Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3351) nike_ válasza NoLF (#3304) üzenetére


nike_
addikt

az. :) bár vannak normálisabb részek, de az avas környéke egy fos, belváros már elmegy.

(#3352) kételkedem válasza NoLF (#3350) üzenetére


kételkedem
addikt

Lakótársra projektort? :F

Olyan ez mint az öbölátúszás! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3353) Dylen válasza bobsys (#3337) üzenetére


Dylen
aktív tag

ez 9. kerület, szóval nem kell menekülnöd :N

Pisztillus: 100 ft volt amúgy az edény, nem nagy dolog, de mikor lemennék a kajáldába, hogy hozzak fel benne magamnak valamit, és külön kell fizetnem lent a dobozért (direkt azért tartok sajátot, hogy ne kelljen) akkor eldurran az agyam. :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#3354) Pisztillus válasza Dylen (#3353) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Megértelek maximálisan. Nekem nem jutna eszembe elvenni a másét - függetlenül az értékétől. Ha hirtelen kell (és épp nem tudok venni), akkor kölcsönkérem - így neveltek. Ha megvan a tettes, akkor ne fogd vissza magad! ;)

NoLF: A TV-k elfogytak? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3355) NoLF válasza Pisztillus (#3354) üzenetére


NoLF
addikt

itthon sose volt :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3356) bobsys válasza NoLF (#3348) üzenetére


bobsys
addikt

vinyo is haldokolhat, ha tudsz cserelj benne es nezd meg

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3357) NoLF válasza bobsys (#3356) üzenetére


NoLF
addikt

csak sata van itthon, a laptopban meg ide van...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3358) Tothgera30 válasza kételkedem (#3332) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A'la etnikum... :D

Ma is hívnám a beteget, erre Oláh Jánosné előretolakszik hogy neki délután fél 1-re menni kell az ebédért, és ő akar bemenni elsőként. Erre ránézek sz órámra ami fél 12-t mutat, vannak olyan betegek akik már 3-4 órája várnak, látják hogy tele van a váró, de mivel ő brazil, ezért őt megilleti az a jog hogy fél 12-re jöjjön be, pofátlanul ordibáljon az ajtóban és még elmondja a "szép véleményét". Szóval ma fél 4-től vagyok talpon, reggel fél 8-kor bevittem két masszív alkoholistát, így neki tuti jobb lett volna ha nem idegesít fel!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3359) venember83 válasza Pisztillus (#3347) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem mindig felkavar, amit a tükörben látok, ezért inkább nem használom. Cserébe amióta húsz fok van a hálószobában, határozottan jobban alszok. Nem, valóban semmi köze egymáshoz az előző két mondatnak. :N

(#3360) Pisztillus válasza venember83 (#3359) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na jó, a tükröt nálam is mindig le kell fogni, mert el akar fordulni... :)

Tothgera: Erre csak az örökbecsű Tim exaláírás jut az eszembe: "- Ezek ilyenek, hallod!" No meg más is, de azt inkább magamban tartom, jobb lesz az így mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3361) tildy


tildy
nagyúr

Ehes vagyok, almos vagyok, nem tudok este se aludni, es kb 3 oras repulout all elottem... :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3362) Tim82 válasza Pisztillus (#3360) üzenetére


Tim82
nagyúr

Emlékeim szerint aláírásba sose tettem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3363) Mawyx válasza tildy (#3361) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én amint meglátom a monitorokon, hogy boarding van, már jönnek is az álommanók :K

Nálam a fölső szomszéd kezdett épp buliba :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3364) Tothgera30 válasza Pisztillus (#3360) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerencsére ezt sem "hírtelenharagomban" írtam, illetve nyugodt ember vagyok, nem szoktam kiabálni, inkább később hívtam be a jóasszonyt, ha ilyen szemtelen akkor ráér ;] ! Hozzátenném hogy annyi időm nem volt hogy kimenjek levegőzni vagy kajázni, mert 11-kor tudtam 5 perc szünetet venni, azután 3-kor tudtam ebédelni, és ugye az épp váróba betoppanó beteg (nem említeném meg hogy tipikusan milyen szárm., de szerintem mindenki ráismer) pofátlankodik :U . Mert még ha időd néni jön, hogy ő 11-től itt vár és 12-re menni kell az ebédért/unokáért/boltba/vizsgálóba/stb., akkor még megpróbálom neki megoldani a hamarabbi bejutást, persze ha kér és nem pofátlanul parancsol, de rájuk nem jellemző a szemtelenség :N .

ui.: Nesze neked gondos tulaj!

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3365) venember83 válasza Tim82 (#3362) üzenetére


venember83
nagyúr

Te nem. De attól mások tehették, és ugye tőled származik.

(#3366) Pisztillus válasza Tim82 (#3362) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bocs, akkor nem nálad volt aláírásban, talán ha jól emlékszem (ezek után :D ), akkor Bubu-nál... :B

Tothgera: Gondolom, nem unalmas az életed... Nálunk a patikában is akadnak érdekes szituációk, mi sem unatkozunk...
A videóra: Itt az élő példa arra, hogy üzemanyagtüzet miért nem lehet vízzel oltani. (Tovább ég a víz tetején.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#3367) kételkedem válasza Tothgera30 (#3358) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezt nálunk is állandóan eljátszák!
-Tessék má sietni, mingyá elmegy a vonatunk!
-Gondolom majd megy másik is! :U

Autó tűzre: 2db 6kg-os porral oltóval simán el lehetett volna oltani, így meg a vízsugár fröcskölte szanaszét a lángoló üzemanyagot. Grat a szervezőknek! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3368) Winner_hun válasza kételkedem (#3325) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sose kerestem állást, remélem nem is lesz rá szükségem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3369) venember83 válasza Winner_hun (#3368) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerencsés, ügyes, szorgos ember.

(#3370) Winner_hun válasza Tothgera30 (#3364) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő szerencsésebben járt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3371) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Eddig az volt a baj hogy magas a pulzusom,kaptam rá gyógyszzert most meg 50 alatt van :U

(#3372) kételkedem válasza Winner_hun (#3368) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezek szerint vállalkozóként dolgozol?

Ha jól emlékszem szereted amit csinálsz és munkád is van bőven, tehát tényleg szerencsés vagy! ;)

A burnoutra: mire jó ez a kiláncolós gumiégetés? Eszméletlen büdös, feleslegesen terheli a kocsit, fogyasztja a jobb sorsra érdemes gumit stb. Annyira azért nem nagy szám szerintem! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3373) Tothgera30 válasza Pisztillus (#3366) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem unalmas, sőt egy ideje tanulás mellett zsúfolt lett, de hát muszáj. Esetkocsin jobb volt, de kedvenceim a masszív alkoholisták és a hajléktalanokkal való foglalkozás (ma is el kellett kapatni egyet egy a Security-vel, mert szökni próbált :DDD ), de hát fiatal vagyok, még bírja a gyomrom ;) . Igen, vízzel nem lehet, habbal, porral jobb lenne :D .

#3367 kételkedem: Kb. óránként megy vonat, ma én is lekéstem a 18-ast, hát jöttem a 48-assal, ez van, kibírom, még mindig jobb kicsit várni, mint ~400 forintos benzint venni :U .

#3370 Winner_hun: Ezt már láttam... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#3374) kételkedem válasza Tothgera30 (#3373) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem tényleg jó a vonatközlekedés ezen a vonalon! Oda-vissza óránként, vagy sűrűbben mennek a vonatok.

Bár alapvetően ellenzem ezt a gumifüstölős dolgot, de ha lenne egy ilyen kocsim és egy felesleges gumigarnitúrám, lehet, hogy kipróbálnám! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3375) Winner_hun válasza kételkedem (#3372) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3376) zolynet


zolynet
addikt

na kicserélték a modemet, elég jól hasít :)

Life is too short to stay stock!

(#3377) Mawyx


Mawyx
senior tag

éhes vagyok meg álmos, a kávé nem segít túrót se

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3378) Winner_hun válasza Mawyx (#3377) üzenetére


Winner_hun
félisten

Le kell feküdni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3379) Mawyx válasza Winner_hun (#3378) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szerintem már mondtam, hogy imádom a tanácsaidat :K Meggyőztél, lefekeszem és kelek korán :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3380) tope válasza Mawyx (#3379) üzenetére


tope
addikt

de azért egyél valamit előtte, vagy közben

szép estét mindenkinek

(#3381) Bubee82 válasza bobsys (#3326) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem mint aktív munkakeresőnek, az a legérdekesebb, h a világvégéről (Ausztrália illetőleg Új-Zéland) vagy közelebbi világvégéről (Kanada) tudtak válaszolni. Előbbi esetben már másnap, utóbbi esetben 1-2 napon belül. Ráadásként több levelet is készségesen írnak, kérdéseimre több, mint kielégítő választ kapok.

Lokálisan pedig nagy nehezen - amennyiben egyáltalán megtörténik, bár a visszajelzés valószínűsége a 0 felé konvergál - kb. 1 mondatban odaböfögik h sajna már találtak mást.

Nem vontam le következtetést, mindenesetre érdekesnek tartom.

(#3382) pohár válasza zolynet (#3376) üzenetére


pohár
félisten

azigen, de jó megy valakinek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3383) venember83 válasza zolynet (#3376) üzenetére


venember83
nagyúr

Kihasználhatatlan, 2,5 colos notivinyó torrentezéssel nem is bírná. :DDD

(#3384) bobsys válasza Bubee82 (#3381) üzenetére


bobsys
addikt

Tengerentulrol sem szoktak sokat visszairni. Canada/USA allasokra rengeteget jelentkeztem, 1 evig toltam a resumemet, elenyeszo az aki valaszolt az en tapasztalatom szerint igaz bevallom Magyarorszagon nem nagyon kerestem munkat soha.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3385) zolynet válasza pohár (#3382) üzenetére


zolynet
addikt

4750 helyett, mely 15/1,5 volt fizetek (kafetéria) 5000ft-ot, talán megérte ... pofoz az élet ;]

Life is too short to stay stock!

(#3386) Bubee82 válasza bobsys (#3384) üzenetére


Bubee82
őstag

Hm, érdekes. Számomra eddig 1:0 a világvége javára, az EU ellen :)

Bár szerintem munkakörtől is függ(het) a dolog. Egyébként CAN/USA-val szemben NZ/AUS a nyerő, legalábbis eddig. Kanada felé most kicsit alább is hagyott a lelkesedés, mivel NZ elég egyértelműen kedvezőbb a számomra, mindenféle szempontból. Ami az állást illeti, leginkább azt és mivel ez a legalapabb dolog, nincs miről beszélni :)

(#3387) ToBeY válasza pohár (#3382) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én meg sem szólalok... :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3388) tildy


tildy
nagyúr

Tudja valaki , hogy az övtáska a plusz táskának számít repülőn?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3389) Tim82 válasza venember83 (#3365) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, de Pisztillus mondata (értelmezve) azt jelenti, hogy az én aláírásom volt. Az már szemérmetlen önreklám lett volna. ;]

Pisztillus: igen, Bubunál volt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3390) Tim82 válasza Tim82 (#3389) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hail, o' mighty topickiller.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3391) Mawyx válasza tildy (#3388) üzenetére


Mawyx
senior tag

igen
ha jókedvűek, akkor nem szólnak, de ha rossz napjuk van, akkor betartatják a szabályt
erre nem érdemes alapozni, mert ha fullra cipzárszakadásig van tömve a táskát és azt mondják tedd bele az övtáskát, akkor lehet fizetni sokat, nem érdemes sztem, csak ha van hely a táskádba neki és csak a könnyű elérhetőség miatt van nálad külön az övtáska, de el tudod rakni, ha kell

jót aludtam de sok idő elment vele :(((

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3392) bobsys válasza Bubee82 (#3386) üzenetére


bobsys
addikt

Meg NZbe eleg jok a bevandorlasi feltelek meg, lassan ott is kezdik majd szigoritani.

(#3388) tildy polo/pulcsi az ovtaskan es maris nem latja senki

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3393) tope


tope
addikt

Szép napot

Ezt is megéltük ma du. 3 átadás

(#3394) venember83 válasza Tim82 (#3389) üzenetére


venember83
nagyúr

(#3395) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

"Pénteken északon változóan felhős lesz az ég, főleg délután többfelé előbújhat a nap. Délen erősen felhős, vagy borult idő várható, főleg a déli és keleti határszélen havazással. Reggel már országos fagy lesz, délután kevéssel fagypont felett alakulhat a hőmérséklet.

Szombaton marad e kettősség időjárásunkban: északon napsütés is várható, míg délen a felhők lesznek túlsúlyban, egészen délen lehet havazás, hószállingózás. A reggeli -5 fok körüli értékekről délutánra 0 fok köré melegedhet a levegő.

Vasárnap friss, tiszta időjárásra van kilátás, sok-sok napsütéssel. Csak néha növekszik meg a felhőzet..."

Ha tényleg így lesz ezt még be is kereteztetem.
December 12 óta először látok ismét napot, napsütést, kék eget, és nem lesz köd, felhő, ónos ködszitálás, hó, havaseső, hószállingózás, felhőszakadás, zivatar, ónos eső, köd, felhő, köd, felhő, köd, felhő......

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3396) zolynet válasza ToBeY (#3387) üzenetére


zolynet
addikt

nem az igazi, volt már jobb is :DDD :U

Life is too short to stay stock!

(#3397) Csabee. válasza zolynet (#3396) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De jó az internetet, ez milyen csomag??

Ezer éve nem írtam ide.... szép napot mindenkinek!:))

Üdv: Csabee.

(#3398) kételkedem válasza BlacKSouL (#3395) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt most nagyon szép idő van! Süt a nap, -1 fok van. Kicsit fúj a szél, de nem vészes. Jó lenne, ha a hétvégén így maradna.

A hét utolsó munkanapján jó reggelt mindenkinek! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3399) venember83 válasza Csabee. (#3397) üzenetére


venember83
nagyúr

(#3400) zolynet válasza venember83 (#3399) üzenetére


zolynet
addikt

nemnem, ez a céges bérelt vonal ;)
azért az 'csúnya' volna ha a 60/6 60megával töltene fel :DDD

Csabee.: biza rég láttalak, szép napot, s majd hétvégét! ;)

TGIF!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.