Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én most így állok: KATT

Nagyon várom azt a jövő heti TOTY offense megjelenést.

Lenne egy kérdésem. A tavalyi londoni meccsekre hol vettetek jegyet?

(#352) heihachi válasza Csabee86 (#351) üzenetére


heihachi
addikt

Itt: [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#353) Csabee86 válasza heihachi (#352) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi.

(#354) szollo12


szollo12
tag

El se hiszem, super bowlt játszik az Eagles :C :Y

Bepróbálkozok én is a londoni meccsel, remélem sikerül jegyet szereznem.
Csabee, te melyikre mész / mennél?

Én így állok most:
[KATT]

Megvettem Bouyet és Juliot plusz Decastrot a falba.
A LG pozícióra még várok, hátha kihúzom a TOTY offense solok során :-)

(#355) heihachi válasza szollo12 (#354) üzenetére


heihachi
addikt

Az tuti, hogy sikerül jegyet szerezned. Tavaly a meccs előtt kb 2 héttel még lehetett jegyet venni bármelyik meccsre, igaz nem a legjobb helyekre, de lehetett. Ilyenkor már csak az okoz gondot, hogy max 2-3 hely van egymás mellett, tehát egy nagyobb, mondjuk 10 fős gárdának egy kupacban fixen nem találsz már. Magányos hely rengeteg van (főleg felső karélyokba természetesen...), 2-3 főst már válogatni kell, a felett meg szinte semmi.

Mi idén is megyünk, Seahawks-ra, egyik haverom nagy fan, úgyhogy bevállaljuk vele, ha addig különleges esemény nem történik.

A bejutáshoz meg gratulálok, durván aláztatok, de a döntőben kell nekünk az a hatodik ;]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#356) Csabee86 válasza szollo12 (#354) üzenetére


Csabee86
senior tag

Seahawks meccsre mennénk munkatársakkal. Olvastam, hogy majd csak a Draft környékén kezdikel árulni a jegyet. Tegnapi nap megint csak bizonyította, hogy a Patriots mindig előhúz valakit aki épp a hátán viszi a csapatot. Miután kiesett Gronk kezdtem temetni a csapatot. (nagyon remélem, hogy felépül a döntőig) De jött Amendola. Hihetetlen. Remélem holnap kap majd egy limited lapot.

(#357) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnap megvettem a 95-ös Stephen Gilmore-t. Tier3 Blanket Coverage-el a Man Coverage értéke 98-as. Ez a lap egy állat. Csak ajánlani tudom.

(#358) szollo12 válasza Csabee86 (#357) üzenetére


szollo12
tag

A Gauntlet Championban 2 hét múlva meg tudom szerezni Gillmoret ( az utolsó gauntlet után csak 1 hétig csináltam tovább a solokat, így most várnom kell ), de lehet másra esik majd a voksom, DJax például nagyon állatnak tűnik a statok alapján.
A héten lehet megint solozni rendesen - TOTY offense, gauntle unleashed + a heti gauntlet.
A TOTY első felét tegnap megcsináltam, remélem ma be tudom fejezni a másodikat, és kihúzom Wentzet :)

(#359) Csabee86 válasza szollo12 (#358) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem hiányzik vagy 15 db gauntlet trophy, hogy meglegyen valamelyik master. Szerinted meddig engedig csinálni a gauntlet challengeket?
Wentz statjait elnézve nem tudom miért 96-os az a kártya. A 93-as Aaron Rodgers lapomnak jobb statjai vannak. Én tegnap majdnem ledaráltam az összes solot. Hiányzik még 5 db. Remélem Gronkot kapom.

(#360) szollo12 válasza Csabee86 (#359) üzenetére


szollo12
tag

Szerintem azok a solok, setek, amikhez nincs írva konkrét időpont az érvényességre bármeddig elérhetők. A héten meg tudsz csinálni ötöt és 5 hét alatt a maradékot. Szerintem a 95-ös kártyák még használhatóak lesznek februárban is. És ráadásul ingyen jutsz hozzá :-)

(#361) Csabee86 válasza szollo12 (#360) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jaja, mivel megvettem Gilmore-t így majd kirakok valakit. Még T. Suggs-on gondolkodom. Mcginest, T. Suggs mint két OLB azért elég ütős lenne.

(#362) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnap sikeresen befejeztem a challengeket. Z. Martin-t kaptam. Pedig megvan a Tier 4 M. Yanda. Nah mindegy. Sajnos nincsenek Gauntlet challengek.(olvastam, hogy a hétfői nap az okozta a szerverproblémákat) Remélem miahamarabb pótolják.

(#363) szollo12 válasza Csabee86 (#362) üzenetére


szollo12
tag

Én is befejeztem a challengeket és most nem volt olyan szerencsém, mint a múlt héten, Bitonot kaptam. Mondjuk pont a LG volt a leggyengébb láncszem a csapatban, de egy Wenzt, A. Brown jobban esett volna :-)
Igen a gauntlettel volt valami. Olyat is olvastam, hogy volt egy glitch arra, hogy többször megcsináld és megkapd a gauntlet tokeneket. Nem tudom, hogy ez igaz-e, de elég sok furcsa dolog volt a maddennel az idén, el tudom képzelni.

(#364) heihachi


heihachi
addikt

Tegnap nem volt szerencsém a weekend league pakkokkal, egy 85-ös playoff játékos volt legjobb :( Az offense rookie standout is csak 84-es lett.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#365) Csabee86 válasza szollo12 (#363) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az mekkora lett vola, hogy többször megkaphattam volna a trophykat. Egyébként tök jó, hogy van lehetőség arra, hogy aki nem szerezte meg az összes TOTY tokent az most ha megcsinálta az összes challenget az kapott hármat. És arra bezzeg nem gondolnak, hogy aki megszerezte az összes tokent az mit kezd ezzel a hárommal? Jelenleg semmit nem tudok csinálni a három tokenemmel. Ezek a NAT jutalmak is borzalmasak. Legalább cserélni lehetne őket. Kíváncsi vagyok, hogy a hétvégén lesz-e SB promo vagy valami. Mert nekem most megint kifújt így. Nincs mit csinálni (kivétel ez alól az online).

(#366) szollo12 válasza heihachi (#364) üzenetére


szollo12
tag

A múlt heti WL pakkokhoz képest nekem is gyenge lett a heti nyitás, egy 87-es Sendejot kaptam, ami ért valamit. Mondjuk a múlt heti LTD Cox és Diggs lapokat nehéz lenne felülmúlni :-)
A rookie kártyám nem lett rossz ( 89 OVR ) de nem tudok vele mit kezdeni, mert NAT. Majd megy elite tokenbe.
Valahogy fel kellene tornázni 95 OVR-ra a csapatot, mert akkor 15 győzelrm után jár 20.000 + 150.000 coin.

(#367) szollo12 válasza Csabee86 (#365) üzenetére


szollo12
tag

Most olvastam, hogy a fel nem használt TOTW tokeneket el lehet majd adni 1000 coinért. Ez is valami, bár jobb lenne, ha be lehetne tolni a rookie setekbe a gold tokenek helyett...

(#368) heihachi válasza szollo12 (#367) üzenetére


heihachi
addikt

Állítólag azért nem lehet egyelőre eladni, mert tavaly is volt hasonló, és mindenki megvált a lapoktól, utána meg kiadtak egy szettet, amiben be lehetett volna váltani. Csak már nem volt addigra mit :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#369) Csabee86


Csabee86
senior tag

Megjöttek a Gauntlet challengek is. Szerintem a sima gauntlet solok ennyik voltak. (az utolsó challenge nevében benne van, hogy finale) Az a kérdés, hogy a Gauntlet Unleashed megy-e tovább. Ha igen akkor van esély, hogy kirakjam az összes játékost. Ha nem akkor eladom a gauntlet trophykat (5000-ért el lehet adni) Egyébként az utolsó challengekben ha teljesíted az extra követelményt akkor két trophyt ad. Szerintetek Szombaton jön a Super Bowl promo? Tavaly azt hiszem ilyenkor volt.

(#370) heihachi válasza Csabee86 (#369) üzenetére


heihachi
addikt

Én eddig egy héten csináltam meg a Gauntlet Unleashed-ed, de még régen, amikor más rendszerben volt :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#371) szollo12 válasza Csabee86 (#369) üzenetére


szollo12
tag

Mázli, hogy extra trophykat adnak. Sikerült mindhárom unleashed végén megszerezni a duplákat, így már csak 1 hiányzik, amit holnap este be is tudok hajtani. Még nem tudom, hogy melyik gauntlet championt választom.
A Super Bowl promoról nem nagyon olvastam.

(#372) Csabee86


Csabee86
senior tag

Én most így állok:
KATT

(#373) Csabee86


Csabee86
senior tag

Jó reggelt.

A tegnapi nap elég jól sikerült.

Először a napi objective dobta fel a napom.

Majd elkezdtem egy season-t és a kezdeti bukdácsolást követően elég jól belejöttem.

Az utolsó ellenfelemnek nem sok sikerélménye volt.

Kicsit sajnáltam, de nem lépet ki, akkor én meg úgy voltam vele, hogy játszok.

Kérdés.

WR3 és CB3 pozíció ugyebár nem játszik bele az OVR-be. Arra gondoltam, hogy ebbe a pozíciókba én motivators játékosokat teszek. Egyrészt olcsóak, másrészt legalább valamelyik statot felhúzzák. A motivators Gilmore-ra és a M. Thomas-ra gontoltam. Mit gondoltok? Vagy ebbe a pozícióba is tegyek 95OVR-es játékosokat mondjuk?

(#374) szollo12 válasza Csabee86 (#373) üzenetére


szollo12
tag

Grat a tegnapi eredményekhez és a mázlihoz a daily objectivvel :C

Az idén kicsit átalakították az OVR számítást így a WR3 és CB3 posztok, de még a rúgó és a punter overallja is számításba van véve.
Ezen a linken van egy kalkulátor, ha elmented másolatként, akkor szerkesztheted is, és ki tudod számolni, hol tart a csapatod.
[KATT]
Alapból 1-gyel számolják a fontosabb posztokat ( QB, WR1-2, CB1-2), a punter, kicker pedig 0,2, a többi pedig a kettő között. A WR3, CB3 0,9-et ér.

Én tegnap Eifertet power uppoltam ill. megvettem Bo Jacksont és Brady kicker ill. punter pozícióba, és így elértem a 95OVR-t.
[link]

(#375) Csabee86 válasza szollo12 (#374) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszi. A táblázat pedig hasznos dolog.

Én tegnap eladtam a D. Hopkins és A. Ripkowski lapokat. Röhej, hogy a TOTW Hopkins lap egyrészt ritka mint a fehér holló, másrészt meg mocsok drága. Néha drágább mint a TOTY lap.

Most megint ott tartok, hogy van 1.2 millióm és megint 92-es a csapatom.

Február végéig szeretnék egy végleges csapatot amivel aztán nyomatnám az online-t, de ígybiztos nem lesz meg.

(#376) heihachi


heihachi
addikt

Durva csapataitok vannak. :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#377) szollo12 válasza Csabee86 (#375) üzenetére


szollo12
tag

Hát igen, a power upolható játékosok korábbi kártyái sokszor irreálisan magas áron kelnek el.
Illetve még a legend-set lapokból is néhány. Én hetekig csücsültem várva, hogy a 92 OVR McDaniel legenda kártya ára csökkenjen, mert 300-ért adták, a 94 full legend meg 400-ba került...

Kijött az Super Bowl promo:

10 new solos - relive the greatest moments in the superbowl history. Activate legend of the Superbowl Chemistry tier 1 to activate the solos. 12,500 coins reward. They are moment solos not full game. 5 Super Bowl items and win the last game to get a 95 overall Legend of the Super Bowl of your choice

Sets -14 sets
Super Bowl Item - Turn in super bowl LII collectibles for a quicksell or chance of Super Bowl elite player
Superbowl elite - Turn in Super bowl Lii collecitbles for a random 83-87 superbowl elite player. Need 7
SB Elite - Turn in sueprbowl 83-37 player for random 89-93 SB player . Need 10 of them
SB Kurt Warner 95 - 4 89-93 sb players, 11 83-87 sb players

(#378) Csabee86 válasza szollo12 (#377) üzenetére


Csabee86
senior tag

Itt van bizony a SB promo. Az első 20 challenget már meg is csináltam. Ma befejezem a maradékot. Még nem döntöttem el, hogy kit válasszak.Egy valamire kíváncsi vagyok. Hogy a szabadon választható 95-ös játékos vajon NAT vagy eladható, cserélhető. Mert ha eladható akkor a másik 4 accomon is megcsinálom.

(#379) szollo12 válasza Csabee86 (#378) üzenetére


szollo12
tag

Ez alapján nekem úgy tűnik, hogy eladható a játékos, amit a 10 solo után választhatsz.

•History of the Super Bowl - Complete 20 challenges to earn 30,000 coins and 13 packs/items. The packs/items could be contract packs, Super Bowl LII items, and the final challenge rewards you with a NAT Super Bowl Elite.
•Legends of the Super Bowl - Unlock this sequence by activating the Legends of the Super Bowl Chemistry (minimum of Tier 1) in your active lineup. Completing this sequence gets you 12,500 coins, 5 Super Bowl LII items, and a 95 OVR Legends of the Super Bowl of your choice.

Én is megcsináltam az első húszat. Csak azt nem tudom, hogyan lehet a Super Bowl chemistryt aktiválni a továbbiakhoz. Amikor a chemistryt lehet választani a lineup menüben, semmilyen superbowl chem. nem mutatkozik. És hiába adtam hozzá vagy 10 super bowl játékost kezdőként a kerethez, nem tudtam elindítani a 10 solot.
Kaptam néhány super bowl játékost, amiket nem lehet sem trédelni, sem eladni, sem setbe betenni. Ezek mire jók?

(#380) Csabee86 válasza szollo12 (#379) üzenetére


Csabee86
senior tag

Kapsz 10 SB játékost. (10 db 85-öst) Ezeket kell hozzáadni a line-uphoz és akkor aktiválódik az utolsó 10 challenge. De ez le is van írva a kártyákra. Elviekben ma tudod megcsinálni az utolsó 10 solot mert az egyik abjective, hogy csinálj meg két napi challenge-t. Ti kit választotok?

(#381) szollo12 válasza Csabee86 (#380) üzenetére


szollo12
tag

Ebből is látszik, hogy nem nagyon szoktam elolvasni a kártyákat, hanem egyből eladom :DDD

Nekem ROLB és FS vonalon kellene egy kis erősítés, de mivel FS nincs (eddig) ebben a promoban, így marad Ware. És talán a setben kirakom Warfieldet, elég jók az értékei.

(#382) Csabee86


Csabee86
senior tag

Képzeljétek el. Bekerültem a Weekend League-ba. Most először. Gondolom a vasárnapi jó sorozatomnak köszönhetően. Mit kell tudnom róla?

(#383) szollo12 válasza Csabee86 (#382) üzenetére


szollo12
tag

Grat :C
25 meccset tudsz játszani, és a nyert meccsek alapján kapod meg a WL rewardot, a következő hét keddjén.
11 győztes meccsért már viszonylag jó dolgot lehet kapni - asszem 20.000 coin + 3 WL pack + mostanság playoff pack és 7 db. seasom token, amit vagy eladsz 1500 coinért darabonként, vagy összegyűjtöd és be tudod tolni valamilyen setbe.
Az ilyen rewardért kaptam 2 hete a LTD Cox és Diggs lapokat :))

(#384) Csabee86 válasza szollo12 (#383) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mennyire komolyan tolják ott az emberek? Egyébként végeztem a solokkal. Sajnos NAT játékost lehet kapni, így kizárták a grindolást. Demarcus Ware-t választottam végül.

(#385) Zanik


Zanik
addikt

Na, nekem az utóbbi hetek a sok meló miatt nagyon kevés játékkal teltek. De egy 96-os Wentz-et azért csak sikerült szerezni. Nem is haladok úgy a csapat építésével ahogy szerettem volna. Ez van sajnos.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#386) Csabee86 válasza Zanik (#385) üzenetére


Csabee86
senior tag

Grat a kártyához. Szerintem hasznát fogod venni. Mondjuk nem értem miért 96-os az a lap. A statjai igazából 93-asok sztem. Dhát valakit el kellett lőni QB-nek. R. Wilsont jobban el tudtam volna képzelni, ő dobta a legtöbb TD-t.

(#387) Zanik válasza Csabee86 (#386) üzenetére


Zanik
addikt

Jah, örülök is neki, csak így így érzem, hogy tök feleslegesen raktam össze a Tier4-es Brees-t. Inkább valami elkapót vagy DB-t raktam volna ki helyette. Főleg, hogy bőven van még hova fejlesztenem a védelmem. Csak egész egyszerűen nincs időm napokon át grindolni a határidős promókat. Van hogy 2 hétig nincs időm gép elé ülni, aztán jön egy nyugis hét, vagy hétvége, de addigra vége van a promónak, én meg ott állok pár megszerzett kártyával hülyén. Ebből a szempontból nagyon ellenszenves a játék! Játsz minden nap, költsél minél többet. Nincs nekem erre időm...

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#388) Csabee86 válasza Zanik (#387) üzenetére


Csabee86
senior tag

Akkor ez nem a te játékod sajna.....

(#389) szollo12 válasza Csabee86 (#384) üzenetére


szollo12
tag

Igazából nem az ellenfelek keménysége, hanem a játék idiótasága miatt nem olyan jó a WL. Sokszor van, hogy az alacsonyabb ratingű csapatot segíti a gép. Mondjuk ez a sima H2H meccseken is így van. De a kapott jutalom valamelyest kárpótolja az idegeskedést.

Én is befejeztem a Super Bowlt, végül Ted Hednrickset választottam, és eladom Macket. A setből kiteszem majd Waret, a Mackből kapott pénzt meg majd elköltöm valamire.
A MUT masterhez még 1 team leader sequence fele hiányzik és a squad meccsekből még 15 győzelem. Ma játszottam 5 meccset, abból 4 győzelem :-) Én is bejutottam a WL-be, de nem is játszottam a online meccset. Mindegy, péntekig megpróbálok a squadra koncentrálni, hátha összejön még néhány győzelem :-)

(#390) Zanik válasza Csabee86 (#388) üzenetére


Zanik
addikt

A Madden 18 előtt a 15 volt meg nekem. Annál nem játszottam a MUT-tal, inkább a Franchise módra koncentráltam. Így utólag visszagondolva az a játékmód sokkal jobban bejött nekem. Ha idén meg is veszem a 19-et, valószínű hanyagolni fogom a MUT részét.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#391) heihachi válasza szollo12 (#389) üzenetére


heihachi
addikt

Az elmúlt három hétben én is weekend league-eztem, 11 győzelem volt a cél mindegyik héten, meg is lett mindig. Amúgy már sírok előre, amikor látom megatront, meg bo jacksont/vicket/petersont futni, vagy folest irányító poszton. Én mondjuk az alacsonyabb rating segítését nem tapasztaltam, mert a 92-es csapatom a liga legaljába tartozik, gyakorlatilag mindig én vagyok az alacsonyabb ratingű, és hát nagyon durván szopatnak. Szerintem nem a ratingtől függ, hogy kit segít, hanem a pakkokra elköltött pénz mennyiségétől :)

Egy kérdés: a havi jutalmakat mikor fogja kiosztani a WL-ért?

Amúgy ez a history of super bowl solo széria eléggé tetszik nekem. Változatos, vannak jó kis extra feladatok, jó a pénzjutalom, folyamatosan adja a collectiblest. Még csak 10-nél járok ugyan, de eddig nagyon tetszik. Más kérdés, hogy a promo egyetlen játékosa sem érdekel, de legalább egy kis pénzt megpróbálok belőle kihúzni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#392) Csabee86


Csabee86
senior tag

Lenne egy kérdésem.
SS pozícióba 95 OVR Playoffs Harrison Smith, vagy 95 OVR SB Legend Rodney Harrison?

(#393) heihachi válasza Csabee86 (#392) üzenetére


heihachi
addikt

Harrison Smith lenne nálam, bár az toughness chemistry az értékelhetetlen, de maga a játékos egyébként jobb szerintem. Plusz még egyel tudod is fejleszteni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#394) Csabee86 válasza heihachi (#393) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mindenki azt mondja, hogy értékelhetetlen az a chem. De miért? Apropó. Melyik a legjobb offense és legjobb defense chemistry?

(#395) heihachi válasza Csabee86 (#394) üzenetére


heihachi
addikt

A toughness chem az jó, csak nem safetyn.

Van egy safety, aki szintenként a következőket kapja a toughness miatt:
Tier 1 +1 CAR +1 IMP
Tier 2 +1 STR +1 CTH
Tier 3 +1 CAR +1 IMP
Tier 4 +1 STR +1 CTH

Igazából egyik sem túl hasznos a safetynek. Jó a +2 catch jól jöhet, de nem az a fő szempont egy safetynél. A kártyát ha megnézed, akkor a fő tulajdonságoknál a safetynél egyiket sem írja ezek közül.

A +2 impact miatt és a +2 strength +2 catch miatt jó egy tight endnek (bár SZERINTEM inkább cit kéne nekik jobban innentől meg akkor inkább move the sticks chem), nem véletlen van Gronknak ilyen chemje. A támadófal tud még hasznot húzni belőle, illetve a running backek.

Meg van egy másik safety, aki szintenként ezeket kapja, ha read and react chemistrije van:
Tier 1 +1 ZCV
Tier 2 +1 PWM +1 PUR
Tier 3 +1 ZCV
Tier 4 +1 PWM +1 PUR

+2 zone coverage +2 pursuit az mindkettő hasznos a safetynek, mindkettő fő tulajdonság.

Szóval jó az, csak én nem a safetyre raknám, mert ő pont nem fog belőle semmilyen hasznot húzni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#396) szollo12 válasza heihachi (#395) üzenetére


szollo12
tag

Én is Smith mellett voksolnék ( főleg, hogy ő van a csapatomban :-) ), bár az idei játékban fontosabb a futás elleni védelem és abban Harrison jobb, de Smith olcsóbb és upgradelhető.

A chemistryvel az a gond, hogy egyrészt csak akkor ér valamit, ha megvan a tier 4 ( mondjuk manapság már szinte mindenkinek duplán számít a chemistryje, így könnyebb ezt elérni ), másrészt viszont én sok javulást nem vettem észre a különböző játékosoknál, hiába van tier 4 szinten.
Én csak arra használom, hogy növeljem a játékosok OVR szintjét és így hamarabb elértem a 95-öt.

(#397) Csabee86 válasza szollo12 (#396) üzenetére


Csabee86
senior tag

Az a bajom, hogy Február végére szeretnék egy úgy ahogyan végleges csapatot. Van 1.3 misim, de halvány lila gőzöm sincs kiket kellene megvennem. Esetleg segítshetnétek. (este belinkelem az aktuális csapatomat) Vannak jelöltjeim de tanácstalan vagyok. Elkezdtem kirakni egy SB legendet de lehet hanyagolom a témát. Igazából senki nem mozgat meg.

(#398) heihachi válasza Csabee86 (#397) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem ez lenne az álomcsapatom jelenleg. De nem sokáig, mert majd úgyis jönnek egyre jobb és jobb játékosok és akkor ez is kevés lesz. [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#399) Csabee86


Csabee86
senior tag

Nah, jelenleg itt tartok. KATT

1,4 millióm lenne, hogy 95-ös OVR-t elérjem.

(#400) heihachi válasza Csabee86 (#399) üzenetére


heihachi
addikt

Azt most így hirtelen nem tudom, hogy merre indulnék ennyi pénzből, de az tuti, hogy ha tényleg el akarsz indulni a weekend league-ben, akkor a támadófaladon nagyon erősítened kell. Solderen és Lane Johsonon át fognak gázolni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.