Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4475) Nambervan


Nambervan
csendes tag

Heló mindenkinek!

A mai nap újratettem 2 laptopot és 1 asztali gépet. mikor visszatettem volna rá az adatokat egyik sem ismeri fel a pendrive-ot.
Viszont az a gép felismeri amit nem telepítettem újra.
A gépek drivereit újratettem. Azt mondja minden friss.
Lemezkezelőben megnéztem, de nem ismeri fel ott sem.
Biosban felismeri UEFI-re van állítva illetve minden auton.
Mit ronthattam el mind3 gépen? :(
Illetve más betűjelet is állítottam a pendrivének, hogy még véletlenül se ütközzenek.

Üdvözlettel: Bence Tel: +36705882757

(#4476) King Unique válasza Nambervan (#4475) üzenetére


King Unique
titán

Nem derült ki, hogy ha állítólag a lemezkezelőben nem jelennek meg a pendrive-ok, akkor mi a helyzet az eszközkezelőben, ott nincs-e hibakód. Valamint hogy nem-e ilyen probléma van, amit másnál a külső antivírus szoftver okozott. Aztán arról sincs információ, hogy pontosan milyen Windowsról van szó, újratelepítés után a szükséges eszközillesztők és egyéb frissítések mind telepítve lettek-e, újraindítás volt-e, előlapi/hátlapi portokban, illetve USB 2.0/3.X portokban voltak-e próbálva a pendrive-ok, a BIOS-ban biztosan nem lett elállítva valami, stb.

(#4477) Nambervan


Nambervan
csendes tag

Úgy látszik megtaláltam a problémát. Minden portjában próbáltam, avast free van fent rajta.
A BIOSban nem mókoltam semmit. Utolsó mentsvárként addig nyomogattam a updetelést a windowson, amíg kinem dobta a 1909-es verziójú windows frissítést.
Most azzal működik, de a miértjét még mindig nem tudom. (windows10 home)

Üdvözlettel: Bence Tel: +36705882757

(#4478) King Unique válasza Nambervan (#4477) üzenetére


King Unique
titán

A miértje lehet esetedben is (részben) Avast volt, most az előző válaszban linkelt példában másnál.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.