Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Makaveli


Makaveli
senior tag

Akkor kezdeném is. Hihetetlen, ami ezen a helyen van! Olcsóság és minden megvan amit az ember akar! Ma akartam kabátot venni és tudtam is, mert találtam olyat ami tetszik és van méretben is! Mindenki csekkolja!!! ;)

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2) LOTR válasza Makaveli (#1) üzenetére


LOTR
addikt

hájja, az olcsóság, hogy a 80ezres cuccot 40ért viheted
szerintem meg semmiben nem különböznek az ottani boltok a többi márkabolttól -árban, és áruban sem nagyon
az bent a jó, hogy sok minden van egy helyen

One Ring to rule them all

(#3) Makaveli válasza LOTR (#2) üzenetére


Makaveli
senior tag

Azért ezt nem mondanám, mert női blúz 9990,- helyett 2990,- volt. Szal nem biztos, hogy éppen a 80 ezres cucc 40 ezerbe kerül... Én például sem a Mammutban, sem a Westendben, sem a Pólusban sem sehol nem találtam S-es kabátot, érdekes itt találtam 18990,- Ft-ért.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4) deniro2 válasza Makaveli (#3) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem vagyok otthon a női blúzokban (illetve igen, de nem úgy :) ), úgyhogy mondjál valami konkrét árat Levi's 501 pl.?

(#5) Makaveli válasza deniro2 (#4) üzenetére


Makaveli
senior tag

Szerencséd van, mert pont a Levi's-ben volt leértékelve 9990.- ről 2990,- re!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6) Goose-T


Goose-T
veterán

Szerintem jó, én gyakran vásárlok ott. Jó, hogy megláttam ezt a topikot, így eszembe jutott, hogy hamarosan be kell szereznem egy télikabátot is. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) Makaveli válasza Goose-T (#6) üzenetére


Makaveli
senior tag

Mindenképpen menj el oda, nagyon sok féle van! Több márkában! És speciál egy szőrmekapucnisat vettem, de abból egy csomó fajta van!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8) Makaveli


Makaveli
senior tag

Gondoljatok bele egy Nike bolt körülbelül 200 négyzetméteren! És mindent megtalálsz benne! Sportzoknitól a tornazsákig, mindent! Például az én Adicolor cipőm az Adidasban 23 ezer helyett 15 ezer volt!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#9) Makaveli


Makaveli
senior tag

Itt a hivatol oldala: [link] Körül lehet nézni mennyi féle márka van! :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#10) koxx


koxx
MODERÁTOR

Eddig négyszer voltam fent, de csak a legutóbbi látogatáson tudtam számomra hasznos dolgot venni. 2 pár reebok kosaras cipő igen jó vétel volt, érdemes benézni a Russel athletic boltba és a Fila-ba.

(#11) XSiGma


XSiGma
aktív tag

szerintem is jó a hely meg minden,de van 1-2 bolt aki vagy gyári hibás cuccokat árul vagy olyat ami az első mosás után összemegy és azért nem tudták eladni,ja és még drága is...

(#12) Integra


Integra
titán

ugye a lényeg az, hogy az outletben árult termékeket ugye legalább 30%-kal olcsóbban kell árulni, mint a belvárosi boltokban.
csakhogy..
a belvárosi boltokban árult áruk túlnyomó többsége mit ad isten, nincsen az outletekben.
amire azt hiszi az ember hogy húdeolcsó, tulajdonképpen ugyanúgy fullos ár, csak rávan írva, hogy akció, meg hogy leértékelt..
a kereskedők meg hülyére keresik magukat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) koxx válasza Integra (#12) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az outlet egyik lényege, hogy nagy gyártók kifutott modelljeit árulja, nem? :U

(#14) Kiskokó válasza koxx (#13) üzenetére


Kiskokó
veterán

POntosan!
azért olcsó.. merta régi diavtjamult dolgokat árulják vagy éppen a gyárihibás szarokat..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#15) Kiskokó válasza Kiskokó (#14) üzenetére


Kiskokó
veterán

bocs javitom magam.. ''azért olcsó''
ráadásul nem is olcsó annyira mint hinnénk ..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16) Integra válasza koxx (#13) üzenetére


Integra
titán

mondjuk úgy hogy is :)
nem a kisujjamból szoptam ezeket az infókat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) deniro2


deniro2
senior tag

Irregular cuccok vannak? Farmert én mindig ilyen helyen veszek, mert minimális anyag- vagy varráshibás nadrágokat kb. féláron lehet beszerezni (20k vagy 10k már nekem sem mindegy).

(#18) Shodan válasza Kiskokó (#14) üzenetére


Shodan
addikt

Azért én nem mondanám hogy divatjamult, engem pl nem érdekel hogy mostani vagy ezelőtti kollekció, a lényeg hogy jól nézzen ki.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#19) Makaveli válasza Shodan (#18) üzenetére


Makaveli
senior tag

Csatlakozom hozzád Shadon, nem éppen divatjamúlt cuccok vannak, például a Fővárosi Nike-kban még soha nem láttam LeBron23-as gatyát, itt kapásból láttam 3 félét + Jordan kosaras nadrágokat is!!!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#20) Kiskokó válasza Makaveli (#19) üzenetére


Kiskokó
veterán

jólvan persze nem mdienkien számit a divat meg jól nézzen csak ki de nekm áltlaában az tetszik ami a divatos ..
a másik meg
most is csak a ksoarasra tudol pl hozni amire nem akkora kereslet illetve aminem igazán nmlehet divatolni.. mert maga a kosaras ág a divat.. és azon belül nicsn diavtolás.. de midn1 én nemvotlam még itt cask mosnták rokonok.. pl
calzedoniaban 3900ft-ért votl olyan fürdőruha ami 3 éves...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21) Makaveli válasza Kiskokó (#20) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem szeretek veszekedni sem fórumon keresztül sem személyes bárkivel:
1. Engem érdekel a divat nem úgy értettem, hogy 3 éves ruhákat szeretem...
2. Ha még nem voltál kint, szerintem ne véleményezd mert tök jó hely, megtalálsz majdnem mindent, amit szeretnél.

Peace brotha'

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#22) LOTR válasza Integra (#12) üzenetére


LOTR
addikt

ez az, én is kb így értettem
tehát nem az ár olcsóbb, csak más cuccok vannak, vagy ugyan azok az akciók amik más márkaboltokban
lehet, hogy van egy-egy olcsób cumó, de nem ez a döntő többség
campona levis boltban végkiárusítás van okt 31ig, így az olcsóbb, mint az outlet :D

én konkrétan kabát/nadrág/póló -kat nézegettem, az árak megegyeznek a többi márkaboltban található árakkal - az akcióktól eltekintve (egyenlőre engem nem érdekel az 50%os árzuhanás ha 80ezer a kabát alapból :DDD)

viszont a Puma boltban voltak szerintem jó télikabátok(vagy dzseki) 10ezer ft körül

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#23) bandus


bandus
veterán

Nos, én voltam már párszor, vegyes tapasztalataim vannak. Volt, hogy igen sok jó cuccot találtam, volt olyan is, hogy tényleg semmit. Van sok divatos cucc, nemrég énis vettem egy szőrös kabátot :) .
Boltok, amik szerintem ott a legjobbak: pepe jeans, gin tonic, columbia. Viszont az ottani nike, adidas, replay, mustang bolt szerintem nagyon alacsony színvonalat képvisel. Az árak szerintem nincsenek jól belőve. Ahhoz képest, hogy néhány cucc tavalyi, vagy kifutott modell az ideit olcsóbban megkapom valamelyik butikban. Parndorf jobban megéri szvsz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24) XSiGma válasza Kiskokó (#20) üzenetére


XSiGma
aktív tag

miért azért mert valami 3 éves nem nézhet ki jól?meg mit jelent az hogy divat?
ja és a kossárlabda télleg divat ;) meg az összes sport is....

(#25) Kiskokó válasza XSiGma (#24) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem azt mondtam hogy 3 éves cucc nem nézhet ki jól.. csak azt hogy pl 3 éve ott ''rohad'' és akkor nem is tudom mnenniybe kerül és húú de jó aki nemtudja hogy 3 éves jaj de jó olcsó stb.. szal igy.. na de miind1

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#26) Shodan válasza bandus (#23) üzenetére


Shodan
addikt

Szerintem Parndorf semmivel nem különb, mint ez.Több a bolt, de árak ugyanazok és a választék is kb ugyanaz, sőt valami még drágább.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#27) bandus válasza Shodan (#26) üzenetére


bandus
veterán

Ott szerintem főleg a cipők érik meg. A nike-ban fele áron szoktak lenni, 40 euro körül, reebokban meg ugye az 1et fizet 2őt kap akciók. Bár ott is ki kell fogni az igazán jó vételeket. Egy barátomék még jómúltkor egy szép nagy stóc pepe jeans gatyát hoztak, 5euro/db áron, és csak apró elvarrások, tényleg alilg látható anyaghibák voltak rajtuk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28) #54715584


#54715584
törölt tag

tavasszal csereltem ruhatarat :)

9 polo
2 pulover
2 lenge nyari ing
2 alkalmi ing
2 cipo
1 oltonykabat
asszem meg nadragokat is vettem, es mindezt megusztam 100bol :)
sztem olcso volt, ha darabarat szamolok :)

(#29) hobizoli válasza Kiskokó (#25) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nezd, en lesz@rom, hogy az 2 vagy 3 eves, ha az tetszik, de 9k-t nekem megert az az Adidas cipo. Annak idejen 16k-ert vettem az elodjet nem outlet-ben. Mennyivel jobb, hogy az az adott evi modell? Nekem semmivel



hobizoli

több drón kell ;P

(#30) _Yvorl_ válasza hobizoli (#29) üzenetére


_Yvorl_
tag

Amit itt nálunk Outletnek hivnak az nem Outlet igazán hanem egy vicc, egy átverés. Voltam kint megnézni családdal, és olyan árakat láttam, hogy teljesen elképedtem. Sokkal olcsóbban vásárolhatok ruhákat mondjuk a Pólus centerben, vagy az Ázsában. Nem állítom, hogy egy egy darab nem fogható ki jó árban, de nem az a jellemző. Véleményem, hogy az igazi outlet amerikában létezik, ott tényleg márkás cuccokat lehet kapni fillérekért (az eredeti árhoz képest jelentősen leértékelve). De még Németországban is lehet találni Designer Outleteket. Például Frankfurttól nem messze van a Boss és a Jopp márkák outletjei. Ott, ha nem is amerikai mértékben, de jelentős kedvezményt lehet kapni, csak korán oda kell menni, mert a nap végére lerabolják mindig a boltot szinte nullára a vásárlók. De azt kell mondjam a Magyar Outlethez képest még a Parndorfi is messze messze jobb. (Pedig az se az olcsóság mintaképe) Pár hónapja mentünk el oda is és ott is a Magyar árakhoz képest fillérekért vásároltunk, de igaz ott se minden olcsó keresni kell. De sokkal minőségibb termékeket lehet kapnia a Magyar árak töredékéért, ha az ember elég kitartó és szemfüles.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#31) hobizoli válasza _Yvorl_ (#30) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jo majd csak ezert, hogy hatha eppen rahibazok, heti 2-3 alkalommal kimegyek leautokazok 450km-t....tokmegeri :C

Meg foleg Frankfurt-ba fogok kimaszkalni par ruhaert, LOL



hobizoli

több drón kell ;P

(#32) <NewL>


<NewL>
addikt

Na erről megvan a véleményem! ótlett mind egy nagy rakás sz@r

2 hete voltam a most megnyilt polgáriban! Semmi nincs,semmiből nincs méret,még az ,hogy nincs minden hót ratyi,tudom ,hogy tavalyi meg tavalyelőtti modelek vannak,de azokból is pl egy retro pólóból ami kb 5K 500ft-ot engedni meg semmitse. Az eladókról: beléptem akárhány üzletbe,nekemrohantak és már mutogatták ,hogy miből van rád méret,mintha muszály lenne,még akkor szét se néztem.nemsokan voltak egy hétfő reggel mentem,de az eladók majd megöltek a szemükkel,inkább hazajöttem.
5 óra vásárlás alatt egy converse kosaras atlétát vettem.azon sem volt semmi akció kb 700ft egy 5Kes atlétánál nem sok semmi.
én senkinek sem ajánlom,semmi nincs,inkább az üzletekben megvárom az akciókat téli/nyári/őszi/tavaszi és akkor vásárlok.
És még mentem érte 200kmert.na soha többet nem megyek :(

There's an app for that

(#33) Falaz


Falaz
újonc

Sziasztok!

Premierben voltam állásinterjún,ruha üzlet hírdetett,folyamatosan megy a hirdetés,ezek szerint nem felel meg nekik senki!!!!Az állás ajánlat amit kaptam,11órás munka idő,folyamatos munkarend,telefonban 120.000.-forintért,az i nterjún 90.000. forint,a próba napon 80,000.forint és természetesen a próba napot nem fizetik.
Ez a rövid tájékoztató a munka keresőknek szól,hogy megtud spórolni a telefon-költséget,b
enzin költséget és az egy napot amit ingyen dologzol.
Ja és elfelejtettem a minimálbért.

Üdv:
Ez egy rendkívüli jól fizető állásajánlat :)) :C

(#34) illu


illu
tag

Ha azt nézitek a westendben is szoktak lenni jó kis akciók... Egy kérdés; az outletben van mexx is?

(#35) technoboy19 válasza illu (#34) üzenetére


technoboy19
tag

persze :D

én ma vettem egy rakás fasza cuccot

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#36) concret_hp


concret_hp
addikt

bp-n boráros téren adidas outlet azér rulzik :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38) nagygabor519 válasza #18005248 (#37) üzenetére


nagygabor519
tag

Pont most készülök bevásárlásra és énis hallottam erről az akcióról... bár nekem mindig gyanús ez az "AKÁR 80%-os kedvezmény" ... Meg para, hogy elég sokan lesznek szerintem és alig lesz vmi cucc.

Nagy Gábor

(#46) Viktor77


Viktor77
titán

Megkérjük a Premier Outlet lelkes dolgozóját/dolgozóit, hogy kerüljék a reklám célból való tömeges regelést, és hozzászólást. Törölni fogjuk ezeket, szóval csak időpocsékolás. Köszönöm.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47) localhost válasza Viktor77 (#46) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ejha de ráizgultak a dologra, a Fészbúkon is spammelnek!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#48) 3shae


3shae
aktív tag

Azért a mai napon,a lányomnak vettem egy csajos felsőt,két nadrágot,és mivel én is elcsábultam,magamnak is vettem
egy vagány farit,és egy nyári elegáns nacit. Komolyan mondom - szinte fillérekből..
Az eredeti ár 10%-át fizettem érte.. ( R. outlet )

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.