Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) heihachi válasza szollo12 (#50) üzenetére


heihachi
addikt

Az szép húzás :C

Vége a quick snap challengeknek, volt egy 3000-es pakkom, a többi 1000/2000. De ma a napiból jött 10000, az eddigi legtöbb.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#52) szollo12 válasza heihachi (#51) üzenetére


szollo12
tag

Nekem a daily packokból volt még az elején 15.000,azóta 4-5.000, a quick snapnél meg 4.000 volt a max.

A weekend leaguben végül 11-10 lett a vége. Az eagles meccs után volt csak időm játszani, kikaptam 3x zsinórban, aztán már kezdtem feladni, hogy meglesz még egy, de végül sikerült.

Elég tippmix gyilkos forduló volt, kb. 2 jó találatom van a predictorban :-)
Az eagles csaknem elbalfaszkodta a már megnyert meccset.
Most olvasom, hogy Sprolesnak elszakadt a keresztszalagja plusz eltört a keze, vége a szezonjának.

(#53) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ma sikerült elkezdenem a játékot. Rögtön bele is vágtam a közepébe.

Így állok most: KATT

Ti hogy álltok?

(#54) heihachi válasza szollo12 (#52) üzenetére


heihachi
addikt

Volt a héten pár brutál meccs. Ugye a Giants-Eagles negyedik negyede az komplett őrület volt, de a 49'ers-Rams is elég szorosra sikerült, a Macik és a Sajtfejűek hosszabításban nyertek, az öreg Brady csak vezetett megint egy driveot, amivel megnyerték a meccset, a Browns szépen jött vissza az Indi ellen, de nem sikerült végül és a Seahawks szenvedése is látványos volt :D Igazi foci volt a hétvégén!

Egyébként grat a 11-10-hez! Én 1-4-ig bírtam, de ez nem az én idegrendszeremnek (és tudásomnak) való.

Én nem sokat fejlődtem, de azért van pár új húzásom, pl Diggs és Bowman.
[link]

Amúgy múlt héten nem jött össze a challenge Ware-el, nem lett meg az int :(

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#55) Csabee86


Csabee86
senior tag

A gauntlet mikor fog lecserélődni?

(#56) szollo12 válasza Csabee86 (#53) üzenetére


szollo12
tag

Nekem ez a csapatom:

[link]

Annyi változással, hogy megvettem a Flashback TE Bennettet ( még 49,5-ért, most 70-ért árulják ).

Egy safety még kellene, meg az O lineba valami jó futásblokkoló, de nem akarok sokat költeni egyelőre, bár már megvan az 1 milla coinom :))

A H2H meccsek amúgy engem is kikészítenek, sokszor olyan labdákat ejtenek el az elkapóim, hogy legszívesebben kibasznám a kontrollert. Meg a cove4 ellen néha semmit nem tudok tenni :W

(#57) szollo12 válasza Csabee86 (#55) üzenetére


szollo12
tag

Tegnap dobtak ki új gauntlet challengeket ( 3 x 5 -öt ) plusz van egy új elérhető player Ezekiel Ansah.

(#58) Csabee86


Csabee86
senior tag

Várj. Gauntlet trophy-t hogy tudok szerezni? Néztem a setteknél, hogy Januárban lesz valami. Addig ki kell rakni az összes gauntlet mastert. Tegnap kezdtem el. 3 x 20 challenge azt hiszem. Annak a végén kapok 3 gauntlet trophyt. Gondolom lesz, Szeptember, Október, November és December.

(#59) heihachi válasza szollo12 (#56) üzenetére


heihachi
addikt

Áruljátok el, hogy lehet 1 milla coint összegyűjteni. Mert a sok solo az semmire nem jó, a contract-re elmegy a pénz, alig jön belőle be valami. Ami meg bejön, az arra elég, hogy az arany lapokat megvegyem az arany team tokenhez.

Solo-ban meg egy meccs ha nyerek is csak olyan kevés, hogy abból sose jön össze az 1 milla. Van ~250 játékosom, de ha eladom őket, akkor se lesz több 400k-nál, mert tök értéktelen lapjaim vannak (persze azok akiket a tokenhez veszek, mind 4k-nál indulnak...).

Szóval, mit rontok el?

Csabee86
Van a "The Gauntlet" nevű cucc abban a 3*20 feladat van. Azért kapsz majd három Gauntlet Trophyt.
Van a "The Gauntlet Unleashed" nevű cucc, abban minden héten változik a feladat, hét első felében meg kell csinálni hét feladatod, akkor qualifikálod magad a hét második felére, és ott még lesz 4 feladat. Ott lehet még szerezni Gauntlet Trophyt, és így lehet kilockolni a 3-nál több trophys játékosokat.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#60) Csabee86 válasza heihachi (#59) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nagyon egyszerűen. Valódi pénzt kell beleölni. Pakkokat kell venni. Abból ami esik értékes játékost azt el kell adni. Ennyi szerintem a titka.

(#61) szollo12 válasza heihachi (#59) üzenetére


szollo12
tag

Én a GOAT verziót vettem meg, így kaptam 2500 contractot meg néhány plusz pakkot az elején, amiből nyitottam pár értékesebb kártyát. Mivel nem kellett a szerződésekkel foglalkoznom és a solokért kaptam a NAT játékosokat, nem kellett költenem sem. A gauntletért is eladható játékost választottam és a jelenlegi csapatom tele van NAT-okkal.
Igazi pénzt csak a Tomlinson daily pakkokra költöttem. Meg voltak ilyen mázlijaim, mint a Harrison kártya 125-ért a minap.
Az a baj, hogy eléggé be tud szippantani a játék, én minden este játszom minimum 1-2 órát, miután a család már kidőlt :-)

(#62) szollo12 válasza heihachi (#59) üzenetére


szollo12
tag

Láttam tegnap, hogy van fent pár kártyád cserére. Nem tudtam már ajánlatot tenni rájuk, mert fullon volt az én trade blockom, de ha még ma is fent lesz, vagy úja felteszed, akkor küldök majd offert. Nem kell feltétlen falcons játékos, abbó már csak 3-4 kell, és megvan a TL.

Érdekes amúgy ez a trade. Feltesznek egy csomó kártyát, de nem adják meg, hogy ki / milyen csapatból kell nekik. Így csomó offeremet elutasítanak, pedig ezzel is sokat lehet spórolni.
Apropó coin gyűjtés - van aki alig játszik a játékkal, hanem csak az auction houseban kuksol és a különböző filterekkel veszi és adja a kártyákat, 1-2000 coin haszonnal. Így óránként lehet szép summákat keresni, csak baromi unalmas...

(#63) heihachi válasza szollo12 (#62) üzenetére


heihachi
addikt

Azt tudom, hogy egy falconsos asszem 75-öst nem raktam fel, mert rá akartam kérdezni, hogy kell-e még. De nem biztos, hogy 75-ös, majd este edzés után ránézek és megírom. De ha bármelyik kell a tradre kirakottak közül, akkor megmentem azt is neked.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#64) szollo12 válasza heihachi (#63) üzenetére


szollo12
tag

Jah, a falconsos jöhet, mindegy milyen OVR, csak arany legyen.
A többi is mindegy, meg akarom csinálni az összes NFC-s TL-t, szóval tessenek szólni, vagy kézzel inteni és a trade blockban átvételre kerül a sor :-)
A heti legend challengből még hiányzik 5 fumble, 2 INT és az INT Krauseval.
A 3 INT egy meccsen egy H2H játék során lett meg :DD

(#65) heihachi válasza szollo12 (#64) üzenetére


heihachi
addikt

Tegnap meglett az első team leaderem: Nate Solder. Brutál az a lap!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#66) szollo12 válasza heihachi (#65) üzenetére


szollo12
tag

Grat hozzá :C
Solder nekem is a csapatomban van, de csak a core elite verziója.
Közben tegnap meglett a falcons TL. Az új gauntlet challengekért járt 1-1 arany és ezüst team token, és mivel nem lett újabb falcons kártyám, rámentem az atlantai tokenekre. Alfrdot választottam, így el tudtam adni az egyetlen nem NAT corneremet 25k krüli összegért.
A gauntletért járnak játékosok is, a legend végén gold vagy jobb Houston kártyát lehet választani, nekem beesett a 84 OVR Texans center Manz. Igaz, hogy NAT, de majd jól jön egy elite tokenhez :-)

(#67) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Jelenleg Packers és Texans arany játékosokat keresek a Gold Team tokenekhez.

Cserébe van vagy 40 arany játékosom.

Van valakinek fölös arany játékosa a fenti két csapatból?

Üdv: Csaba

(#68) szollo12 válasza Csabee86 (#67) üzenetére


szollo12
tag

Hello!

Szerintem Houston játékosom van, majd megnézem este és jelentkezem.
Cserébe majd valami NFC-s playa kellene, aki nem Falcon vagy Eagle. :)

(#69) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hello.

Szóval nekem az alábbi gold játékosaim vannak.

Bears - 2
Bengals - 2
Browns - 4
Buccaneers - 1
Chargers - 1
Eagles - 2
49ers - 3
Lions - 1
Rams - 1
Saints - 1
Steelers - 2
Vikings - 2

Érdekelnének a következő csapatok gold játékosai:
Texans, Broncos, Seehawks

PSN azonosítóm: sz1l49y1cs434

(#70) szollo12 válasza Csabee86 (#69) üzenetére


szollo12
tag

Hello!

Bocsánat, tegnap este nem úgy alakultak a dolgok, hogy tudtam volna intézni a cseréket.
A Texansból 5 db. 70-47 és 1 db. 75-79 kártyám van.
Broncos nincs, Seahawksból pedig csak 1-2.
Ma este felveszlek psn-en. Úgy lenne a legegyszerűbb, ha feltennéd a kártyáida trade blockba, én meg küldeném offerbe a houstoni játékosokat.

(#71) Csabee86 válasza szollo12 (#70) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szia.

Ez így remek hír. Felteszem én az összes kártyámat trade blockba.

Aztán amelyik tetszik majd kiválasztod.

Előre is köszönöm.

Üdv: Csaba

(#72) szollo12


szollo12
tag

Elég szerencsés voltam tegnap.
A WL rewardban volt egy 88 OVR Dimarco ( 75k) plusz pár elite és arany kártya.
A gauntlet selejtezőben kapott gold packban egy NAT 86 OVR Demaryius Thomas volt.
Aztán mielőtt kikapcsoltam a gépet gondoltam hazárdírozok, és 50k-ért vettem egy pakkot ( nem tudom mi a neve ). Ebben volt egy 87 OVR Edelman ( 80k ) és egy 88 OVR Sean Lee ( 300k ).
A hétvégén még szereznem kell egy gauntlet trophyt és meglesz Ansah is :-)

(#73) heihachi válasza szollo12 (#72) üzenetére


heihachi
addikt

Az igen, azok azért nem gyenge húzások. Grat!

Csabee vegyél fel engem is, ha tudok akkor tradelek én is neked, Broncos játékosokra emlékszem párra (két 70-74 közötti), bár most elég sok játékosom elpasszoltam a piacon.

Valamikor egyébként nyomhatnánk a móka kedvéért egy barátságos meccset is :) Meg pár squad játékot, hagy gyűljenek azok is!

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#74) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egy gyors kérdésem lenne. Melyik challengeket érdemes nyomni? Most a gauntlet challengeket nyomom.
42 a 75-ből már megvan. Attól tartok, hogyha nem csinálom meg időben lemaradok a Gauntlet masterekről. (Januárban meg jön valami játékos amihez ugyebár ki kell rakni az összes gauntlet mastert)
Tavaly azért a gauntlet challengek elég szépen dobálták a pakkokat. Most ez itt nincs. Annyira nem mentem még bele ezekbe. 12-es a szintem. A gauntleten kívül mit ajánlotok még nyomni? (olyat ami 1-2 parces challenge)

Most összeállítottam magamnak az "álomcsapatomat"

Broncos és Seahawks kártyák jöhetnek ezerrel.

(#75) szollo12 válasza Csabee86 (#74) üzenetére


szollo12
tag

A gauntlet unleashed challengeben egész meccseket kell játszani, de a végén kapsz egy 83+ trédelhető vagy egy 87+ NAT játékost. És a challengek közben is ad 1-1 arany ( vagy elite ) kártyát plusz pár ezer coint. Azt szerintem érdemes csinálni.
Meg van ez az új chemistry-s kihívás, abban van 1-2 nagyon rövid dolog, és a végén 86-os kártya jár, de mondjuk azért 84 challenget kell teljesítani.
Az a baj, hogy szinte napról-napra dobnak ki új feladatokat, és, ha haladni akarsz a csapatépítéssel, akkor nem nagyon lehet kihagyni ezeket. Így viszont a H2H része laposodhat el...
Ha melózol, van családod akkor elég nehéz lépést tartani ezzel.

Jah, a Sean Lee kártya 300 körül ment az éjjel, most már 270 körül. Ez a 10% adó miatt így 60 rugó bukta :W

(#76) szollo12 válasza Csabee86 (#74) üzenetére


szollo12
tag

Jah, még a solokhoz annyit, hogy érdemes a Browns offensive playbookot használni, amiben van a Gun Monster formáció. Ezt használva + plusz az időt lepörgetve gyorsan végezni lehet az egész meccsekkel is.
Illetve van még a Twitch Prime előfizetés, amiért minden héten kapsz 1 83 OVR játéksot.
Ez havonta kb. egy ezres, de az első hónap ingyenes, utána lemondható. A játékosok mellé kapsz még hetente egy Twitch tokent, amivel 90-esre lehet upgradelni a 83-as playert.

Heihachi! Én ma - holnap este 9 - 1/2 10 körültől ráérek. Partyzni sajna nem fogok tudni, de játszahtunk 1-2 meccset.

(#77) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnap eljutottam a Gauntlet challengeknél a veterán szekcióban arra a pontra, hogy szerezz két TD-t egy félidő alatt és ne engedd az ellenfelet 3 pontnál több pontot szerezni. Sajnos csapatfejlesztés nélkül nem tudom megcsinálni. Pedig elhatároztam, hogy a jelenlegi 77-es csapatommal minél több challenget csináljak meg.
Jelenleg így állok:
KATT

Talán a hétvégén őket szeretném megszerezni, felfejleszteni 83-asig.
ROLB - Sean Lee
MLB - Bobby Wagner
DT - Aaron Donald
SS - Eric Weddle
CB - Richard Sherman

200k coinom van, remélem tudom tartani ezt.

(#78) Csabee86 válasza szollo12 (#76) üzenetére


Csabee86
senior tag

Te regisztráltál a Twitch-re? Én nem tudom, van a 30 napig ingyenes része, azt hittem, hogy legalább ott nem kell megadni a kártya adatokat.

(#79) heihachi válasza Csabee86 (#74) üzenetére


heihachi
addikt

Az tuti, hogy a Journey-t nem érdemes. 80 challenge, a végére már elég beteg dolgok vannak, pl 10 teljes meccs az egyiken rúgj 6 field goalt, végig szinte használhatatlan jutalmak. A végén Davante Adams hiába 86-os, nem igazán jó játékos és még csak el se lehet adni (pedig elvileg core elite!). Én a Team Leadereket tolnám, annak a végén elég jók a 86-os TL-ek, csak hát sok lóvé a sok arany kártya :(

Én ott akadtam meg a gauntlettel, hogy field goal távolságból ne engedjek pontot :D Oké... Előtte azzal szoptam, hogy három play-ből szerezzek pontot, amiből az első a visszahordás. Az ellenfél meg kb full 89-es giants. Na azt küldtem vagy 50-szer.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#80) szollo12 válasza Csabee86 (#78) üzenetére


szollo12
tag

Igen,regisztráltam. Pontosabban már regisztrálva voltam, csal előfizettem a primera.
Mondjuk ez is az amerikaiaknak kedvez, mert az amazon prémium előfizetők alapból megkapják ezt a twitches dolgot.
A solo challengekhez vannak glitchek. Pl. az offside glitch: [link]
A mutheaden mindig tesznek fel ilyeneket, amivel könnyen meg lehet csinálni a kihívásokat.

Vick az egyik új legenda. A 92 OVR kártya 3,1 milláért kelt el :Y

[ Szerkesztve ]

(#81) Csabee86 válasza szollo12 (#80) üzenetére


Csabee86
senior tag

Fél év múlva meg megkapod 200k-ért. XD

(#82) heihachi


heihachi
addikt

Atyaég, ezek a Wickes feladatok... Asszem nálam ő örökre 75-ös marad.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#83) ubid


ubid
őstag

Sziasztok.

PS4-re valamilyen formában elérhető valami Madden demó ?

Meg szeretném venni a18-at de azért kirpóbálnám előtte. )

-.-

(#84) Csabee86 válasza heihachi (#82) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szerintem csak idő kell hozzá. Meg lehet csinálni. Rookie fokozaton.

(#85) szollo12 válasza ubid (#83) üzenetére


szollo12
tag

Hello! Sajnos manapság nem nagyon adnak ki demokat, így ehhez sincs.

(#86) szollo12 válasza Csabee86 (#84) üzenetére


szollo12
tag

A leggyorsabban a level challengekben lehet megcsinálni,ott 60-as csapatok ellen kell játszani, néha egész meccseket. A challengek ismételhetők és így nem kerülnek contractba. De baromi unalmas mindig ugyanazt a meccset lejátszani egy 84-es Vickért...

(#87) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Falcons és Steelers kártyák ha lennének nektek és elcserélnétek velem azt megköszönném.

J. Jones-ra és A. Brown-ra gyúrok jelenleg.

(#88) heihachi válasza Csabee86 (#84) üzenetére


heihachi
addikt

Kettő már megvan, a harmadik is összehozható, de a 4000 yard futás az sok grind egy lapért, ami utána a csapatba se fér. De azért majd adok neki egy esélyt holnap, végülis, ha meccsenként futok 500 yardot (:D) akkor csak 8 meccs (:DDD).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#89) heihachi válasza Csabee86 (#87) üzenetére


heihachi
addikt

Raktam fel három Steelers játékost, (72, 73, 73), lehet, hogy baromságot állítottam be, de Seahawks kéne, Pats, Texans, Packers.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#90) Csabee86 válasza heihachi (#89) üzenetére


Csabee86
senior tag

Majd délután/este ránézek. Sajnos fejből nem tudom milyen játékosaim vannak.

(#91) Csabee86


Csabee86
senior tag

Még lenne egy kérdésem. A Team of the Week challengek az első héttől kezdve adnak lapot amit majd a Team of the Year setbe bele lehet tenni? Megcsináltam a Week 2 és Week 3 challengeket de csak a Week 3-nál kaptam egyet. Ugye 15 kell majd hozzá.

(#92) szollo12 válasza Csabee86 (#91) üzenetére


szollo12
tag

Igen, gondolom úgy lesz, mint tavaly is volt, és majd a szezon végén fel lehet használni ezeket a TOW collectible lapokat. És valóban csak a múlt hét óta adnak ilyet, előtte nem volt.

(#93) Csabee86 válasza szollo12 (#92) üzenetére


Csabee86
senior tag

Akkor még nem maradtam le róla. :)

(#94) szollo12 válasza heihachi (#88) üzenetére


szollo12
tag

Sikerült megfutni a 4000 yardot? :-)

[link]

Ezzel meccsenként 1000 yardokat lehet futni :))
Lehet nekifogok ma este :-)

(#95) heihachi válasza szollo12 (#94) üzenetére


heihachi
addikt

Igen, megvan. Nekiálltam a Gauntlet Championshipnek a gép ellen és gyakorlatilag végigfutottam az egészet, volt, hogy 0 passzolt yarddal. De nem vagyok boldog, mert bár nem rossz az a 84-es lap, de lassabb, mint a 75-ös (a 75-ös 85 ez meg 82-es sebesség, de persze a többi statja jobb). Backup QB-nek jó lesz egy darabig meglepetésként elővenni néha-néha.

Én hail mary-t hívtam egyfolytában, elküldtem a futót is streak-re, aztán futottam. Csak arra kell vigyázni, hogy ne ütközzék le, mert akkor fix fumble.

Meg meglett még egy Team Leader is, Frank Clark a Seahawkstól, plusz becseréltem a maradék 80-as lapokat egy újabb 86-osra (Colts elkapó, nem ugrik be a neve), így már van három :D A masterhez 8 csapatnl kell ezt eljátszani, annyit végig fogok szenvedni. Azt néztem, hogy kb 40k-ba volt ez az egész móka nekem, az arany játékosok ennyit vittek el a tokenekhez összességében, de végülis ezért másfél 86-os lapot kapok.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#96) heihachi


heihachi
addikt

Azt valaki árulja már el nekem, hogy mit rontok el akkor, ha az ellenfélnél Champ Bailey úgy védekezik, hogy gyakorlatilag végig rajta van az emberemen, egy centi szabad hely nincs köztük, és akármilyen fordulót csinál az elkapóm, akkor is ott van rajta, azonnal fordul vele, így gyakorlatilag lehetetlen rádobni, mert mindent leüt. Viszont az én tier3 Baileym meg az első fordulásnál lemarad fél méterrel (ohhh sry, yarddal) a 74-es elkapóról. De ugyan ez az összes többi cornerrel is. Ha csak egy meccsen fordulna elő, azt mondanám oké, valamilyen olyan statja van annak az elkapónak, ami miatt ez történik, de minden egyes meccsen ez van. Press ezen nem segít, akkor már a rajtnál lemarad. Azért a tier3--as CB az nem egy rossz cucc: [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#97) Csabee86 válasza heihachi (#96) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Egy 83-as CB-t nehogy már megverjen egy 69-es WR. Pedig elég sokszor előfordul.

(#98) szollo12 válasza heihachi (#96) üzenetére


szollo12
tag

Base align + press? Ez főleg cover 4-ben működik, de erről is csak olvastam a mutheaden, nekem sose működik, a védekezéssel sokszor bajban vagyok. :-)

Tegnap pl. a cornerem a célterületen állt az elkapó mellet, a csávó oda dobta a lasztit, az emberem meg csak a labda után fordult és nézte, ahogy TD lett...Ehhez hasonló többször is volt tegnap, lehet csak szar volt a kapcsolat. :F

(#99) heihachi válasza szollo12 (#98) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem ez a cover 4-es dolog csak a gép ellen működik, ott is csak alacsonyabb szintek ellen. H2H-ben sose jön be, egyszerűen az a három falember nem gyakorol nyomást, és így bőven van ideje kivárni, hogy mikor fut valaki szabadra. Csak olyat kell hívni, amiben valaki a flatre fut, valaki meg áll közép távon a szélre, így az egyik tuti szabad lesz. Vagy ha nem a flatet védem, akkor az irányító simán ki tud futni. Ha a három emberem ilyenkor gyakorolna bármi nyomást, akkor működhetne, mert nem lenne ideje kivárni. Igazából én akkor szoktam hívni, ha a futást akarom megállítani :D Arra sokkal jobban működik nálam. Bár aki a MLB-el jól játszik, annak nyilván ez sokkal jobban működik.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#100) Csabee86


Csabee86
senior tag

Hát gyerekek. 3 órán keresztül próbáltam a Seahawks challenget (150 passzolt, 75 futott yard, tartsd az ellent 100 yard alatt és nyerj) Nem jött össze. Azt kell, hogy mondjam tavalyhoz képest egy szemernyit nem javult az AI. Következetlen a játék. Szerintem aránytalanul nehéz is lett. Mindig pont az történik ami a gépnek kell. (pl. az utolsó másodpercekben fumble az addig hibátlanul futó játékosomtól). Egy nyamvadt challenget nem csináltam ma. Szánalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.