Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#990) Gebriel válasza T. I. (#984) üzenetére


Gebriel
veterán

Zombi mód nekem az elején nagyon jónak tűnt, újdonság stb, de elég hamar sikerült kiismerni és kikerülni a horda által adta nehézséget.

Egyedül az első hullám nem nagy kihívás ha leáll az ember lövöldözni a zombikat.
A másodikhoz azért némi ügyesség kell, ha szintén a harcot válassza az ember és egyedül van.
Azért ott kell szaladni és ügyeskedni az életerővel. Vagy csak be campelni egy lépcső fordulóba.

Én pl a Mansion-ra szoktam ugrani, ez a terület 99%-ban még benne marad az első terület szűkítésben.
Itt a kerítésen kívüli részen két épület van ez egyik teraszos a másik egy kis szintes kocka ház. Aminek a bejárata felett van egy kis párkány. Erre kiugorva az első hullámot, életerő csökkenése nélkül túl lehet élni.

Innen a DNY felől van egy hangár kb 500-550m-re.
A hangárban több konténer is van amire a zombik nem tudnak ugye felmászni a másikod zombi hullámot itt szintén túl lehet élni. Szinte esélytelen hogy itt meghaljon az ember.

A két hullám között lehet az ellenséget irtani.
Illetve a második hullám végére általában lefogy a játékos szám 10-11 főre.
A hangár majd a pálya közepén van gyorsan oda lehet érni bármelyik más területre és ekkor már ugye nincs több zombi hullám. Kb 8-10 perc múlva jönne a következő, de addigra vége a játéknak.

Ha már 2-3 maradtunk a végén, és jön a "snake" taktika akkor ezt is nagyon megkönnyíti a zombi mód.
Van az eldobható cucc, (sajna mos nem jut eszembe a nevem valami " Zomi xy" egy taposó aknára hasonlít)
Ezt eldobva egy dagi zombi jön elő. Ezt bevágom a végén a szűk kör közepére és az pedig elindul a legközelebbi játékos felé.
Így a helyét is fel fedi, meg el is kezd lőni, onnan könnyű célpont már és gyerekjáték leszedni a maradék játékost.

Összességébe jó kis móka de elég easy szint.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.