- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újrakezdés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Soak
veterán
válasz
Agyasima #12416 üzenetére
Szerintem elösször nem konkrétan a nyelvet kéne tanulmányoznod, hanem a programozási szokásokat, koncepciókat , hogy kicsit képben legyél. Azért mondom ezt, mert nekem az a tapasztalatom, hogy a neten lévő 1000 tutorialbol 995 használhatatlan vagy csak azoknak jó akik épp valamiért nem tudnak vagy lusták valamit leprogramozni, de látják ha egy kódban hiba van és/vagy be tudják az illeszteni a sajátjukba.
Ilyenekre gondolok, hogy : MVC, SQL security (injection), XSS, Singleton, OOP, stb (akinek van kedve kiegészthet) .
Ezeket ha beírod a googleba akkor el tudsz indulni valahol és rá tudod hangolni kicsit a gondolkodás módodat a programozásra és esetleg találsz olyan problémákra megoldást amiről azt sem tudtad, hogy léteznek
. A kezdő tutorialokkal vigyázni kell, mert azok általában annyira elegek, hogy össze tudj valahogy kalapálni egy 'Hello World'-öt meg két adatbázis query-t a lehető legegyszerűbben, ami máris elindított a rossz irányba .
Amiket fent leírtam azok egy rész egy kezdőnek is kötelező, másik része kicsit haladóbb, de szerintem abban itt mindenki egyet ért, hogy rosszat nem érdemes tanulni mert ha komolyabban akarsz vele foglalkozni akkor előbb utóbb úgyis ki fogsz lyukadni ezeknél és akkor rájösz, hogy egy csomó időt elvesztegettél a hülyeségre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel Core i7 6700K / GTX 1660TI / 16GB DDR4 RAM / 500 GB SSD konfig eladó
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Megkímélt állapotú Xbox Series X 1TB eladó. Kitisztítva és újrapasztázva!
- Gamer PC - i5 13400F, GTX 1080ti és 16gb DDR5
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 15 Pro Max - Natural Titanium - Újszerű karcmentes állapotban! 100% akku! Gyári garis!
- 127 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H81M-PLUS H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest