Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Ide szeretném összegyűjteni az Overmax SteelCore tablettal kapcsolatos dolgokat. Hamarosan saját tapasztalatokkal is tudok majd szolgálni. Addig is lehet ismerkedni:

Lengyel oldal tesztje: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Paraméterek:

CPU: Amlogic A9 G04 Meson6 1.6 GHz (dual core)
VGA: Mali-400 MP
Memória: 1GB DDR3
OS: ICS 4.0.4
Kijelző: 10.1” IPS, kapacitív multitouch 1280x800 (5 ujjas érzékelés)
Belső tár: 8 GB
Aksi: 6600 mAh
Egyéb: MicroSD, USB 2.0, HDMI, Wifi, Bluetooth, G-Sensor, Beépített mikrofon, Előlapi (0.3 MP) és hátlapi (2.0 MP) kamerák

[ Szerkesztve ]

(#3) Client


Client
tag

Nagyon korrektnek tűnik a masina, nálam potenciális jelölt karácsonyra.

Ex - WaterLo

(#4) leone510es2 válasza Client (#3) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Igen, szerintem is. Ma este 6 körül hozza a futár, amint tudom megírom a tapasztalatokat. Ja és egyébként a tablet ára szállítással együtt: 56.500 Ft
(kimaradt a paraméterekből)

(#5) fulopr válasza leone510es2 (#4) üzenetére


fulopr
csendes tag

minden elválik idővel ;)

ha meglesz pár tesztet kérlek futtass le és ha tudod nézd meg hogy root-olva érkezik-e a készülék. Köszi!

(#6) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Megérkezett! :) Most még egyenlőre nem tudok teszteredményeket mutatni, még csak 10 perce van itt. Az első benyomások viszont nagyon jók!!! :) Gyönyörű kijelző, a sebesség is rendben van, a WIFI is jó. Na.....megyek is, nemsokára jelentkezem.

(#7) krisztian112 válasza leone510es2 (#6) üzenetére


krisztian112
senior tag

Kíváncsian várjuk:D Nem haragudnánk meg egy beszédes tesztvideóért sem, ahol nagyjából jellemzed a készüléket, és elmondod első benyomásaidat.:D:D :R :R

Huawei P10 lite

(#8) Hobbbyt válasza leone510es2 (#2) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A CPU: Amlogic 8726-MX és 1512mhz.. :)
GPU: Mali-400 MP2 (VGA nincs benne.. )

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#9) krisztian112


krisztian112
senior tag

A gyártó biztosít hozzá Jelly Bean 4.1 frissítést, vagy csak ICS only?

Huawei P10 lite

(#10) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Nos akkor......még mindig csak néhány dolgot tudok elmondani, videó már csak holnap várható.
De a lényeg, hogy ha röviden akarom kifejezni, hogy milyen a tablet, akkor azt tudom mondani (eddig), hogy teljes mértékben azt kaptam a pénzemért, amit vártam. Tisztában voltam vele, hogy nincs Tegra3 és hasonlók, de ehhez képest a sebesség teljesen jó. Néha néha megakad pár helyen (Play Store, böngésző), de csak minimális szinten. Ez persze relatív, kinek mi a minimális, a videóból mindenki eldönti majd magának.
Egy dolog van amit eddig nem értek, hogy a YouTube alkalmazás feltelepül, de nem indul el. "unfortunately stopped" :(

Azzal kezdtem, hogy factory reset, semmit sem bíztam a véletlenre. Még így is lengyelül volt az alap nyelv beállítva, de gyorsan átraktam angolra.

kijelző: gyönyörű!!! (ha valakinek ez a kijelző nem lenne jó, akkor nem tudom mi)
Quadrant: 4063
Antutu: 8665

GTA 3: tökéletesen fut
1080p videó: rezzenéstelenül megy

Mit szeretnétek, miket teszteljek majd? Amiket eddig leírtam nyilván nem az összes dolog amit megnézek, csak ha valakinek van jó ötlete jöhet :) Most hirtelen ezeket tudtam még csak megnézni.

Írtam az Overmaxnak hogy lesz-e 4.1, erre annyit írtak: in this year! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) #79335424 válasza leone510es2 (#10) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én kíváncsi lennék pl. az AnTuTu milyen értéket ír a Screen resolution -ra. Ki lehet adni a képet külső monitorra/tv -re? Esetleg otg - hdmi adaptert is adtak hozzá? A menüben, a hálózatoknál van ethernet opció? Bluetooth és wifi milyen erős, mennyire stabil? 3G modem támogatás?
De a legfontosabb: root?

[ Szerkesztve ]

(#12) #79335424 válasza #79335424 (#11) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mire megnéztem a képeket, lejárt a szerkesztési idő. A külső monitor/otg kérdés tárgytalan. Láttam a HDMI csatlakozót.

(#13) T-bag


T-bag
tag

HAli! Beekintési szögek milyenek mert a gyönyörűbe ez nem tudom hogy beletartozik-e nálad ? Egy nagy pixelsűrűségű tn is lehet szép szemből.

(#14) leone510es2 válasza T-bag (#13) üzenetére


leone510es2
csendes tag

A betekintési szög pontosan olyan, mint az összes többi IPS panel esetén......k*rvajó!! Nem elfogult vagyok, hanem tényleg bármilyen szögből nézem nem torzul a szín. Nem vagyok olyan aki csak úgy rámondja az ilyeneket valamire, nagyon allergiás vagyok én is a kijelzőre, ezért is választottam ezt.

(#15) leone510es2 válasza #79335424 (#11) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Az összes benchmark progi 1280x752-t ír. Biztosan ki lehet rakni TV-re HDMI-n keresztül, csak még nem tudtam kipróbálni mert se kábelem, se TV-m :) Amit kaptam hozzá: OTG kábel, töltő, és USB. De csináltam képeket és azokon is rajta lesz. A támogatott 3G dongle listát kiírja a settings menüben a 3G beállításnál. A wifi számomra tökéletes, szintes házban vagyok és a wifi az emeleten van és így a lenti szobában (úgy helyezkedik el, hogy a jelnek keresztül kell mennie egy csomó falon keresztül) is van internet, igaz elég lassú, de van. Szóval szerintem ez is ok. A bluetooth-t még nem próbáltam, szerintem eddigi életem során kétszer volt rá szükségem. De biztos van akinek kell. Majd kipróbálom a telómmal.

Root az nincs alapból (miért is lenne?). Nem tudom hogy lehet egy ilyen új és ismeretlen márkájú gépet rootolni, ha valakinek van ötlete szóljatok.

Örvendetes dolog viszont, hogy az OTG kábelt bedugtam, abba bedugtam a laptophoz használt vezeték nélküli egér USB-s csatlakozóját és azonnal felismerte, megjelent a kurzor a felületen. Érzékeli a kattintást, görgetést. Szóval király :) Sőőőt azt is kipróbáltam, hogy látja-e a 320Gb-os WD külső HDD-t éééééés simán látja azt is. Arról játszottam le 1080p teszt videókat és filmeket, tökéletes sebességgel.

Eddig egészen meg vagyok elégedve a tabbal.

[ Szerkesztve ]

(#16) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Ami még fontos lehet, nem sípol sehol, nem dobja el az SD kártyát, eddig még nem fagyott le! Viszont az érezhető már most, hogy ráfér majd egy 4.1-es frissítés, mert 1-2 alkalmazás szerintem ezért nem indul el. Elvileg hamarosan kiadják a 4.1-et, mert azt írták, de persze tudom azt is hogy írni bármit lehet :) Meglátjuk.

(#17) #79335424 válasza leone510es2 (#16) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Ha a 752 -höz hozzáadjuk a dockbar -t, akkor meg is van a 800. Ezek szerint lan csatlakozási opció nincs benne. Kár. Bár eddig ilyet még csak az androidos mini PC -kben és a Concorde tabokban láttam. A bluetooth nekem azért fontos, mert van ilyen egerem és billentyűzetem. De volt már olyan eszköz, amihez nem tudtam egyszerre mindkettőt csatlakoztatni. Az meg úgy gáz.

(#18) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Itt van néhány kép, később még több is lesz: [link]

(#19) tomi5244 válasza leone510es2 (#18) üzenetére


tomi5244
őstag

A háttérkép baromira tetszik!! :)

(#20) leone510es2


leone510es2
csendes tag

1-2 negatívum: lehet hogy valakinek kevés lesz a kb 4Gb belső tárhely, mert ennyi marad arra hogy telepítgessünk és fájlokat másolgassunk. Bár nekem ez teljesen elég, mivel kezeli az SD kártyát, tudok rákötni külső HDD-t is, úgyhogy innentől kezdve engem nem érdekel hogy csak 4 Gb van. Olyan sok játékot úgy sem telepítek rá, az a néhány alkalmazás, amit felrakok annak teljesen elég. Persze lesz olyan is akinek nem :)

A használat során néha-néha megakad, látszik hogy dolgozik és próbálja utolérni amit szeretnék csinálni, de még a simán használható kategória. Pedig én sem szeretem ha valami lassú, de ez egyáltalán nem az. Itt látszik talán hogy nem 120 ezres tabot használunk, hanem csak 55 ezreset, de nem annyival rosszabb, mint amennyivel olcsóbb. Sőőőt! Nagyon örülök hogy ezt választottam, eddig semmi olyan csalódás nem ért, ami miatt visszaadnám. Amire én akarom majd használni (PDF olvasás, néhány játék, filmek, internet) arra tökéletesen megfelel. Nekem ne mondja senki hogy ha megveszem a sokkal drágábbat akkor sokkal jobban járok, mert szerintem nem. Ezt persze mindenki döntse el magának.

Ja és ami kicsit sem negatívum, a hangszórók nagyon hangosak!! Nem hiányoltam több hangerőt, igazából nem is kellett 50%-tól hangosabbra venni eddig. Fülhallgatóval is ez a helyzet, teljesen megfelelő a hangerő. Nyilván olyan szintig, ami egy ilyen kategóriás tabtól elvárható. Nem kell Dolby-ra számítani, de több mint elég a hangminőség.

Majd még megírom ha eszembe jut valami. Kérdezhettek is nyugodtan.

(#21) leone510es2 válasza tomi5244 (#19) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Felraktam azt is a képek közé, le tudod tölteni :)

(#22) #79335424 válasza leone510es2 (#18) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látom, Dolphin. Próbáld ki a beta -t! Sztem egyáltalán nem beta. Viszont a sebesség...

(#23) tomi5244 válasza leone510es2 (#21) üzenetére


tomi5244
őstag

Még nem tudom kitenni sehova, de azért köszi!! :)

(#24) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Reggel 8-kor húztam le a töltőről, azóta nyomogatom, telepítgetek, játszottam, neteztem, videókat néztem (össz. kb 1 órát), szóval nem csak feküdt az asztalon, és most van 34%-on (most 14:40 van). Vagyis több mint 6 óra nyüstölés után maradt még benne ennyi. Ez is valami azért.
Jó persze volt olyan, hogy nem csináltam vele semmit, miközben ebédeltem és egyéb dolgokat csináltam a laptopon, de ez összességében nem volt hosszú idő. A lényeg, hogy szerintem az aksi is rendeben van. Majd meglátjuk 2 hónap múlva milyen lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#25) T-bag


T-bag
tag

A csatlakoztatott HDD külső áramforrásos ?

Egyébként többnyire nem kell félni a lengyel cuccoktól . A bringám is az és nagy elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#26) leone510es2 válasza T-bag (#25) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Nem, csak egy sima USB kábel kell hozzá.

(#27) #79335424 válasza T-bag (#25) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt ugye viccnek szántad!!??

(#28) T-bag válasza #79335424 (#27) üzenetére


T-bag
tag

Nem viccnek szántam, de örülök hogy nem igaz a feltevésem. Viszont az USB 3-mas vinyóm nem valószínű hogy működne mert az semmilyen kábel toldalékot nem tolerál a sajátján felül.

[ Szerkesztve ]

(#29) #79335424 válasza T-bag (#28) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy nem igaz a feltevésed. De hogy csak véletlenül igaz, az biztos. Vagy esetleg a biciklid is Overmax? Bár ha jobban belegondolok, lehet benne valami, mert egyszer voltam egy lengyel csajjal és az is jó volt. :D

(#30) Hobbbyt válasza T-bag (#25) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ez a Tablet kínai.. :)
Csak a Lengyel Overmax átcimkézi.. és megpróbálja saját név alatt teríteni.
ICOO iCou10 a gyári neve.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#31) #79335424 válasza Hobbbyt (#30) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hagyd már ezt a baromságot! Miért ne lehetne lengyel? T-bag biciklije is lengyel. Sőt, az én csajom is az volt. És a mellbőségéből kiindulva állítom, hogy nem volt kínaiból átcimkézve.

(#32) Hobbbyt válasza #79335424 (#31) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Te komolyan nem látsz a szemedtől?
A te lengyel csodád, egy átcímkézett ICOO iCou10-es. Ha akarod, ha nem..
De keress rá nyugodtan.

Attól még hogy Lengyelroszágban született, nem lesz lengyel ha az anyja-apja kínai.

A két gép 1:1-ben megegyezik... És ezt látnod kellene neked is..

Alattam van egy kínai kajálda, az itt dolgozó (20-20 éves? De nemigazán tudom megállapítani) kínai kiscsajnak olyan mellei vannak, hogy esténként nem merek lemenni hozzá kaját venni, mert reggelig háton kellene feküdnöm. ..Szép nagyok, feszesek.. grr... Szóval ez nem érv.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#33) #79335424 válasza Hobbbyt (#32) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, akkor tisztázzunk ezt - azt. Sajnálom, hogy előző egy - két posztomból nem érzed ki a tréfát. T-bag a biciklijének példájából általánosított a Lengyel termékek minőségére, ami sztem vicces. Legalábbis egy tablet topikban. Erre reagáltam és sztem nem bántón, mert az egyáltalán nem állt szándékomban. Ha mégis megbántottam vele valakit, akkor elnézést!
Ez nem az én lengyel csodám, csak nem szeretem a levegőbe vagdalkozást. Nekem az a véleményem, hogy neked alapvetően Nyúlkomával van bajod. Ehhez semmi közöm, nem is érdekel. De nem feltétlenül megneveddgagyiszar valami csak azért, mert Ő dobta fel. Nem tudom, mi az összehasonlítás alapja, mi az ,amit látnom kéne? Arra már rávilágítottam, hogy amit eddig linkeltél, az nem 1:1 ugyanaz. A specifikáció szerint az eltérés a bluetooth, az akku mérete és a belső tárhely. Ebből már egyszer eljutottunk oda, hogy elismerted, az összes ilyen specifikáció hiteltelen. Vagyis nincs pontos összehasonlítási alap. Ne kezdjük ezt most újra csak azért, mert egy másik topikba írtad! Nézzük tovább. Apja - anyja kínai. Bizonyíték híjján nem vethetjük el azt a lehetőséget, hogy a Lengyel cég Kínában gyártatja a termékét, amit ott elloptak és hamisítványokat dobnak belőle piacra. Ha ez vad gondolatnak tűnik, akkor gondolj az Iphone -ra. Aztán ott az átcímkézés. Erre van konkrét bizonyítékod, vagy csak összehasonlítottál két specifikációt? Írok erre is egy példát. Köztudott, hogy a MyAudioban lévő, RK3066 -os chipset is több ( akár kínai ) tabban megtalálható. Ugyanez vonatkozik szinte az összes többi hardverelemre. Vagyis a specifikációik megegyeznek. Ott van pl. a Concorde. Ugyanezzel a chipsettel készül a Novum. Csakhogy a szoftvert és néhány lényeges dolgot ( pl. a MyAudioval ellentétben ) itt fejlesztenek, Magyarországon. Ha azzal a tabbal gond van, akkor a hazai "forgalmazó" nem csak tolmácsolni tudja kínába a problémát, hanem érdemben tud segíteni a megoldásában. Ha ezt néhány országgal távolabbról nézzük, akkor egy specifikáció összehasonlítás alapján símán juthatunk arra a következtetésre, hogy a Concorde átcímkézve árul saját neve alatt egy kínai tabot. Mitől lenne az jobbí? Hát ettől az "átcimkézéstől". Végül pedig ha a Lengyelek csak átcímkézték azt a szerkezetet, akkor mi van? Mit változtat ez a tab értékén ha egyébként jó?

[ Szerkesztve ]

(#34) leone510es2 válasza #79335424 (#33) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Hmm.....akkor amíg Hobbbyt begépeli a választ, addig gondoltam megírom, hogy továbbra is nagyon jó a tab :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Hobbbyt válasza #79335424 (#33) üzenetére


Hobbbyt
őstag

És a külsőségek nem számítanak? (vagyis a 100%-os hasonlóság)
A 2 tab csak annyiban tér el, hogy a eredeti név alatt árusított cuccban 16gb memória van. Az európai adórendszer miatt a tárhely letiltása logikus lépés... hisz jelentős az adó az olyan tárhelyeken amely képes különféle médiákat lejátszani.
Konkrét bizonyítékot akarsz? Nem elég bizonyíték, hogy a MyAudio 1016 valójában egy YuanDao N101 (erre is én jöttem rá, és azóta használunk fasza kis Főzött romot)?
Egyáltalán nem mondtam, hogy az Overmax szar lenne. Csak jó lenne ha tisztában lennétek azzal, hogy ez is egy Kínai tab..
Az a baj, hogy nem vagy elég jártas a témában. Az RK3066 egy kínai SoC. Olyan mint az MTK. Kínaiak tervezték, kínaiak gyártják. Ízig vérig kínai. Szóval jellemzően csak kínai tabban lesz benne..

Azért érdemes tudni a készüléked igazi mivoltát, mert ICOO iCou10 néven rengeteg teszt, leírás van.. nem csak egy lengyel. Ez vásárlás előtt sokat segíthet...

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#36) leone510es2 válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


leone510es2
csendes tag

De ha csak a címke és a memória a különbség, akkor nem mindegy melyiket veszem meg? Árban nem tudom mennyi lehet a különbség, de gondolom nem sok.

(#37) #79335424 válasza Hobbbyt (#35) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom én is, hogy ez a baj. Igyekszem is bepótolni, csak lassan haladok, mert csak 3db, RK3066 -os kütyüt használok, tesztelek párhuzamosan,ICS -el, JB -vel, gyári rommal, Finless -szel, CM10 -zel, meg amit még főznek hozzá. De bárkitől szívesen tanulok, feltéve, hogy újat tud mutatni.

(#38) mathimas


mathimas
csendes tag

hali! a bluetooth az sztereó szabványt támogat? van egy bt fülesem amivel szeretek zenét hallgatni és jó lenne ha ezen is tudnék majd. és sehol nem találtam a neten bt szabvány pontosítást.
amit nem értek ha ez egy ICOO tab reinkarnáció, akkor abban hogy-hogy nincs bt? :Y

(#39) #79335424 válasza mathimas (#38) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, ezekről a részletekről nehéz pontos infót szerezni. De az A2DP ma már alap, nagyon meglepne, ha nem tudná. Sztem a HID is megy, bár az néha "kifelejtődik". De pl. a DUN már érdekes lenne.
Ezt az "akkor miért nincs benne bt" kérdést, olyan beugratás képpen már én is felvetettem. A MyAudio Series 10 topikban, kb. a jelenlegi utolsó oldalon találsz erről egy kis szösszenetet. Egyébként vszínűleg csak elírás.

(#40) TomRy


TomRy
csendes tag

Hali,

Pár kérdés:
- magyar nyelv van benne, vagy valahogyan előcsalogatható?
- a külső tárhelyen (USB winyó, pendrive) az NTFS-t tudja olvasni? (pl. MKV miatt)
- csodát gondolom nem kell várni a kamerájától, de pár vele készült képet feltennél?
- honnan rendelted, mennyi garanciával?

Köszönöm előre is.

(#41) leone510es2 válasza TomRy (#40) üzenetére


leone510es2
csendes tag

- magyar nyelv természetesen van benne, simán kiválasztható a nyelvi beállításokban. Csak én nem szeretem magyarul használni (hanem angolul), még a telefonomat sem, mert a hülye fordítások miatt néha elég hülyén néz ki a rendszer (pl.: "Apps" és "Alkalmazások", kicsit több helyet igényel és néhány helyen nem néz ki jól)
- az NTFS-t is alapból simán kezeli, a külső HDD-ről egy 8Gb-os FullHD Transformers 3-at játszottam le vele. Az érdekes volt, hogy az általam preferált MX Player az ilyen 1080p-s videókat kicsit szaggatva játsza le, viszont az alapból telepített video player simán vitte......érdekes. Szerintem csak az MX Player dekódolója lehet a ludas....
- így van, csodát nem kell várni a kamerától, én még csak arra próbáltam ki, hogy Skype közben milyen az előlapi kamera. Arra teljesen jó, hogy lássák az embert, ráadásul a mikrofonja is kiváló, akivel beszéltem nagyon jól hallott. Szóval a képminőség tényleg sz*r, de én nem is vártam többet. Pont olyan egyébként mint a MyAudio taboknak, ha esetleg néztél már olyat élőben. De majd csinálok képeket a kamerával és fel is rakom majd.
- a Conflex Kft-től rendeltem, szállítással együtt volt 56.500 HUF és 12 hónap garancia van rá.

(#42) leone510es2


leone510es2
csendes tag

Arra nem tud valaki megoldást, hogy miért nem indul el a YouTube és Google Play Music alkalmazás? Egyszerűen csak "unfortunately stopped" mindkettő. Próbáltam keresgélni más fórumokon is, de eddig nem találtam választ, vagy ha találtam is, ahhoz root kellene. Szóval ezzel kapcsolatban tanácstalan vagyok.

(#43) #79335424 válasza leone510es2 (#42) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Youtube -bal jártam úgy az egyik 3066 -osomnál, hogy az utolsó verzió állandóan FC volt. Visszaraktam az eggyel régebbit és azzal jó volt. De mint ahogy írtad, az csak root -tal. A Music van már hivatalosan nálunk? Gmail megy? Nem a webes, hanem az app.

(#44) leone510es2 válasza #79335424 (#43) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Már próbáltam régebbi verziókat is felrakni a YouTube-ból, de ugyanaz a jelenség. A Gmail megy rendesen. A Play Music-nak attól függetlenül hogy nincs online sync még mennie kéne, a telefonon is megy, csak sima zenelejátszóként. Igazából annyira nem érdekel a Play Music, van helyette ezer másik is, csak érdekelne, hogy van-e köze a kettőnek egymáshoz és mi lehet a gond. A YouTube is megoldható böngészőből, de azért kicsit körülményesebb, meg szerintem nagyon jó a használhatósága az alkalmazásnak (telefonon használom). Szóval örülnék azért neki, ha legalább a YouTube menne.

Ja és még valami, sehogy sem tudok Google Talk-ot varázsolni a tabra, ugyanis az sem volt rajta alapból és azt azért használnám. Tudom hogy ehhez is vannak is vannak alternatívák, de jobban bízok egy eredeti Google termékben és használhatóbb is. Erre ötlet esetleg?

(#45) #79335424 válasza leone510es2 (#44) üzenetére


#79335424
törölt tag

ÖÖÖ... A Youtube elvileg system app. Hogy tudtál régebbi verziót kipróbálni root nélkül? Recovery -ből?

(#46) leone510es2 válasza #79335424 (#45) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Nagyon egyszerű. Úgy hogy nem volt system app :) Nem volt telepítve Gmail sem alapból. Igen, ez nekem is furcsa. Az meg pláne furcsa volt, hogy először a Play Store neve az volt hogy Play Shop :) De amint elsőre elindult, rögtön frissült is és Play Store lett belőle. Szóval kisebb szoftveres furcsaságok.

Még azt kihagytam az eddig leírtakból, hogy a tab USB-re kötve is tölt a laptopról. Ezt néhányan kérdezték más helyeken is, gondoltam érdekes lehet :)

(#47) TomRy válasza leone510es2 (#41) üzenetére


TomRy
csendes tag

Köszönöm. :R

(#48) #79335424 válasza leone510es2 (#46) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hát ez nekem úgy tűnik, mint ha a Gapps nem lenne telepítve. Minden esetre furcsa. Van fejlesztői menü?

(#49) leone510es2 válasza #79335424 (#48) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Nekem is érdekes és furcsa. Gondolom erre a fejlesztői menüre gondoltál: [link]

Root nélkül nem is lehet sehogy sem felrakni a Google Talkot?

(#50) leone510es2 válasza #79335424 (#48) üzenetére


leone510es2
csendes tag

Esetleg ért itt valaki az ilyesmihez? Csináltam logot egy progival a YouTube indulásáról. Ez egy kis részlet a logból, elvileg ebben van a lényeg: [link]

Valakinek ötlet? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.