Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17701) Fred K. válasza csaba0223 (#17695) üzenetére


Fred K.
tag

yoo a videó
meg a zene is
grat hozzá :R :C

én most kezdtem újra fél év kihagyás után...
kicsit ki akartunk zökkenni a haverokkal a fegyverropogásból meg a gránátrobbanásokból :DDD

namármost ez olyan yól sikerült hogy egy hete minden este ezt nyomjuk a cod4 és az americas army meg alszik :D

kérdés:
-AP-t mennyiért lehet venni ill. mennyit?...
-megéri-e?
-mik ezek a bobcat-ek?nagyon lol
-ill. a videón mi az a burok a verdák körül?
meg miért szikráznak a gumik :F

THX előre is
:R :R :R

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#17702) ABnormal


ABnormal
őstag

észrevettétek,hogy nem lehet téli időjárást állítani? és hogy nem lehet elugrani a tanzawa uphill végén? és hogy megint van az a kurzor eltünős hiba?

IMÁDOM EZEKET A FOLTOZÁSOKAT :D

(#17703) Fred K.


Fred K.
tag

S.O.S!!!
megvettem a pályaváltás közt a "quick shop" ban vmi szutykot és most drifnél a holtpont előtt visszab*ssza a kocsit egyenesbe
ergo nem tudok driftelni
mi a sz*r ez és hogy lehet kikapcsolni?
megőrülök ettől a sz*rtól hogy szét van bonyolítva az upgrade rendszere...

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#17704) csaba0223 válasza Fred K. (#17703) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szia!
Először is köszi :)
Másodszor: vedd ki a Backpackből(trunk) amit vásárláskor beleraktál :DDD
AP-t annyit veszel amennyit akarsz, te döntöd el hogy megéri e vagy nem,én drágának tartom!
(10 dollár=1040AP=2400 FT kb)
Steerloader: explorerben találhatsz "?"-ben
kocsi körül a burok: BP sárga:15% -al nagyobb sebesség kék +10% sebesség
szikrázó kerekek: BP kék-+5%tapadás sárga +10% tapadás

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#17705) Fred K. válasza csaba0223 (#17704) üzenetére


Fred K.
tag

asszem sikerült...
ment vele vagy 6000rp-m :W

nah kezdjük az elejétől
mi a rosseb az a BP? :DDD

am mire mész 1040ap-vel?
mondjuk azt látom hogy sok verda csak AP-s
mondjuk ez suttyóság de hát pénz beszél...

am mire yo még az AP
azon kívül hogy kevesebbet kell hajtanod ugyanazokért a cuccokért...?

jah:mi az a steerloader?
köcce :DDD :R

[ Szerkesztve ]

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#17706) csaba0223 válasza Fred K. (#17705) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szóval: BP backpack (trunk) többféle van : performance(teljesítmény növelő) ezeket ha megveszed és berakod a trunkba, akkor növelik a teljesítményét az autónak stb. És vannak másféle BPk is de ezekre most nem térek ki :DDD
1040 AP val semmire nem mész :D (vannak 1040 AP alatt is autók igaz nem sok :kb 1 ) de vehetsz 2xRP vagy 2x XP poppert(értelemszerű hogy mire való) tulképp azon kívül arra jó hogy az AP-d ne csúnya 0 legyen :D
Steerloader =bobcat de találhatsz még puppyt is ami targonca

Project Torque nick: csaba0223

(#17707) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Na most látom h megemelték a class 5-ös autók szintkövetelményét. Mostmár 33-as szinttől lehet csak venni őket. Ami inkább az én szemszögömből (26-os szint) kiábrándító az a fejlesztések követelménye :( Csupa 37-38-as szint. Azt hiszem jó ideig nem fejlesztek semmit :O

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17708) UnConnecteD válasza csaba0223 (#17693) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

:R

(#17709) PaJa1 válasza csaba0223 (#17699) üzenetére


PaJa1
őstag

OBB tag akar lenni :))

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17710) Fred K. válasza csaba0223 (#17706) üzenetére


Fred K.
tag

befosok :DD

thx master!
:R :R :R

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#17711) Mariann294 válasza PaJa1 (#17709) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez jó!!!!! :C

(#17712) SSP33DY válasza PaJa1 (#17709) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Má' tiszteletbeli tag :P Csak a FRanC az neki jobban bejön :P :C

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17713) csaba0223 válasza SSP33DY (#17712) üzenetére


csaba0223
senior tag

SSP33DY Te is őregszel! De neked elnézzük! :DDD

Project Torque nick: csaba0223

(#17714) UnConnecteD válasza Bazzzs (#17707) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

eleg durva lett. egy fullos Vette-hez mar 46-os szint kell. az mennyi XP manapsag? :F

(#17715) SSP33DY válasza UnConnecteD (#17714) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

aaazzz odabasz!
asszem 1,7 millió 41-től..akkor "laza" 10-11 milla bbaazzz...

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17716) ABnormal válasza UnConnecteD (#17714) üzenetére


ABnormal
őstag

mint írtam nemrégen : szerintem egyre kevesebben fognak majd játszani így...

(#17717) SSP33DY válasza SSP33DY (#17715) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Hát a pénzéhes qrvanyjukat.. és még finom voltam..
Ezért lettek a popperek drágábbak.. Még ha van csajod, és poppered, és esetleg hétvégi rush(mert ugye néha elmarad) akkor is egy "jó" családi explorer max 330-375 ezer/kör.. De még így is durva.. :(((
Nagyon remélem, hogy azért emelik a versenyenként/explorerenként kapható RP/XP mennyiségét.. Ha nem.. hháátt.. bajok leszenek... :((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17718) csaba0223 válasza SSP33DY (#17717) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ez az! Mond meg nekik! Én is megmondom! Azt a jó ku****anyjuk retkes pi****áját!
Me a döglegyek köpjék be a pi***ájukat! őőőő Meg ilyenek! :D
Ja és még kapják be a lónak a fa***át is!
Nah megyek enni, csá!

Project Torque nick: csaba0223

(#17719) SSP33DY válasza csaba0223 (#17718) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

megin zabász' :C

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17720) PaJa1 válasza SSP33DY (#17717) üzenetére


PaJa1
őstag

Jah. Ilyen XP követelmények mellett...bázz 1 év mire felnyomod magad max szintre és ot mi vár a nagy büdös SEMMI!
Miért nem úgy van, hogy kb 2-3 esetleg 4 hónap rendszeres játékkal elérheted a max szintet, szerintem itt ez a 40 lehetne a jelen körülmények között. jó pár, a legjobb cuccok csak itt váljanak elérhetővé, illetve legyen még valami plusz amit itt kap a játékos. Pl WOWban vagy más MMOkban a max szint elérése a fele sem a játéknak, az igazi móka akkor kezdődik amikor elérted a szintlimitet.
Én ha jól emlékszem olyan 2 hónap játékkal értem el a 30as szintet, az akkori átlag 100RP per perc fizetés mellett. Persze sokat TAztam, mert az jobban fizetett és lányom(ami sokáig tartott, hiszen miután lejárt a szerződése nem tűnt el csak ha kiléptél ;)) és popperem is volt, így egy kicsit gyorsabban haladtam:)

A 43as szinthez kell 11milla XP. szerintem az 50hez 100 milla felet jutsz csak. ami azé nem sámli, de nem is hokkedli :D nagyából 50 ezer futam!

Új event, 100 ingyen AP
Alexa toolbart kell instalálni és lefotózni a böngésződet és emilben elküldeni, ha jól emlékszem a linket a képhez és az accountneved. De a topicban még példa is van GYK :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17721) csaba0223 válasza PaJa1 (#17720) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az a baj hogy ezzel megölik az új játékosokat! Kezdem azt hinni hogy ezek direkt tönkre akarják tenni a játékot! Valszeg az van a háttérben hogy jó ideig nem akarnak költeni a fejlesztésre! Szánalmas húzás!

Project Torque nick: csaba0223

(#17722) rsx válasza UnConnecteD (#17714) üzenetére


rsx
aktív tag

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#17723) SSP33DY válasza PaJa1 (#17720) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Új event, 100 ingyen AP... meg egy trójai, és némi spy... :N 100 AP-ért.. NNEE :Y :N

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17724) erdol


erdol
senior tag

A vette és a camaro 6.upgrade eddig is megvolt?Az azért durva hogy 40-es levellel 1.5 év játékkal nem tudnék most csak 1-es corvettel menni míg ha valaki már egy hónapja megvette akkor már fullossal rohangál és a képembe röhög akkor is ha a jétékot 3 hónapja kezdte.Ez nevetséges hozzanak be egy új autót és azt korlátozgassák ne azt ami itt van már egy éve.A törpöm tele van az ilyen idió..kkal. :W

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#17725) SSP33DY válasza csaba0223 (#17721) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Szerintem már megölték a játékot... :((( csak "mi" fogunk maradni.. magnak.. tét nélkül.. :W .Innentől ennek a gammának vége.. :O DE akinek van pénze, annak továbbra is "élvezetes" lesz.. :((( :((

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17726) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Egyetértek mindenkivel, de az egésznek a hátterét még nem is feszegettétek. Többen lelkendeztek system-en, hogy jajj de jó, most akkor vége a pananub áradatnak. Szerintem meg pont nem így lesz. Már sajnos előre látom, hogy az akciók nem így fognak kinézni, hogy 'vegyél egy cl 5 autót és kapsz mellé egy cl 4-eset', hanem 'vegyél teljes áron vagy még drágábban AP-val kocsit, és cserébe szintkövetelmény nélkül a tiéd'.

Magyarul ennek rohadtul nem az a lényege, hogy minden szinten lépkedjünk végig, illetve hogy kiszűrjék a pananubokat, hanem a pénzszerzés. Bár ne lenne igazam, de szerintem ugyanaz lesz ezekkel az újfajta akciózásokkal, mint a mystery box-os morello-val meg nsx-el.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17727) SSP33DY válasza SSP33DY (#17723) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

Ha valakinek kell 100 AP...nem ajánlom

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17728) SSP33DY válasza SSP33DY (#17727) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

A norton, és a zone alarm asszem trójainak titulálja..

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17729) Bazzzs válasza SSP33DY (#17728) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az Alexa oldalának help része szerint ez csak egy félreértés. A linkelt oldalon elolvasható a részletes ok is ;)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17730) erdol válasza SSP33DY (#17727) üzenetére


erdol
senior tag

Hát én is úgy goldoltam hogy kell a francnak a böngészőmbe egy ilyen xarság.Útálom az ilyeneket ki tudja mit hoz még vele és utána küzdhetek hogy leszedjem. :K

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#17731) tgabo válasza Bazzzs (#17729) üzenetére


tgabo
csendes tag

Ha te terjesztenéd a programot mint sajátodat, te is félreértésnek magyaráznád a víruskeresők találatait. ;]

(#17732) csaba0223


csaba0223
senior tag

Múlt éjjel nagyon magam alatt voltam, ezért felhívtam a Lelki Segély vonalat.
Egy pakisztáni call-centerhez kapcsolt, mondtam, hogy öngyilkos leszek. Erre nagyon izgatottak lettek, és megkérdezték, hogy tudok-e teherautót vezetni...

Project Torque nick: csaba0223

(#17733) Bazzzs válasza tgabo (#17731) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez igaz, de az én nodom a zonealarm frissítésére is vírust jelez. Úgyhogy elég sokszor be is néz dolgokat ;) Persze ettől lehet, hogy tényleg vírusos az Alexa, mindenesetre csak arra akartam rávilágítani, hogy az se mindig szentírás, amit a nod mond. No, de ez nem vírusírtó topic, úgyhogy nem offolok :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#17734) SSP33DY válasza Bazzzs (#17733) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

öööö.. az Alexa pl. még a 2000-es években egy vírus volt...
Mag az Alexa toolbar ugyan olyan spammelős, malware-es, férges vírusos szar, mint az elődei.. Nekem a The Cleaner, TrojanRemover, a PrevX SCI, és a PestPatrol is azt monta, NE tegyem.. ennyi profi cucc csak nem "félreértés"... :P

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17735) Mariann294


Mariann294
őstag

Ezen én akkorát néztem hogy ihajj!!!!!! :Y :Y :Y
Nem szivesen lennék kezdő játékos!Hülyék ezek?Level 39 kell egy panamához???1 éve jáccom igy vagyok lvl 37 de ha ez a limit lenne most akkor még mindig nemtudnék panny-t venni!!!!Hihetetlen ezek nem normálisak!!!! :W
Kép!!!

(#17736) bgabor6


bgabor6
csendes tag

Sziasztok :) Néztem az új szinteket, hát a Panamánál 3-as gumihoz 44-es szint kell :W :W Ha játszani akarok valakivel, kérjem meg, hogy mindent vegyen le, mert nekem csak 1-es motorom van? :W Legalább a meglévő autómat fejleszthetném a régi feltételekkel! :W á sz-r " édesem még azt is vedd le", mint az első éjszakán :W :Y

(#17737) PaJa1 válasza csaba0223 (#17732) üzenetére


PaJa1
őstag

Te beszéled a pakisztáni nyelvet? :))
Ez hogy jön ide?

Kár, hogy az aeria saját maga alatt vágja a fát, a mi kárunkra is.
Ilyen hülye lépésekkel nem lesz több játékos, sőt a maradék java része is lelécel, mert jól átbaszták a palánkon, jo igaz hírdették, hogy mennek fel a szintek...de minek, semmi értelme. Most szophatja a budipumpát egy ujabb upgradeért a gyorsabb autókra hónapokig! Ennyit még WOWal se kell játszani ahhoz hogy max szinten legyél, na jó mostmár lehet mivel ott is 80an a vége.
Szal, alig lesz több játékos, a meglévők is kopnak és kevesebbet fizetnek -> a játéknak is vége lesz, az a kevés se fog többet játszani.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17738) dokar válasza SSP33DY (#17734) üzenetére


dokar
addikt

fel ne tedd :Y

szánalom az aeria btw :D
év végére sehol sem lesz így a PT.

extra - SEXRay

(#17739) SSP33DY válasza dokar (#17738) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

:DDD :N eszembe sem jutott ;)
De azé' egy jó nagy képet betettem az aeria fórumára is..hehe
de már más is, különböző virusírtók mind megfogták ;]
100AP-ért...

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17740) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

..csak egy érdekesség.. ma kb. 30-30 versenyt nyomtam a subtopon, és a phoebuson.. érdekes.. phoebuson rendre 1-1.5 mp-ekkel jobbakat megyek.. DE MÉ'? :B

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17741) hakagyi


hakagyi
csendes tag


EZ A JÁTÉK MÁR LASSAN CSAK A PÉNZRŐL SZÓL,EGYRE ROSSZABB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PÉNZ ,PÉNZ PÉNZ !,ÉN INKÁBB VESZEK EGY JÁTÉKOT A BOLDBAN,CSAK EGYSZER KELL FIZETNI ÉRTE :U

(#17742) SSP33DY válasza hakagyi (#17741) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

lassan egy éve.. :DDD

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#17743) meszicrx válasza Mariann294 (#17735) üzenetére


meszicrx
csendes tag

Ez az egész kezd egy rossz vicc lenni!Nem tudom mit akar az aeria ezzel elérni de az tuti hogy egyre kevesebben fognak játszani a PT-vel ha ez így megy tovább.Ja és poén hogy mivel nem szoktam combozni így csak sima versenyekből fejlődök és a 31-es szint közepénél tartok és eddig a 32-es szintnél lehetett fullos a panny!Tegnap mikor beléptem majdnem leestem a szekről mikor megláttam a 45-ös szintet. :((

HONDA 4EVER (L)

(#17744) dokar válasza meszicrx (#17743) üzenetére


dokar
addikt

én is 31 és fél körül vagyok, de kb másfél éve játszom, ennyi idő alatt szedtem ezt össze. sztem az már rég nem az autózásról szól, hogy ha valaki explorerben bogyókat szed fel, gyűjtöget. csináljon ilyet az ősember.

eddig se játszottam sim vs-ben, de ilyen aeria húzás után még a közelébe se megyek. de sebaj tóbiás, még idén jön az NFS World Online, ami (állítólag) kegyetlenül el fogja verni a PT-t. :R

extra - SEXRay

(#17745) tgabo


tgabo
csendes tag

Ugyan ez a helyzet a class 4-el is. Van egy stallion-om full1-es upgrade-del. 25-ös szinten vagyok és semmit sem lehet vele kezdeni. Az új level szerint csak most vehetném meg az autót és 27-es szintől kezdve rakhatnám fel az első upgrade-t, a továbbiakról ne is beszéljünk. :((( :O
Grat Aeria! :C Nem hozta meg a kedvem a további játékhoz és kínlódáshoz.
Marad a class 1 és 2 egyenlő esélyű versenyzéshez 8 szinten keresztül.
Lehet, hogy már ingyen sem kell a játék? :F

(#17746) csaba0223 válasza PaJa1 (#17737) üzenetére


csaba0223
senior tag

Fel akartam dobni ezt a gyászos hangulatot 1 jó viccel! De nem sikerült! :(
Az aeria elba**ta mindenki kedvét!

Project Torque nick: csaba0223

(#17747) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ha a LevelrR most csinálna 1 olyan húzást hogy berakná az angol nyelvet is, akkor a PT pár nap alatt bezárhatna!

Project Torque nick: csaba0223

(#17748) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Befogják ők látni, hogy ez nem jó így és reménykedem benne, hogy jobban átgondolják ezeket a szinteket.

Emeljék, rendben van, csak nem mindegy, hogy 10ről 13ra vagy 35ről 40re tolják a szintet mert hát a 10 és 13 között néhány ezer xp-ről beszélünk 35 és 40 között meg több millió-ról és így tovább.

Nagyon sajnálom a most kezdő játékosokat. Biztos csodálkoznak hogy hogy a fenében lehet 1álltalán egy pannit maxra tuningolni. De azon fognak jobban csodálkozni, hogy vannak akiknek még a szintje meg sem közelíti azt, hogy 1álltalán megvegyék azt az autót nem hogy már fullos legyen nekik.

Ezzel totál elriasztják a játéktól az embert. Főleg ha majd látja, hogy tőle alacsonyabb szintű emberke sokkal jobb kocsival nyargal.

De szinte biztos vagyok benne, hogy újrafogják kalibrálni a szinteket, mert ebből már valóságos lázadás van.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#17749) csaba0223 válasza [pH]Lacika (#17748) üzenetére


csaba0223
senior tag

Az árakat is újra gondolhatnák.........

Project Torque nick: csaba0223

(#17750) SSP33DY válasza [pH]Lacika (#17748) üzenetére


SSP33DY
aktív tag

pénzpénzpénz.. erre hajtanak a buzik!
A LevelR a gamigoé ugye.. de sztem aeria keze oda is elér...!! tuti!

A levelekkel nincs gondom (már) DE AKKOR ADJANAK BAZZ+ legyen a hétvégi rush min. 100%...alap, mint régen! (tudom Paja, csak hiba volt.. nade hónapokon keresztül??) Egy kbaxott versenypálya NE CSAK 64 RP-t+XP-t adjon bazzz (4 körös Florida;) és a pezgőzésért 1 RP..) Régen egy 30 körös TA adott 20-30ezret, minden nélkül! A "mindenki" kedvence, a Broad adott 8-10 ezret.. mostmeglófaxaseggünkbe!
Baxák meg! Elhasználom a cuccaimat, azt' leszarom megint vagy fél évre! Az lesz a vége... :((

[ Szerkesztve ]

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.