Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) harry válasza gixxer-tomee (#1200) üzenetére


harry
veterán

gixxer-tomee - ne légy fasz, kösz.
ToBeY: a szán egy külön járgány, amit a télapós motor után lehet csatolni, mint egy utánfutót, ez a rész is meg van - szintén angolul.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1202) Pelágiusz válasza koxx (#1194) üzenetére


Pelágiusz
csendes tag

Köszi koxx!:))
Amúgy elég rendesek mert ez a szán is biztos gyerekeknek fog készülni jótékony szándékkal. Nem minegyik motorkészítő cég ilyen adakozó. Őket sokat látni ilyen jellegű rendezvényeken.

[Szerkesztve]

(#1203) darkside válasza Pelágiusz (#1202) üzenetére


darkside
csendes tag

Nagyon szeretem a sorozatot, de szerintem ők is tisztában vannak vele, hogy ez mekkora reklám nekik. Mármint a jótékonykodás.

all i have to do is kill her

(#1204) dre@mer


dre@mer
csendes tag

Harry.
Mailben küldtem egy kérdést!
Megnéznéd majd?!

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1205) NecroJoe


NecroJoe
csendes tag

RETARDÁLT DISCOVERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANYÁTOK FIREBIKE-JA :((

(#1206) koxx


koxx
MODERÁTOR

újabb [kép] a discoverynek, ki a franc itt a műsorszerkesztő? pff :((

(#1207) NecroJoe


NecroJoe
csendes tag

Különösen felbasz az után hogy este 8 körül bemondta a nöi hang a programot, mely szerint ma jön a Shelby (emlék) motor

(#1208) NecroJoe


NecroJoe
csendes tag

Inditványozom, hogy ha holnap leadják a shelby 2-t szlovákul gyújtsuk fel a magyar discovery kirendeltséget, de lehetöleg akkor amikor ''emszí motorok'' bemondó kolléga is ott van.

(#1209) koxx válasza NecroJoe (#1207) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kár érte, pedig a shelby bike nagyon jó lett. Szinte biztos vagyok benne, hogy holnap a shelby 2-t fogják leadni, rosszabb esetben a daytona bike weeket :(

(#1210) Pompi válasza koxx (#1209) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elvileg holnap jön a Shelby #1.. meglátjuk

Itt mondjuk a szerint van ahogy adták sajnos (kedd: firebike)
Bővebben: link

Viszont ahogy már más is írta pénteken Lincoln #1 és jövő hét hétfőn POW Bike azaz megint ismétlés [kép]

[kép] [kép] [kép] [kép]

Feel Good Inc.

(#1211) Shodan válasza NecroJoe (#1208) üzenetére


Shodan
addikt

''Emszi kolléga'':DDD Mai részt nem láttam, de látom valamit megint elbasztak, csak azt ne mondjátok hogy képesek voltak leadni a firebikeot?!


[Szerkesztve]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1212) Pompi válasza Shodan (#1211) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pedig az ment sajnos [kép]

Feel Good Inc.

(#1213) tigerleslie


tigerleslie
tag

Hogy halnának meg mind a Diszkó veri-nél. Miért kell ismételni? Na meg a pénteki szlovák szaron kiakadtam én is.

HONDA-The Power of Dreams

(#1214) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez már megint mi a fsz volt?:O Firebike?:Y Kezd rohadtúl telelenni a tököm az egész Discovery-vel!!:(((

(#1215) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ja valaki aki jól tud angolúl lengyelűl vagy hollandúl:D Írjon már nekik egy pár e-mail-t hogy kapják be a bal lábam!

(#1216) busman


busman
addikt

Új részeket akarok vazzeg,nem ismétléseket....:(((

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1217) Arius válasza NecroJoe (#1208) üzenetére


Arius
aktív tag

''emszi motorok'' kolléga ember egyáltalán, vagy valami gép?
Tudja valaki hogy mik ezek az elfuserált ''bemondók'' a diszkáveri csenelen?
Valami kriminális miket mondanak, a magyar szavakat angolul, az angolokat magyarul/magyarítva, természetesen hibásan és/vagy rossz kiejtéssel. Ezek valami rétoromán anyanyelvű figurák akiknek az angol és a magyar is tanult nyelv és fogalmuk sincs egyáltalán mit olvasnak fel?? Az esetek nagy részében köze nincs a műsorhoz az amit bemondanak az előzetesekben 10 percenként megszakítva ezzel az adást.
:(((:(((:(((:(((:(((

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#1218) rocket


rocket
nagyúr

Na mar megint zavar tamadt az eterben a discovery-nel, hogy sikerult a tuzoltos motor elso reszet leadni?, amikor a karacsonyi motornak kellett volna jonnie, ami szinten nem uj resz lett volna.
Remelem nem valami atveres van, es mostantol ismetelesek lesznek a regi reszekbol, jojjon meg az a par uj resz aminek jonnie kell, irgum burgum :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1219) VW


VW
aktív tag

hát igen,nem elég hogy este 11-re tették a műsorkezdést,de megint ismételnek....hol vannak az új részek? :(

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#1220) rocket válasza Arius (#1217) üzenetére


rocket
nagyúr

Valoszinu nem Magyaroszagon elnek, hanem valaha kivandorolt vagy mar ott szuletett de meg felig Magyar-nak nevelt emberekrol van szo, de lehet csak sima tolmacsok akiknek az anyanyelve az angol :)
Ez az emszi motors arc brutal, volt olyan szo meg regebben valamelyik musor elozeteseben (a varsoi felkelesrol szolo musor volt ha jol emlekszem), amit nem tudott kimondani, igy elhadarta es total erthetetlen lett :D

A masik arc se semmi , ami most hevegen jon a szelsosegek hetvegejenek reszekent, halasztarol szolo musor, ott is eszmeletlen micsoda kiejtes van amikor mondja, hogy '' a legsotetebb kepet festem'' azt hittem eloszor kerdezi :DD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1221) Shodan válasza rocket (#1220) üzenetére


Shodan
addikt

Vannak akik halásznak, meg vannak rákászok :DDD (majd csak figyeljétek a hatásszünetet)
Egy másik fórumból

Az új szlogen:
Emszi motorok mindennap, állítólag új részek a discoveryn. :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1222) Pompi válasza rocket (#1218) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''...amikor a karacsonyi motornak kellett volna jonnie, ami szinten nem uj resz lett volna.''

Ez nem a régi karácsonyos Santa Bike lett volna amúgy...

''Continuing a tradition last year, Paul Sr. gathers his faithful elves Rick, Mike, and Mikey to create a one of a kind sleigh to be hitched to the Santa Bike. As the sleigh gets painted.

Paul Jr. and girlfriend Whitney hit the Montgomery Toys ''R'' Us to buy presents for unfortunate families in the area. All goes without a hitch, as Elf Paulie and Santa Mikey deliver presents for the children this Merry day.''

Feel Good Inc.

(#1223) ToBeY válasza VW (#1219) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Elmondom neked mielőtt nyáron orba-szájba ismételték volna a részeket,minden pénteken 23:00-tól voltak az új részek.Szombaton pedig megismételték.:U

(#1224) Gero


Gero
tag

asszem nem az otthoni Discovery-n keverik a reszeket, itt is tegnapelott a firebike-ot adtak le. A reszek leadasanak logikajat en sem ertem, itt minden hetfon este 10-kor vannak az uj reszek allitolag. Egyebkent en onnan tudom, hogy melyik az uj resz, hogy megnezem, hogy az oreg Paul vallan mennyi tetko van, ha mar ott van a a kutya tetko is, akkor uj resz :C Ha csak a OCC-s tetko van New York felirattal, akkor valszinuleg 2. szeria, ha regi muhelyben vannak, es az elobbiekben leirt tetkok hianyoznak, akkor elso szeria :))

En minden reszt felveszek, aztan amit mar lattam azt torlom :))

[Szerkesztve]

cramstuff.com

(#1225) rocket válasza Pompi (#1222) üzenetére


rocket
nagyúr

Igazad van, ez masik xmas special :)
De akkor se ertem, hogy sikerult a tuzoltos motor elso reszevel osszekeverni? remelem este folytatodnak az uj reszek kulonben morcos leszek nagyon :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1226) gabor88


gabor88
tag

Vazz, ez volt az első alkalom hogy elfelejtettem beprogramozni a videót... mekkora mák!

(#1227) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a bemondó nagyon durva a discovery-n.Van az állítólag műsor,régebben úgy mondta (szerintem helyesen)Edem most meg Ádám:O

(#1228) harry válasza Pompi (#1222) üzenetére


harry
veterán

Elf Paulie and Santa Mikey - LOL :DDD

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1229) dre@mer


dre@mer
csendes tag

És igeeeeeeeeeeeeeen!
Új rész:C

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1230) rocket


rocket
nagyúr

Ez a shelby bike eszmeletlen, ez az elso olyan motor a tuzoltos utan, ahol latszik Pauly-n, hogy 100%-ban a feladatra koncentral, legalabbis eddig :D
Tobbiek is nagyon lelkesek, es szuper mar most a motor :)

Volt egy uj ismerteto a szunetben, megint a rosszabbik Magyar hang mondta ala a szelsosegek hetvegejenek a musorarol szolo elozetest, ez mar nagyon durva volt, minden eddigit sikerult felulmulnia :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1231) busman válasza dre@mer (#1229) üzenetére


busman
addikt

Az új rész címe?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1232) Pompi válasza busman (#1231) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Carroll Shelby Bike

Feel Good Inc.

(#1233) busman válasza Pompi (#1232) üzenetére


busman
addikt

Lehet hogy én vagyok a hülye,de sztem az sem új rész...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1234) Pompi válasza busman (#1233) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ezen nem fogunk össze veszni :DDD te vagy a hülye :))
Bocs, de te mondtad :D

Feel Good Inc.

(#1235) Pompi válasza Pompi (#1234) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért remélem nincs harag... csak túl magas labda volt ;)

Feel Good Inc.

(#1236) rocket válasza busman (#1233) üzenetére


rocket
nagyúr

Magyar discovery-n nem ment meg ez a resz soha, ez volt a premier :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1237) busman válasza rocket (#1236) üzenetére


busman
addikt

Akkor nekem megvan az összes''új'' rész...:(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1238) rocket válasza busman (#1237) üzenetére


rocket
nagyúr

Magyarul megvan neked ez a resz?:)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1239) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Amerikában a Discovery már adta tutira,angolul meglehet neked

(#1240) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Látszik hogy megszaladt nekik,milyen vandálmódon szétverték a műhely:U
A Bazi jó bőrkanapét is szétbaszták! De legalább az öreg Paul kocsija és megsérűlt.;]

(#1241) Pompi válasza ToBeY (#1240) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megsérült?!?! Az nem kifejezés. Komolyan sajnáltam a kocsit...

Feel Good Inc.

(#1242) rocket válasza ToBeY (#1240) üzenetére


rocket
nagyúr

Tornek zuznak minden reszben, kicsit kivolt Vinnie meg Rick eleinte, belegondoltak amit ott tonkre tettek 2 perc alatt penzben annyit er mint fel havi fizetesuk :)
Bar lehet Vinnie inkabb a regi emlekek miatt volt morcos az elejen, aztan mar o is beszallt es kihajtott a kocsival a muhelybol, kicsit tulzasba viszik mostanaban a torest zuzast, szerintem sok embernel mar ellenerzesek kezdenek kialakulni az iranyukba, de abban igazuk van, hogy ez jo stressz oldo :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1243) harry válasza rocket (#1242) üzenetére


harry
veterán

Zúzni jó ;] Én utoljára a rendőrös motor első részét láttam, szóval kicsit le vagyok maradva, de ma esti részt megnézem. Király, ma lesz a Lincolnos rész!

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1244) ToBeY válasza rocket (#1242) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem hiszem hogy Vinnie és Rick olyan szarúl kereshetnek,ha Paul-ék ennyit zúznak meg hammerük van stb stb...

(#1245) boczy


boczy
csendes tag

Koxx!
Most nézem, hogy a Davis.Love.bike után a Police bike part1-et raktad fel.A Davis a 3/05, a police a 3/08-as rész.Ami köztük volt két rész, azt adták számunkra érthetetlen nyelven, vagy kimaradtam belőle? A munkám miatt az este 11-kor kezdődőeket nem tudom nézni, ismételni meg sajna nem teszik /már az új részeket, a régieket már unalomig/, úgyhogy csak azt látom, amiket felpakolsz.
Üdv!!! és további szorgos munkát :)

(#1246) harry válasza boczy (#1245) üzenetére


harry
veterán

Hello, a kettő között volta Lance Armstrong Bike, már régebben adták így több embernek meg van, ezért gondolom inkább az újat rakta fel. Ha van MSNed akkor ott át tudom küldeni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1247) boczy válasza harry (#1246) üzenetére


boczy
csendes tag

Köszi!
Amikor volt a Tour, akkor rakta fel a két Lance Armstrongot. Azokat akkor le is szedtem, úgyhogy megvannak.Így már tudom mi volt bibi.

(#1248) Shodan válasza harry (#1243) üzenetére


Shodan
addikt

Tegnapi részbe atom zúzás volt, kocsival! bement a műhelybe és azzal szedte szét az irodát ;]

Csináltam egy háttérképet, mert nem találtam olyat amin mind a hárman rajta vannak.Próbáltam olyat mint amilyen a discoverysek. Fekete sárga színekkel mert azt szeretik :)

Bővebben: link
[kép]

[Szerkesztve]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1249) harry válasza Shodan (#1248) üzenetére


harry
veterán

Váh látni akarom ;] egy kis részletet láttam a discovery honlapján, amint szétzúzzák az irodát, vicces volt.
Kép jól sikerült ;)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1250) Pelágiusz


Pelágiusz
csendes tag

Szeva koxx felraknád a police bike 2. részét?
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.