Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! póló? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) várnarancs válasza golyani (#299) üzenetére


várnarancs
addikt

Támogatót. nem hangzana rosszul! De mi lenne rajta: Copycat vagy mi? nemtom h ők csinálnak-e pólókat, de akkoris:DDD

Az csak jó, hogy be tudjátok írni magatokat! :R

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#302) C4mp3r válasza várnarancs (#301) üzenetére


C4mp3r
addikt

Miért a végén még nyitnánk egy külön boltot.
Copyright PH!
All Rights Reserved :DD

(#303) djtoomi válasza C4mp3r (#302) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem is rossz ötlet :DDD Megpróbálok támogatókat szerezni!De komolyan!!

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#304) C4mp3r válasza djtoomi (#303) üzenetére


C4mp3r
addikt

A befolyt összeg egy részével a PH!-t támogatnánk. Olyan rang kéne, hogy ELADÓ.

(#305) golyani válasza várnarancs (#301) üzenetére


golyani
addikt

mittom. az XL felirat mellett h kékfos :DDD

(#306) C4mp3r válasza golyani (#305) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem a PH! már elég nagy ahhoz, hogy egy ilyet meg tudjon csinálni.

(#307) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Én is Feliratkoztam...

(#308) várnarancs válasza Beerwolf (#307) üzenetére


várnarancs
addikt

Fel vagy írva!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#309) Beerwolf válasza várnarancs (#308) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Tudom mert feliratkoztam :R

(#310) bnss


bnss
veterán

Én is feliratkoztam! :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#311) várnarancs


várnarancs
addikt

Nyugodtan lehet feliratkozni. ha vmit elszúrtok, akkor sincsen gond, szóljatok tkazmernak. Ő csinálja az oldalt! (igaz h nekem is megvannak az admin jogaim, csak nemtom használni:DDD)

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#312) Calibos


Calibos
addikt

Hogyan néznének ki ezek a pólók?
Mekkora méretben? Mennyibe kerülnének?

(#313) Beerwolf válasza várnarancs (#311) üzenetére


Beerwolf
senior tag

:DDD

(#314) tkazmer válasza várnarancs (#311) üzenetére


tkazmer
addikt

Jaja, én meg csinálhatom a backup-okat :DDD

(#312) Calibos
Erre sajnos még nem tudunk pontosan válaszolni, jelentkezz, írd fel az igényeidet, és ha sor kerül rá, majd tudósítunk. Egyelőre áll az ügy, révén valószínűleg Parcinak pláne hétvégén van más dolga is. Ha van vmi, akkor a website-on lévő hírek menüben biztos ott lesz, és valszeg ide is beírom majd

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#315) Calibos válasza tkazmer (#314) üzenetére


Calibos
addikt

akkor feliratkozom ;)

(#316) gaben


gaben
aktív tag

én is felíratkoztam :U

(#317) burgatshow


burgatshow
veterán

Várható női kiszerelés (mind méretet, mind pedig a fazont figyelembe véve)? Húgomnak kéne, de hát nem rajta múlik. Mindenesetre a megfelelő kommentekkel a rendelést leadta ő is. :)

(#318) tkazmer válasza burgatshow (#317) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem nincs akadálya, bár én nem éretk a női holmikhoz, de talán megoldahatjuk.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#319) C4mp3r válasza tkazmer (#318) üzenetére


C4mp3r
addikt

Kb. hány női tag van itt a fórumon?

(#320) #43960832


#43960832
törölt tag

Azért nem semmi, hogy 2,5 év alatt végülis nem sokra jutottatok...én nem lennék ilyen türelmes. :D

(#321) tkazmer válasza C4mp3r (#319) üzenetére


tkazmer
addikt

Ötletem sincs...

(#320) area_51
A türelem talán most pólót terem...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#322) C4mp3r válasza tkazmer (#321) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nem hinném, hogy nagyon érdekelné őket. Akkor már jelentkeztek volna itt.

[Szerkesztve]

(#323) burgatshow válasza C4mp3r (#319) üzenetére


burgatshow
veterán

Zsu, Tildy, VoDaFoNe pussy_cat... Őket ismerem. De biztos van még! :D

Nekem kettő darab női biztos, hogy kell ha egyszer lesz. A húgomnak és a páromnak mindenképp. :P

[Szerkesztve]

(#324) tkazmer


tkazmer
addikt

Úgy tűnik, az extra.hu mysql szervere jelenleg halódik, elnézést a kellemetlenségekért

mod: nah, úgy tűnik, életre kelt, de még nem 100%-os...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#326) BlacKSouL válasza C4mp3r (#319) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] #1 post

És még sokan mások.. :)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#327) C4mp3r válasza BlacKSouL (#326) üzenetére


C4mp3r
addikt

Akkor vannak egy páran.

(#328) várnarancs válasza tkazmer (#324) üzenetére


várnarancs
addikt

Hát jah, ma sem volt teljesen tiszta. ment mail egy adag írással, olvasd végig, nem lesz 1szerű de megéri. Azért nem írom le mert magánjellgű. Mumusúrnak mondtam, hogy szóljon neked!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#329) djtoomi


djtoomi
addikt

Na van valami?Parci válaszolt?Remélem igen.Már alig várom hogy legyen pólóm.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#330) C4mp3r válasza djtoomi (#329) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link] Nézd meg a híreket.

(#331) djtoomi válasza C4mp3r (#330) üzenetére


djtoomi
addikt

kb 10 percenként nézem a hireket meg várom hogy kit érdekel a póló és ahogy jön rendelés teszem fel a lap-ra.
pontositok úgya akartam előb kérdezni hogy mik vannak mert attól lehetnek Grafiqs-nál a tervek ha nem beszéltetek Parci-val.De mint oda is irva van egyeztetések vannak hátra.Eddig is az volt Parci-val kellett egyeztetni.AMúgy Kedves Grafiqs mutasd meg kérlek a terveket.Amúgy hány szinű pűlű lessz tőlem sokan kérdezték hogy hány szin lessz mert bézs sötétkék meg sok fajta szin érdekelné a megrendelőket.

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#332) tkazmer válasza djtoomi (#331) üzenetére


tkazmer
addikt

Parci egyelőre nem válaszolt (ez nem azt jelenti, hogy még egyáltalán nem beszéltünk vele, egy részletkérdésre nem válszolt még).
Grafiqs nem igazán mutogathat csak úgy szerzői jog által védett képeket. A póló színével addig nem akarunk foglalkozni komolyabban, ameddig nincs egy elfogadott logó, hiszen nem tudjuk h mi lenne a legjobb...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#333) djtoomi válasza tkazmer (#332) üzenetére


djtoomi
addikt

Nagyon kösike a felvilágositást.Szerintem a póló szinével kapcsolatban az lenne a lenne a legjobb hogy vagy 3-4 szin is legyen.Most számoltam meg tőlem eddig 6-an kérék ha lehet más szinű legyen és ezek közül a sötétkék volt kétszer illetve a bézs kétszer sötétzöld egyszer és szürke 2-szer.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#334) várnarancs válasza djtoomi (#331) üzenetére


várnarancs
addikt

Nm kell annyira nézni. ha tudnék fél órát Garffal csevegni akkor egy nagy lépés lenne előttünk, de sztem 4-5h is kevés lenne, hogy csak vele kitárgyaljuk a témát!
Parcival beszéltünk már, csak nem fejeztük be!
Szerintem egynelőre 1 szín legyen, majd ha minden egyeztetés kész, akkor majd döntünk a színek felől! Szerintem most az a legkisebb gond!

C4mp3r: legalább vki használja az oldalt:DDD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#335) C4mp3r válasza várnarancs (#334) üzenetére


C4mp3r
addikt

Elvégre azért van. :D Ha sikerült megbeszélni a dolgokat, akkor hol csinálnátok a pólókat?

(#336) tkazmer válasza C4mp3r (#335) üzenetére


tkazmer
addikt

Unokatestvéremék foglalkoznak ilyesmivel, és valszeg náluk...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#337) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az oldalon a nevek mellé ki lehetne valahogy írni hogy ki mit mennyit rendelt, mert én pl nem az oldalon írtam fel magam, és asszem nem adtam le méretre vonatkozó igényt djtoomi-nak, tehát nem tudom hogy milyen adatok vannak mellettem. Gondolom ha bekéritek az infókat, akkor azért tároljátok is vmi adatbázis-féleségben :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#338) tkazmer válasza BlacKSouL (#337) üzenetére


tkazmer
addikt

Persze, azért kérjük be. Csak arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy mindenki örülne neki, hogyha egyéb adatai megjelennének nyilvánosan. De mindjárt elküldöm priviben a veled kapcsolatos infókat

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#339) Kokkantas válasza burgatshow (#323) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ladybug, Kidus.. és még vannak páran, csak sajna nemjut eszembe a nevük. :U

(#340) Oly válasza Kokkantas (#339) üzenetére


Oly
senior tag

a 2006-os táborban is volt egy pár csaj:
pussy_cat, estie, Montesz, dorcsics, Natasha, és még 2-nek nem jut eszembe a neve :U

Szerintem nyugodtan lehet 4-5 féle szín... az csak adminisztrációs többlet, költségben nem jelenik meg!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#341) várnarancs válasza Oly (#340) üzenetére


várnarancs
addikt

Nem harag de te minek nézel minket:. titkárnőnek vagy adminisztrációs főügyintézőnek?:DDD 4-5 féle jó lenne, de tényleg sok adminiszráció!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#342) Oly válasza várnarancs (#341) üzenetére


Oly
senior tag

Egy adattal több... ennyi!
Nem csak a méret kell felírni, hanem a színt is! Ez olyan sok!
Ha ezen berágsz, akkor ne is foglalkozz tovább vele! Mert nem olyan egyszerű dolog ezt lebonyolítani!
De azt tudom, hogy nem fogsz olyan színt találni, ami mindenkinek jó!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#343) C4mp3r válasza Oly (#342) üzenetére


C4mp3r
addikt

Szerintem nem rág ő be ilyen könnyen. :D

(#344) tkazmer válasza Oly (#342) üzenetére


tkazmer
addikt

Épp emiatt tettem oda a ''megjegyzés'' fület. Azért, mert Ti adatvédelmi okokból a nickeken kívül mást nem láttok, ne hidd azt, hogy mi nem nézük meg, hogy mit írsz be megjegyzésnek.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#345) Tivi32


Tivi32
aktív tag

Én várom a pólót ! ! ! :C

Jah a megkedésére voksolok !!!

UI.: hajrá PH! - osk :R

(#346) tkazmer válasza Tivi32 (#345) üzenetére


tkazmer
addikt

Ha javasolhatom, iratkozz fel a listára itt [link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#347) várnarancs válasza tkazmer (#346) üzenetére


várnarancs
addikt

Pedig még priviben is megadtam neki az odlalt. lehet h nem ment épp neki, ez elképzelhető:DDD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#348) KPepe válasza tkazmer (#346) üzenetére


KPepe
senior tag

üdv!

Engem is érdekel, feliratkoztam.

Sok sikert! ;)

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#349) Soak


Soak
veterán

Feliratkoztam én is, jó 5let :) , várnarancsot is felvettem, mondjuk nem tudom miért :DDD

(#350) Montesz válasza Oly (#340) üzenetére


Montesz
csendes tag

Itt vagyok!!! ;) Póló? Kell!!!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#351) várnarancs válasza Montesz (#350) üzenetére


várnarancs
addikt

Irakozz fel. Itt van vhol a link! Keresgélj egy picit: [link] Sajna nem mindig megy, de ez van!
Köszike mindenkitől a jelentkezést!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#352) tkazmer válasza várnarancs (#351) üzenetére


tkazmer
addikt

Ha nem megy, nem minket kell szidni, a szolgáltató szervere rossz(hát igen, ez van, az ingyenes szolgáltatók már csak ilyenek). Tehetném még a saját szerveremre, viszont az nagy valószínűséggel csak délutánonként menne úgy kb mostnáig, így az sztem nem megfelelő megoldás.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#353) várnarancs válasza tkazmer (#352) üzenetére


várnarancs
addikt

És ha mondjuk a nagygép menne este 11 körülig vagy 10ig? Vagy érted! mert az mehet délelőtt is. És éjszaka átmész a notira, megoldható, nem?

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#354) net84


net84
őstag

feliratkoztam, igaz méretet nem írtam, mert az erősen ruhatypus függő...

hímzett vagy szitázott pólórol lenne szó?
szitázottba a sima, hímzettbe a galléros a nyerő nálam :DDD

minta, hogy millen lesz esetlegesen ???

Read only...

(#355) 5teve


5teve
senior tag

igény leadva. :)
de bármilyen is lesz egyre vevő lennék.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#356) tkazmer válasza net84 (#354) üzenetére


tkazmer
addikt

Szitázott pólókról van szó. A minta nagy valószínűséggel egy PH lógó lesz vmilyen formában...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#357) ngabor2 válasza tkazmer (#352) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen szoftverkövetelménye van az oldaladnak? csak mert itt unatkozik általában egy x2, pontosabban nem unatkozik, de lenne ideje még pár oldal futtatására. hely van, mem van, telepíteni tudok, kintről elérhető, szóval ha kell, tudom hostolni 7x24-ben.

(#358) tkazmer válasza ngabor2 (#357) üzenetére


tkazmer
addikt

Kell egy apache php-vel, meg hozzá mysql szerver. A látogatottság nem követel hatalmas hardvert, eddig 394 index lapletöltés volt 5.-e óta, azt gyak bármilyen gép bírja..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#359) ngabor2 válasza tkazmer (#358) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem ezek megvannak. majd egy hozzáértőt ráizgatok a dologra.

(#360) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Parci nem adott rá engedélyt. Lesz majd poló és talán egyéb szuvenírek, de azok majd a PH! gondozásában készülnek el.

A topikot (ideiglenesen) bezárom.

Grafiqs

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! póló? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.