Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#397) #79335424 válasza DrDante666 (#395) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem a tab van érted és nem fordítva. Ne foglalkozz ilyenekkel! Használd és kész. Egyébként root ügyben nem osztom Jhonny Cage véleményét. Én nem is vennék olyan Droidot, amiről nem tudom, hogy rootolható. A leghasznosabb programok root jogot igényelnek és sokkal biztonságosabb, kényelmesebb vele a rendszer. Pl. ha van Titanium Backupod, akkor a bugos youtube verzióra, történt, elhibázott frissítés után pár másodperc alatt vissza tudod állítani az előző verziót. Vagy fagyaszthatod a ritkán kellő, de a háttérben gyakran elindúló, vagy épp rosszkor szinkronizáló, ramzabáló alkalmazásokat. Vagy egy logcat -tel azonnal meg tudod nézni, hogy épp mi okozza a lassulást, kihagyást, helytelen működést. Az automatizáló programokról (pl. E-Robot) nem is szólva. De a legnagyobb királyság sztem a CWM -es recoveyből végezhető nandroid mentés. Ez egy lemezkép -szerű mentést készít a rendszerről, amiből pár perc alatt visszaállítható a mentéskori rendszer tok-vonó, telepített alkalmazásokkal, beállításokkal, mindennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.