Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) koxx


koxx
MODERÁTOR

Race car bike első rész is szedhető Bővebben: link

(#202) boczy válasza koxx (#201) üzenetére


boczy
csendes tag

No most már az is jön, igaz a lekorlátozás miatt elég lassan -- de biztosan.
Köszi Koxx!!!

(#203) koax


koax
tag

Látom koxx az ügyeletes videófelelős, szóval azt szertneém kérdezni, hogy hogyan lehet ezeket letölteni? Regisztrálni kell?

(#204) koxx válasza koax (#203) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Innen tudod tölteni Bővebben: link
Látom a santa bike meg a race car bike már nem elérhető, a f.sz atw már megint törölte az accountomat. :((

(#205) koax válasza koxx (#204) üzenetére


koax
tag

És milyen nyelven van? Minősége milyen?

(#206) Pompi válasza koxx (#204) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem azért törlik, mert a video fileok, nem szerves részei a weboldalnak (ha van egyáltalán). Csinálni kell egy föld egyszerü html oldalt egy a videora mutató linkkel és nem fogják bántani. Legalábbis nekem ez a tapsztalatom.

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#207) koxx válasza koax (#205) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az i-robot, police, lance bike, behind the bikes és a tonight show angol, a többi szinkronos. Minősége 320x240 xvid 950es bitrate, hang 128-as mp3.

nekem akkor is törölték ha ki volt linkelve rendesen

[Szerkesztve]

(#208) koxx válasza gabor88 (#190) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

feladtam postán a dvd-ket, úgyhogy lesheted a postást :)

(#209) gabor88 válasza koxx (#208) üzenetére


gabor88
tag

Hah! Megjött a postás! Nagyon király. Kösssz! Már elkezdtem nézni őket.:):C

(#210) boczy válasza koxx (#204) üzenetére


boczy
csendes tag

Azért nem volt hiábavaló a feltöltés, sikerült leszednem mindkettőt.
Köszi!!!
Ha majd lesznek új részek szinkronnal, akkor esetleg azokat is fel tudnád majd rakni valahova?

(#211) koxx válasza boczy (#210) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze amint lesz új szinkronos rész fel fogom tenni (soká lesz)

(#212) boczy


boczy
csendes tag

Én kivárom :)

(#213) Shodan válasza koxx (#211) üzenetére


Shodan
addikt

Tudod hogy mikor jönnek új szinkronos részek?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#214) koxx válasza Shodan (#213) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha rendesen időben adják feltételezem hogy folytatják az új részekkel akkor nyár közepén.

(#215) gabor88


gabor88
tag

:(Sajna észrevettem egy bakit a Police Bike I-ben. Amikor visszajönnek a rendőrmotorgyűjtögető ürgétől és veszekednek mert nincsenek megrendelve a cuccok és nem tudják elkezdeni a motort, látható idősebb Paul mögött a Lance A. bike vagy valami hasonló sárga, rá 10 mp-el meg ugyanott nincs semmi.:(

(#216) illusiON


illusiON
őstag

lehet hogy addigra eltolták :U de pl. a pimpmyride-ban is mindig egy szürke truck van a háttérben felemelve.... :D kinek hogy teccett a daytonai mtoorshow? a rats hole on amelyik az aranyszinü moci, na az igazánv ad... van vhol kép róla? arany festésű volt, megjegyeztem a tankon volt egy mélyedés, és abban egy kkesszürke kis 'graffiti-szerüség'...

( : no woman no cry : )

(#217) gabor88 válasza illusiON (#216) üzenetére


gabor88
tag

Biztos hogy a veszekedés végét jóval később vették fel mert nem 2mp eltolni egy motort, pláne ha nincs ott senki.

(#218) Dokibá


Dokibá
aktív tag

Most találtam meg ezt a topicot:C . Az OCC a kedvenc TV műsorom, régebben én is építettem/festettem motorokat, egy dolog biztos: itt Magyarhonban képtelenség lenne ilyen egyszerűen motort építeni (most nem a piac méretéről és a keresletről beszélek), a másik dolog pedig az, hogy azért az OCC-nél rengeteg kész alkatrészt használnak. Egy igazi-igazi custom bike-nál minden egyedi. Ettől függetlenül tetszik, amit csinálnak.

Dokibá

(#219) rocket


rocket
nagyúr

Nagyon jo volt a tegnapi resz, es nem is annyira amiatt mert sok mindent csinaltak a motorral, hanem erdekes volt latni, milyen sok arcuk van es mennyire tudnak emberiek is lenni :)
Oreg Paul is ha kell tud erzo ember lenni, de az uzletben kemeny, ezert jutott oda ahol most tart :)
Azt is erdemes volt megfigyelni, mennyivel jobban elturi Mike lustasagat, mint a a fiatalabb Paul-et, igaz Mike-in nincs is akkora teher talan ezert mokazik sokat vele, szemet kidobashoz, telefon felveveshez nem kell tul koncentraljon Mike :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#220) illusiON


illusiON
őstag

azér rendesen küldi a mikim gyereket is, szegény gyerek... vki a topic elején rita hogy akkora kissebbségikomplexuma van mint maygarországank vagy vmi ilyesmi, és igaza volt :) az oldschool-chopper jól nz ki, utána egy jó moci jö megint, a commanche... érdemes nézni :)!

( : no woman no cry : )

(#221) busman


busman
addikt

Nincs vkinek vmi jó dvd borítója?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#222) rocket válasza busman (#221) üzenetére


rocket
nagyúr

Itt van par cover: Bővebben: link

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#223) busman válasza rocket (#222) üzenetére


busman
addikt

Király vagy!thx!:C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#224) koxx


koxx
MODERÁTOR

Felraktam egy kis videot a legújabb occ részből, Lincoln Bike Bővebben: link vmint készül egy kis ízelítő a carroll shelby bike videoból.

szerk: ha lesz egy kis időm feltöltöm a teljes részeket

[Szerkesztve]

(#225) koxx


koxx
MODERÁTOR

Fent van a Shelby bike-ból is egy rövid részlet

(#226) boczy válasza koxx (#225) üzenetére


boczy
csendes tag

Mink meg leszedtük, oszt megnéztük.
Köszi az újdonságot. Ha már a discoveryn ismételgetnek, legalább itt legyen valami újdonság. Egyébként hiába szedtem le az összes szinkronos részt, péntek este 11-kor ott kuksizok a discovery előtt, és várom a ''régi-új'' részt.
Üdv:Boczy

(#227) Szasza0001


Szasza0001
újonc

Egész jó de nem minden részét látom Paul jó motorokat csinál de az apjával is egész jól kiábál kedves család mike a diplomatájuk. Ja irjátok meg hol találom Mythbusters-t.

(#228) busman válasza koxx (#225) üzenetére


busman
addikt

Már küldeném az sms-t!:C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#229) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ne küldjetek sms-t mert úgynézem törölték a videokat !!

van vkinek aktív loginja és esetleg működik is?

[Szerkesztve]

(#230) Tomcyboy


Tomcyboy
csendes tag

Most hétvégén Debrecenben autókiállítás lesz. Olvastam a programfüzetben, hogy az egyik OCC motor is ki lesz állítva.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#231) koxx


koxx
MODERÁTOR

Felraktam a Shelby bike első részét, közben töltöm fel a másodikat is. Szedjétek gyorsan mert nem lesz fent sokáig. Bővebben: link

Ha minden jól megy akkor fél-3/4 10 körül fent lesz

[Szerkesztve]

(#232) koxx


koxx
MODERÁTOR

Fent van a Shelby bike 2. része, lehet tölteni Bővebben: link

(#233) gTWELVE


gTWELVE
tag

Nah.. baz, tök véletlen találtam meg a topicot,deörülökn neki, hogy megvan.
Most levelezek az OCC-vel hogy küldjenek Magyarotszágra is cuccokat, :D tök kira bézbólsapijuk van, meg minden. barátnőmnek meg sini felsőt.
Nektek melyik a kedvenc mocitok amit csináltak? Szerintem a Santa-s a legjobb. az nagyon bejön. tök poén.

(#234) koxx válasza gTWELVE (#233) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mennyiért küldik a cuccokat? mert egy baseball sapi meg egy póló engem is érdekelne
Nekem a kedvenc motor: I-robot bike és a Commanche

(#235) ReDPiTTY válasza gTWELVE (#233) üzenetére


ReDPiTTY
tag

black widow és P J's web bike-ja

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#236) gabor88


gabor88
tag

Black Widow, I Robot és Lincoln. Hö:))

(#237) gTWELVE


gTWELVE
tag

azok cool mocik.. :DD mondjuk nekem idáig az apache tetszik a legkevésbé.. egyátalán nem jön be a forma

(#238) illusiON


illusiON
őstag

jay leno-s moci nem orssz, de láttátok már a lambo-gyüjteményéT? naygon pénzes a csávó...

( : no woman no cry : )

(#239) gTWELVE


gTWELVE
tag

én nem,linket tudsz adni?

(#240) ReDPiTTY válasza koxx (#234) üzenetére


ReDPiTTY
tag

ugy tom csak USA-ban lehet vásárolni:O

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#241) koxx válasza ReDPiTTY (#240) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az oldalon van egy leírás, elvileg a világon bárhova postáznak (csak gondolom nem olcsó ezért kéne 1xre több mindent rendelni)

(#242) ReDPiTTY válasza koxx (#241) üzenetére


ReDPiTTY
tag

télleg?az jó!van árlista is de tényleg nem olcsó!egy bsapi 20$/igaz én 5k-ért vettem itthon a GAS satyimat!/

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#243) koxx válasza ReDPiTTY (#242) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

sztem 20$ nem annyira drága főleg hogy nem fogod viszontláni minden 2. emberen

(#244) ReDPiTTY válasza koxx (#243) üzenetére


ReDPiTTY
tag

jol beszélsz:C

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#245) gTWELVE válasza ReDPiTTY (#244) üzenetére


gTWELVE
tag

sajna te tudod jól.CSak amerika, meg Austrália,meg Európában Anglia,meg franciaországegyes részeibe. legalábbis ezt írták nekem válaszba. Levelezek az egyik arcal, nemtom kivel,nevét még nem mondta, hogy legyen már olyan jófej,és ha mint occ hivatalosna nem tudnak postázni,akkor postázzon mint magánember, kifizetem neki előre.bankkártya,azonnal megkapja. most kértem ezt azt, remélem elpostázzák, és akkor leszek menő, meg barátnőm is, mert nem fogok minden második arcon occ-s bézbolsapit viszontlátni.. :D,ha esetleg,kiderül, hogy az ipse elküldi-e nekem akárhogy.. akkor szólok, ha kér valaki valamit,hozzálehetne csapni, és akkor arányba kevesebb az egy főre jutó postaköltség.

(#246) koxx válasza gTWELVE (#245) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megnéztem az occ webshopot elég gyenge a sapka ill a póló kínálat a fél évvel ezelőtthöz képest.
Ezt a 2 sapit néztem ki magamnak, ill a 2 közül az egyik jó lenne

[kép]

[kép]

(#247) Apol77


Apol77
tag

Ezek a sapik jól néznek ki, beneveznék egyre. Elég sokminden van a shopban, a cukorka is poén :) De pl hiányolom hogy nincs valami jó kis egyedi bukójuk. Bár gondolom árban sem lenne semmi :))

(#248) gTWELVE


gTWELVE
tag

még nem válaszltak.. de majd szólok ha igen,aztööszeírjuk kinek mi kell, egyébként ezekenkívűl van még vagy 10bézbólsapka.. nem olyan rossz a választék

(#249) busman


busman
addikt

Valamelyikre én is benevezek.[kép]

[Szerkesztve]igaz ez már 25$

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#250) koxx válasza busman (#249) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezek nekem is tetszenek csak az a gond velük, hogy hátul nem állítható és csak 1 méretben kapható, bár ha jobban megnézem amit #246ban linkeltem lehet hogy az se állítható.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.