- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- ldave: New Game Blitz - 2026
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- aquark: Flipper PC-n!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
cucka
addikt
Egy gyors ránézés után egyértelmű, hogy nálad nem jött át, hogy mire jó az abstract osztály.
A kódod gyakorlatilag globális függvények halmaza, amiket egy osztályba tettél. Na ettől nem lett oop-s a kód.
Az absztrakt osztály lényege, hogy ez egy osztály, aminek néhány függvénye csak deklarálva van, de nincsenek definiálva (abstract függvények). Ez azt jelenti, hogy az osztály megmondja, hogy milyen pontosan függvényekre van szükség a működéséhez, de ezeket a függvényeket a leszármazottak kötelesek implementálni.
A fentiek alapján ki lehet jelenteni, hogy a te osztályod teljesen fölöslegesen használja az "abstract" kulcsszót, mert pont a lényeg hiányzik belőle.Amire neked ennél a session osztálynál szükséged lenne, az egy rendes példányosítható osztály, ami singleton (tehát egy időben csak egy példánya létezhet, nézz utána wikin, hogy hogyan és miért).
Az alkalmazásod indulásnál példányosítja a session osztályt, majd használja azt. Természetesen az osztály függvényei nem statikusak, mert annak semmi értelme nincs ebben az esetben.Szólj ha valami nem kerek

(Egyébként egy nem sértőnek szánt megjegyzés: sokkal jobban járnál, ha fognál egy komoly php-s framework-öt és elkezdenéd használni, illetve megpróbálnád megérteni, hogy hogy működik, mert nekem innen úgy tűnik, hogy azért van egy-két lyuk a tudásodban, amit be kéne foltozni ahhoz, hogy értelme legyen a saját framework írásának)
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- Xbox Series X|S
- Gurulunk, WAZE?!
- Mégsem lettek annyira pénztárcabarátok az új Intel CPU-k
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Háztartási gépek
- Viccrovat
- Tőzsde és gazdaság
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- 27% - NZXT F120 RGB 3PACK White Ventilátor + kontroller
- ASUS TUF Gaming F16 Laptop! i7-14650HX / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Ghost of Tsushima Director s Cut
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gainward RTX 5080 // Felbontott, új // SZÁMLA // GARANCIA //
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

