Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Pompi válasza Shodan (#1400) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én várom, hogy ismét eljussunk a 3-as szériáig, meg ha éppen nincs mit nézni esténként akkor nézem.
De most ezek az új fordításu címek bekavarnak...

Feel Good Inc.

(#1402) harry válasza Shodan (#1398) üzenetére


harry
veterán

Hibás a link, de így asszem jó: [link].
Csak nálam nincs kép, csak hang :(

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1403) Paulie86


Paulie86
tag

Küldjetek occ fanok minél több szavazatot a discoveryre, hogy szombaton 8-11-ig ezt nyomják (Kihirdettetik!!!!!!!!!!!!!!)

(#1404) harry válasza Paulie86 (#1403) üzenetére


harry
veterán

Oh, tényleg. Remélem új részeket adnának.
Ja és itt egy lista, hogy mely részeket adták/fogják majd leadni: [link]

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1405) [pod]Diablo válasza harry (#1404) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

:R :R :R

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1406) harry válasza Paulie86 (#1403) üzenetére


harry
veterán

Ja és itt a szavazás linkje a többieknek: [link]
Szombaton, 20-23ig nézhetnénk OCC-t :)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1407) [pod]Diablo válasza harry (#1406) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

már szavaztam.Mindenki szavazzon töbször,és akkor nagyobaz esély hogy az OCC-nyer.Szavazásra fel PH-sok :D :D :D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1408) Paulie86 válasza Shodan (#1295) üzenetére


Paulie86
tag

Akkor a http://www.amcsimotorok.wc.hu/ -n a Wallpaperek közé te tetted fel a képedet, mert nagyon hasonlít

(#1409) Paulie86


Paulie86
tag

Shodan te tetted fel akkor a www.amcsimotorok.wc.hu -n a wallpaperek közé a képed, mert tök ugyanaz.

(#1410) virkir válasza [pod]Diablo (#1407) üzenetére


virkir
veterán

Nyomtam vagy tizet ;) lehet oda ültetem a gyereket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1411) Shodan válasza Paulie86 (#1409) üzenetére


Shodan
addikt

Igen. És én is nyomkodom...de elég buták hogy akárhányszor lehet szavazni, csak nehogy floodoljuk a discoveryt mert akkor aztán nem lesz Emszí :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1412) Paulie86


Paulie86
tag

Hi ,Srácok gondolom mindenki kíváncsi Rick old school chopperére, végre le tudok vmit szedni, de csak az 1.részt, talán holnapra lejön. Baromi kíváncsi vagyok rá, remélem valami már körvonalazódni fog az első részben. Vagy én lennék az utolsó és már mindenki tudja és látta??????????????

(#1413) harry válasza Paulie86 (#1412) üzenetére


harry
veterán

Csak névből is merem... már annak is örülnék ha minden 3. évados rész meg lenne magyarul :-\

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1414) harry


harry
veterán

Még mindig lehet szavazni, de a netes TV műsorukban már az Álítólag - Cápák van beírva 20-22ig, érdekes.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1415) [pod]Diablo válasza harry (#1414) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ja.De remélhetőleg ezt csak úgy kiírták,és valójában az OCC-áll az élen

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1416) harry válasza [pod]Diablo (#1415) üzenetére


harry
veterán

Sajnos nem volt OCC :( Viszont tegnap megnéztem a Caterpillar Bike első részét, nem semmi :D Elmennek a gyárba, kipróbálni pár járművet. Tetszenek ezek a hatalmas gépek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1417) Shodan válasza harry (#1414) üzenetére


Shodan
addikt

Mondjuk nem is tudom hogy gondoltuk hogy leadják, szerintem csak így találomra nyomtak valamit azt kész.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1418) biomika válasza Paulie86 (#1412) üzenetére


biomika
csendes tag

Hi, most néztem képeket Rick old school mocijáról, hát mit mondjak...elég szép gépet rakott össze :DD
neked sikerült letölteni az 1. részt?

(#1419) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki egy osszefoglalast irni linkekbol ahonnan le tudom tolteni amit eddig feldobtatok netre?
Meg azt amikor szetromboljak le tudnatok irni mit csinaltak es mivel? (remelem nem hummerrel mentek be, mert megkeresem az idosebbiket es lecsavarom a fejet! ;] )

(#1420) harry válasza hummerdikk (#1419) üzenetére


harry
veterán

Jelenleg szerintem nincsenek részek feltöltve, csak ideiglenesen voltak fenn. Az iroda szétzúzás fen van a Discovery honlapján is a kisvideók között, valahol itt: [link] -> 6. videó, amint Paul egy kanapét próbál átlökni az ablakon :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1421) hummerdikk válasza harry (#1420) üzenetére


hummerdikk
őstag

Koszke a linket!
Azert igy szetcseszni...
Nekem a fogorvosos tetszik a legjobban ;]

(#1422) harry válasza hummerdikk (#1421) üzenetére


harry
veterán

Átépítették a műhelyt, erre meg úgy sem volt szükség, igaz a kanapét kicsit sajnálom ;] Amúgy nekem is tetszenek Hummerek, Paulék H2-essel járnak, csinos gép

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1423) Pompi válasza hummerdikk (#1419) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Amúgy egy Ford Expedition-t áldoztak fel erre a célra.

Feel Good Inc.

(#1424) hummerdikk


hummerdikk
őstag

A fene egye meg oket! Miert ilyen draga nalluk egy polo?
MOD: Azert egy fordot sem kell osszetorni... Ez az ami mar undorito kezd lenni... Meg az allando veszekedes... Es akkor a magyarhang meg csak radob egy lapatot...

[Szerkesztve]

(#1425) Füleske válasza hummerdikk (#1424) üzenetére


Füleske
addikt

Talán azért drága , mert ott kicsit mások a fizetések...
Tény, hogy kissé sok az agresszió , de enélkül nem is lenne jó az egész. Szerintem.

(#1426) hummerdikk válasza Füleske (#1425) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ja, az igaz... Amcsieknal a fizetesek 500e nel kezdodnek.
Egyebkent a magyarhangal tulzasbaviszik az orditast... Alapbol nem orditanak ennyire.

(#1427) Shodan


Shodan
addikt

Szerintem egész jó a magyar szinkron

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1428) harry válasza hummerdikk (#1426) üzenetére


harry
veterán

Láttam pár angol részt, szerintem nem túlozták el, jó a szinkron. Pólók meg minőségükhöz képest drágák, pl ha anyagukat nézzük, szerintem kicsit gyenge, rányomtatva egy hatalmas matrica és kész.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1429) Boeing737


Boeing737
tag

Szerintem ez a saját cuccuk törése-zúzása nem aggresszió, hanem egyszerűen bunkóság. Nálam az lenne az agresszió ha egymást vernék (amit ugye nem tesznek...) Na mind1, a pénzt ők keresték meg rá. A saját dolgaikat verik szét... no comment.

Egyébként meg szívesen megnéznék egy olyan műsort is, ahol például OCC-s motorokat vernek szét, meg ugrálnak rajta, aztán szétkarcolják a festést rajta, utána meg esetleg átmennek rajta egy Hummer-rel... Kiváncsi lennék akkor a tutulék fejére, hogy mit szólnak rá...

A másik hogy nagyon sok a beállított jelenet, de hát ez van. Amúgy meg ha az öreg Paul annyira nem birná elviselni Paulie-t, akkor már rég kirugta volna... úgyhogy csak műbalhé az egész.

Ettől függetlenül én is megnézem a részeket, de ez a néhány dolog idegesít benne..

(#1430) Shodan


Shodan
addikt

Na ezt vártam én!!
American Chopper:
European Vacation - Episode 1 Erre kiváncsi leszek :D Itt aztán biztos lesz zúzás :DD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1431) harry válasza Boeing737 (#1429) üzenetére


harry
veterán

Műbalhé? Kétlem, szerintem egyszerűen csak ilyenek. Eléggé különbözik munkamódszerük/stílusuk, meg amúgy is apa-fia, szóval persze, hogy sokat veszekednek. Törés-zúzás: nem szoktak full új/jó dolgokat tönkretenni (ok nélkül :D). Pl irodát is szétverték, de azt amúgy is lebontották volna, akkor meg nem mindegy? A kocsi meg már egy régebbi részben megsérült (nem direkt), és azt úgy sem használta már az öreg. Mikey kocsiját is azért verték szét, mert már alig ment, elég lerobbant volt.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1432) harry válasza Shodan (#1430) üzenetére


harry
veterán

Hohoó ;] Mikor/hol lesz látható leghamarabb?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1433) Pompi válasza harry (#1431) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sokmindennel egyet értek, de azt a Ford Expeditiont én is sajnáltam. Kicsit túlzásnak tartottam, hogy tönkretették. Nem nagyon volt annak baja előtte.

Feel Good Inc.

(#1434) Boeing737


Boeing737
tag

Szerintem Vinnie meg Rick jobb szakember mint Paulie. Jobban tudnak hegeszteni stb. Paulie általában csak néhány ponton összehegeszti, majd úgyis Vinnie fejezi be a nehezét..

Ti hogy látjátok ezt?

(#1435) Pompi válasza Boeing737 (#1434) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pauli nem vesztegeti az idejét a heggesztésre. Megtervezi, összerakja épp annyira amennyire kell, a ''kuli'' munkát hagyja a többiekre.

Feel Good Inc.

(#1436) harry válasza Pompi (#1433) üzenetére


harry
veterán

Igazából a kocsis részt nem láttam, csak amikor az irodában zúznak (amit linkeltem is a discovery honlapjáról).
Ha valakinek meg van magyarul a Caroll Shelby Bike, megkérném, hogy küldje át MSNen vagy Skypeon, vagy feltölthetné valahova. Kösz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1437) harry válasza Boeing737 (#1434) üzenetére


harry
veterán

Paulie inkább tervező, az ő elképzelései alapján készülnek többnyire a motorok. Van, hogy tényleg többet melóznak mások helyette (ezért is mérges az öreg), de ha kell akkor benn túlórázik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1438) Shodan válasza harry (#1432) üzenetére


Shodan
addikt

Most szedtem le, angol persze és angliába mennek. Még csak belenéztem....
Majd lesz egy olyan rész is hamarosan, hogy history of OCC arra is kiváncsi vagyok.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1439) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Gyerekek! Ezek amcsik...
Pauly meg telleg csak tervezget. Odanyom egy rajzot szegeny vinnienek hogy vagja ki vizvagoval stb stb stb Es rendesen van pofalya is. En megmondom oszintem vinniet meg mikeyt szeretem a legjobban. Ti?

(#1440) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hali
Na voltak már új részek.Engem a Lincol motort part2-től érdekelne onnantól hagyta abba a Discovery :(((

(#1441) Pompi válasza ToBeY (#1440) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem voltak. Engem azért a David Mann Bike első része is érdekel, mert szlovákul (?!) nem néztem meg ;)

Feel Good Inc.

(#1442) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Gyerekek! Nagyon kemény dolgot láttam ma, azt hittem nem hiszek a szememnek, hogy ilyen van!

[kép]
[link]

Sorozatgyártásu kamu OCC Widows Bike gyerek méretben (mondjuk ahhoz képest állítólag 110-et simán megy).
Kíváncsi lennék ehhez mit szólnának Teutulék...

Feel Good Inc.

(#1443) harry válasza Shodan (#1430) üzenetére


harry
veterán

Megnéztem, nem rossz :D Főleg mikor Skóciában vannak és szoknyában mennek kis robogokkal :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1444) Szabesz válasza Pompi (#1442) üzenetére


Szabesz
őstag

Besz*rás, hogy mik vannak :Y
Ha szabad megkérdezni, hol láttad?

¯\_(ツ)_/¯

(#1445) Pompi válasza Szabesz (#1444) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A Fővárosi Autópiacon van egy motor ''szalon'' szerüség és ott.

Feel Good Inc.

(#1446) harry válasza Pompi (#1445) üzenetére


harry
veterán

Remek :(((

Viszont még van esély, hogy ma este OCC legyen, a Discovery honlapján még nincs ki írva semmi 20-23ig.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1447) harry


harry
veterán

Amúgy már tervezem a következő rednelést, még nem tudom mikor indítom, úgy akarom, hogy karácsony előtt meglegyenek a cuccok. De még várnék vele, igaz, hogy most vannak akciók de amúgy elég kicsi a választék.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1448) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Bakker... Mi a feneert raktak at? Igy egyik se fogom latni! :O

(#1449) Pompi válasza hummerdikk (#1448) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát eléggé érdekesen fogalmazol, ezért azt hiszem nem az én hibám ha valamit félre értek abban amit ''írtál'', de 23h-kor mennek továbbra is részek, csak ahogy néztem bekerült még más időpont is. Sajnos még mindig csak ismétlések :(


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1450) Face8814


Face8814
őstag

Hali.

Lenne egy kérésem. Tudtok valami linket, ahol a motorjaikról vannak letölthető képek, de 1280*1024-es ( vagy valami hasonló ) felbontásban? Nézegettem a különböző honlapokat, de mindenhol 800*600, vagy 1024*768-ban találtam képeket. Teljesen beleszerettem a mocijaikba amiket csinálnak. Főleg a Fekete Özvegy, az ''Én a Robot'' motor,meg a Tűzoltós motor tetszik igazán. Szóval, ha valaki tudna egy linket akkor azt megköszönném.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.