Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) harry válasza kovy007 (#749) üzenetére


harry
veterán

emailt megkaptam, rendelésed törlöm.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#752) harry válasza harry (#750) üzenetére


harry
veterán

Megjött a válasz a mailre, ami nagyjából ebből állt: köszönjük, hogy írt, rendszerünk a legjobb szállítási módot ajánlja fel a csomag súlyától, és a szállítási helytől függően, ha bármi kérdése van írjon :(((
Nekem mégsem olyan jó ez a szállítási mód, de nincs mit tenni, tőlük csak UPSel tudok rendelni. Egyedül az maradt, hogy Gero segítségével rendelünk. Ha neki, és nektek is jó így akkor holnap egyeztetek vele is, valamint küldök emailt a tagoknak. Ez az eddigi költségeket végülis kis mértékben dobja csak meg, kb 400Ft al.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#753) harry válasza szergej (#723) üzenetére


harry
veterán

Ma 16.kor lesz a Snap-on 2. része.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#754) Szabesz válasza harry (#752) üzenetére


Szabesz
őstag

a +400 HUF okés, de gondolom neki ott át kell vennie és ki kell fizetnie... vagy hogy menne ez? Vagy ő megkapja a csekket és azzal küldi tovább?


Minden esetre jó lenne megkérdezni tőllük hogy miért nem leht a jóval kellemesebb árú USPS-el szállítatti :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#755) harry válasza Szabesz (#754) üzenetére


harry
veterán

Pár rendelés törölve lett, így van egy másik UPS-es megoldás, de az is 120$. Különös, pedig amikor rendelni akartam megnéztem a szállítási költséget úgy is, hogy jó pár cuccot levettem a listáról de úgy sem változott. De mindegy, ez így nem fog menni.
Ha Gero rendeli akkor neki is kell fizetnie gondolom... szóval így kicsit problémásabb,akkor neki kéne átutalni az összes pénzt :F És amikor megérkezik Magyaro-ra a cucc kifizetem a másik PK-et és a vámot, akkor nektek csak ezt az összeget kell átutalni. Vagy felőlem mindenki ideadhatja az egész áru értékét, és az egészet átutalom Amerikába. De először is beszélek Geroval.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#756) Gero válasza harry (#755) üzenetére


Gero
tag

szerintem ne bonyolitsatok ennyire tul...

- aki szervezi ezt az egeszet, az megrendeli, es kartyaval kifizeti interneten keresztul, ahogy amugy is csinalnatok, szallitasi cimnek meg az en cimememt adjatok meg, amit megadok annak az embernek, aki intezi kozuletek ezt az egeszet.

- megjon a csomag, elkocsikazok a postara, es megkerdezem, mennyi a postakoltseg (ha akartok biztositast, akkor azt is) ezt kozlom az illetovel, aki csak ezt a penzt utalja nekem vagy paypal-on, vagy magyar bankszamlara... (kisebbek a koltsegeitek, en meg itt fizetem ki a kartyammal a postat, ugyanugy nem kerul nekem sem penzbe)

- aztan jol feladom a csomagot, kisebb arat irok ra, meg azt hogy ajandek, ezert tehat a vam is lejebbmegy...

- aztan megkapjatok, szetosztjatok, orultok

(esetleg a biztositas azert erne meg, mert elofordulhat, hogy a postas OCC-s poloban viszi ki a leveleiteket :))) )

[Szerkesztve]

cramstuff.com

(#757) harry válasza Gero (#756) üzenetére


harry
veterán

Hopp, épp az előbb küldtem egy emailt :B
Valószínüleg én intézem. Ha valóban működik és hozzád kiviszik USPSel akkor nincs gond. Akkor a Magyaro-ra szállítás postaköltségét kifizeted a cucc feladásakor, amit én átutalák neked (mehet utalás, Master Card-al fizetek, így azt hiszem olcsóbb a tranzakció dija, ez nem gáz). Végül csak a vámdíjat kell kifizetnem, aztán a cuccokat szétosztjuk. Erről a biztosításról tudnál írni bővebben, pl ennek a díja mitől függ illetve mennyibe kerülne.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#758) Gero válasza harry (#757) üzenetére


Gero
tag

a biztositas fugg, hogy melyik orszagba kuldod, a cucc sulyatol, meg erteketol.

usps.com-on olvasgass rola, mert igazabol csak akkor tudod meg pontosan mennyi is pontosan, mikor a postasember megmondja az arcodba.

multkor kuldtem egy csomagot Mo-ra, usps.com alapjan kikalkulaltam a biztositast, persze, hogy tok mas osszeget hozott ki a postas.

szoval mielott feladom megkerdezem, kozlom veled, aztan eldontod kell-e az ra neked... igy a legkorrektebb szerintem, mert most hiaba mondok egy osszeget, tuti nem annyi lesz a biztositas :))

cramstuff.com

(#759) Gero válasza harry (#757) üzenetére


Gero
tag

megkaptam a mailt, jo ez a kalkulator, en is ismerem, de nem tudom a rendelesetek sulyat, anelkul meg megtolhatom... :)

ZIP-em 91316

cramstuff.com

(#760) harry válasza Gero (#758) üzenetére


harry
veterán

Ok, rendben. Cucc súlyát én sem tudom, írtam mit rendelünk, én többnyire 4 kilóval számoltam. Kb ennyi: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#761) Gero válasza harry (#760) üzenetére


Gero
tag

irj mailt, ha kell a cimem

megrendeled, kifizeted az oldalon

amint megjon a csomag en meg erdeklodok a postan, aztan kuldom...

cramstuff.com

(#762) harry válasza Gero (#761) üzenetére


harry
veterán

Szerintem biztosítással akkor 3k körül lesz a PK ha szétosztjuk, ezt még megbeszélem a többiekkel, ha ismét minden rendben akkor szólok ;)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#763) harry válasza Gero (#761) üzenetére


harry
veterán

Ha Te ''Airmail Parcel Post''al adod fel, az kb 4-10nap, és 40$, arra ugye ezek a biztosítási díjak: Bővebben: link ? Ha igen, és jól számolom akkor csak 4,6$-be kerül a biztosítás, ez nem sok.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#764) Gero válasza harry (#763) üzenetére


Gero
tag

a tablazat szerint igen, de megint mas, hogy a csomagot lemerve mitmond a postasember, azert mondtam, hogy mielott feladom megkerdezem a postan, hogy igy mennyi, ugy mennyi, amugy mennyi, aztan te meg eldontod, hogy hogy kuldjem...

cramstuff.com

(#765) harry válasza Gero (#764) üzenetére


harry
veterán

Rendben - mindjárt küldök egy mailt.
Ha nálad lesz a postán akkor már sok mindent nem tudok csinálni, a cuccért amúgy is előre fizetek neten.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#766) harry válasza Gero (#764) üzenetére


harry
veterán

Jah, hogy 'hogy küldjed' - ok csak este van már fáradok... Rendben, majd megnézzük mik a lehetőségek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#767) Gero válasza harry (#765) üzenetére


Gero
tag

ha megtudsz veluk egyezni, hogy kuldjek ok usps-sel, akkor engem kihagyhatsz, de tenyleg nem tudom megmondnai mennyi a posta, amig nekem nem mondja meg a postas...
amit tudok 6''x10'' kicsi boritek-ot Global Priority Mail-lel $8-volt Mo-ra
nagyobb cuccot eddig nem kuldtem

cramstuff.com

(#768) Shodan


Shodan
addikt

Ajaj, bonyolódik a dolog...ez így jó lenne ha működne.Én max 5k-t fizetnék pk. vám mindennel együtt, többet nem nagyon akarok.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#769) harry válasza Shodan (#768) üzenetére


harry
veterán

Szeritem abba bőven belefér, én 3k körül számolom.

Gero: küldtem megint egy mailt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#770) Gero válasza harry (#769) üzenetére


Gero
tag

na ment a valasz

szerintem se bonyolult

hanyan vagytok? eloszlik a postakoltseg, lenyegesen olcsobb, mintha kulon-kulon rendelnetek...

nagyobb csomagot nem annyira mernek megpattintani a postan, mintha valakinek csak egy polo erkezne.

kisebb osszeget fogok rairni erteknek, igy vamba is jobban jottok ki :)


cramstuff.com

(#771) harry válasza Gero (#770) üzenetére


harry
veterán

OCC-n adatoknál direkt van egy címjegyzék, ide több címet is meg tudok adni és lehet változtatni, hogy melyik legyen számla/szállítási cím. Gondolom azért nincs +költség, mert messzebb kell a számlát kiküldeni.
küldtem mailt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#772) biomika


biomika
csendes tag

Hali!
sikerült hozzájutnom (koxx jóvoltából) pár olyan részhez ami nem volt meg nekem
gondoltam kiilinkelem, hátha vkinek még nincs meg:
Dixie chopper part1 Bővebben: link
Dixie chopper part2 Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#773) Gero válasza harry (#771) üzenetére


Gero
tag

valaszoltam

cramstuff.com

(#774) harry válasza biomika (#772) üzenetére


harry
veterán

Nagyon király az a chopper, fűnyíró motor van benne, meg a festés is jó (arany, és egy kis fekete :DDD). De a küllő a legjobb.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#775) harry


harry
veterán

A rendelést elküldtem, még nem érkezett visszaigazoló e-mail, a szállítmány 2-7 nap múlva fog megérkezni Gerohoz. Szerdán és csütörtökön nem leszek gépközelben.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#776) Shodan


Shodan
addikt

Mai rész:
New yorki sugárhajtású. Ez melyik motor?

Most hogy elkülted a rendelést már mindegy, de érkezetek új pólók.
Meg lesz az évfordulós ünnepség... de kimennék rá :)
Nem tudjátok New yorktól hány km-re van ez a Montgomery?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#777) harry válasza Shodan (#776) üzenetére


harry
veterán

Most építenek motor a NY Jets focicsapatnak, ez volt péntek este is, én a szombati ismétlést láttam. Ez a gáz, hogy az esti főműsort beérte a hétköznapi sorozat... szóval péntekenként jöhenének már az új részek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#778) Shodan válasza harry (#777) üzenetére


Shodan
addikt

Na ennyit a discoveryről.Képesek lefordítani azt hogy NY Jets.Én meg már azt hittem hogy a drag bike lesz...sugárhajtású no comment, szokásos szint megvan.
Mondjuk nem tudom hova reménykedtem :B

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#779) harry válasza Shodan (#778) üzenetére


harry
veterán

Ugyan már, ezt csak poénból mondták, a részben többet nem fordult elő, utána mindig Jetsnek hívták.
Rendelést még nem igazolták vissza. Most nézem a rendelésnél megadott adatokat, és nem volt beírva email címem :F ez érdekes, mert eddig is küldtek e-mailt, ráadásul ez szükséges infó, szóval enélkül nem is rendelhettem volna... Mondjuk azóta már beírtam, egyelőre várok, remélem holnap kapok választ.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#780) Gero


Gero
tag

3 evadot meglehet venni regio1-es DVD-n osszesen 35 db DVD.

1-2 evad 22 DVD 3. evad 13 DVD

Erdekelne vkit, ugyanigy egyvalaki osszefogna az erdeklodoket, aztan egyben postazva olcsobb lenne nektek, mint egyenkent rendelni.

cramstuff.com

(#781) Szabesz válasza harry (#779) üzenetére


Szabesz
őstag

Van fejlemény?

¯\_(ツ)_/¯

(#782) koxx válasza Gero (#780) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mennyibe kerül nálatok? haverom Kanadában vette meg pont fele annyiba került (biztos vmi akcio volt)

(#783) Gero válasza koxx (#782) üzenetére


Gero
tag

Ha pont felannyi, akkor megszorzod kettovel, es akkor megtudod az arat. :))

imadom a konstruktiv hozzaszolokat :R

egyepkent pedig

discovery.com/dvd

cramstuff.com

(#784) harry válasza Gero (#780) üzenetére


harry
veterán

És ezeken van magyar nyelv is? Különbennem megyünk sokra vele, de legalábbis nemérné meg. Emailt megkaptam, nemsokára válaszolok.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#785) harry válasza Szabesz (#781) üzenetére


harry
veterán

Cuccot 16.án feladták, úgy néz ki 22-énmegérkezik Gerohoz. Magyarországra szerintem 4-10 nap a szállítási idő, így $23 + vám + biztosítás.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#786) Shodan válasza harry (#785) üzenetére


Shodan
addikt

:R Várom már, remélem nem lesz semmi probléma.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#787) harry válasza Shodan (#786) üzenetére


harry
veterán

Nagyon remélem. Jelenleg amiatt aggódom, hogy minden benne legyen a csomagban, és akkora méretben/színben amilyet rendeltem. Másik meg, hogy hozzánk is egyben érkezzen a cucc.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#788) Pelágiusz válasza harry (#787) üzenetére


Pelágiusz
csendes tag

Remélem én is. Legyen igazatok!

(#789) Gero válasza harry (#787) üzenetére


Gero
tag

ezert fogom megkerdezni a biztositast, mert akkor nem valoszinu, hogy ki merik selejtezni a jobb cuccokat a magyar postan :)

de akkor arra az arra kerjem a biztositast, amit email-ben atkuldtel, vagy kevesebbrol, ha igen mennyirol??? a vamot abbol fogjak szamolni...)

$23 az majd kiderul amint beviszem a postara.

ha minden franko, akkor megprobalom ugyanabban a dobozban feladni amiben jott, ha nem lesz nagyon telecimkezve, tehat fel sem fogom bontani, ha nagyon gaz, akkor viszont at kell raknom agy masik dobozba.

[Szerkesztve]

cramstuff.com

(#790) harry válasza Gero (#789) üzenetére


harry
veterán

Végülis nem tudom (biztosítás)... ha tényleg elkeveredik valami akkor mennyivel járok rosszabbul, ha sokkal kisebb összeget írtam rá? Amúgy $200-on gondolkodom. A másik, meg hogy az OCCtől hozzád rendben megérkezik-e a csomag. Nem a szállítókban kételkedem, hanem hogy a cégnél talán kihagytak valamit a csomagból vagy mást tettek bele, stb, ezért lenne talán jobb ha tudnád elleőrizni a csomagot, csak nem tudom mennyire problémás újracsomagolni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#791) Gero válasza harry (#790) üzenetére


Gero
tag

nekem is eszembejutott, hogy irok egy listat neked, mielott elkuldom, ez arra is jo, hogy ha eltunik utkozben belole valami, akkor lehet menni a biztositasi dijert.

lehet kapni szabvany dobozokat a postan, tehat ujra tudom csomagolni, ha kell.

cramstuff.com

(#792) Maddog00


Maddog00
csendes tag

Hi
Valakinek megvannak az új részek?
PL:Military Bike
Yankees Bike

(#793) harry válasza Gero (#791) üzenetére


harry
veterán

Rendben, úgy jó lesz. Elvégre ha nem is tudom mit küldesz nem is igazán tudnék reklamálni :) Gondolom azok a dobozok nem kerülnek sokba.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#794) harry válasza Gero (#791) üzenetére


harry
veterán

És ők mennyit fizetnk ha eltűnik valami? Egyik cucc sem olcsó, ha 1-2 dolgot elemelnek az már 7-15k körül lehet :-\

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#795) Gero válasza harry (#794) üzenetére


Gero
tag

nem tudom, remelem nem is kell kiprobalni

cramstuff.com

(#796) harry


harry
veterán

Jelenlegi állás:
Aug 21, 2005 8:57 P.M. - Vernon, CA, US - Departure Scan, Arrival Scan (valamilyen indulási és érkezési vizsgálatok). Elvileg ma/holnap meg lesz. Ezután átnézzük, hogy minden meg van-e, Gero megmondja mennyi a postaköltség és a biztosítási díj, megegyezünk mekkora öszeget írjon rá, és jöhet a cucc (amennyiben nem lesz semmi fennakadás).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#797) harry válasza harry (#796) üzenetére


harry
veterán

Csomag:
Van Nuys, CA, US - ARRIVAL SCAN.
50 perc múlva pedig Miller Electric Bike 2. a Dicoveryn.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#798) Gero válasza harry (#797) üzenetére


Gero
tag

Jelenlegi allas:
most reggel 7:15 van itt, es Van Nuys itt van 10 percre, remelem delutanra idetalalnak vele, otthoni ido szerint este 10-re erek haza, addig nem tudok semmi ujat mondnai. ha van fejlemeny, akkor ejjel beirom ide, hogy mindenki lassa.

mailt megkaptam, leltarozok, ha megjott a csomag. :)

cramstuff.com

(#799) harry válasza Maddog00 (#792) üzenetére


harry
veterán

Ezeket nem ismerem, készítenek egy új évadot (4.)? Nekem a Lincoln-os motorjuk tetszik, jól néz ki Bővebben: link

Gero - ment egy mail

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#800) Gero válasza harry (#799) üzenetére


Gero
tag

Comag itt figyel, minden benne van, ujracsomagoltam, valaszmail ment!

cramstuff.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.