Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3651) Dylen válasza ToBeY (#3649) üzenetére


Dylen
aktív tag

Miért mondod, hogy túlzás ha te nem is itt vagy, ahol én vagyok?! he? :o
na azé'
egyébként szállingózás :D

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3652) ToBeY válasza Dylen (#3651) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért mert már nem is esik semmi se :P
És ne kötözködj mert kiengedem a kutyám [link] :D Nagyond veszélyes!

[ Szerkesztve ]

(#3653) Dylen válasza ToBeY (#3652) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hát itt de, most egész jól rákezdett :P

This website has been blocked-dal vagyok védve, hehe :P

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3654) kételkedem válasza Boxer001 (#3636) üzenetére


kételkedem
addikt

Többen leírták már, hogy ezen topic átlagos színvonala nem felel meg nekik. Ez a topic olyan, amilyen. Bárki beleírhat bármikor. Tény, hogy van egy törzsközönsége, de teljesen nyitott. Akinek nem tetszik a topic színvonala, az miért nem vet fel olyan témát, amiről szívesebben beszélgetne?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3655) venember83


venember83
nagyúr

Ha már hó, Blackie, mi volt vasárnap a viharsarokban?

(#3656) tildy válasza Dylen (#3648) üzenetére


tildy
nagyúr

Franc vigye el, hogy tegnap jottem vissza, hav meg nem volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3657) fokukac válasza kételkedem (#3654) üzenetére


fokukac
nagyúr

Váltsunk témát, beszéljünk a hüvelygombáról! :P

ui. Blackie szerintem nyert a lottón, és elhúzott Mauritiusra nyaralni, és annyira lekötik a liftes lányok, hogy még netezni sincs ideje...
szerintem :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3658) Boxer001 válasza kételkedem (#3654) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem nincs vele semmi bajom, pont hozzám való! :D

(#3659) tope válasza Boxer001 (#3658) üzenetére


tope
addikt

A fokukac hozzád való :F pfff :DDD

(#3660) Boxer001 válasza tope (#3659) üzenetére


Boxer001
veterán

Értelmes egy manó/törpe vagy, leülhetsz, 1-es. ;]

(#3661) r4z


r4z
nagyúr

Mibe csöppentem :DDD EVO-sokról nincs valami hátrányos megkülönböztetés? Csak hogy tudjam :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3662) tildy


tildy
nagyúr

Na cirka 33 fontbol sikerult elintezni az ideiglenes kulfoldon tartozkodas bejelenteset a magyar nagykovetsegen. A kovetsegen azt mondtak, hogy barmelyik okmanyirodaban meg lehet tenni , raadasul ingyen, erdemes ott, mire mondtam, hogy a Kozponti Okmanyiroda budapesten engem elzavart a teruletileg illetekeshez , az meg videken van, iszonyatosan rossz nyitvatartasi idokkel..... Valaki kavar.

Az okmanyirodaban legalabb 5 percig probaltam ravenni a not, hadd ne kelljen mar ezert megint Magyarorszagra utaznom megint, de hajthatatlan volt, azt mondta , a teruletileg illetekes lakcimnyilvantartasba kell felvenni, azt pedig (hol is lakok? ) Jaszberenyben kell inteznem.... Ezert utaztam pedig kb haza Magyarorszagra penteken.

Szovala magyar nagykovtsegen korrektek voltak , de nem fogadtak el se csekket, se credit kartyat, meg jo, hogy ott volt a magayr munkatarsam.... Mivel ugye a debit kartyam meg utazas elott elnyelte az egyik bankautomata itt. Ugyhogy csoro vagyok mitn a templome gere perpill...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3663) venember83 válasza r4z (#3661) üzenetére


venember83
nagyúr

De van. Azonban hiába írnám le, úgyse értenéd. ;]

(#3664) dragonfx válasza Dylen (#3648) üzenetére


dragonfx
veterán

ja csak akkor mennyiségi legyen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3665) ngabor2


ngabor2
nagyúr

egy kis segítséget szeretnék kérni. keresem Arthur Herzog utolsó 2 könyvét, eddig igen kis sikerrel. a legtöbbet már elolvastam, nagyon bejött, mint író, kár, hogy befejezte az írást (mert tavaly meghalt).

mod: úgy látom, mégse az utolsó 2 könyvét nem olvastam ez alapján. úgyhogy kibővítem a kérdést: valaki tudja, honnan lehet megrendelni a könyveit? a következőket olvastam:
- A cet
- Rajzás
- Hőség
- Delej
- A Kos jegyében
- 17 nap rettegés
- Földmoraj
- Éhség
- Dopping

megvan a Forgácsoló gyilkos, de azt nem bírtam elolvasni, az első 50 oldal után feladtam. a többi nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#3666) pohár


pohár
félisten

kezdek álmos lenni, nem sokat aludtam az éjjel :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3667) Tothgera30 válasza dragonfx (#3646) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Izé, hah, khm, ne buzukizzál, Wagonom megsértődik oszt' nem visz sehová! A Villa meg tényleg fuck off, szerencse hogy tv-n is csak HDD-ről nézek filmet, mert arra van és kész, ja meg HBO néha.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3668) zolynet válasza pohár (#3666) üzenetére


zolynet
addikt

1pohár bor azt joccakát ;)

Life is too short to stay stock!

(#3669) lujó55 válasza Tothgera30 (#3667) üzenetére


lujó55
őstag

1.) Spektrum (néha rum tisztán is)
2.) Discovery
3.) Nat. Geographic
4.) Animal Planet
5.) 18:30-19:00 RTL Híradó , ki ne hagyjam már a sok poént ;)
6.) 20:40-21:20 BK, kiváncsi vagyok Kingának elmúlt-e az a hatalmas mérgespattanás a szeme alól :DDD
7.) DVD.

(#3670) venember83 válasza Dylen (#3596) üzenetére


venember83
nagyúr

Intézkedtem, pár órán belül szerda lesz. A hirtelen péntek ügyében még nem találtam meg az illetékest, de nem lankadok! ;)

(#3671) lujó55 válasza pohár (#3666) üzenetére


lujó55
őstag

Én se. 01:35-02:05 az kerestem milyen bogár került be a szobába, mert zümmögött. Először azt hittem a hangfal. Aztán kismegszakító le, bogár kussol. Na, ez valami elektromos kütyü lesz. Megoldás a végén: rádiós ébresztő alá szivacs, azt jóccakát. Ettől a félóra kieséstől egész nap fájt a fejem. :((

(#3672) pohár válasza zolynet (#3668) üzenetére


pohár
félisten

azt már nem iszok egy szép nyári este óta :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3673) fokukac válasza lujó55 (#3671) üzenetére


fokukac
nagyúr

nincs elrejtve valahol a szobában egy plazmatévé? a szaktopic szerint mostanában azok szoktak zizegni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3674) lujó55 válasza fokukac (#3673) üzenetére


lujó55
őstag

Egyelőre nem is lesz. Örülök, ha tankolni tudok hónap végén. Ilyenkor már komolyan várom a fizetést.

(#3675) fokukac válasza lujó55 (#3674) üzenetére


fokukac
nagyúr

bocsi, csak poén volt...

az szar érzés lehet...
én elképzelni se tudom...
gyerekkorom óta mindig az a fogamhoz verem a garast-típus voltam, hülyén érzem magam, ha nem áll rendelkezésre annyi tartalék, hogy kihúzzam belőle mondjuk egy fél évig...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3676) lujó55 válasza fokukac (#3675) üzenetére


lujó55
őstag

Semmi baj. Egyszerűen az a baj, hogy próbálok (unk) tisztességesen élni és az nehéz. Luxusra nincs lehetőség, de nem is hiányzik. Ha nyernék a lottón akkor se vennék plazmatévét! Akkor már inkább felfogadnék szinészeket, meg statisztákat és játszák el nekem ami történt. Vagy berendeznék egy mozit (nejlonpendelyes jegyellenőrnénivel aki zseblámpával járkál fel-alá egész film alatt).
Mindíg oda jutunk vissza, hogy az a k...a CHF :W

[ Szerkesztve ]

(#3677) venember83 válasza fokukac (#3675) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez megmagyarázza akkor a Suzukit is. Fél éves tartalék? Mondjuk tőzsdézel, így onnan kivonva a pénzed már eleve pár havi tartalék összejön. Én inkább nem is számolom össze, mennyi lenne az a féléves tartalék az én esetemben. Valószínűleg félévi keresetem. :DDD

(#3678) Mawyx válasza lujó55 (#3674) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én meg mondom tömegközlekedjünk egy kicsit, Dózsa Gy útig kellett mennem. Akkor Petőfi híd budai hídfőjétől séta a Kálvin térig, mondom ott veszek 2 jegyet a metróra, addig meg egészségügyi séta, hogy ne kelljen luykaszatni, onnan vissza szintén séta, jó társaság is megvolt hozá, beurottunk a piacra is nézelődni... Metrónál 500ft kikészítve, erre mondja a fazon, hogy 640lesz, én meg lestem mint a nyúl :U mondom akkor várjon amíg kiborítom a táskát, régen vettem jegyet, nem erre számítottam.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3679) fokukac válasza venember83 (#3677) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi magyaráz a suzukin? megvan, olcsó fenttartani, működik, tökjó nekem egyelőre.

a tőzsdézést befejeztem. elbuktam egy plazmatévé árát, hála a kormányunk "kiszámíthatóságának" , én ezekkel nem játszom többet. ha igen, akkor külföldi tőzsdén. Az SNP, DAX új rekordokat dönt, a BUX meg... 15%-kal van lejjebb, mint amikor Viktor király hatalomra került. azóta egy plusz-mínusz 10%-os tartományban ingadozik oda-vissza, attól függően, hogy éppen mit mondtak a politikusaink, hogy éppen mit államosítanak vagy különadóztatnak, vagy éppen lesz-e államcsőd terv szerint. Én ezekkel nem játszom többé, hogy szakadjanak meg mind...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3680) venember83 válasza fokukac (#3679) üzenetére


venember83
nagyúr

Épp ez az. Olcsó, jó, elvisz A pontból B pontba. Ennyi kell annak, aki vigyáz a pénzére s racionális indokok alapján vesz autót. Nem rosszindulatból írtam.

(#3681) kételkedem válasza ngabor2 (#3665) üzenetére


kételkedem
addikt

Bookline, esetleg valamelyik antikvárium.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3682) Tothgera30 válasza lujó55 (#3669) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát Sprektum jó, de inkább Travel ha már rákapok, de csak hétvégenként egy félórácskát, Rum meg nem játszik csak kb. olyan félévente. Discovery-n pedig csak az 5. sebesség néhány részét és az Autókereskedőket csekkolom, azon kívül nekem a TV csak kikapcsolva van jelen az életemben, de jobb is így.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3683) tildy válasza Mawyx (#3678) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit gondolsz, miert kozlekedtem en ingyen pesten? Ingyen egesz jo a kozlekedes ott. Eleg surun jarnak a jaratok, a metroban nem vered be a fejed es van mobilhalozat, nem ugy , mint itt.

Viszont amikro fizetnem kell, hat ijj. Dragabb az otthoni napijegy, mint az itteni.

Kukuc: en is ilyen vagyok mint te, de sajnos mostanaban lujohoz hasonloan nekem sincs sok tartalek. Na legyen Esmnek fix bevetele, akkor remelhetoleg 1 honap alatt 300 ezret (forint) rakunk felre.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3684) lujó55 válasza Mawyx (#3678) üzenetére


lujó55
őstag

Köpedelem az egész BKV! Szégyen és gyalázat! :((
- Elavult géppark, nem javítgatni kéne, hanem kihajítani az összes buszt a francba.
- Bunkó alkalmazottak (jegyellenőr, jegyárus, sofőr).
- Köcsög menedzsment, el kéne zavarni őket a 3,14ba!
Ma, 7:40 KöKi buszforduló végállomás: rohadt régi Ikarus a megállóban áll bezárva ajtók, kipufogóból lilásszürke füst ömlik, megáálóban mindenki fuldoklik, de ökölharc van a feljutásért ezért nem tágít senki, halálbarna koszos sofőr a fornettisnek udvarol, majd miután látja, hogy idő van, nagy méltósággal odabóklászik, felszáll, ajtók még mindíg semmi, rájöttünk, csak az első ajtón lehet felszállni, mert ő így akarja a nyolc elemijével.
Hol az a k..va sok tartozásmentő pénz és állami támogatás?

(#3685) lujó55 válasza Tothgera30 (#3682) üzenetére


lujó55
őstag

Hát nálam a TV konstans be van kapcsolva amikor itthon vagyok. Valaminek szólni kell, mert bediliznék a csendtől.

(#3686) tope válasza lujó55 (#3669) üzenetére


tope
addikt

Discovery Science, Sport Tv-k, időnként híradó, DVD a netről :D

Szép estét mindenkinek

(#3687) Tothgera30 válasza lujó55 (#3685) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...én meg a hangzavartól... :)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3688) lujó55


lujó55
őstag

Egy kicsit most kilépek, mert porszívózni kell és nincs több konnektor.
A TV-nek meg ugye mennie kell... :D

(#3689) r4z válasza venember83 (#3663) üzenetére


r4z
nagyúr

*köhög* *köhög* :D (tudom, Robitussin... :U)

lujó55: Nekem a háttérzajt az 5.1-es hangrendszer és a laptopom szolgáltatja. 235GB-nyi zene, nincs is annál jobb :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3690) Mawyx válasza lujó55 (#3685) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem nincs tv-m, luxus. Adás szobaantennával nincs, rossz a vétel, nem rossz, hanem nincs, adásra előfizetni meg nem megy, azt nem birom fizetni, így nincs tv. Ha lenne travel ch, nem lehetne elrángatni a tv elől. De nem travel chanel kell, hanem travel :D
Kell meló, aztán tildy, irány Marokkó, szólj esm- nek, hogy lépünk, ez csaj buli lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3691) lujó55 válasza Mawyx (#3690) üzenetére


lujó55
őstag

Nem, nem.
Ha fizetni kéne nekem sem lenne.
Ingyen UPC egy csoda folytán. (TV+internet) :R :C :DD

(#3692) Winner_hun válasza lujó55 (#3684) üzenetére


Winner_hun
félisten

píba?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3693) Mawyx válasza lujó55 (#3691) üzenetére


Mawyx
senior tag

hát akkor csak fizeted :D
amikor én köttettem a netet, drágább lett volna, ha tévével kérem
nyilván ha van vmi eksön és (net+tv)= (net), akkor a tévés változatot kéri az ember, de ha csak egy kicsivel is drágább havi szinten, akkor drágább

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3694) kételkedem válasza lujó55 (#3684) üzenetére


kételkedem
addikt

BKV-ról nincsen tapasztalatom, ellenben a MÁV-ról tudnék néhány szót ejteni!

A vagonok legalább 20 évesek, de biztosan van olyan, ami 40 éves. Folyamatosan takarítják őket, a padló rendszeresen felmosva, az asztalok letörölve. Azonban a folyamatos takarítás és felújítás ellenére végtelenül elavultak! A kocsik ajtajait olykor csak komoly fizikai erővel lehet kinyitni, mert az egész ajtó el van rohadva. A fűtés szabályozása lehetetlen. A kocsik úgy ráznak, hogy még szerencse, hogy 60 km/h-nál nem megy gyorsabban a szerelvény, mert tengeri beteg lennék az egy órás út alatt. Jelen állapot szerint még minimum 10 évig nem lesz pénz arra, hogy a személyszállításba új vagonokat állítsanak be.

A pálya elavult, a vagonok elavultak, a mozdonyok szintén. Nálunk sosem lesz AGV, TGV. 45 km-t rendszerint 1 óra alatt teszünk meg. Az ajtókat kézzel cibáljuk, ahelyett, hogy automatikusan nyílna és záródna. Ha nincs fűtés, nem vesszük le a kabátunk, ha süt a műbőr ülés, akkor levesszük a pulóverünk. Ha nem látunk ki az ablakon, akkor magunk elé révedünk. ha nem lehet lehúzni az ablakot, akkor nem húzzuk le, ha nem, lehet felhúzni, akkor felvesszük a sapkánkat. Ha a vonat csak öt percet késik örülünk, ha fél órát, akkor kicsit jobban szedjük a lábunkat útban a munkahely felé.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3695) tildy válasza lujó55 (#3684) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet régi a géppark, meg szemetek az alkalmazottak, viszont maga a hálózat, és a járatsűrűség szerintem korrekt.

Amúgy meg Londonban is csak az első ajtón lehet felszállni :P mégis meg tudjuk oldani kulturáltan.

Mavyx: részemről oké :P :D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3696) Mawyx válasza kételkedem (#3694) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hejj de sokat fagyoskodtam 2 vagon közt :W azt nem értettem, hogy a Nyugati meg Szeged közötti fontos vonalon miért nem voltak képesek még 2 vagont felakasztani, amikor nem meglepő módon rendszeresen olyan sokan voltunk pénteken Szeged fele, vasránap meg Bp felé, hogy álhattunk kint, táskákat letéve arra a förmedvény koszra :((( többször volt késés, az utsó csatlakozásom meg nem várt meg, így fater indulhatott értem kocsival Félegyházára...

"Keressük az ingatlanértékesítők szupersztárjait!" na asszem ez nem az az állás, amit feltétlenül meg akarok pályázni :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3697) r4z válasza Mawyx (#3696) üzenetére


r4z
nagyúr

Örülj, hogy nem jártál így. :P

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3698) venember83


venember83
nagyúr

Újabb elpazarolt napnak lett vége.

(#3699) McKane


McKane
senior tag

tényleg ingyenes a facebook -hozzáférés,nézegetés t-mobile-os mobilról? :U

(#3700) r4z válasza McKane (#3699) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha a 0.facebook.com-ot használod, akkor igen. Tinédzserek kedvelt játékszere a padban óra alatt, hogy törne le a kezük a kitalálóknak :(((

Vénség: ebben egyetértünk

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.