Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Jhonny Cage válasza Simba86 (#699) üzenetére


Jhonny Cage
tag

http://www.mymidpad.com/product.html
Akkor ezek mik?

(#702) DrDante666 válasza rozsahegyir3 (#700) üzenetére


DrDante666
tag

Én is gondolkodtam ilyesmiben, mivel lényegében csak ezek miatt rootoltam, másra nem használom ki a rootot egyelőre. Majd írd már meg, hogy sikerült (bár gondolom ugyanúgy csinálja, csak akkor ezek nem kerülnek majd fel).

Ha jól emlékszem, én ezt (a legutolsó, 11.1.115.47 verzió) tettem fel. Itt találsz még néhány korrábbit.

[ Szerkesztve ]

(#703) #20844032 válasza Jhonny Cage (#701) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek egy gyártó termékei, akit úgy hívnak, hogy Global Phoenix Computer Technologies Solutions Inc.
Szerintem ne lovagoljunk ezen a témán tovább, mert semmi értelme. Nyilván irreális az az elképzelés, hogy Kínában egyetlen helyen gyártanak olcsó tabletet (minthogy nem is csak Kínában gyártanak ilyeneket). Minthogy az is, hogy ugyanannak a gyártónak eltérő megrendelőnek szállított termékei ugyanolyan minőségűek.

(#704) Jhonny Cage válasza Jhonny Cage (#701) üzenetére


Jhonny Cage
tag

http://m.mobilarena.hu/teszt/eken_m002_mid_tablet_kinai_modra/bevezeto.html
Itt egy teszt is .

(#705) #20844032 válasza rozsahegyir3 (#700) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az nem fog menni. Azt a zipet alá kell írni, a benne lévő fileok sha1-einek valósnak kell lennie, stb. Ennyire sajnos azért nem egyszerű ez. Meg se próbáld azt feltenni, mert beláthatatlanok a következményei.

(#706) #20844032 válasza Jhonny Cage (#704) üzenetére


#20844032
törölt tag

Itt sem a gártót hívják MID-nek, hanem a gyártó az Eken (EKEN industries).
Tényleg legyen elég ez a téma itt és most.

(#707) Simba86 válasza Jhonny Cage (#701) üzenetére


Simba86
senior tag

ezeket úgy képzeld el, mint az ebayen, amikor megnézel pl egy noname mp3(4,5..) lejátszót, ott is csak annyi van írva, h xy lejátszó x gb stb... a MID olyan meghatározás, mint pl televízió, telefon, ilyesmi ;)
mobil internet device, ahogy előttem is írták már :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#708) #20844032 válasza DrDante666 (#702) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az adobe-nál elérhető marad az összes kiadott flashplayer verzió. Az talán autentikusabb :)
> Adobe <

(#709) Simba86 válasza rozsahegyir3 (#700) üzenetére


Simba86
senior tag

nekem ov-tb-09e van, és azon úgy oldottam meg a flash-t, h felraktam a dolphinnak és a flash playernek a következő verzióit, és ezzel tökéletesen megy ;)

Dolphin_Browser_HD_8.5.1
install_flash_player_ics (11)

(írd mögéjük a kiterjesztést és guglizz rájuk, ezzel elméletileg mennie kell, és ehhez természetesen root sem kell ;) )

kipróbáltam és még a honfoglaló is működik :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#710) Jhonny Cage válasza #20844032 (#706) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Ha ennyire gyökér vagy ,hogy még olvasni sem tudsz, legalább a google-t próbáld meg használni mielőtt okoskodsz!Van olyan gyártó kínában, hogy mid és sok készülék fut ezen a márkanéven!Ha erre nem tudsz rákeresni ,akkor talán meg kéne próbálni újra járnod az álltalános iskolát!

(#711) #20844032 válasza Jhonny Cage (#710) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha nem pörögsz bele a saját butaságodba, most nem éreznéd magad ennyire megalázva sem, így az utóbbi ámokfutásbs sem kezdessz talán bele. Szóltam időben. Erre a csapkodásra semmi szükség itt.

(#712) this is life válasza #20844032 (#711) üzenetére


this is life
Ármester

Fiuk ne vitazzatok mar annyit,a mid a mobil internet device roviditese,ez a nev ervenyes az osszes kinai tabra,aztan hogy ezt nevken hasznaljak e vagy csak az eszkoz buildpropjaban vagy egyebb helen lelhetjuk meg az mas lapra tartozik. Peace

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#713) Tomasman1985


Tomasman1985
csendes tag

Tök mindegy ki gyártja, vagy ki nem !!! Ha Mercedes-t veszel leszarod hogy Kecskeméten rakják-e össze vagy Afrikában! Az a nem mindegy 200le S merci motort veszel papiron, és egy A merci 120le motort kapsz akkor az becsapás (amit ha fel is lehet húzni akkor is sérül+te nem ezért vetted hogy húzgáld)! Én sem akartam felszólalni az ügyben, de fingjuk sincs hogy mi van (gsm,mhz,gps)! Mindenki egy kérdést tegyen fel magának: Megvenném-e ha az lenne a dobozon dual 1ghz!? Pc cpu sebbeségének se azt adják meg ameddig húzni lehet, hanem azt ahol 100% stabil!

(#714) rabbitfriend válasza Tomasman1985 (#713) üzenetére


rabbitfriend
tag

Erről van szó!!!

(#715) csabika0001 válasza rozsahegyir3 (#700) üzenetére


csabika0001
senior tag

Még régebben azt olvastam valahol hogy már nem fejlesztenek flash playert mobil eszközökbe ezért van leragadva 10.x nél.

(#716) csabika0001 válasza Tomasman1985 (#713) üzenetére


csabika0001
senior tag

Engem főképp az zavar , hogy a Conflex is tudja és mégis állítja a hülyeséget.
Másrészt vannak bizonyos jogaink .Vagy ennyire szar a rendszer vagy szerintem van amit még nem tudunk. Csak a garancia állított meg eddig hogy darabokra szedjem.
Többen is írtátok itt a játékokat az öcsémnek felraktam néhány autós játékot kivétel nélkül az összes szaggatott akadt. Kicsit enyhén felbaszott.

(#717) rozsahegyir3 válasza DrDante666 (#702) üzenetére


rozsahegyir3
csendes tag

Mind a 4-et le szedtem de alairas utkozes van.

(#718) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Uraim!
Kicsit átmentünk személyeskedésekbe! Szerintem erre semmi szükség. A tény, hogy hogy lapkakészletet pár helyen készítenek. Az hogy az hogy sikerült mindig tesztelik így készültek az intel-nél a Celeron fantázia nevű processzorok. Ezt mindenki tudja ezeket azért lehetett húzni mert egy 2Ghz processzor tulajdonképpen ~egy 2,6-os eredeti lebutított változata.
A táblagépekhez készített lapkakészlet is ugyanilyen cipőben jár. Amikor sok "selejtet" csinálnak akkor azokat olcsón megveszi egy cég és beépíti az olcsó termékeibe vagy eleve egy lebutított BIOS-t rendelnek hozzá hogy esélye se legyen senkinek megnövelni a teljesítményt vagy mint az itteni példa is mutatja még erre sem veszik a fáradságot és egyszerűen szoftveresen oldják meg persze ezt ki lehet kerülni de annak nyoma van és ugrott a gari! Nem lenne ezzel semmi gond akkor ha ezeket nem úgy próbálnák eladni mint ahogy azt az előttem szóló leírta. Azt azért tudni kell hogy a samsung táblagépe sem ér ám 120e forintot! A többi aranyárú gépről nem is beszélek! Sajna ezek egyébként csak nekünk "drágák" az USA-ban a gyereknek is Ipad-ot vesznek 200e ft körüli összegért mert ott megtehetik! Nekünk meg be kell érnünk a kínai-val mert csak ezt vagyunk képesek erős megszorítás nélkül megengedni magunknak. A gyereknek meg sok helyen marad a kínai nintendó a tv-hez kötve! :( Bele kellene gondolni hogy annyiért egy sokkal stabilabb laptopot lehet kapni, amit a 15" képméret miatt még látni is lehet rendesen.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#719) this is life válasza rozsahegyir3 (#717) üzenetére


this is life
Ármester

a flashplayer cserehez root kell ,a 10.2 est el kell távolítani pl a system tuner progival,majd utana lehet telepiteni 11.1x verziot,de azt nem mindegyik bongeszo tamogatja az opera mobile igen. Amikor en hasznaltam ugy a ocso kinai tabot csak annyi hatranya volt igy a flash playernek ,hogy teljes kepernyon jatszotta le es nem bongeszo.ablakban. A cpu miatt ne egymasr hanem a conflexet bantsatok...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#720) svgyula válasza svgyula (#718) üzenetére


svgyula
addikt

http://www.argep.hu/trend/ICON/ICONIA-W510-27602.html
Egy ilyenről beszéltem ez lehet egy példa arra, hogy ~3-4xár és mit is kapunk érte? Az akkumulátor ugyanúgy megadja magát egy év múlva a mindennapos használattól, pár program amit esetleg nem is mindig használunk és főleg egy két hónap múlva megununk fut rajta? Jobb a fogása? Lehet vele "villogni" a többiek előtt? Minden program fut rajta? hát nem! Ez is olyan mint a windows! Lehet szuper a gép ha sz@r a szoftver. Abból meg a kijött újat, muszáj használni de a régi programok nem futnak rajta, új meg még nincs olyan, amit igazából szeretnél! Nálam már pl volt arra példa hogy nem működött egy apk és elküldtem a hibát a "market"-nek és pár hét múlva kaptam üzenetet a telómra hogy kijavítottuk! Én néztem bután hogy egyáltalán van ilyen? Újból letöltöttem és láss csodát működik!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#721) #20844032 válasza svgyula (#718) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom, nekem van egy asus transformerem is. Ezekhez a kínai vackokhoz képest kb. minden forintot megért. Van egy Samsung galaxy s2-m, ami nem tablet, de specifikációk szerint alatta van ennek a tabletnek, mégis hazáig pofozza sebességben. Megvettem ezt a steelcore-t, hogy majd talán ez is jó lesz valamire.
Maximum tűzre, arra jó. Inkább kihagyom ezt a point of view-t is, veszek kicsit drágábban egy espresso2-t, és ennyi.

(#722) svgyula válasza #20844032 (#721) üzenetére


svgyula
addikt

Az JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ azzal lehet kávét is főzni nekem sajna el kell mennem a büfébe de ha még főzni is tudna............ :DD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#723) #20844032 válasza svgyula (#722) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem kizárt, hogy azt is tudja. Meglássuk :D

(#724) svgyula válasza #20844032 (#723) üzenetére


svgyula
addikt

Ja megnéztem a reklámot és azon azt írják, hogy kapsz hozzá ice cream sandwich-et is azaz android 4.0!
Nincs kizárva az amire már régen gyanakszom hogy a kínai gyártók nem véletlenül árulják mindig a legújabb op. rendszerrel a cuccaikat! Őket könnyen le lehet "táblázni" a márkás cégek meg maradnak a régebbi rendszernél de ahhoz böszme erős vasat adnak és lám "a mi gépünk mégis gyorsabb". Hiszen már az is szenzáció számba megy ha véletlenül egy új termék a legutolsó op.rendszert kapja meg!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#725) svgyula


svgyula
addikt

Még maradt egy megválaszolatlan kérdés akkor most valaki tudna segíteni abban hogy usb-lan átalakítón keresztül tudjak a netre csatlakozni apk-t nem találtam a menüből hiányzik az opció(ethernet) azt hogy lehetne visszacsempészni???????????

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#726) #20844032 válasza svgyula (#724) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én az androidos pályafutásom alatt eddig semmit nem profitáltam az újabb oprendszerekből. Sőt.
Az SGS2-m máig GB-n van (ráadásul 2.3.4-en), mert az összes újabb android verzió lényegesen jobban merítette az akksit, cserébe lassabb is volt, ellenben nem tudott semmi olyat, amire szükségem lenne, és ne tudná a gingerbread.
Szóval az oprendszer verzió nekem totálisan irreleváns az eszközválasztásnál.

(#727) #20844032 válasza svgyula (#725) üzenetére


#20844032
törölt tag

buildprop: hw.hasethernet=false --> true ?

(véletlenül eküldtem priviben is, bocs)

(#728) DrDante666 válasza svgyula (#725) üzenetére


DrDante666
tag

Ha esetleg az akkuidő miatt szeretnél WiFi helyett Ethernetet használni, akkor a töltőadapter csatlakoztatása is lehet akár egy opció. Ugyanúgy 1 vezeték, csak konnektor valószínűleg több helyen van, mint LAN kábel, ugyanúgy nem használódik az akku, sőt még töltögetni sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#729) DrDante666


DrDante666
tag

Írna valaki (főleg aki hozzám hasonlóan napközben csak készenlétben hagyja, éjszakára kikapcsolja és 2-3 naponta tölti) akkuhasználati százalékokat, és hogy rootolta-e? Nálam jelenleg 23%-os a töltöttség, 1 nap 1 óra 13 perc 24 másodperce megy akkuról, és üresjárat 70%, kijelző 26%, WiFi 6%. Az elsőt kicsit soknak találom. Mióta rootoltam és leszedtem a telefonos dolgokat, azóta a cellahasználat el is tűnt, viszont üresjárati érték mintha nem lett volna eddig vagy lényegesen kevesebb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#730) svgyula válasza #20844032 (#727) üzenetére


svgyula
addikt

OK de ez melyik file-ben van?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#731) DrDante666 válasza svgyula (#730) üzenetére


DrDante666
tag

/system/build.prop

(#732) #20844032 válasza svgyula (#730) üzenetére


#20844032
törölt tag

build.prop

(#733) #20844032 válasza DrDante666 (#729) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nade épp az a jó :) Ez most pont olyan, mintha azt mondanád, hogy windowson a rendszer üresjárata eszi meg a procidat :)
A telefonos cuccok leszedése előtt épp az volt a bajod, hogy nem volt üresjárat, hanem a cella készenlét futott. Most, hogy már nem fut semmi, most meg ez a baj :D

[ Szerkesztve ]

(#734) DrDante666 válasza #20844032 (#733) üzenetére


DrDante666
tag

Jah akkor ok, köszi. :) Én úgy számoltam, hogy eddig merült ugye 77%-ot, aminek 70%-át, tehát az egészre nézve 54%-ot üresjáratban. Viszont 2 nap, csak napközben, kb. a nap felében volt készenlétben, és úgy rémlett korábban ez alig napi 5-10% csökkenést jelentett, ehhez képest találtam sokan az 54%-ot. De akkor lehet félreértelmezek valamit (vagy az azt jelenti, hogy a merülési időből 70%-ot töltött üresjáratban, csakhogy ebből nem következik, hogy egyenletes volt a merülés, így a fenti elméletem téves?), vagy rosszul emlékszem.

Közben néhány fölösleges dolognál gondoltam átírom false-ra a build.prop-ban, aminek az lett az eredménye, hogy bekapcsolás után csak az android felirat tölt folyamatosan, így most kezdhetem elölről: flashelés, rootolás, apk-k rendbeszedése, telepítés, adatok stb.

Olvastam Facebookon, hogy azt nyilatkozta a Conflex, hogy: A procis problémát továbbították a gyártó felé és pár embernek írták, hogy juttassák el a készüléket hozzájuk bevizsgálásra. A problémát meg fogják oldani mindenki megelégedettségére, csak várjunk egy kicsit. Akinek azonban nincs egy kis türelme, és ott puffog, hátrányba kerülhet másokkal szemben...
Esetleg valaki megemlíthetné nekik, hogy ha frissítés formájában születne megoldás, akkor a kiadás előtt legyenek szívesek a Flash Playert az utolsóra cserélni és a Phone.apk-t és TelephoneProvider.apk-t kihagyni belőle, mert többek között nekem is emiatt kell a roottal szórakoznom.

[ Szerkesztve ]

(#735) #20844032 válasza DrDante666 (#734) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azt az egész diagramot értelmezitek félre. Vagyis a tételes listát, bár ez nem a felhasználó hibája, mert az ott szereplő feliratok tényleg erre engednek következtetni.
A 70% üresjárat nem azt jelenti, hogy a teljes energiafelhasználás 54%-ért az üresjárat felel. Ez csupán annyit jelent, hogy a merülési ciklus jelen állapotának 70%-át töltötte üresjáratban. Hogy ezen időszakban mennyi energia fogyott, erre ott nem kapsz választ. Erre már vannak külön programok (betterbatterystat pl.). Ráadásul az üresjárat egy meglehetősen egzakt mérhető állapot, de az egyes programokra vetítve ez már sokkal nehezebb, jóformán lehetetlen izolálni fogyasztási szempontból, statisztikai alapon lehet közelíteni. Ezt teszik ezek a szoftverek is.

(#736) svgyula válasza DrDante666 (#731) üzenetére


svgyula
addikt

Hali! Az opció megjelent a beállítási lehetőségekkel együtt de mégsem megy valamit még be kellene "true"-ni! :DD
Én nem mertem sok mindent átírni azt is inkább engedélyeztem nem ismerem még ezt a rendszert! Az asztali gép más ott úgy tesztelem az új rendszert hogy megnézem mit lehet/kell eltávolítani hogy megfeküdjön a rendszer! Ezt azért csinálom mert tapasztalat, hogy a kölykök a játékokkal biztos belenyúlnak a "büdös" részbe és onnan sokszor tovább tart visszaállítani mint újra rakni! A win7-nél egy file-del és soha nem indul többet de mindnek megvan a gyenge pontja....

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#737) #20844032 válasza DrDante666 (#734) üzenetére


#20844032
törölt tag

Itt a megoldás szinte biztosan nem az órajel emelése, aki ezzel próbálkozott itt a topikban, azoknak széjjelfagyott a gépe, és más fórumokban is ez a tapasztalat. Itt a megoldás vélhetően a valós adatok közlése lesz.

(#738) DrDante666 válasza #20844032 (#735) üzenetére


DrDante666
tag

Aha, tehát lényegében a másik verzióról van szó, amit említettem. Egyébként valóban szinte mindenki félreérti, tegnap az Overmax facebook oldalán is ezen siklottak félre és valaki már küldte volna szervizbe, hogy neki visszafelé számolja a hátralévő időt. :DD

(#739) DrDante666 válasza #20844032 (#737) üzenetére


DrDante666
tag

Ha a build.prop miatt írtad ezt, azt én nem a procis probléma miatt piszkáltam, csak a gps enadled értéket írtam át false-re és hasonlók, de valamiért mégis elhasalt (gondolom legalábbis amiatt jut csak a betöltő képernyőig).
Ha a Conlfexes dolog kapcsán jegyezted meg, hát arra én is kíváncsi leszek milyen megoldással állnak elő, valóban csak a helyes adatközlés tűnik járható útnak. Az viszont nem lesz ahogyan ők írták "mindenki megelégedettségére", ugyanis bár nekem nem, de egyeseknek állítólag a menü is akad és ha egyszer azt írták, hogy a készülék 1.6 GHz-en üzemel, akkor arra nem mentség, hogy hát a hardver olyan, csak a mi érdekünkben korlátozták, ugyanis így már csak 984 MHz-en üzemel.

(#740) this is life válasza #20844032 (#737) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nem akarnak penzt visszafizetni emelni kell az orajelen,mert ahogy eladtak az a vasarlo megtevesztese. Ha meg a programozok nekifekudnekmakkor van lehetoseg orajelet emelni,meg ha csak rovid idore is,akkor mar elvileg megallja a helyet az orajel felirat,az mar mas kerdes hogy tartosan nem engednek ugy futni. Mert lehet nem is a procia hibas az alacsony orajelnel hanem a memorio vagy mas i/o eszkoz ami nem birja ha fsb vagy felszorzassal tempot emelnek neki...pl az igp se biztos hogy szereti ha magasabb orajelen jar a cpu es vele egyutt a gpu is. Szerintem mikor ezt a kutyut osszeraktak ez volt aza tempo ahol viszonylag stabilan mukodik,es ezert van leszabalyozva. Az mar viszont tisztessegtelen hogy az elvi maximum sebeseggel reklamozva aruljak...

Dr Dante

Valami nagy gebasz lehet hardver vagy szoftver teren ha az rk3066 ot 1ghz jaratjak...szerintem aki teheti szedje vissza a penzet toluk...es nezzen egy jobb tabletet.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#741) #20844032 válasza this is life (#740) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én őszintén szólva nem nagyon hiszek abban, hogy sikerül összerántani egy olyan perközösséget, akik ezt végig fogják vinni. Erre szinte példa is alig van. Másképp meg ez nem fog menni, ezért is ennyire bátrak a gyártók.
A kütyü összerakás annyi, hogy ezekben vélhetően az aml M1-es referenciaboard melózik, nincs itten semmi tervezés, meg programozók, meg satöbbi. Azt sem nagyon tudják ezek hogy működik, az android amit ráraksz sem más, mint az aml refboardhoz kiadott frissítése, átírva a buildpropban a gyártót.
Namost itt két eset lehet:
- Az aml eladja ezeket a szarabbul sikerült soc-eket, alulfrekizve, extraolcsón. Ez esetben kizárt az emelés. Ebben hiszek kevésbé. Szart gyártanak, meg minden, de ez már nagyon alpárinak tűnik, illetve nagy szórás kellene legyen pl a húzhatóságban, de az eddigi tapasztalatok szerint nincs.
- Ez a soc ezt a frekit csak magasabb feszen viszi, ahol már zabál rendesen, ezért szinte az összes gyártó alulfeszeli, így megy egy viszonylag elfogadható üzemidőt a cucc. Ezt tartom valószínűbbnek, az akkura vonatkozó specik gondolom annyira vannak köszönőviszonyban a valósággal, mint a procifreki, és így is trágya az üzemidő. A frekiemelést ez esetben sem tartom valószínűnek, pláne ha ez mondjuk szoftveresen ezen a boardon meg sem oldható.
Szóval én továbbra is a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy átírják a speckót, és kész. Ha valaki meg továbbra is csapkod, annak meg esetleg küldenek egyet a ritkaszar keyboardos tartóból (amit én is megvettem, deminek), és akkor még jófejség is volt :)

(#742) #20844032 válasza #20844032 (#741) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem már az is mosolyt csalt az arcomra, amikor arról volt szó, hogy már továbbították a problémát a gyártónak :)
Komolyan van itt bárki, aki azt gondolja, hogy ezt a gyártó nem tudja? Vagy nincsenek arra felkészülve, hogy ez kiderülhet?

(#743) #20844032 válasza this is life (#740) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ebben nem rk3066 van. Sajnos.

(#744) this is life válasza #20844032 (#741) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy a nyakuknak kene esned,en is egy kinai tabbal,kezdtem de allandoan a gondok voltak vele,wifi off kepernyo zarnal,egy magot offban hagyot szinten kepernyozar utan ,papiron 1512mhz aml mx ,de gyakorlatilag 1200mhz ,ha meghuztuk fagyott mint az allat,max 10 mp es kampec volt neki,akksi 5 honap alatt ugy behalt hogy csak 16 percet ment egy toltessel,aztan ezek tetejeben ugy melegedett a hata hogy tojast lehetett rajta sutni,a tolto villasdugoi beestek ...stb na kellett verni az asztalt de a vegen kaptam egy levasarlasi utalvanyt ,sajna ki kellett potolni es dragabb ,markas tab lett a vege,ahol nix mokus vakitas csak kellemes mukodes van ..mi is a forumunkon mindent megtettuk hogy kihozzuk a vasbola legtobbet de nem ment,vagy ha igen a stabilitas latta karat...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#745) #20844032 válasza this is life (#744) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem az sokkal nagyobb gondom vele, hogy 5 nap használat után beadta a kulcsot, és most 2-3 hetet várok valamire, mint hogy milyen frekin megy. Bár tény, hogy nem tetszik, és nem támogatom az ilyen típusú és pláne ilyen mértékű félrevezetést. De mivel ha vissza is kapok bármit, azt sem fogom megtartani, így a téma tevőlegesen már nem érdekel. Maximum annyiban, hogy az overmaxtól garantáltan nem vásárolok semmit a jövőben.
Szóval én is jobban örülnék egy utalványnak, mert már biztosan nem próbálkozok ilyen taligákkal, de félek, hogy ezt lesz/lenne a legnehezebb kisírnom az overmaxtól.

(#746) #20844032 válasza this is life (#744) üzenetére


#20844032
törölt tag

No mivel ebben is ugyanaz az aml mx van, a sztorid a 2. teóriámat erősíti.

[ Szerkesztve ]

(#747) this is life válasza #20844032 (#746) üzenetére


this is life
Ármester

Fogyasztovedelemmel,beszeltel mar,van lehetoseg birosagon kivuli megegyezesre is,ingyenes es bekelteto testulet a nevuk. Te a conflextol,vetted a tabot vagy valamelyik aruhaz lancnal ? Mert az aruhazakkal konyebb egyezkedni...ha nem tudnak olyat adni ami megfelel a speckonak ,akkor kerd el a panaszkonyvet,bele kell irni mindent alairatni veluk es a masod peldanyt magadnal tartani,irdmle benne a hibat,a vasarloi megtevesztest ...stb erre 30 napon belul valaszt kell adniuk...ha az negativ hivd fel a fogyaszto vedelmiseket ,hogy mik is lennenek a tovabbi lepesek,bar ilyenkor mar a bekeltetomtestulet jon ami ingyenes...nem feltetlenul rossz az aml mx soc ,van olyan kinai kutyu ami kihasznalja a ful tempot...gondolom oda a jo szallitmany ment..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#748) DrDante666 válasza #20844032 (#742) üzenetére


DrDante666
tag

Na igen. Meg az is milyen fenyegető hozzáállás már, hogy ne puffogjon senki, mert még hátrányba kerül... mintha már nem ott lennénk, amikor nem a megadott teljesítményű gépet kaptuk, szóval inkább ők ne puffogjanak. Látom közben egyik sorstársunk már fel is világosította őket. Ezek után tényleg példaértékű lenne a többi gyártó számára is (számomra pedig meglepő), ha ebből mi kerülnénk ki nyertesként.
Én mondjuk máshol vettem a tabletet, így lehet megejtek nekik is egy e-mailt, mivel egyrészt ők is 1,6 GHz-et írtak és írnak a napi napig, viszont ez elég durva (-38,5%) eltérés, másrészt gondolom ők is a Conflexen keresztül intézik, tudjanak csak róla, kíváncsi vagyok mit lépnek rá. Bár nálam az elsődleges cél az olvasás, néha net, filmnézés volt és érezhető problémám nincs ezzel a korlátozással, de anno sokáig vacilláltam egy Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate és e között az Overmax Steelcore+ között, és bár az Overmaxszal csak 1 év háztól-házig garancia járt, de az IPS panel, a fém hátlap, a tok és a kedvezőbb ár miatt mégis mellette döntöttem. (Akkor a sima, 8 GB-os Steelcore még pár száz Ft-tal drágább volt, csak mostanában lettem több mint egy 10-essel olcsóbb, pedig nekem az is elég lett volna.) Most ismét elgondolkodtam, hogy a Prestigio mennyivel lett volna jobb választás, vajon ott is lennének kompromisszumok, vagy csak az Overmaxnál divat ez.

(#749) DrDante666 válasza this is life (#747) üzenetére


DrDante666
tag

csabika0001 már érdeklődőtt a fogyasztóvédelemnél.

(#750) DrDante666 válasza #20844032 (#745) üzenetére


DrDante666
tag

Én is így vagyok a procival kapcsolatban, csak nálam egyelőre még rendben működik a készülék. A recsegés ami mostanában már nekem is feltűnő, de gondolom hiába kérdezném őket, semmi érdemlegeset nem tudnának rá mondani.
Annyiból esetleg neked is "jól jöhet" a procis probléma, hogy egy másik érv ami miatt te márpedig nem a készüléket kéred vissza, szóval ha mégis sikerülne elérni valamit, te is fel tudnád használni és talán úgy jobban járnál, mint utólag kelljen még megválnod tőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.