Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#48201) EQMontoya válasza bandus (#48199) üzenetére


EQMontoya
veterán

A lecettel semmi gond nincs. Legalábbis nekem nem bántja a fülem. Sőt, nekem ez a természetesebb.

Same rules apply!

(#48202) bandus válasza EQMontoya (#48201) üzenetére


bandus
veterán

tudom én, ezen vitatkozunk mindig az asszonnyal, mert én pl. megőrülök tőle :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48203) parandroid


parandroid
nagyúr

Utálom, amikor a számítógépek okosabbak akarnak lenni nálam. És még jobban utálom, amikor az imdb kitalálja, hogy a magyar nyelvi beállítások miatt én az imdb-t magyarul akarom böngészni (kifacsart, avgy egyszerűen csak faszláma-díjas magyar sorozat- és filmcímek, szevasztok!), de egy csomó másik honlap alapból németül jön be az ip-m alapján a pontkomos címen is. Facebookon pl Blizzard oldalait hogy a csudába lehet vajon angolul nézni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48204) FehérHolló válasza parandroid (#48203) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szólj rám, amikor meg akarod nézni őket, azt letöltöm neked 3 hivatkozásmélységig. ;)

ps: [link] (alul középen van a nyelvválasztás)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48205) kraftxld válasza kraftxld (#48151) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

:))

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#48206) FehérHolló válasza kraftxld (#48205) üzenetére


FehérHolló
veterán

Gratula!
Ki ne bökd a tetejét a szarvaiddal.

Skynet is real. It's called Google.

(#48207) parandroid válasza FehérHolló (#48204) üzenetére


parandroid
nagyúr

A saját honlapjuk rendben van, csak fészbúkon is be vannak lájkolva, és ott minden hír meg infó német, mert kitalálták, hogy én innét netezek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48208) kraftxld válasza FehérHolló (#48206) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Majd vigyázok rá, meg nagyobb fák alá se állok vele, nehogy a fehérhollók rápottyantsanak :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#48209) Viszlát válasza parandroid (#48203) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha böngészőben nézed a facebook-ot, akkor a böngésző tartalombeállításai arra is vonatkoznak, mikor ott dolgoztam, így tudtam megoldani a problémát (mondjuk ez két éve volt, azóta már ezer dolgot "fejlesztettek", úgyhogy nem vállalok garanciát). App esetén nem tudom hol lehet megoldani. :(

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48210) parandroid válasza Viszlát (#48209) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ráadásul nem tudom, mennyire kavar be neki, hogy androidról és ios-ről is nézem néha azért a facebookot, ez (meg még pár másik) oldal szisztematikusan marad német. Úgyhogy ezek alapján gyanítom, hogy a földrajzi elhelyezkedés alapján választ nyelvet. Mert hát a mai világban ugye nyilván mindenki olyan nyelven akarjon tájékozódni, ahol él, úgyse költözik senki sehova.

Az imdb más kérdés, az az operációs rendszer területi és nyelvi beállítását használja valószínúleg, és bár nekem angol nyelvű a windowsom, és minden rátelepített szoftver, azonban mivel regionális és területi beállításnak Mo van beállítva (billentyűzetkiosztás, dátumformátum, mértékegységek, ilyesmik miatt), ezért ő is azt használja. Ennek már utánanéztem, be kellene regisztrálnom imdb-re, és bejelentkezve böngészni, akkor választhatok nyelvet, vendégként nem.

Szerk.: Én azt nem értem, hogy miért nem lehet úgy megoldani, mint a wikipediát, hogy ha ponthus címet használok, akkor magyar nyelvű, ha pontkomot, akkor angol, ha pontdéét, akkor német, satöbbi. Nyilván drága lenne a doméneket lefoglalgatni, vagy mittomén.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48211) Tim82


Tim82
nagyúr

Hazafelé a Jesenius EC elütött két embert még valahol Brno-n innen, egy rendezőpályaudvaron áthaladva. Kb. három órát késtünk, azaz 01:40-re futottunk be a Keletibe 22:35 helyett, az eredetileg két órásnak mondott késést még random leállások tolták ki a hátralévő úton.

Furán hangzik, de az áldozatokat nem igazán sajnálom, amilyen infótöredékek eljutottak hozzánk, utasokhoz, az alapján valószínűleg két részeg leült a sínekre piálni. A vonatvezetőt annál inkább, hallani lehetett a sokkot a hangján, amikor a fékezés után beleszólt a mikrofonba.

A Keletinél természetesen úgy kezelték le a kései utasokat, hogy takarodjanak ki az oldalbejáraton, át a pályaudvar oldalában lévő feltúrt építési területen, mehetnek Isten hírével.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48212) fokukac válasza Tim82 (#48211) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez annyira magyar...
de a lényeg, hogy hazaértetek épségben. És majd ha jól fizetett bankár leszel (hamarosan), akkor már majd szuzukival mész Prágába.

Mesélj inkább a lényegről: milyen volt Prágában? Már amikor nem zaklattak a rend derék őrei...
Én is utoljára november elején voltam ott (2006-ban), és befagyott a seggünk. De szép volt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48213) fokukac


fokukac
nagyúr

Tényleg, ez a nyomorult cib mobiltoken új kérdést vet fel.
Ha újrarakom az androidot, akkor vajon mi lesz vele? hogy fogok újra belépni?

komoly kérdések ezek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48214) Tim82 válasza fokukac (#48212) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem okoz kultúrsokkot, de pár fokkal élhetőbb város, mint Budapest. Mondjuk mind én, mind a barátnőm hosszútávon besokalltunk attól a kissé tömény formában az arcunkba tolt építészeti és turisztikai giccstől, ami a város fő jellemzője, de ez egyéni szocprobléma. :) Amúgy meg bejön nekik, érzésre a város fél bevételét a turizmus adja.

Ami nagyon becsülendő a csehekben, hogy minden hazai dolgot felkarolnak. Nem tudom, ismeritek-e a Machinarium c. játékot, egy cseh fejlesztőcsapat munkája. Na, vannak ajándéktárgyak a játék fő karaktereivel is... :))

Meg minden lehetőséget megragadnak a város propagálására. Mondjuk Rainer Maria Rilke itt nyomorgott szegény költőként három hónapot egy koszos lyukban? Nosza, emléktáblát, szobrot, ajándéktárgyakat stb. az emlékére! (Ez most csak hasraütéses példa volt, nem néztem utána, de valóban láttunk egy Rilke-emléktáblát.) Avagy minden kulturális dolgot valamilyen formában pénzre váltanak és ezt az esetek nagy részében még csak nem is ízléstelenül teszik.

Prága valahogy egyébként olyan, mint Budapest lenne, ha az összes "mi lett volna, ha ezt meg azt csak kicsit jobban csinálják..."-kezdetű mondat mellett pipa lenne. Persze, lehet, hogy belőlem meg a "szomszéd fűje mindig zöldebb"-effektus beszél.

Btw, olyan elfajzottak voltunk, hogy még csak nem is söröztünk (csak hoztunk haza egy-két üveggel). De lehetett venni abszintot (ami hamis, az igazi meg qrvadrága), meg marihuánásnak reklámozott kendermagos csokit. Na, ezeket kihagytuk... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48215) jeges válasza fokukac (#48213) üzenetére


jeges
senior tag

állítólag újra köll regisztrálni

(#48216) fokukac válasza jeges (#48215) üzenetére


fokukac
nagyúr

nade hogy?
merthogy elsőre úgy regisztráltál, hogy a régi azonosítóval és jelszóval léptél be, aztán generáltál egy jelszót a tokennel.
Ha újrarakom, ahogy hogy lépek be regisztrálni?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48217) Winner_hun válasza fokukac (#48216) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írj magatoknak a Válaszolunk menüpontban:P
Felteszed az alkalmazást, megadod a jelszót és belépsz. Vagy az lehet máshoz lesz kötve? Mert most megadtam random jelszót, a feldobott zászlót elfogadtam és beléptetett. Hogy kinek a jelszavát tudom így meg azt nem tudom:D Csak a számlaszám közepét kell eltalálni..
Hmm rámentem ezzel a random pin kóddal a jelszó módosításra, szerintem engedte is volna de wifin nem vagyok fent. Aha és ez így most wtf? Bármelyik pin kódot beírom simán tudok vele garázdálkodni?
Ha valaki megadja az én pin kódomat és eltalálja a zászlót (ami eddig csak helyes volt) akkor visszafelé is igaz, tud engem szívatni?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48218) Viszlát válasza Tim82 (#48214) üzenetére


Viszlát
addikt

Még mindig olyan nevetségesen olcsó amúgy a város (éttermekre gondolok leginkább)?

Látogató amúgy ne nyilatkozzon az élhetőségről, alapszabály. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48219) Pttypang válasza fokukac (#48216) üzenetére


Pttypang
veterán

Becaplatsz egy helyi fiókba, aztán ott alkotnak vele valamit esetleg?

Everybody lies.

(#48220) jeges válasza fokukac (#48216) üzenetére


jeges
senior tag

cib honlap ezt mondja:
"Amennyiben CIB Internet Bankon módosította a jelenlegi szerződését a regisztrációd kód a CIB Internet Bankon keresztül kapott QR kód formájában is megjelenik a sms-ben kapott regisztrációs kódon kívül. Ezt a kódot adja meg a QR kód leolvasásával vagy a Banktól sms-ben kapott regisztrációs kódot begépelésével"

(#48221) Integra válasza fokukac (#48213) üzenetére


Integra
titán

az igazán komoly kérdés, hogy mit keresel még mindig a cib-nél? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48222) concret_hp válasza fokukac (#48213) üzenetére


concret_hp
addikt

kérsz tőlük egy másik kódot a rendszerükben regisztrál telefonszámodra.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48223) fokukac válasza concret_hp (#48222) üzenetére


fokukac
nagyúr

de a rendszerükbe csak most tudok belépni, amíg nem gyaktam le az androidot. :)
remélem, az a kód is 2 percig él...
hülyék ezek teljesen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48224) Tothgera30 válasza kraftxld (#48205) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szép. Grat. hozzá, sok balesetmentes km.-t.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#48225) Tim82 válasza Viszlát (#48218) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem drágább, de nem vészesen.

A benyomásaimat azért leírhatom, gondolom, nem szeretnék azért öncenzúrát gyakorolni, mert valami mások szerint alapszabály. :P

Btw, az azért látogatóknak is feltűnhet, hogy pl. nincs dugó, a tömegközlekedés meg hasonló járműparkkal, de mégis érezhetően jobb hatásfokkal működik, a város meg valahogy nincs annyira teleszemetelve és elszennyezve szmoggal, mint Bp. Ezek mind élhetőségi szempontok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48226) EQMontoya válasza Tim82 (#48225) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért tényleg más, amit turistaként látsz, meg más ott élni. Madrid pl. turistaként tök fun, a helyiekkel együtt dolgozni hónapokig viszont szar volt...

Same rules apply!

(#48227) concret_hp válasza EQMontoya (#48226) üzenetére


concret_hp
addikt

a turisták szerint bp is király :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48228) Pttypang válasza concret_hp (#48227) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor én rossz turista voltam :(

Everybody lies.

(#48229) EQMontoya válasza concret_hp (#48227) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nagyon komoly bajok nincsenek. Ami gáz:
-Szemét, szemét, szemét mindenütt.
-Nagykörút sok pontján penetráns szennyvízszag.
-Budán Észak-Dél irányú közlekedés teljes hiánya.
-Szakadt, környezetszennyező buszokkal teli tömegközlekedés.
-Tahó, ingerült, keserű emberek.

Turistaként ennél sokkal többe nem futsz bele. Ezeken meg minimális akarással lehetne segíteni, az utolsó kivételével.

Same rules apply!

(#48230) bandus válasza EQMontoya (#48229) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ekkora gond nincs a budai é-d közlekedéssel, mint amit te említesz :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48231) Tim82 válasza EQMontoya (#48226) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, de talán eléggé aláhúztam eleve, hogy szubjektív benyomáshalmazt írok le. (Idézem magam: "Persze, lehet, hogy belőlem meg a "szomszéd fűje mindig zöldebb"-effektus beszél.") Vagy ezen Te is átsiklasz? :)

Szóval nem értem, ha látogatóként pár dolog azonnal szembeötlik, ez alapján alkotok egy bevallottan szubjektív véleményt és azt leírom, az miért gond (főleg, ha kérdeztek a benyomásaimról). Senki sem tagadja, hogy értékelhető összehasonlítást pár nap alapján nem lehet érdemben tenni, de nem is annak szántam. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48232) FehérHolló válasza Tim82 (#48231) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sürgősen húzzál vissza, és addig haza se gyere, amíg ki nem adsz egy 100 oldalas útikönyvet Prágáról. :(((

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48233) Tim82 válasza FehérHolló (#48232) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez tekinthető szponzorálási nyilatkozatnak a részedről? Havi apanázsban gondolkodsz, vagy egyszeri, nagy összegű támogatásban? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48234) EQMontoya válasza bandus (#48230) üzenetére


EQMontoya
veterán

A teljes hiányát kivéve semmi. Szerintem vicc, hogy hamarabb vagyok Kelenföldről Újpesten, Zuglóban vagy Kökin, mint a Kolosy téren, ami a Dunának azonos oldalán van, és fele olyan messze.

Same rules apply!

(#48235) fokukac válasza EQMontoya (#48234) üzenetére


fokukac
nagyúr

PEdig Rogán Antal (és a többi pesti polgármester) mindent megtesz a pesti oldalon, hogy kiegyenlítődjenek az esélyek... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#48236) bandus válasza EQMontoya (#48234) üzenetére


bandus
veterán

kb fél óra onnan a kolosy tér, max 40p. nem mondom, hogy gyors, de azért akkor sem beszélünk teljes hiányról.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#48237) Pttypang válasza bandus (#48236) üzenetére


Pttypang
veterán

Ahhoz képest, amiket mondtak, hogy mennyire összeomlóban a pesti közlekedés, meg teljesen lehetetlen közlekedni a városban, pontos buszok nem is léteznek, mikor egutóbb pesten voltam a laposért, nekem nem volt problémám vele.

Everybody lies.

(#48238) FehérHolló válasza Tim82 (#48233) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minőségi garanciát vállalsz? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#48239) concret_hp válasza Pttypang (#48237) üzenetére


concret_hp
addikt

hát akkor mákod volt :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48240) Tim82 válasza FehérHolló (#48238) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó pénzért naná. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48241) tildy válasza concret_hp (#48227) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez igy van. Marmint sajat tapasztalataim alapjan is. Munkatarsak kozul akik voltak mar, mind aradozott. Pozitiv ertelemben, jo etelek, olcso sor, szep helyek, a furdoket kulon kiemeltek, mennyire bejott nekik.

Nekem ambivalens erzes: eltem ott 10 evet, teljesen mas volt benne elni( nem szerettem), mint mostanaban "turitstaskodni" visszamenni. Utobbi esetben kb ugyanazt lathattam, amit ok is. Es elveztem. Tenyleg tud szep lenni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48242) Pttypang válasza tildy (#48241) üzenetére


Pttypang
veterán

Miért, mit láttál, mikor ott éltél Mik tűntek fel neked?

Everybody lies.

(#48243) tildy válasza Pttypang (#48242) üzenetére


tildy
nagyúr

Amit most lattam, az a dunapart, a cet vagy balna vagy mittudomen minek nevezik eppen, Gellert teren voltam, meg a Kiskoruton, meg a Deak ternel. Kaveztam, Kelenfoldon beugrottam egy cukraszdaba ilyenek.

Hozzateszem, nem vagyok pesti, nem ott szulettem,csak a foiskola meg a munka kotott oda es pl. a Tatra utca kutyahugyszaga kitorolhetetlen "emlek", ahogy a Nepliget/Nagyvarad ter csovesei is. Nagyjabol az tunt fel akkor, mint amit itt is paran leirtak, szemet, buszokon a csovesek, metronal a bamba secusok stb.

Viszont abban a pillanatban, amint ugy mesz oda, hogy te is most "nyaralni", turistaskodni vagy , koszonsz, mosolyogsz, es ugyanezt kapod, valtozik a vilag.

Imadom pl. az epuleteket. A Hosok tere szinten nagy kedvenc.

PErsze azt anelkul is lehet muvelni, hogy turista lenne az ember, de masabb igy. Talan egyszerubb? Valahogy kevesbe mentem annyira "lepukkant" helyekre, nem kellett a 8. kerbe sem elmennem a suliba, mint anno regen, szoval kimaradtak a neccessebb helyek. Lehet ezert volt mas.

Aztan lehet mas meg maskepp gondolja.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48244) concret_hp válasza tildy (#48243) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk a turisták azt nem látják, hogy pl a bálnának vagy ami sokkal rosszabb az egész négyes metró projektnek ugye mikorra kellett volna kész lennie. a fővám téren pl ilyen üvegen át természetes megvilágítása lesz a metrófeljárónak. csak már teljesen el van rozsdásova 1-2 helyen és még mikor fogják átadni egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#48245) EQMontoya válasza bandus (#48236) üzenetére


EQMontoya
veterán

40p. Bringával simán. :)
BKV-val: Gellért tér 15p, onnan a Kolosy 86-tal még 30, meg ami még az átszállással elmegy. Háztól házig közel egy óra, 9km-re.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#48246) Pttypang válasza EQMontoya (#48245) üzenetére


Pttypang
veterán

10km/h feletti értékkel gyaloglok :DDD

(#48243) tildy
Nekem az igazi problémám pesttel talán csak a mérete. A turistáskodás nem az én műfajom :N

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48247) Lortech válasza bandus (#48236) üzenetére


Lortech
addikt

Ha Dél-Buda = Újbuda ~= Kosztolányi (itt élek és a Montevideo utcában dolgozom) és 86-os busz, akkor kb. tényleg annyi, bár ha beáll a Döbrentei térnél a Clark ádám előtt a sor pl. 9 óra körül, akkor nem fél óra. És a 2. megállónál nem tudják megoldani, hogy menetrend szerint induljon a busz. Ha át kell szállni 19/41-re, majd onnan még másra (86, 260), akkor még rosszabb a helyzet. Arról nem beszélve, hogy pl. 16 és 19 óra között alig lehet felférni Kolosyn a 86-ra. Legutóbb is szerdán a zuhogó esti esőben kb. tízen maradtunk le róla 19h körül.
Ugyanez autóval 14-18 perc nagy átlagban az alsó rakparton. Jelenleg begipszelt karral nem vezethetek, ezért újra buszozni voltam kénytelen néhányszor, leülni nem tudtam munkahelyről hazafelé egyszer sem.. Eszem ágában sincs visszatérni a tömegközlekedéshez, ha leveszik a gipszet.
De autóval is hasonlóan agyrém.. Vagy a Margit híd fog meg, vagy a Széll Kálmán tér.. De még mindig szívesebben ülök fél órát egyedül az autómban kényelemben, tisztaságban, a kedvenc zenéimet hallgatva.

Thank you to god for making me an atheist

(#48248) EQMontoya válasza Lortech (#48247) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, az irányok kb. stimmelnek, csak nem Kosztolányi, hanem Kelenföld vk.
Alsó rakpartra lemenni a Petőfinél szar. Ha meg a Lágymányosinál megyek le, akkor ott az alsó dugul be a Petőfi előtt.

Same rules apply!

(#48249) NoLF válasza Pttypang (#48246) üzenetére


NoLF
addikt

Latogass el pl johannesburgba, new yorkba, bangkokba, vagy londonba - rovidesen rajossz hogy budapest egy edes kis falucska ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48250) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Altatót kértem, a repülőre jetlag ellen. Adtak valami bioszart, mert az vény nélkül is megy, és nyugtató-altató hatású.
Na gondoltam, most van időm, holnap sem lesz gáz, kipróbálom, bevettem egyet.
Még 2 óra múlva sincs semmi érezhető hatása. Ez sem fog segíteni elaludni a repcsin.. Átverve érzem magam. :(

Tim: Én meg azt hittem, hogy a közösség iránti szereteted és elkötelezettséged elég erős, hogy ne kelljen ilyesmiért külön összeget lerakni az asztalra. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.