Hirdetés
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- vrob: Próbálkozás 386 alaplap újraélesztésre
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2026
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT

Új hozzászólás Aktív témák
-
dezz
nagyúr
válasz
FehérHolló
#6630
üzenetére
Nem egészen. Az első hozzászólások megírásakor még nem volt büntiben. Linkeltem neki a topikot, bármikor beleszólhatott volna. A "tényállás" személytől független pontosítása nem tudom, hol a sérelmeim ecsetetése 6 tételben, csak 1-2 ilyen hsz volt. Azt sem értem, mi értelme itt offolni az egészről... Mindegy, a lényeg már elhangzott, konstruktív válaszokat is kaptam, amit köszönök, valószínű amúgy sem lesz folytatása (mint már jeleztem), úgyhogy... Ennyi.
-
dezz
nagyúr
válasz
FehérHolló
#6628
üzenetére
Érdekes topik, de ésszerűbbnek tartanám szakmainak tekinthető kérdéseket szakmai környezetben, értő szemek által övezve megvitatni.
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
FehérHolló
#6521
üzenetére
Szerintem valamit félreértettél, gondolom ő a <title>Ez a cím</title>-re gondolt, tehát ez esetben a fájlnál az "Ez a cím" az érdekes a title tagek között.
-
válasz
FehérHolló
#6494
üzenetére
-
Babetta-X
senior tag
válasz
FehérHolló
#4722
üzenetére
Köszi, megpróbálom
Remélem menni fog. Az automatikus indításnak megpróbálok utánamenni. Köszi szépen! -
Babetta-X
senior tag
válasz
FehérHolló
#4720
üzenetére
Tyű már ott megakadtam, hogy milyen fordítóba írjam ezt be?

Köszi a segítséget, megpróbálok utánaolvasni, nekem az kéne, hogy ne csak rendszerindításkor, hanem máskor is mentse a dolgokat, de ha más nem akkor így is jó lesz

-
x123456
aktív tag
válasz
FehérHolló
#4651
üzenetére
Háááát... C# számomra totál ismeretlen terület. Java-ban meg nem tudok róla, hogy ilyesmi kötelező lenne...

(de hozzátartozik, hogy a java-t sem ismerem még elég mélyen) -
x123456
aktív tag
válasz
FehérHolló
#4649
üzenetére
Nem volt véletlen a smiley...

(egyébként pl. a Java vajon mekkora helyen tárol egy bool típusú változót? Egy biten vagy egy byte-on?)Mellesleg a te megoldásoddal egy gond lehet: tartok tőle, hogy ha egy panel (gondolom, valami Java v. hasonló dolog lehet) megjelenítését kell ki-bekapcsolgatni, akkor ott egyéb műveletekre is szükség van -> tudnom kell, hogy melyik állapotból váltottam.
(persze ez már csak kukacoskodás részemről) -
cucka
addikt
válasz
FehérHolló
#4350
üzenetére
Ezek szerint tényleg mindegy. Ettől függetlenül kipróbálnám " jellel.
Szerintem nem mindegy.
- mi van, ha olyan tömbindexre szeretnél hivatkozni, ami már szerepel konstansként?
- mi van, ha a tömbindexben speciális karakterek vannak?
- mi van, ha esetleg rendesen be van kapcsolva az error_reporting? A php az ismeretlen konstansokat átalakítja ugyan string típusra, de emellett dob egy notice-t is. Sajnos a visszafele kompatibilitás és a már használatban lévő script-ek kritikán aluli minősége miatt alapértelmezés szerint a notice-ok ki vannak kapcsolva, ezért nem látod, hogy szar a kódod. Érted, ha a kód hibaüzenetet/megjegyzést dob, akkor arra nem az a megoldás, hogy kikapcsolod a hibák/megjegyzések megjelenítését. (Amúgy ez a visszafele kompatibilitás az oka sok más nevetséges php jelenségnek, például hogy a változónevek case sensitive-ek, a függvénynevek viszont nem) -
FehérHolló
veterán
válasz
FehérHolló
#4350
üzenetére
Mondjuk azt sem ártana leellenőrizni, hogy létezik-e a $_GET tömbben id azonosítójú elem, majd csak ezután átadni egy függvénynek azt paraméterként. PHP sok dolgot megeszik, de azért mégis.
Szóval egyetértek az első postoddal.
-
Drizzt
nagyúr
válasz
FehérHolló
#4346
üzenetére
Teljesen mindegy jelen esetben.
-
amargo
addikt
válasz
FehérHolló
#3333
üzenetére
Igen, ehhez szolgáltatást érdemes csinálni.
-
amargo
addikt
válasz
FehérHolló
#3331
üzenetére
Bocsánat, de akkor én nem értem, hogy mit is szeretnél?
-
amargo
addikt
válasz
FehérHolló
#3326
üzenetére
Szia!
Pl.:
ShellExecute(NULL, "open", "cmd.exe", "/c C:/windows/system32/taskkill /F /IM AcroRd32.exe", NULL, SW_HIDE);Goose-T: Megkérdeztem kollegát, nem foglalkozott ilyennel XML kapcsán..
Viszont, ha egy 2007-ben lenne a doksi, akkor egyszerűbb lenne (lehet megérné átformázni is) minden esetre tesztképpen, elmentesz egy 2007-es docx-et átnevezed zip-re és ott van amit keresel word\styles.xml néven. -
orbano
félisten
válasz
FehérHolló
#2738
üzenetére
kurvajóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- 007 First Light - Bemutatkozott a PC-s gépigény
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- E-roller topik
- SSD kibeszélő
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung kuponkunyeráló
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Hardcore café
- További aktív témák...
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD digital konzol garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

Remélem menni fog. Az automatikus indításnak megpróbálok utánamenni. Köszi szépen!



