Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ReDPiTTY válasza busman (#249) üzenetére


ReDPiTTY
tag

csak az a baj vele hogy nem állítható,és ha egy két mosás után megnyúlik,akkor már csak te gyönyörködhetsz benne!jéé de vak vagyok mintha az előttem szóló is ezt írta volna!:B

[Szerkesztve]

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#252) gTWELVE


gTWELVE
tag

én is az utóbbi fullcap-et néztem. egyébként két méretbe is van. nekem idáig is fullcap-am volt, és egy kis időután tökre felveszi a fejformád. és tök kényelmes. Sajna még nem válaszoltak, de multkór is kb 10napot vártam mire dobott a csóka egy válaszmailt..mintha hagyományos postán menne :D hehe..
remélem pozítív leszavisszajelzés részükről, és akkor mindenki boldog lesz,mert megrendelem akkor az összes vackot.. :)

(#253) ReDPiTTY válasza gTWELVE (#252) üzenetére


ReDPiTTY
tag

remélem összejön a biznic!!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#254) gTWELVE válasza ReDPiTTY (#253) üzenetére


gTWELVE
tag

én is nagyon reménykedem,mindíg titkon várom márhogy válaszoljon a csávó. bár standard 10nap.. mégsose írt előbb. :(

(#255) koxx válasza gTWELVE (#254) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Milyen emailt vársz tőle, amiben leírja hogy küld vagy sem?

(#256) joe69


joe69
senior tag

ebayen is lehet probalkozni, vannak akik worldwide postaznak

(#257) gTWELVE válasza koxx (#255) üzenetére


gTWELVE
tag

igen,mert mondta,hogy mint OCC nem tudnak postázni hivatalosan, és most győzködöm, hogy postázza mint magánember.. csak ugye az a gáz.. hogy ha én elküldöm előre a lét.. és nem jön meg a cucc.. :S szóval.. meg ő se akar gondolom 100$árt csak úgy kibaszni,nélkülözni.. nemtudom.. megpróbálok megeggyezni vele valahogyan.

(#258) koxx válasza gTWELVE (#257) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem azért annyira megbízhatóak hogy ha elküldöd a lét előre akkor feladja postán.(reméljük nem Mikey intézi :D)

(#259) koxx válasza joe69 (#256) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ebay ebben az esetben nem jó mert 3-4 embernek kéne többféle cucc

(#260) koxx


koxx
MODERÁTOR

ez a polo tetszene, vélemény?

[kép]

(#261) boczy


boczy
csendes tag

Én régebben csináltattam pólót, a képet floppyn vittem be, és tök jó lett a végeredmény. Szal ha van OCC logó, tök egyszerűen meg lehet itthon is csináltatni a pólót,Sapival már más a helyzet.

(#262) koxx válasza boczy (#261) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

még arra gondoltam, hogy ha nem jön össze a biznic akkor tomcattel le kéne gyártatni, 10db felett vállalja el az egyedi pólókat
a hímzés is szóbajöhet, talátam is pár céget aki komolyabban foglalkozik vel

(#263) gTWELVE válasza koxx (#258) üzenetére


gTWELVE
tag

LOL, akkor abból nem lenne semmi! :D:D

(#264) gTWELVE


gTWELVE
tag

na, ne haljon már meg ez a topic.. nincs kedvetek írogatni, vagy valami?

(#265) koxx válasza gTWELVE (#264) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

de lesz ha megkapod az emailt és küldik a csomagot :))

(#266) biomika


biomika
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudná valaki újból felrakni valahova az OCC részeket?
Köszi

(#267) gabor88


gabor88
tag

Na akkor írok. Sztem nem a polo meg a sapka a lényeg. A műsor! Például tegnap megnéztem a jet bike részt, a legelsőt, és 1 kva szót nem fütyültek ki! Na ez érdekes, még visszafogták magukat. Akkor ekkora >------------------------< volt a műhely, most meg... Bejött a biznisz. De a Shelby rész az naggyon durva! Hogy szétverték azt a szerencsétlen műhelyt! Meg az a golfkocsis jelenet...

(#268) koxx


koxx
MODERÁTOR

elkezdtem feltölteni a lincoln bike 1. ill. 2. részét (persze csak ha van rá igény)
A sapka meg a póló azért kell mert - itthon - exkluzív darabok nem beszélve arról hogy occ fanoknak kötelező :D

[Szerkesztve]

(#269) gabor88


gabor88
tag

Hála az új részekért. Hova teszed fel? Mert az a motor cool.

(#270) koxx válasza gabor88 (#269) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ugyanott lesz ahol a shelby bike volt

(#271) rocket


rocket
nagyúr

Mike megint nagyot alakitott a tegnapi reszben.
Eszmeletlen mit hulyeskedtek ossze, kozben a motor csiga lassusaggal keszul, hala pauly lustasaganak, amikor neha elfelejt bemenni dolgozni :D
Mike nem allt a sarkara a benzin tankkal kapcsolatban, vegen az oregnek kellett leszednie, pauly rakarta dumalni arra a szelesebb tankra.
Az is jo volt amikor nem fert be a kormany villai koze az elso sarvedo es elkezdtek ugralni rajta :D

Most nezem a weboldalukat, vegre kint vannak a nalunk meg nem mutatott reszek motorjai.
A Lance Armstrong Bike se piskota, eszmeletlen szep ahogy kinez :)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#272) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

upp

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#273) koxx


koxx
MODERÁTOR

ma estétől elérhető lesz a lincoln bike első része

(#274) koxx


koxx
MODERÁTOR

Lincoln bike part 1 Bővebben: link

(#275) boczy


boczy
csendes tag

Ugye ez nem szinkronos?Ha jól számolgattam, akkor ez majd úgy nyáron kerül adásba magyarul.

(#276) koxx válasza boczy (#275) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

csak a dixie chopperig szinkronos

(#277) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nemsokára jönnek az új részek

April 4th- Caterpillar 1
April 11th- Caterpillar 2

April 18th- Gillette Bike 1
April 25th- Gillette Bike 2

Nézegettem a galériát, eddig nem is láttam ezeket a motorokat. A többit is érdemes megnézni

[kép]

[kép]

(#278) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nemsokára meglesz a paul jr dream bike, kíváncsi vagyok rá.

A srác nem írt még válasz e-mailt?

(#279) rocket


rocket
nagyúr

Felig off, vasarnap este a discovery-n volt egy mororepito vilagbajnoksagrol szolo musor 3 reszt egyben lenyomtak, 3 csapat epitett motort, egy angol, ausztral, amerikai.
Eszmeletlen milyen motorokat epitettek, daytonai motor show-n volt az eredmeny hirdetes ahova occ is szokott menni :)

Angolok egy ilyen oldskool motort epitettek, hatalmas vastag kerekekkel:
[kép]

Ausztralok egy aluminium csodat epitettek, minden aluminium alkatreszt kezzel csinaltak:
[kép]

Amerikaik meg egy futurasztikus motort epitettek:
[kép]

Mind3 motor mas kategoriat kepviselt, de egy gyozhetett csak, az amerikaik nyertek a futurasztikus motorukkal :)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#280) rocket válasza koxx (#277) üzenetére


rocket
nagyúr

En is pont par napja nezegettem, es olyan motorok is kint vannak amikrol meg csak hirbol se hallottam :)
Lesznek jo motorok, remelem most nem kezdik megint ujra majd ott ahol a multkor is abba hagytak, hanem megyunk tovabb szepen :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#281) rocket


rocket
nagyúr

Megtalaltam a tv musort, de sajnos ez csak az amerika discovery-re vonatkozik, europaban majd csak kesobb lesz gondolom joval :(

Bővebben: link

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#282) gabor88


gabor88
tag

Ajánlom nekik hogy ez a Biker Build-OFF ne az American Chopper rovására menjen, mert elég sok rész lesz belőle, de nekem American Chopper kell!! Teccik ezeknek a Teutiloknak az életstílusa.

(#283) gabor88


gabor88
tag

Most veszem észre hogy van www.discoverychannel.hu, és már nem csak a tv műsor van rajta. De am. chopper semmi ( még sztem töltik )

(#284) rocket válasza gabor88 (#283) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen most toltogetik, eleg kezdetleges meg :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#285) rocket válasza gabor88 (#282) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt en is remelem, legyen mindketto :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#286) Integra válasza gabor88 (#282) üzenetére


Integra
titán

más a két műsor stílusban, ez is meg az is tetszik, de ez az família kft amit művelnek.... :)
szóval a hangulata miatt a családcsopper sorozat szerintem sokkal jobb

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#287) Integra válasza rocket (#279) üzenetére


Integra
titán

én az ósztrálokra szavaztam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#288) koxx válasza Integra (#287) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

mé ott voltál? :D
jó volt az ausztrál motor, de nekem kicsit sok volt benne a polír nem voltak kiemelve az alkatrészek a kormánya alacsonyan volt (chopperhez képest), az angol motor no comment, nem is értem hogy állhattak ki ilyennel, sztem az amcsi motor megérdemelten nyert

(#289) gTWELVE


gTWELVE
tag

én is láttam a műsort.. nem tudom miről van szó, de néztem nagyon kevés moci van ami tetszik. lehet elfogult vagyok az occ-vel de valahogy az ő motorjaik jobban bejönnek, kivéve az apache motort mert az nemtetszik. Egyébként új részeket most is forgatják az occ-vel szóval biztos lesz még

(#290) Integra válasza koxx (#288) üzenetére


Integra
titán

dehogyis, a tv előtt szavaztam magamban:))
persze hogy sok volt a polír, az egy full alu motor volt, szóval szerintem nincsen min csodálkozni.
az amcsi vas is nagyon szép volt, főleg az atomkirály fényezés, de az a 3 méteres első villa nálam picit hazavágta az összképet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#291) gTWELVE


gTWELVE
tag

lehet én is konzervatyv vagyok, de nekem is inkább a másik kettő vagyinkábbegyik sem. angolokő egész jópofa..

(#292) rocket válasza Integra (#290) üzenetére


rocket
nagyúr

Pedig a rovidebb elso villa kerult fel vegul , amit elsore terveztek, meghoszabb volt :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#293) rocket válasza Integra (#290) üzenetére


rocket
nagyúr

Ket szot kihagytam :)

Szoval ujra: Pedig a rovidebb elso villa kerult fel vegul , nem amit elsore terveztek, az meghoszabb volt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#294) koxx válasza rocket (#293) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

hosszabb volt és íves vmint elb sztak vele 6 napot

(#295) koxx


koxx
MODERÁTOR

Megújult az occ honlapja Bővebben: link a webshopba is kerültek be új cuccok

(#296) gTWELVE válasza koxx (#295) üzenetére


gTWELVE
tag

wow.. tök jó lett.

(#297) gTWELVE


gTWELVE
tag

nemtom nekem ez az 1974 sunshine bike nagyon bejön.. :) komoly..

(#298) gabor88


gabor88
tag

Na azért a SolidWorks Bike az... nem toom leírni hogy milyen. Talán a ''nagggyon durva'' kifejezés a legjobb.;]

(#299) ReDPiTTY válasza koxx (#295) üzenetére


ReDPiTTY
tag

:C

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#300) gabor88


gabor88
tag

Hahhhaaa, én vaok a 300adik!!:):)):)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.