már csak 20 kell :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#559) heihachi


heihachi
addikt

Nyilván, aki játszik a WL-ben, annak nem meglepetés, de aki esetleg még nem játszott ilyet, annak leírom, hogy ment a hétvégém:

1) Ellenfél kilépett - 7 pontos előnynél, nem jött neki össze egy negyedik kísérlet a saját térfelén
2) Ellenfél kilépett - 6 pontos előnynél szintén negyedik kísérlet nem jött össze neki, mondjuk a saját két yardosán
3) Kiléptem 21-3-nál, a második int után, de nem ezért, hanem mert kizárólag ezeket hívta: HB Wham + TE Angle + Cover 4
4) Kiléptem 28-3-nál, a harmadik int dobásom után, kizárólag két futást hívott, nem írtam fel melyikeket, de nem bírtam 5 yardon belül egyiket sem megállítani
5) Ellenfél kilépett 7-0-nál, miután dobott két interceptiont
6) Veszítettem 24-21-re - mondjuk dobtam 5 (öt) interceptiont, ő csak egyet
7) Ellenfél kilépett az első drivejában dobott interception után
8) Kiléptem, két dobás két interception aránnyal, -15 futott yarddal
9) Kiléptem 14-0-nál, képtelen volt a falam megvédeni, cover 4 drop show 2-ban három emberrel rusholt, és minden egyes snapnél sackelt, kivéve egyet, ott int-et dobtam
10) Ellenfél kilépett az első interceptionje után, 0-0-nál
11) Ellenfél kilépett kickoff után
12) Kiléptem, nem tudom mennyi volt az állás, de csak és kizárólag TE Angle-t hívott, nem tudtam megállítani semmivel, én meg dobtam 4 interceptiont
13) Kiléptem 14-0-nál a harmadik driveomban, csak és kizárólag negatív futásom volt, vagy sackelt, mondjuk csak egy int-et dobtam legalább
14) Kiléptem, bemutatta a gyerek az általam ismert összes cheesplayt, bár legalább nem csak egyet hívott, hanem az összeset
15) Ellenfél kilépett még a játékosok bemutatásánál - ezért nem jár se győzelem se vereség
16) Nyertem 10-3-ra, mondjuk a gyerek itt is csak egy darab HB Pitch-et hívott, és bármit hívtam ellene, nem tudtam megállítani, azért nyertem mégis, mert kétszer mégis passzolt, az mondjuk 2 int lett (itt nekem is két passz két int volt a mérlegem, 0 passzolt yard zártam, csak futni tudtam)
17) Kiléptem 7-0-nál, játszhatatlan lagg miatt, négyszer jutottam el fg-ig, egyetlen egyet sem tudtam berúgni
18) Ellenfelem kilépett 7-0-nál az első int-je után
19) Veszítettem 10-7-re, azt az egy td-jét is picksix-ből szerezte
20) Ellenfelem kilépett 16-7-nél, a második interceptionje után, pedig én is dobtam egyet
21) Ellenfelem kilépett 14-0-nál, a második interceptionje után
22) Kiléptem 28-0-nál, két interception és egy fumble után
23) Kiléptem fogalmam nincs mennyinél, de az biztos, hogy egyetlen egy inside zone futást hívott, és esélyem nem volt 6 yardon belül megállítani, simán végig ment rajtam ezzel az egy szar playyel minden drivejában (én meg 0 futott yardon álltam, semmi nem működött)
24) Nyertem 15-17-re, mondjuk ennek a gyereknek is csak cheese playe volt, de azt mind különböző felállásból hívta, szóval külön béna volt
25) Kiléptem nem tudom mennyinél, de már megvolt a 11 győzelem, és nem voltam mát kíváncsi a végtelenített HB Wham kombóra (plusz, ahányszor hozzám ért, fumble lett: 3 fumblem volt)
26) Ellenfelem kilépett, miután csak és kizárólag 8 emberres, hátul három zónás védekezést hívott, én meg csak screent rá, és persze, hogy az egyikből TD lett

Így lett meg 12 győzelem, 4 végigjátszott meccs (2 nyert, 2 bukott), 10 kilépésből kapott győzelemmel, 11 saját kilépés mellett. Az nyilván nem a játék hibája, hogy én kilépkedek, de nem tudok esélytelen (és módfelett idegesítő) meccsekre 35-40 percet szánni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#560) Csabee86 válasza heihachi (#559) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én hétvégén nekiálltam grindelni az új promot. Összesen 4-szer toltam le. (Ez öszesen 128 db challenge) Az eredménye 16 db 90-es játékos és 16 db 84-es játékos lett. Így tegnap délután elértem a 96-os OVR-t. Szinte minden posztra (kivéve WR3, CB3, DT2, FS, K, P) 96-os vagy afeletti játékosom van.

Jelenleg így állok.

Jó lenne kiszedni S. Taylort meg NTL-t, de az online-hoz nincs kedvem. Pontosan azok miatt amiket Te is írtál heihachi.

Twitteren láttam egyébként, hogy valaki egy UL Legends Fantasy pakkból egyszerre nyitotta ki Joe Thomkas-t meg Andree Reed-et. Regisztrálva vagyok a mutrewardson és néztem, hogy több mint 1500 pakkot nyitottam ki. Nem vagyok rá büszke de költöttem is erre a játékra. Hihetetlen de nekem eddig egy limited lapom sem volt.

Még van egy accom amin kiszedem a MUT Heroes 2 challengeket, aztán nekem a játék lekorlátozódik a Boss Battle, Weekly Replays, és az éppen aktuális promokra. Nem hiányzik nekem már az idegeskedés.

(#561) heihachi válasza Csabee86 (#560) üzenetére


heihachi
addikt

A Harrison / Von Miller páros okozhat néhány kellemetlen percet az ellenfélnek a szélről :C

Rodgers-t hogy tornáztad fel 99-re? Nekem is ő van, de csak 98-as a T5 go deep-el. Visszavonom, nekem nincs powerupolva, leesett.

Egyébként én már letettem ST-ról, az a squad játék az minden kritikát alul múl, ilyen laggos hulladékot kiadni a kezük közül, az szégyen. Gyakorlatilag játszhatatlan, ráadásul olyan szinten random dobálja össze az ellenfeleket, hogy az már fáj. Szóval játszottam hétvégén úgy, hogy 88-as volt a top defenderünk és egyben a csapat harmadik legjobb játékosa, miközben az ellenfélnél a top 3 99/98-as volt. Gyakorlatilag olyan volt, mintha a gép ellen játszottak volna arcade módban rookie szinten :D Nem hiszem, hogy az 25 győzelem össze fog jönni, meg sajnálom is beletenni az időt.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#562) Csabee86 válasza heihachi (#561) üzenetére


Csabee86
senior tag

Még a következő terveim vannak a csapattal:
Lane Johnson menni fog, helyette jön vagy Conklin vagy Dierdoff Go Deep chemistryvel.
Boss Battle-ből kiszedem Dwight Clark-ot, Odell Beckhamet power up-olom. (nincs olyan oldal ami azt is mutatná, hogy az OVR-je nő-e egy játékosnak ha aktiválom a chemistryket?)
FS pozícióba jön Atwater Read and React chemistry-vel. CB pozícióba még várok egy Sherman-t, plusz Bouye-t lecserélem egy read and react chemistry-s CB-re.
DT2 pozícióba pedig menni fog egy read and react játékos. Így toughness és go deep chemistry lesz T5, read and react T4, pound the rock és blank coverage pedig T2. Meg szerzek egy jó kickert (valszeg Bo Jackson) meg egy puntert (M. King)

Aztán pedig én befejeztem.

(#563) heihachi válasza Csabee86 (#562) üzenetére


heihachi
addikt

Én pont a hétvégén gondolkodtam, hogy ez a read and react chem ez mostanra már nem annyira éri meg (ennek ellenére nekem is az van, de lehet cserélnem kéne). Eddig azért volt nagyon jó, mert 91 zone coverage-re fel lehetett vele húzni pár embert, akinek csak ennyi volt a gondja, hogy nem volt meg a mágikus 91 zc. Mostanra viszont nem kapsz értelmes cornert meg safetyt 91 zc alatt, a felett meg tök mindegy, hogy 91 vagy 99. Még a linebackerek zónázását lehet vele húzni, de csak azért, hogy két-három emberre értelmes hatása legyen (ez is kérdőjeles, mert a sárga zónákban nem a zc számít a muthead okosai szerint), hát nem tudom, nem éri meg. A többi boostolt tulajdonság (power move, pursuit), meg elég másodlagos, pl a power move semmit nem ér magas block shed nélkül, a pursuit se speed nélkül. Lehet értelmesebb lett volna blanket coverage-re menni, emberezésben jobb játékosokat venni 91-es zone-nal, mert a +4 emberezés és +4 press most a játék ebben szakaszában már hasznosabbnak tűnik, amikor minden páros cheese play ellen presselni kell, és a cloud flat emberézéssé alakulására játszik minden páratlan cheese play.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#564) szollo12 válasza heihachi (#563) üzenetére


szollo12
tag

Nekem a védelemben a phisycal front és a blanket van, a támadósort most akarom T5 go deep-re megcsinálni. De igazából azon túl, hogy az OVR értéket növeli, nem igazán venni észre különbséget a chemistryvel ellátott ill. anélküli játékosok között.
Ennek ellenére néhány kártyánál 100-200 k különbség van a különböző chemistrys lapok esetében.
Egy olyan oldal tényleg jó lenne, ahol meg tudnád nézni mit jelent a különböző chemistryvel hozzáadott plusz érték az OVR-hoz, mert van csomó lap, amelyik még T5-tel sem mozdul felfelé...

Én szombaton láttam a twitteren a Joe Thomas kártyát, pont akkortájt, mikor kijöttek a pakkok. Vettem egyet csomagot, és volt is benne egy JT :))

A WL meg egy vicc, ahogy ti is írtátok. Folyamtosan ugyanazok a playek, formációk, és a vicces fiúk még a végén megírják, hogy good game :-S
2 meccs közben áramszünet miatt vesztettem. Így 14 győzelmem lett. Igazából 11 után már nem volt esélyem a 15-re, de a 99-es NTL miatt kellenek az online győzelmek.

A level challengeket csináltátok? Én tegnap meccsnézés közben megcsináltam az 50-est ( valahol 10-nél hagytam abba ) és a mezek már dupla chemistryt adnak, ezt nem is tudtam.
Jelenleg így állok:
[link]

(#565) heihachi válasza szollo12 (#564) üzenetére


heihachi
addikt

Azért neked ezekkel a pakkokkal elég komoly szerencséd van :) Egyet én is nyitottam amúgy, a legjobb (mármint, legdrágább) játékos egy 94-es sima legenda volt benne :D

Én már a lvl challengeken túl vagyok, használom is a mezeket, mert kell az a +2 chem.

Amúgy, azon gondolkodtam, hogy a csapat tréning viszont az awernessel meg a play recognitionnal az nem lehet butaság. Bár szerintem képtelenség egy fullos csapatot egy csapat játékosaiból felépíteni, de lehet, csak jobban neki kéne feküdni.

Amúgy szép a csapat :R

Viszont Damon Harrison milyen? Mert eléggé aggasztó az a speed, ami neki van. Az már azért eléggé tűréshatáron kívül van, amilyen gyors irányítók vannak, ha backpedalról van szó.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#566) Csabee86 válasza szollo12 (#564) üzenetére


Csabee86
senior tag

Gratula a JT játékoshoz. (Ha már olyan jófej volt az EA akkor miért nem challengekkel oldották meg azt a kártyát?)

Egyébként amit megfyigyeltem és vicc az egész, hogy amint kijön egy játékosból egy új lap és lehet upgredolni egyből felmegy az ára az előző verziójú lapjainak. Kész vicc.

(#567) Csabee86 válasza heihachi (#565) üzenetére


Csabee86
senior tag

Egy csapatból 12 játékosnál többet sztem nem érdemes beletenni. Patriotsból van is 12 jó játékos.
- QB T. Brady
- WR B. Cook
- WR J. Edelman
- TE R. Gronkowski
- CB S. Gillmore
- FS D. McCourty
- SS P. Chung
- LE T. Flowers
- MLB Don't A Hightower
- P T. Brady
- K S. Ghostkowski
- ROLB W. McGinest

De lehetne még WR pozícióba UL R. Moss, CB pozícióba is van R. Moss.

Így ezek a játékosok azért elég jók. T4 Patriots, meg a T12 Team Trainingel azért sztem elég jól el lehet velük lenni.

(#568) szollo12 válasza heihachi (#565) üzenetére


szollo12
tag

Igen, nem panaszkodhatok a szerencsére:-)
3-4-es védelmet nyomatok, ott pont jó az ilyen nagydarab, de lassú NT, mint Harrison. Suhhal jól kiegészítik egymást. Bár a cheese playek ellen kb. teljesen mindegy ki, milyen chemistryvel és speciális tulajdonsággal van a csapatban. Pl. az ST ellenére Sean Taylor mellett úgy ment el Bell egy testcsellel, hogy öröm volt nézni ( persze nem nekem :-) ).

(#569) szollo12 válasza Csabee86 (#566) üzenetére


szollo12
tag

Ne is mondd...Gondoltam upgradelem James Harrisont, de az első szériás MUT Heroes 91-es lapja 1 milla körül megy manapság. Így 97-ről 98-ra menne fel az OVR.
Emiatt nem is upgradeltem csak Donaldot ( meg Bouyet ), mert őt NAT-ként kaptam meg, és annyit megért ( bár tovább nem hiszem, hogy tovább megyek majd, mert a 98-as lapja már a kiadás óta millió körül van.
Meg az elite tokenek is baromi drágák, 70k körül mennek manapság. Gondoltam, hogy összerakom Von Millert ( megvan a NAT lapja ), de ő is kb. 1 millába kerülne, és pár hét múlva jön Rickey Jackson a Boss Battleből.

(#570) Csabee86 válasza szollo12 (#569) üzenetére


Csabee86
senior tag

Elméletileg 5 hét múlva tudod kirakni az első 99-est. Meg ahogy néztem 2x rakható ki. Szóval még 15 hétig akarják csinálni ezt a promót. Pont a Madden 19 előtt tudnád kirakni, hacsak valahogy nem gyorsítanak fel. Kíváncsi vagyok a loyalty tokenekért mit fognak osztgatni. Tavaly elég szép lapokat lehetett kapni értük, remélem idén is lehet majd választani valami jó játékost. Épp ideje lenne felfedni a szándékukat. Von Miller T5-je csak egy dolog miatt éri meg. A motivators +2 blockshead miatt. Semmi több. Gondolom lesz idén is Movers promo is. Várok egy 49ers Shermanre.
Amúgy a NTL 50 online meccsét nem lehet friends meccsekkel letolni? Vagy az nem számít?

(#571) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nah, ma Cameron Wake lesz az egyik 97-es. Reggel megvettem két motivators lapját. Remélem estére jól felmegy az áruk.

(#572) szollo12 válasza Csabee86 (#571) üzenetére


szollo12
tag

Nah, emiatt emelkednek a régi lapok árai az egekbe :DD

Amúgy azt hiszem, hogy a friendly meccs nem számít bele az NTL objektív 50 meccsébe.

(#573) szollo12


szollo12
tag

Az meg amúgy tök gáz, hogy a tavalyi rookie preimierben megszerzett játékosok megkapják ugyan az OVR értéket, ha kijön egy új lap, de a chemistryt nem. Így van egy 96-os Myles Garretem chemistry nélkül :(
Szóval hamarosan valami használható RE után kell néznem.

Ha lesz ilyen az idei játékban is, akkor az egyik játékos tuti Barkley lesz, akit megszerezk. Az a csávó egy állat. 105 kilós, 240 kilóval guggol és 29szer nyomta ki a 102,5 kilót a combineon.
És emellett meg gyors, mint az állat.

(#574) heihachi válasza Csabee86 (#571) üzenetére


heihachi
addikt

Én kétlem, mert neki nincs power up-ja, így nem fog megnőni a motivátorra a kereslet. De ne legyen igazam, remélem sokat keresel rajta!

Ugyanakkor most látom, hogy már kint is van a lap, és hát azok a trait-ek :Y

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#575) Csabee86 válasza heihachi (#574) üzenetére


Csabee86
senior tag

Való igaz. Neki nincs motivator lapja. Úgyhogy bukó. Nem is értem miből gondoltam, hogy neki is van.....

(#576) Zanik


Zanik
addikt

Jelenlegi roster-em:

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#577) Zanik


Zanik
addikt

Na, ma ráadásként a level45 csomagban volt egy Signature Cam Newton (97). Nekem is lehet mázlim.
Ti amúgy megtartanátok vagy inkább eladnátok?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#578) szollo12 válasza Zanik (#577) üzenetére


szollo12
tag

Én eladnám. 700 körül megy most ez a lap.
A jelenlegi csapatodat simán elviszi Wentz, a pénzből pedig tudod javítani a csapatod a többi poszton.

(#579) Zanik válasza szollo12 (#578) üzenetére


Zanik
addikt

Én is nagyon gondolkodom rajta, hogy el kéne adni.

Más: MUT Heroes 2-ből kit ajánlanátok?
Főleg RT, RG és WR posztokon szeretnék erősíteni!
Akiken eddig gondolkoztam:

Demaryius Thomas
Josh Gordon
Laurent Duvernay-Tardif
Rick Wagner

Jól jönne egy tipp, mert nagyon nehezen tudok dönteni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#580) heihachi válasza Zanik (#579) üzenetére


heihachi
addikt

WR poszton: Hopkins spórolsz egy százast, és ha a gép ellen tolod, bőven elég ő is (online meg úgyse elég semmi sem, oda meg azért jó ő is).
LT poszton Rick Wagner elég jó választásnak tűnik, bár egy picit drágállom.
RT poszton én inkább Brooks-ra szavaznék, nem sokkal rosszabbak a statjai, de jóval olcsóbb és secure pass blocker. Tudom, hogy a 98-as run block csábító, de nem lesz annyival jobb, mint ahogy az a statból következne, meg mint amennyivel drágább.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#581) szollo12 válasza Zanik (#579) üzenetére


szollo12
tag

A falad jobb oldala tűnik a leggynegébbnek, így én RT, RG közül választanék.
Azt nem tudom, hogy melyik milyen játékos a felsoroltak közül, de szerintem egyikkel sem
jársz rosszul.

(#582) Zanik válasza szollo12 (#581) üzenetére


Zanik
addikt

Közben sikerült megcsípni egy 94-es Toughness chemistry-s Will Shields-et 150k-ért, a 88-ast meg eladom 20k-ért. Így valószínű Rick Wagner-rel erősítem az RT posztot (az RBK-ja is 91-es).
Nyitottam közben egy 94-és UL Singletary-t, de adom is el. Valamint NFL Replays-ban sikerült összerakni egy 93-as Brockerst, még a chemistry-is stimmel. Offense oldalról már csak az LT és WR posztokkal vagyok elégedetlen. Jó lenne összerakni egy Jordy Nelson boss playert.
A védelembe meg DeMarcus Lawrence-t tervezem LE, meg esetleg Olivier Vernon-t RE posztra.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#583) Zanik


Zanik
addikt

Egy vicces videó:

https://youtu.be/9X_kYoEECNg

Jókat röhögtem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#584) szollo12 válasza Zanik (#583) üzenetére


szollo12
tag

A youtuberól nézve tényleg viccesek ezek a jelenetek, de ha velem történne ilyen...áááh, remélem sosem fog, nagyon idegesítő tud lenni, tuti kikészülnék :D

Az NTL grinddal hogy álltok? Nekem 10 objective van meg a 15-ből. Az egyik hiányzó ugye a napi feladat, ami csak 3 nap múlva lesz kész ( van, akinek kettő ). A többi pedig a passzolt/futott yard és TD.

(#585) heihachi válasza szollo12 (#584) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem ezeken kívül az 50 győzelem sincs meg. Talán 25 vagy ilyesmi van, de max 30, szóval nekem legjobb esetben is még két hét.

Zanik
A második (mármint visszafele megy, úgyhogy a 9. helyezett) :D Istenem, mennyire megérdemelte amúgy.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#586) szollo12 válasza heihachi (#585) üzenetére


szollo12
tag

Van, akinek már megvan NTL...

(#587) heihachi válasza szollo12 (#586) üzenetére


heihachi
addikt

Szép ára van. Aztán majd egyszercsak már mindenkinek meglesz és egy fillért nem fog érni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#588) heihachi válasza heihachi (#587) üzenetére


heihachi
addikt

Már csak 900k :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#589) szollo12 válasza heihachi (#588) üzenetére


szollo12
tag

De azért volt, aki 2 millát fizetett érte.. LOL

(#590) heihachi válasza szollo12 (#589) üzenetére


heihachi
addikt

Az hiba volt, bár aki nem játszik egyáltalán online, az kénytelen lesz megvenni ha kell neki, csak hát nem kellett volna elkapkodni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#591) szollo12 válasza heihachi (#590) üzenetére


szollo12
tag

Nekem még 105 futott yard ill. a mai daily objective teljesítése hiányzik hozzá.

Twitteren láttam, hogy érkezik a húsvéti promo, el is kezdtek zuhanni az árak a piacon...

(#592) Zanik


Zanik
addikt

Először jutottam 1M fölé (Newton+Singletary eladásával). :DD
Mentségemre én csak egy profillal játszom. ;] Meg mindig elköltöttem hülyeségekre a pénzt...

LT posztra kéne még valaki Toughness chemistry-vel, aztán jöhetnek a WR-ek.
Megnéztem Toughness chemistry-vel kit lehet Power Up-ban kirakni: L. Fitzgerald, D. Thomas, M. Evans.
De ahogy összeszámolgattam, egyiküket se lenne valami olcsó kirakni. :(

Majd valamikor posztolok frissített roster-t, és esetleg adhatnátok ötletet hogy kire lenne érdemes elköltenem ezt a sok pénzt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#593) szollo12


szollo12
tag

Az easter promo keretein belül van néhány rejtett pakk/solo challenge, ami extra tojásokat ér:

- HIdden packs in Color Rush Uniforms tab (all the way at the end)
- Hidden solos under the Madden Classic solos.
- Madden harvest set (1 silver token for 1 egg)
- Mariota upgradeable snowbeast set (1 gold token for 4 eggs)

(#594) szollo12 válasza Zanik (#592) üzenetére


szollo12
tag

Gratula, hogy milliomos lettél :C

(#595) Csabee86 válasza szollo12 (#593) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ez így 12 easter egg. 60 kell ugyebár a kapitányhoz. Van az aukciós házban már egy Thielen. Ez hogy lehetséges?

(#596) heihachi válasza Csabee86 (#595) üzenetére


heihachi
addikt

13 van összesen, mert az összes solo után kapsz még egyet - állítólag, mert én egyet se csináltam meg :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#597) heihachi válasza szollo12 (#594) üzenetére


heihachi
addikt

neked meg grat az ultimate masterhez, ha jól láttam meglett!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#598) Csabee86 válasza heihachi (#596) üzenetére


Csabee86
senior tag

De valaki már kirakta Thielent. Ahhoz meg 60 tojás kell. Egyébként 13 db.
- 1 db-ot kapsz ha megcsináltad mind a 16 easter challenget.
- 4 db-ot kapsz ha megcsináltad a 2 rejtett challenget a Madden Classic fül alatt
- 3 db-ot tudsz vásárolni a Color Rush Uniform fül alatt
- 1 db-ot tudsz kirakni silver tokennel
- 4 db-ot tudsz kirakni egy gold tokennel

Ez 13 db. Elméletileg naponta jönnek a rejtett challengek és set-tek. De akkor hogy rakta ki valaki?

(#599) heihachi válasza Csabee86 (#598) üzenetére


heihachi
addikt

Nem lehet, hogy pakkból esett neki? Nem tudom eshet-e csak tippelem, mást nem tudok elképzelni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#600) szollo12 válasza heihachi (#597) üzenetére


szollo12
tag

Köszi! Igen, csatlakozott a csapathoz NTL :-)

Thielent ( és a másik 2 kapitányt ) az 50-es szint elérésekor vásárolható best of the best packokból lehet elérni asszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.