Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#239) BenJoe80 válasza eszgé100 (#238) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Megkérdezhetem, hogy hány gigás a tied? Nekem három Kingstone pendrive-om van: egy 2, egy 4 és egy 8GB-os. Az első kettővel nincs is probléma csak a 8GB-ossal. Illetve az external merevlemezemmel. Tehát ott van bibi ahol nagyobb mennyiségű adatokat mozgatok.

Kaptam olyan tippeket, hogy a másolás alatt ne csináljak semmit és akkor nem lesz valószínűtlenül hosszú a másolási idő ill. nem történnek adatsérülések, elvesztések (ugye már említettem, hogy olyanok történtek, hogy nem tudtam megnyitni könyvtárakat, fájlokat elindítani, letörölni...stb.)

Ha valóban ez a probléma akkor asszem az lesz, hogy visszarakom a gépbe a swaprack-et és ha van már 10GB anyagom akkor inkább azzal szállítom (már ahova tudom). Érdekes módon ott még azért adatvesztés, -sérülés nem fordult elő, habár háttérben másoltam és közben meg dolgoztam a gépen.

Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy ez a USB-s csatalakozás - legalább is nagyobb mennyiségű adatok esetén - egyáltalán nem megbízható. Csak akkor kérdem én mi a lényege mondjuk egy 500GB-os vagy esetleg 1-2TB-os external merevlemeznek??? :(((

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.