Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8851) bnss válasza bnss (#8847) üzenetére


bnss
veterán

Subaru Impreza WRX STi zúzott el a ház előtt, anyám de szép hangja volt. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8852) Winner_hun válasza neduddki (#8850) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi az a dupla kuplung?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8853) venember83 válasza neduddki (#8850) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden alfás sárga irigysége vagyok. Egy 145-el is megelégednék, elég szép az nekem kezdő Alfának, aztán ki tudja, mit hoz ajövő. De mire szükségem és pénzem lesz kocsira, nagy valószínűséggel valami elektromos akármik fognak nyomatékból A pontból B pontba szállítani minket.

(#8854) venember83 válasza Winner_hun (#8852) üzenetére


venember83
nagyúr

(#8855) bnss


bnss
veterán

No mára ennyi, jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8856) pohár válasza bnss (#8855) üzenetére


pohár
félisten

Jó éjt!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8857) Winner_hun válasza venember83 (#8854) üzenetére


Winner_hun
félisten

Átolvasom azt is, thx, most végeztem ezzel.
Mostmár tudom hogy miért recsegett a polák ha 2-esbe tettem vissza.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8858) neduddki válasza Winner_hun (#8857) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egyeensfogagazasu aszinkronvaltok udvozito megoldasa, amit szinkronvaltoknal is kivaloan alkalmazni lehet a szinkrongyuruk kimelesere /de nem ertem hogy me nem ez a fo funkcioja?:- )))/
amikro amr rutinszerien(!!!) megy akkor erdemes megprobalni kuplung nelkul is valtogatni, temszetesen indulasnal az 1est a valtokimeles miatt kuplunkggal, de utanna fol es le mar mehet kuplunk nelkul, jo gyakorlas arra az esete ha elszall az ember altt a kuplung:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8859) Winner_hun válasza neduddki (#8858) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kuplung nélkül még csak Simson motoron váltottam, fura is volt hogy nem recsegett, akkor gondolom az is egyenes fogazású volt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8860) neduddki válasza Winner_hun (#8859) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

felre erted a szinkronnal is megy csak elotte gyakorolj egy kicsit:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8861) ádyz


ádyz
addikt

Jó'ccakát!

(#8862) pohár válasza ádyz (#8861) üzenetére


pohár
félisten

Aludj jól!!

Srácok nem költözünk egy házba?? :DDD

[link]

[link]

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8863) Str8 sk8r válasza neduddki (#8860) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...egyszer én is ki kényszerültem próbálni...de egész jól ment... :)) ...

...pohár: kb 300-an kéne összedobjuk a zsét... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8864) szalai56 válasza Str8 sk8r (#8863) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem meg az első autóm még nem volt szinkronos.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#8865) pohár válasza Str8 sk8r (#8863) üzenetére


pohár
félisten

Meglehet, de legalább szép házban laknánk :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8866) fokukac válasza Racecam (#8760) üzenetére


fokukac
nagyúr

Újabb megoldás "hogy vagy mindig" témakörben :

> Hi!
>
> Nekem a "hogy vagy mindig?" a "mi van veled semmi?" párja.
>
> Igazából olyan mint a tankönyvi how do you do?
> Azaz nem vár választ a kérdező...
> S nem tudom a pázmány mennyire vidéki, de ott tuit használtuk...

Aha :)
Ez esetben azt hiszem, megfelelően reagáltam. Mintegy lakonikus tömörséggel: 6 szóba sikerült belepréselnem a választ, egy viszontkérdést, valamint némi elmaradhatatlan iróniát is :)

;]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8867) pohár válasza fokukac (#8866) üzenetére


pohár
félisten

Azanemmindegy!! :DDD

Kukac barátom, te jösz velünk lakni??? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8868) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Majdnem tálcás gyilkos

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8869) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megírtam a logout blogomba, hogy miért szeretem a mobiltelefonokat. Már régen közölnöm kellett volna eme vallomást. :)

Most pedig irány melózni, különben ízekre szed a megbízóm.

Jó estét az éjszakásoknak és szép álmokat az alvóknak!

Én még hajnali kettőig ébren vagyok, aztán kidőltem.

Ui.: Csoda történt, ami még nem volt, hármas lettem matematikából. Életem egyetlen tantárgy mumusából. Komolyan, nekem matematika fóbiám volt. Ezt csak egy másik fóbiás értheti meg, amikor elsötétül a világ és se kép, se hang, teljes K.O.
Legyőztem a fóbiát. Hihetetlen. Majdnem pityeregtem...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8870) pohár válasza Algieba (#8869) üzenetére


pohár
félisten

Szép volt, gratula!! :C :R

Nekem is a matek a gyengém mái napig... :U :D

Ui: nincs valami szép eladó Nokiád, vagy egy SE-d? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8871) venember83


venember83
nagyúr

Ez is megvan, holnap még nagyjából átolvasom, helyesírás-ellenőrzés s vége a melónak, ami nem kicsit megkeserítette a karácsonyom, valamint az év utolsó napjait.

(#8872) pohár válasza venember83 (#8871) üzenetére


pohár
félisten

A 3000 szavas fordítás??

De legalább jól fizetnek érte, nem? :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8873) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No ellépek aludni, sziasztok!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8874) Algieba válasza pohár (#8870) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mik az igényeid? Mely funkció a kedvenced? Közép vagy felső kategória vonz jobban? Szín? Kialakítás: tábla, csuszka, bicska, kagyló?

Ha megadod a válaszokat, körbenézek kb. 100 telefon között. :D Biztosan találok valami szépet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8875) Racecam válasza fokukac (#8866) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megoldásokat én is tudok írni vagy még százat, de az igazság az, hogy ennek nem sok köze van semmilyen "how do you do"-hoz, elég túl régóta használják, vagy inkább használták. A "mi van veled semmi"-nek nem sok értemét látom. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8876) venember83 válasza pohár (#8872) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, 13k, de mivel rendkívül jóbarát a "megrendelő", ezért a szokásosnál is próbáltam alaposabb lenni. Majd elválik, hogy mennyire sikerült. Jól fizetnek-e? Fene tudja, jelenleg semmi pénz sincs a számlájukon, ígéretek elvileg vannak... De leginkább azért dolgoztam, mert segíteni akartam egy barátnak, az sem érdekel, ha egy garast sem látok, csak szabaduljak meg ettől a nyomorultságtól. Persze ezt neki nem kell tudni. :)

(#8877) pohár válasza Algieba (#8874) üzenetére


pohár
félisten

Hát inkább olyan telót vennék ami nem kagyló és csúszkás, mivel elég gyorsan kikopik a "zsanérja" és lötyög, kotyog... :(
Ha lehet valami táblateló jöhet :D

Főbb igényeim a (jó) kamera, és normális zenelejátszó, agybadugós fülest lehessen hozzá használni :D
Kb ennyi :)
És még a szép nagy kijelző se hátrány :D

Max 30-40, aztán összeszedem rá a pénzt ha találok valami fincsit :D

venember... hát egy barátnak akár még ingyen is, úgyis viszonozni fogja, he nem pénzzel, akkor máshogy :)
Énis így volnék a helyedbe, mint ahogy most érzel :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8878) tildy válasza fokukac (#8866) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyugi, én sem hallottam még SOHA ezt a hogy vagy mindiget... Most láttam először ...
Pohár: Philips 9@9U .Állat tella...
Algieba: az SE p1 wifis?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8879) Str8 sk8r válasza pohár (#8867) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...egye Fenyő... :)) ...az uccsó 2 millát állom... ;] ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#8880) Algieba válasza pohár (#8877) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van egy SE P1 35e-ért.
Ez mindenre rávehető überokostelefon. :D

Akkor egy N73, de mikrokarcos, és a kamera fedlapja kikoptatta a kamera körüli részt. (Nem a lencsevédő műanyagot.) Ez olcsóbb, de inkább a P1-est ajánlom.

Hm, hm, van itt 6210 navigátor, de ez biztos minimum 40e, mert keveset használt, teljes dobozos. Ja, de ez csuszkás. De van 6220 classic is.

Holnap úgy is megyek a "telefon simogatómba". :DDD És küldök pontos listát képekkel privátba neked.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8881) pohár válasza Algieba (#8880) üzenetére


pohár
félisten

Juj :D
Kicsit nincs újabb?? :D :B

Str8... oké :DDD

Ha haver hazaköltözik Debrecenbe Pestről, felugrunk a Playbe egyet őrjöngeni :D
Ingyen bevisz, hurrá :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8882) neduddki válasza Algieba (#8874) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na erre mogy vmit: nem kell szines kijelzo, nem kell kamera es egyebb baromsagok, /sot ezek nekem hatranyok/
ami kell: blutyuk, kiB! hosszu keszenlet es beszelgetes atomstabil es gyors mukodes

udv

neduddki

mod: ja es az ujjam az sok asanak kosoznheton nem a levekonyabbak:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8883) Algieba válasza neduddki (#8882) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nokia 6310i. Gyönyörű jeges kék ledes kijelző, bluetooth, 6-8 napos készenlét, jó hang. És azt hiszem, van is egy szép példány a telefon simogatómban. De lehet, hogy 6310-es. Megnézem.

Ez könnyű volt. :D

Nehezebbet. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8884) neduddki válasza Algieba (#8883) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak sajnos normalis nem osszevissza fodozgatott peldanyok hol vannak??? /mongyuk ezeka fodogatott pedanyok si tobbnyire repedtek, amik ideig oraig muxenek:- (/ amik meg vaoba koserok attol a tutajok az istenek sem valnak meg:- (
sajnso ez olege kiesett:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8885) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kedvelem a modern telefonokat, de időnként jó kézbe venni egy kék ledes klasszikust, mint pl. a 6310i.

Most pedig mentem. Privátban írhattok. Napközben válaszolok.

neduddki: Én vagyok a telefonok tündér keresztanyja. Csöppet se aggódj! Szerzek neked egy magam tesztelte, megbízható 6310i-t.
Így jó lesz?

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8886) Racecam válasza pohár (#8877) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kotyog... :U

Urban legend. Azért mert csúszkás, nem feltétlenül kell kotyognia. Olyat keress, ami nem kotyog. Ha nagy kijelzőt szeretnél, akkor pláne csuszkás. A jó kamera nem tudom, minek, de nyilván sokat szeretnél telefonnal fotózni (nekem eszembe sem jut), a többi kritériumnak a W910 tökéletesen megfelel. (Egy Shure SE530-al különösen. ;] )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8887) Algieba válasza Racecam (#8886) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A W910 jó. A családban van egy. Könnyű, a csuszkája pöpec, a kijelző szintén. A zenei része tuti. Könnyedén elbújik az ember zsebében, és közben játssza a kedvenc zenénket.
És van benne rádió.

Szerk.: Még mindig itt vagyok...

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8888) pohár válasza Algieba (#8887) üzenetére


pohár
félisten

Mennyibe fáj az említett telócska? :D

Igazad van Race :K :D
Sajna sok a kivétel a csúszkások közt ami nem lötyög egy idő után :)
És a kamera részének nem a legjobbnak kell lennie, csak elfogadhatónak, mert ha valamit le szeretnék fényképezni, ne csak egy színes paca legyen a képernyőn :)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8889) Algieba válasza pohár (#8888) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ma beszerzem az árakat, meg csinálok fotókat.
De most már lefeszítem magamat a székről és megyek dolgozni, különben lesz fejfájás, mikor fejemre csak a megbízóm...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8890) pohár válasza Algieba (#8889) üzenetére


pohár
félisten

Okés!! :D
Baráti árat szeretnék, csóró főiskolás vagyok :DDD :B :R

Jó éjt!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8891) neduddki válasza Algieba (#8885) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

halabol a legfinomabban torom ki a anyag:- )))
sajnos tul sokat megnesztemmar es meg a legpopocebbekrolis kiszurtak a esmerosok hogy repedt, ezert en mar feladtam :- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8892) pohár


pohár
félisten

Léptem aludni, sziasztok!!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8893) rarri


rarri
senior tag

Szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

És már megyek is aludni ....sziasztok ! :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#8894) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Elhinnétek hogy most keltem fel?

hát csúnya tévedés lenne, valójában még nem feküdtem le... :((
8 óra múlva vizsga, és még tanulni kell.... :O

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#8895) zolynet válasza rarri (#8893) üzenetére


zolynet
addikt

Jóreggelt/Jóéjszakát, kinek mit!

SystemRoot: kalappal a vizsgához

Life is too short to stay stock!

(#8896) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemetes jó reggelt...

továbbra sincs net, az egész házban... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8897) Racecam válasza bolondember (#8896) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Botrány!! :(((

Bekopogjunk a szolgáltatóhoz? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8898) ngabor2 válasza bolondember (#8896) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mobilnet rulez!

(#8899) bolondember válasza Racecam (#8897) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a szolgáltató szolgáltat - a digitv nem kimondottan... :U

Viszlát mondta, h a szomszédoknak tegnapot ígértek javításra, neki mát... gratula, Mo., 2009, szolgáltatás. :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8900) Racecam válasza bolondember (#8899) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Viszlát sok mindent mond, ma jönnek és megcsinálják. Ezt Racecam mondja. :K

Egyébként Kukánál hasít. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.