Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Shodan válasza Shodan (#1498) üzenetére


Shodan
addikt

Ezt a részt mindenkinek meg kell néznie, szerintem az egyik legjobb! Benne van minden hogy hogyan kezdődött az egész. Megmutatják a pincét, a legelső motort, hogy készült a logo, hogy a discovery hogyan talált rájuk(először nem is hozzájuk mentek filmezni, csak aztán azok túl unalmasak voltak így választottak őket) régi fényképek is nagyon jók .Sokkal jobb mint a behind the bikesban szerintem. Kötelező megnézni :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1502) twingers válasza Shodan (#1501) üzenetére


twingers
tag

Tényleg jó rész, nekem is nagyon tetszett. :D

(#1503) harry válasza Zeck (#1500) üzenetére


harry
veterán

Gondolhatod, hogy nem véletlenül rendelünk így. A csomag UPSel megy Gerohoz, és Ő továbbítja hozzám USPSel, ajándékként, így vám sincs (multkor nem volt). Mivel többen is rendelünk, így több felé oszlik a posta költség.

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1504) Boeing737


Boeing737
tag

Hello. Emlékszem, hogy itt van már olyan aki rendelt OCC-s fullcap baseball sapkát. Csak annyit akarnék kérdezni, hogy ez a sapi is olyan Flexfit gyártmány? Mert megfigyelésem szerint :) az ilyen fullcap (fix méretű) sapkákat szinte mindegyiket a Flexfit gyártja.

Így akinek ez van, nézze már meg a sapi belsejét, hogy van e rajta ilyen logo. Csak kiváncsiságból érdekelne.

(#1505) Szabesz válasza Boeing737 (#1504) üzenetére


Szabesz
őstag

NU-FIT®
PATENT BY KC CAPS
MADE IN CHINA
:)

¯\_(ツ)_/¯

(#1506) Boeing737


Boeing737
tag

Ok köszi, úgylátszik ez egy másik cég. Thx.

(#1507) mobal


mobal
MODERÁTOR

a mostani részről csak ennyit: americkij csopper ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1508) Angelo69


Angelo69
senior tag

Kuldtem privit. ;)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1509) harry válasza mobal (#1507) üzenetére


harry
veterán

Ja, hogy rohadjanak meg, pedig reméltem, hogy másodszor talán magyarul adják le :(( Azért megnéztem (ha már egyszer felvettem), legalább a második részt érteni is fogom.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1510) angler74


angler74
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Örülök, hogy találtam egy OCC-s ''aktív'' fórumot...:D
Mindjárt azzal kezdeném, hogy a Discoveryn interaktív a ma esti műsor, úgyhogy lehet szavazni. Én pár szavazatot el is lőttem...
Láttam, hogy rendelés előtt, alatt áltok... Nem furcsa, hogy elég ''szegényes''(szerintem) a választék és, hogy kiárusítás van? Lehet, hogy ''design'' váltás előtt állnak?
Vagy csak év vége van?
A UPS mennyivel drágítja meg a rendelést? Valamikor akartam hozatni a UPS-sel egy 10Kg körüli csomagot Amicsiból de valami őrült összeg jött ki...(van a weboldalukon kalkulátor)
Mondjuk így egy Work Shirt ami most akciós(35$) az mennyibe jön ki nektek?




(#1511) harry válasza angler74 (#1510) üzenetére


harry
veterán

Szerintem év végi kiárusítás lehet - szal megemlíteném, hogy jövőre is lesz rendelés, ha a mostani jól sikerül, ez kb fél év mulva esedékes :)
UPS nagyon drága (nekün vmi 160$ lett volna multkori 3kilós csomag), ezért küldjük először USAn belül Gerohoz, aki feladja a cuccot nekünk, USPSel, ajándékként. Szerintem így is elég sok lesz a fejenkénti pk, mivel elég sok mindent veszünk, igaz többen is vagyunk... így elsőre 2,5 - 3k val számolnék fejenként, de ez csak egy tipp, véglegeset nem tudok mondani, talán ha meg lesz a teljes rendelési lista.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1512) Paulie86


Paulie86
tag

Hát ezek a Discovery-nél már nagyon elvetették nálam a sujkot, tele van velük a tököm, ilyen balfék bagázst még nem láttam

(#1513) angler74


angler74
csendes tag

Bocs, hogy megkérdezem de akkor a UPS-t miért vonjátok bele? (Esetleg a UPS az OCC hivatalos szállítója?) Szerintem, hogy Amerikán belül eltünjön a csomag arra kicsi az esély. Gondolom inkább USA és a Te lakásod között rizikósabb a dolog, nem megsértve senkit, de ismerve a Magyar Posta ''véletlen'' dolgait. Úgy tudom ha köt is rá biztosítás amikor feladja, az USPS csak Amcsin belül garantálja a megérkezést.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1514) harry válasza angler74 (#1513) üzenetére


harry
veterán

UPS-t nem szívesen vonom bele, de USAn belül múltkor csak azzal tudtuk küldeni. Aztán jön hozzánk a cucc USPSel. Remélem nem lesz vele semmi gond. Előzőnél nem volt nagy gáz, csak eltört a Mikey bábum lába :-\

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1515) angler74 válasza harry (#1514) üzenetére


angler74
csendes tag

És kb. mennyi embernek rendelsz, hogy azért megérje mindenkinek? Bár ezek a cuccok minden pénzt megérnek...:DD

(#1516) harry válasza angler74 (#1515) üzenetére


harry
veterán

Eddig 10 fő, de szerintem leszünk ~15en. Megpróbálok még felkeresni pár embert, aki az előzőből kimaradt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1517) mobal


mobal
MODERÁTOR

meggondolandó egy fullcap. de ha 2,5k a fejenkénti postakölcség akkor köszi de nem :( szerencsétlen ,hogy mire ideér egy cucc usából az ára eléri a 300% át! kérem magyarországon élünk, nem tudjuk megfizetni!!!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1518) Shodan válasza harry (#1511) üzenetére


Shodan
addikt

Igen most tényleg nincs nagy választék.Nézzétek meg itt pl kicsit több dolog szokott lenni [link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1519) harry válasza Shodan (#1518) üzenetére


harry
veterán

Most talán új sapkák vannak, meg régi cuccok közül néhány átkerült az akciós részbe.

Infok a rendelésről:
Úgy tervezem, hogy 28 - 29.én el kellene küldeni, így kb 2 - 2,5 héttel számolva, megérkezzen karácsony előtti héten. Ha meg lesz a végleges lista akkor midnenkinek küldök mailt számlaszámmal, amire az előleget kérem átutalni. Szerintem kb 10-15 rendelő lesz, eddig 7en adtak le listát, és már most 115k Ft körül járunk, ami azért nem kis összeg. Előleg valszeg 40% lesz. Még azon gondolkodom, hogy lehet úgy lenne jobb, ha 2 külön csomagban rendelnénk, mivel vannak akik csak pár dolgot vesznek, és van aki többet, így a PK eloszlása nem lenne túl arányos, másik meg, hogy egy nagy csomag lehet többe is kerülne, valamint ha azzal történik valami az elég gáz. Ezt majd kitalálom, ha meg lesz a pontos lista. Szóval megkérnék mindenkit, aki még rendelni akar, hogy minél hamarabb adja le a listáját. Kösz.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1520) harry


harry
veterán

E-mail ment minden rendelőnek, benne a lista, számlaszám, előleg összege.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1521) dre@mer válasza harry (#1520) üzenetére


dre@mer
csendes tag

Üdv Harry!

Minden elismerésem a tied, hogy nyakadba vetted ezt az egész rendelés dolgot.
Profi módon intézed.
Megérkezett a mail.
Áttekinthető, profi munka.
Holnap utalom a pénzt.
Örök hálas neked :R :R :R

Aki nem indul, nem érkezik!

(#1522) harry válasza dre@mer (#1521) üzenetére


harry
veterán

Kösz :)
Többieket is megkérném, hogy válaszoljanak mailre.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1523) angler74


angler74
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Láttam, hogy több emberkének is megvannak az eddig a Discoveryn lejátszott részek. Az lenne a kérdésem, hogy természetesen teljes költségtérítés mellett nem tudná-e nekem valaki elküldeni az elmúlt részeket.
Előre is köszi!



(#1524) Beuska válasza harry (#1519) üzenetére


Beuska
csendes tag

Küldtem neked e-mailt és utaltam is. Nagyon , nagyon, nagyon köszi. :R :R :R :C

(#1525) Angelo69


Angelo69
senior tag

Olyan aranyos hogy fokent lanyok rendeltek cuccokat. :C
Hala az egnek nem csak Miss picsak leteznek. :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1526) Pelágiusz


Pelágiusz
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Az előleget én is elküldtem! Harry miattam mehet a rendelés! Amúgy köszi mindenki nevében a lebonyolítást. :R

(#1527) angler74


angler74
csendes tag

Harry küldtem mailt! Légyszi nézd meg. Köszi!

(#1528) angler74


angler74
csendes tag

Ha jól láttam holnap az OCC shopjában még nagyobb kiárusítás lesz! Csak azt nem tudom, hogy ez az online rendelésekre is vonatkozik-e...

(#1529) twingers válasza angler74 (#1528) üzenetére


twingers
tag

Hali!
Hol láttad ezt?!

(#1530) angler74 válasza twingers (#1529) üzenetére


angler74
csendes tag

http://www.orangecountychoppers.com/occweb_ver2.php

(#1531) twingers válasza angler74 (#1530) üzenetére


twingers
tag

Az csak a Shopban történő vásárlásra értendő sztem. Nem online. :(

(#1532) angler74 válasza twingers (#1531) üzenetére


angler74
csendes tag

de ha megnyitod az online shop oldalt akkor is felugrik egy ablak ami hírdeti a 20%-ot.
Bár számomra sem egyértelmű...

[Szerkesztve]

(#1533) Face8814


Face8814
őstag

Láttátok! Ma este 4 részt adnak le egyben. Armstrong motorja, illetve a Police motor 2-2 része lesz! Hajnal 3-ig nem alszom! :DDD :DD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1534) harry válasza Face8814 (#1533) üzenetére


harry
veterán

Gyönyörű, 23-03ig, hogy ezt ki találta ki... még jó hogy már láttam ezeket a részeket.
dre@mer - kültem egy mailt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1535) angler74


angler74
csendes tag

Harry!

Nekem nem írtál? Sajna nem férek hozzá a citromailhaz. Döglődik...

(#1536) Calibos válasza twingers (#1531) üzenetére


Calibos
addikt

meg tudja valaki mondani, mennyibe kerülnek ezek a motorok?

(#1537) angler74 válasza Calibos (#1536) üzenetére


angler74
csendes tag

a múltkor 65 000$-ért láttam ''egyszerűbbet''. Azt a motrot amit a NASCAR tulajának csináltak az ha jól emlékszem 120 000$ körül volt.

(#1538) harry válasza angler74 (#1535) üzenetére


harry
veterán

Válaszoltam, aztán küldtem egy privit is. De akkor úgy látszik a mostani nem tudtok beszálni :( Hétvégén mindenképp elküldöm rendelést, előleg meg legkorábban hétfőn érne ide.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1539) angler74 válasza harry (#1538) üzenetére


angler74
csendes tag

Kár...:(( Bár lehet, hogy Kp.-t is meg tudnánk oldani. Fehérvár Budapest nem távolság...

[Szerkesztve]

(#1540) Calibos válasza angler74 (#1537) üzenetére


Calibos
addikt

húúú, nekünk magyaroknak sok pénz.

ezek se halnak éhen :U

(#1541) angler74 válasza Calibos (#1540) üzenetére


angler74
csendes tag

Calibos!
Ezek eladók:
http://www.orangecountychoppers.com/occweb_ver2_bikesforsale.php

[Szerkesztve]

(#1542) Angelo69


Angelo69
senior tag

Lehet szavazni a discoverin hogy milyen musor legyen 20:00 oratol.
Hajra!!! :C

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1543) harry válasza Angelo69 (#1542) üzenetére


harry
veterán

Még ha véletlenül OCC lenne, akkor is valszeg a régi részeket ismételnék :-\ De legalább ma adtak új részt, Carroll Shelby Bike volt (leaglábbis nekem új), holnap lesz a 2.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1544) Angelo69 válasza harry (#1543) üzenetére


Angelo69
senior tag

Igen meg is lepodtem hogy uj muhelybe koltoznek ''2nap'' mulva. :C

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1545) Korcsii válasza harry (#1543) üzenetére


Korcsii
őstag

Csak hétvégén adnak új részeket? Mert ma és is láttam, de hétköznap csak ismétléseket láttam (igaz hogy nem sokszor nézem mert későn van :((( )

(#1546) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ma láttam először ezt a sorozatot, de krva jó:R

Nagyon megcsinálták ''Shelby''-sre a mocit;) Azért a Hummerek sem rosszak:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1547) harry válasza Korcsii (#1545) üzenetére


harry
veterán

Igazából ez sem új rész, talán kétszer adták le, de én most láttam előrször.
Motion_Blur - Üdv a klubban :)

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1548) wobbler


wobbler
csendes tag

Hella!
Van egy piros OCC pólóm eladó! Elején fekete logóval. Eredeti, az oldalról rendeltem csak rám kicsi.(a mérete L - 14-16 years, én 15 vagyok, de mivel 182cm ezért feszül rajtam a póló).Árban megegyezünk!

Hallihó! OCC förevör!

(#1549) harry válasza wobbler (#1548) üzenetére


harry
veterán

Gondolom ilyen: [link] gyerek póló, L-es, 14-16 éveseknek, 21'' hosszú - eddig ezeket sikerült megtudnom, szal rám is kicsi :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#1550) wobbler


wobbler
csendes tag

jah, ez az

Hallihó! OCC förevör!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.