Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Pompi válasza Face8814 (#1450) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Discovery honlapján vannak 1280x1024-es wallpaperek [link]

Feel Good Inc.

(#1452) Face8814 válasza Pompi (#1451) üzenetére


Face8814
őstag

Ezer köszönet!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1453) peterszky


peterszky
őstag

huh
tegnap a Lance Armstrong motort mutatták
hát nem semmi
le a kalappal

What else you gonna do on a Saturday?

(#1454) dre@mer válasza harry (#1447) üzenetére


dre@mer
csendes tag

Rám nyugodtan számíthatsz a rendelők között.
Légyszi mindenképpen szólj, ha kezded a rendelést!!!

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1455) Maddog00


Maddog00
csendes tag

Hi
Valaki fel tudja rakni valahova a Versenyautó két keréken 2.részét?
Nagyon megköszönném

(#1456) harry válasza dre@mer (#1454) üzenetére


harry
veterán

Szólók majd, meg itt a topicban is jelzem. Nézelődni persze már lehet, még nem tudom mikor küldöm el. Igazából most vannak akciók, nem tudom később mi lesz, esetleg nagyobb választék :F Igaz vannak új sapkák. Szerintem most lesz több rendelő is. Már haveri kör is kb 10 fő, + PH! tagok, vagy aki akar, szal így talán olcsóbb is lesz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1457) Boeing737


Boeing737
tag

Na milyen az európai rész? ''Csak'' Angliában meg Skóciában vannak?
Elhivták őket vmi kiállitásra?

(#1458) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Na vegigolvastam a forumot elejetol vegeig :))
Nagyon tetszik a sorozat nekem is, fuggo vagyok mar.
A rendelesbe beszallnek en is, mar neztem par dolgot magamnak.
Ha tudok segiteni a rendelesben szivesen segitek, csak nem tudom mit tudnek segiteni benne :DDD
Karacsonyra jo is lenne ha megjonnenek a holmik.
Szoval udv minden fanatikus OCC rajongonak! :R
Udv : Balazs


[Szerkesztve]

(#1459) harry válasza Blamazs (#1458) üzenetére


harry
veterán

Blamazs: üdv a klubban :) Rendelésben sok segítség nem kell, esetleg ha nem pesti vagy, és el tudod vinni cuccokat másoknak az jó. Úgy akarom, hogy karácsony előtti héten meg legyenek a cuccok. kb 2 hét szállítás (pár nap USAn belül, aztán kb 10 nap idáig). Szóval legkésöbb dec elején rendelünk.

Még Geroval kell beszélnem, nehogy meglepődjön ha egy méteres doboz beesik az ajtaján tele OCC-s cuccokkal.

Boeing737: Igen, azthiszem majd utána mennek máshova is.
Anglia, London - városnézés busszal, Tower of London, majd autó kölcsönzés és egy kis vezetés (ez érdekes rész ;]), 'cricket'eznek, aztán motorozás, motor múzeum, és irány Skócia. Motozozás, majd vesznek szoknyákat :D , körülnéznek egy várban, megnéznek egy harci bemutató. Triumph motorgyár, aztán tesztvezetésre Land Rover -ekkel. Nagyjából ennyi, van egy második része is, azt még nem láttam.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1460) Blamazs válasza harry (#1459) üzenetére


Blamazs
senior tag

Hat nem pesti vagyok hanem gyori, ugyhogy ha errefele kell vkinek szivesen elviszem a cuccost.

(#1461) hummerdikk válasza Pompi (#1449) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ugy ertem, hogy se a regi idopontban nem latom, se az ujban...

(#1462) twingers


twingers
tag

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátok találtam. Az elmúlt fél év során én is hatalmas OCC rajongó lettem!
Szóval abban kérném a segítségeteket, ha valakinek megvannak valamilyen formátumban a sorozat részei, jellezze nekem, mert nagyon szeretném megszerezni őket!
Közben azért olvasgattam itt lejjebb, és láttam, hogy rendelni szándékoztok majd cuccokat tőlük. Ha nem gond, beszállnék a rendelésbe, mert én is szeretnék 1-2 dolgot tőlük.

Üdv.: twingers

(#1463) biomika válasza harry (#1456) üzenetére


biomika
csendes tag

Hi harry!
örömmel olvasom hogy úgy néz ki megint lesz rendelés :C
ha lehet akkor én is csatlakoznék :B
már régóta kinéztem pár cuccot, remélem nemsokára occ-s cuccban feszíthetek én is :)

(#1464) harry válasza twingers (#1462) üzenetére


harry
veterán

Elég sok (majdnem minden magyarul leadott) rész meg van, nekem is és a többieknek is. Netre nincsenek felöltve, MSNen tudnánk átküldeni párat, vagy adj egy FTP címet, ahova feltölthetjük. Esetleg DVDre kiírni őket és odaadni/postán elküldeni. És persze jöhetsz rendelni Te is :) Egyszer már vásároltunk tőlük, szóval nagyjából tudjuk mi-hogy működik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1465) harry válasza biomika (#1463) üzenetére


harry
veterán

Ok :) Nemsokára én is írok egy listát, kik jelezték, h rendelnének, kik maradtek le a z előzőröl, stb. Csak döntsétek el, hogy kb mikor küldjem. Én úgy 2hét múlva gondoltam.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1466) twingers válasza harry (#1464) üzenetére


twingers
tag

Hello!
Na ennek örülök! Nekem az lenne a legegyszerűbb, ha dvdre ki tudnád írni (1ébként pesti vagy?). Szóval ha kiírnád nekem, akkor beszéljük a részleteket, jó?
A rendeléssel kapcsolatban pedig: én is kiválasztom, hogy nekem mi kellene, és akkor majd leadom a listát.
Kösz mindent! :R

(#1467) twingers


twingers
tag

Valaki legyen szíves küldje el nekem az eddig nálunk vetített részek listáját.(mert szerintem amit én összeírtam az hiányos, ugyanis gyanúsan kevésnek tűnik :( )
Köszi! :R

(#1468) dre@mer válasza twingers (#1467) üzenetére


dre@mer
csendes tag

[link]
Itt megtalálod

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1469) harry válasza dre@mer (#1468) üzenetére


harry
veterán

Nagyjából pontos, de ezek az elnevezések... Junior Álom motorja, Loncoln 2.rész és a Szánt nem adták le. Valamint a David Mann Bike első részét sem magyarul.
twingers: küldtem privátmailt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1470) harry


harry
veterán

Jövő hét péntektől újra adják a 3. évadot. Remélem most minden részt, és magyarul...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1471) twingers válasza harry (#1469) üzenetére


twingers
tag

Köszi, megkaptam. Ment a válasz.

(#1472) twingers válasza dre@mer (#1468) üzenetére


twingers
tag

Kösz, megtaláltam! :C

(#1473) Paulie86


Paulie86
tag

Hello Harry !

Lenne hozzád egy kérésem. Nekem is meg van szinte az összes rész, de csak angolul, pár hozzászólással ezelőtt írtad, hogy neked magyarul van meg mind és hogy ki tudnád írni DVD-re aztán elküldeni stb. Na engem érdekelne ez. De meg tudnád mondani, hogy milyen minőségűek a részek, gondolom TV-tunerrel nyomtad le őket, és hogy milyen DVD-re tudnád írni, bár ez részlet, lényeg hogy ne legyen szar minőségű, mint pl A Princo amivel régen nagyot szívtam. Szóval ha megoldható lenne, akkor írj vissza és adj 1 árat, hogy mennyiért lenne, aztán megbeszéljük a részleteket.

(#1474) Paulie86


Paulie86
tag

Egyébként most szedem az Európai vakációjuk 1. részét, amire már nagyon kíváncsi vagyok. de sajnos ez is angol

(#1475) mobal


mobal
MODERÁTOR

durva lett :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1476) twingers válasza Paulie86 (#1474) üzenetére


twingers
tag

Üdv.
Honnan töltöd?

(#1477) Paulie86


Paulie86
tag

torrentreactor.net-ről szedem.

(#1478) mobal válasza twingers (#1476) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mininován és a the pirate bayen is fennvan. :) mikey a legnagyobb arc

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1479) twingers


twingers
tag

Csak ezek a részek tartoznak a 3.szériába??? :

Mikey & Vinnie's Bike (Parts 1-2)
I, Robot Bike (Parts 1-2)
Davis Love III Bike
Lance Armstrong Bike (Parts 1-2)
Police Bike (Parts 1-2)
David Mann Bike (Parts 1-2)
Christmas Sleigh
Mikey's Special

(#1480) harry válasza twingers (#1479) üzenetére


harry
veterán

Mikey's Special a 2. évadba tartozik, gondolom ez ugyan az, csak a 3.ra is rárakták. A Discovery honlapja szerint meg van nekik a Lincoln Bike, Caroll Shelby Bike és a Junior's Dream Bike is, ebből arra gondolnék, hogy ezek is a 3.hoz tartoznak :F De igazából passz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1481) twingers válasza harry (#1480) üzenetére


twingers
tag

Aha, értem. Köszi!

[Szerkesztve]

(#1482) Paulie86


Paulie86
tag

Hello Harry légyszi majd nétd meg a #1473-t aztán majd dumáljuk le a dolgot, de lehet, hogy csak Péntektől leszek újra gépközelben . kössz

(#1483) harry válasza Paulie86 (#1482) üzenetére


harry
veterán

Hali már válaszoltam - privátban.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1484) Zeck


Zeck
aktív tag

Hi!
Szorry, hogy csak úgy idepofátlankodok, de régebben olvastam, hogy valaki szokott rendelni occ-s cuccokat. Most nem tudtam megkeresni a hsz-eket, de a segítségét kérném.
Szóval akartam rendelni pólót tőlük, de ups-nél (a csomagküldő cég) aztmondták, hogy a 25dolcsiból mire ideér 9-10e forint lesz. 25dolcsi a póló +12%vám +25áfa +8dolcsi szállítás. Ezt ti hogyan oldjátok meg? Van esetleg olyan aki szokott nagyobb tételben rendelni?
Biztos részletesen leírta már valaki, de azéert segítsetek plz.
Thx

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#1485) Beuska


Beuska
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Szombaton reggel 8-kor és délután 2-kor David Mann 1 részek, remélem magyar szinkronnal fogják leadni. A jövöhéten pénteken este egymás után 4 részt fognak adni az agyatlanok.
A rendelésbe én is beszállnék mert már nagyon szeretném az OCC-és cuccokat hordani. (A Péter féle rendelés meghiusúlt.)
Harry, ha e-mailben elküldöm mit szeretnék az jó úgy neked?

(#1486) Pompi válasza harry (#1465) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Harry engem is érdekelne ez a rendelés dolog, a múltkor kimaradtam belőle....

Feel Good Inc.

(#1487) harry válasza Zeck (#1484) üzenetére


harry
veterán

Hmm nagyobb tételben rendelni? :) Épp most készülünk, már páran jelezték mi kell nekik. Küldd el emailben mi is kell + majd előleg és megrendelem kb 1,5-2 hét mulva. Pesten át tudom adni, vagy egyéb városba postával eljuttatni. De amúgy közvetlen tőlük szállíttatni Magyaro.ra nagyon sokba kerülne UPSel. Főleg ha egyedül fizted.

Pompi - ok, mailben/MSNen küldd el mi kell - link, méret, darabszám, megnevezés.
Beuska - igen :)

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1488) Blamazs válasza harry (#1487) üzenetére


Blamazs
senior tag

Akkor holnap osszeszedem en is a rendelni valo dolgokat ha lehetseges. :U

(#1489) dre@mer


dre@mer
csendes tag

Üdv harry!

Én is elküldtem a cuccok listáját amit rendelni szeretnék.
Légyszi jelentkezz majd, itt vagy mailben, hogy megkaptad-e!?


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1490) harry válasza dre@mer (#1489) üzenetére


harry
veterán

Meg van, válaszoltam is.
Akik e-mailt küldenek majd írják bele a PH!s nick-üket is, így könnyebb azonosítani.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1491) lorcsi válasza harry (#1487) üzenetére


lorcsi
veterán

Én is rendelek...holnap este vagy csötörtöki nap folyamán elküldöm mi kellene.

(#1492) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kint van az On the Road: Europe Part 2

(#1493) partyup


partyup
újonc

;];]:(((na hell mindenkinek...jó ez az oldal de csak occ miatt,,,szerintem a legjobb chopper a fűnyírós moci!!! valaki??? senki??:DD:DD

(#1494) Zeck válasza harry (#1490) üzenetére


Zeck
aktív tag

Küldtem e-mailt, lehet, hogy nem kaptad meg. Előzetesen csak annyi kérdésem lenne, hogy mennyibe fog kerülni 2 db 25$-os póló? Névszerint ''Navy Short Sleeve T-Shirt w/Logo''? Mennyi előleget fizessek és hogyan?

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#1495) twingers válasza koxx (#1492) üzenetére


twingers
tag

Hol van kint?! :B :F

(#1496) Shodan válasza twingers (#1495) üzenetére


Shodan
addikt

torrent

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1497) harry válasza Zeck (#1494) üzenetére


harry
veterán

Asszem megkaptam, majd válaszolok is mindenkinek, csak most amúgy is sok dolgom van de remélem hétvégén meg tudom írni a listát :( Amúgy póló: ára*200Ft + szállítási költség, ami nem tudom mennyi lesz.
Shodan - mi azt már láttuk is :)

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1498) Shodan


Shodan
addikt

Már kinnt van a The history of the OCC is ! :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1499) twingers válasza Shodan (#1496) üzenetére


twingers
tag

köszi

(#1500) Zeck válasza harry (#1497) üzenetére


Zeck
aktív tag

Aza nemtudom mennyi lesz azér érdekelne. Mert ha te is ups-en keresztül rendeled, lehet- hogy attól függetlenül, hogy nagyobb tétel- kijön neked is a 25dolláros pólóból 9000HUF, akkor meg ugyanott vagyok.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.