Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Hegyi84


Hegyi84
csendes tag

Hello

De a torrentes verzió amúgy is szar. Most néztem elég szarul lett felvéve. Tök homályos a kép. Amit :R Koxx :R tett fel annak gyönyörű a képe. Nem is fogsz mailt kapni. Nekem is csinálta ezt. Ha sikeressen regisztrálsz akkor azonnal kapsz mailt. DC - n összebizniszeltem pár sráccal és tőlük 50 - 60 K val tudok szedni

(#1652) Füleske válasza Hegyi84 (#1651) üzenetére


Füleske
addikt

Ez melyik hubon van ? LAN - osnál még nem láttam OCC - t , mástól meg nem hiszem hogy 50-60 - nal lehet szedni.

(#1653) Hegyi84 válasza Füleske (#1652) üzenetére


Hegyi84
csendes tag

De miért kéne LAN ossat keresni ?? :F nem mindeggy kitől szeded ??? Strond DC -t használj és akkor szedheted több szálon is http://web.axelero.hu/lash/matrix/sdc100rc9f2mtrx.zip

itt egy STONG DC kliens remélem ez nem tiltott dolog. Előrre is elnézést ha az csak egy kollégának akartam segítteni vele

(#1654) Shodan válasza Hegyi84 (#1653) üzenetére


Shodan
addikt

Nem igazán mindegy kitől szeded....Most szedtem én is le egy részt police motor 2 és szerintem semmi baj nincs a minőségével!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1655) Gambit


Gambit
őstag

Nem akarok álszent lenni, de az utóbbi pár hsz kizárólag file-csere témában keletkezett, ami nem vet túl jó fényt a topicra. Szóval szerintem kicsit szolídabban, privát üzikben, msn-en, stb.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1656) Füleske válasza Gambit (#1655) üzenetére


Füleske
addikt

De mi még mindig az occ - ről beszélünk , semmi fulldvd , crack stb téma nincs , csak pár darab tvrip. Ezzel kinek ártunk ? :F

Amúgy persze igazad van. Semmi fájlcsere nem kell ide. Koxx , mikor töltöd a következő részt ? :D

(#1657) Shodan


Shodan
addikt

Jogos. Most magyarul megy a lincoln motor1!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1658) Hegyi84


Hegyi84
csendes tag

Ja ja nagggyon faint. Nálunk is magyar. Már láttam. De a winyómon szívesebben nézném. Remélem valak rögzítti és letölthetem . :))

(#1659) koxx válasza Shodan (#1657) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

amikor először adták akkor is magyarul ment :U

(#1660) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Le lehet vhonnan tölteni magyar szinkronnal?

Go Pats!

(#1661) Shodan válasza koxx (#1659) üzenetére


Shodan
addikt

Tudom csak gondoltam szólok, én már 3szor láttam ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1662) wcadarn


wcadarn
csendes tag

Na végre magyarul adtak le egy részt, az más kérdés, hogy egy héten belül már másodszor. :P


koxx köszi az infot

és alig várom a folytatást, csak a shelby 1 et tudtam eddig szedni

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1663) wcadarn


wcadarn
csendes tag

tud valaki valamit azokról a kis chopperekről amik közül egyet az öreg Paul próbált ki a tegnapi részben????? :F

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1664) Hegyi84


Hegyi84
csendes tag

Már én is nagyon várom a folytatást hogy :R Koxx :R mikor tesz fel újj részeket :))

(#1665) wcadarn válasza koxx (#1659) üzenetére


wcadarn
csendes tag

köszi mégegyszer figyelni fogom a linkjeidet :P

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1666) Angelo69


Angelo69
senior tag

A ma delelotti reszben belevagtak egy meretes szoveget minek a lenyege az volt hogy elnezest kernek a jelenlegi es elkovetkezo musorszorasi hibakert de most valtanak at digitalis musorszorasra. :Y :C

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1667) wcadarn válasza Angelo69 (#1666) üzenetére


wcadarn
csendes tag

Ha már előre elnézést kérnek az nem a legjobb kép saját magükról :(

Úr Isten mi lessz itt még :O

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1668) Angelo69 válasza wcadarn (#1667) üzenetére


Angelo69
senior tag

Szerintem meg pont az ellenkezojere utal. :U

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1669) wcadarn válasza Angelo69 (#1668) üzenetére


wcadarn
csendes tag

Szerintem arra hogy hibák lesznek


Köszi mindenkinek akik a honlapról tájékoztattak

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1670) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

De legalább tudnak róla és elismerik. Szerintem is pozitív dolog.

Feel Good Inc.

(#1671) Angelo69 válasza wcadarn (#1669) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nem a honlaprol tajekoztattalak!
Latom te ilyen okoskodo tipus vagy.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1672) wcadarn válasza Angelo69 (#1671) üzenetére


wcadarn
csendes tag

Nem Angalo69 csak az 1638-as számú hozzászólásomban egy honlapról kértem infót (hali tud valaki a http://occ.dox.hu/ honlapról valamit.Ott most van fenn valami vagy nincs???)
amiről többen is tájékoztattak. Azt köszöntem meg azért hagytam ki helyet a neked szánt mondandóm után.
Egyébként nem tartom magam okoskodónak :O

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1673) Calogero


Calogero
addikt

Ezt a levelet kaptam a UPC-től

Köszönettel vettük a UPC Magyarország Kft-hez érkezett megkeresését, mellyel kapcsolatban az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni Önt.

Köszönjük idejét és fáradozását, mellyel megosztotta velünk szolgáltatásunk hiányosságaira vonatkozó észrevételeit. Előfizetőink tapasztalatai rendkívül fontosak a számunkra, hiszen ezek nyomán nem csupán azt mérhetjük le, hogy törekvéseink mikor jártak sikerrel, hanem azzal is szembesülünk, hogy mely pontokon kell még tovább javítanunk szolgáltatásaink színvonalát vagy éppen a róluk szóló tájékoztatást.
A UPC Magyarország Kft. arra törekszik, hogy ügyfelei elvárásait a legmagasabb színvonalon teljesítse. Erőfeszítéseink azt a célt szolgálják, hogy az Ön által említetthez hasonló esetek ne fordulhassanak elő.

Tájékoztatjuk, hogy a Discovery Channel néhány napja angol nyelven sugározza adását, mely a csatorna technikai problémájából adódik. Amint az említett adó elhárítja a problémát, magyar nyelven sugározzuk a csatorna adását.

Amennyiben további kérdése van, várjuk e-mailen történő megkeresését az ugyfelszolgalat@upc.hu címen, vagy kérjük, forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz, a TeleUPC-hez a 1221-es, helyi tarifával hívható telefonszámon, ahol munkatársaink hétfőtől péntekig 7 és 21 óra között készséggel állnak a rendelkezésére.

További kellemes televíziózást kívánunk!

Tisztelettel:
UPC Magyarország Kft.
ügyfélszolgálat

(#1674) Face8814 válasza Calogero (#1673) üzenetére


Face8814
őstag

Tudod az a legidegesítőbb, hogy pont olyan részeket adnak ( Lincoln motor 1-2 ) amiket még nem láttam. Tegnap is angolul ment, szerintem ma is angolul fog menni, engem meg megüt a guta. Remélem valamikor azért leadják még ezt a két részt magyarul is.
A UPC, meg benne van azon cégek TOP 3-as listájába, amiket kifejezetten úúútálok. El tudom képzelni a ''csatorna technikai problémáját''! :(( Über lool! :O

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1675) Shodan válasza Face8814 (#1674) üzenetére


Shodan
addikt

Nálam magyar volt :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1676) Füleske válasza Face8814 (#1674) üzenetére


Füleske
addikt

Szerinted a UPC tehet arról , hogy angol a Discovery ?
Ez kb. olyan , mintha azt állítanád , hogy az ADSL lassú feltöltési sebességéért a matáv a felelős.

(#1677) Füleske válasza Face8814 (#1674) üzenetére


Füleske
addikt

Nem UPC :

Közlemény

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy a xxxx Rt. érdekkörén kívül eső okok miatt a Discovery Channel és az Animal Planet csatornák műsora a múlt hét közepe óta csak az eredeti angol nyelven hallható, a magyar nyelven nem. Emellett a csatornák továbbításában több egyéb hibajelenség is tapasztalható. A hibákat jeleztük a műsorszolgáltatónak és kértük annak mielőbbi kijavítását.

(#1678) Face8814 válasza Füleske (#1676) üzenetére


Face8814
őstag

A UPC fikázása nem emiatt volt.Sajnos volt velük 1-2 kellemetlen tapasztaltom, és ha már meglátom ezt a 3 betűt, rögtön felmegy bennem a pumpa. Szóval a fikázás, csak nagy álltalánosságban történt! ;]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1679) Blamazs válasza Füleske (#1677) üzenetére


Blamazs
senior tag

Füleske: csak nem Vi...net? :(

(#1680) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nálam kivételesen magyarul ment le a Linvoln 1-2 is, pedig féltem mert tegnap napközben még angolul ment az adó (T-Kábel).

Attól meg nem kell félni, hogy nem fogják ismételni, mert minden rész átag 10-szer lement eddig...

Feel Good Inc.

(#1681) wcadarn


wcadarn
csendes tag

nálam is magyar volt a Lincoln 1-2 Pécsen UPC-n kábelesen.
Hát hogy ez a chopper milyen király. Ez az érdekes bordó szín, a króm és fém szinekkel szuper :Y :DD

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1682) wcadarn


wcadarn
csendes tag

Hát nem gyönyörű:
[kép]

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1683) wcadarn


wcadarn
csendes tag

Bocsi lemaradt az eleje megpróbáloma kisebb képet:
[kép]

"Ha mégegyszer kérnem kell, legközelebb már a bakancsom fogja kérni!" Sr. Paul

(#1684) Hegyi84


Hegyi84
csendes tag

Nekem is nagyon bejön a motor főleg hogy én nekem egy álomkocsi a Lincoln na nem az amiről mintázták hanem egy régebbi modell. Télleg naggyon gyünyörű lett. Minden elismerésem Pólié :)

Kéne szevezni egy kirándulást Orange Megyébe meglátogatni a srácokat :))

http://www.calcruisingauctions.com/goodguys/1964lincolncontinental.jpg



[Szerkesztve]

(#1685) koxx válasza wcadarn (#1682) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A gépedről akartad linkelni a képet? :U

[kép]

(#1686) Shodan válasza koxx (#1685) üzenetére


Shodan
addikt

[kép]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1687) Füleske válasza Blamazs (#1679) üzenetére


Füleske
addikt

Hát , Győrbe csak az van. :(
A UPC - s fórumtárs áldaná az eget az UPC - ért, ha megtudná milyen a ''konkurencia'' tv szolgáltatása. :( Meg hogy milyen undorító szöveget lenyom fejlesztés helyett. A köz akarata , mindenki elégedett meg stb. :((

(#1688) Füleske


Füleske
addikt

Koxx , második részek jöhetnek. :))
Shelby 2 , Lincoln 2...

(#1689) Hegyi84


Hegyi84
csendes tag

Én is már nagyon várom Koxx mikor tölti fel a részeket. Nekem még a Lincoln 1 re is szükségem lenne :))

(#1690) harry


harry
veterán

OCC rendelés - küldtem mailt mindenkinek, légyszíves minél hamarabb válaszoljatok. Sajnos törölték a rendelést, de azért még elküldhetem újra, csak pár cucc már elfogyott és valszeg csak karácsony után jönnének meg.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1691) twingers válasza harry (#1690) üzenetére


twingers
tag

Hali!
Ment a válasz.

(#1692) koxx


koxx
MODERÁTOR

Pár embernek elküldtem a shelby2 linkjét pü-ben, ha még kell vkinek priviben szóljon.

(#1693) sheffield válasza koxx (#1692) üzenetére


sheffield
csendes tag

Szia koxx!

Nekem is el tudnád küldeni a linket? :)

Előre is köxi

Micsoda szar nap ez a mai! És még el se kezdődött igazán.

(#1694) Dirtyz válasza koxx (#1692) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nekem is küld el, légyszi :R

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1695) boczy válasza koxx (#1692) üzenetére


boczy
csendes tag

Hello Koxx!
Köszönöm szépen a linket! Most tűnt fel, higy itt privit is lehet küldeni.
A David Mann 2 megvan neked? Nekem még az hiányzik- már magyarul.

Üdv : Boczy

[Szerkesztve]

(#1696) Hegyi84 válasza koxx (#1692) üzenetére


Hegyi84
csendes tag

Szia Koxx Küld el nekem is a linket léccci a Shelby 2 ről !!!!

Címem : hegyi@pickup.hu


KÖCÖNÖM :))

(#1697) koxx válasza boczy (#1695) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen megvan
Hegyi84 neked már küldtem

(#1698) Dirtyz válasza koxx (#1697) üzenetére


Dirtyz
őstag

Köszönöm :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1699) Füleske válasza koxx (#1692) üzenetére


Füleske
addikt

Igazán köszönöm még egyszer !!!
:R :R :R

(#1700) stanci


stanci
tag

Srácok kicsit elvesztettem a fonalat. A feketeözvegy ami tegnap volt a Lincoln motor előtt volt időben vagy mi? Csak abból gondolom, hogy olyan szakadt a műhely, meg kicsit más arca van a figuráknak.
Ha vannak letölthető részek nekem is dobjatok mélt!
köszi szépen

''Az élet egy hatalmas film... ...csak nem te választod a műfajt''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.