Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34401) zolynet válasza Algieba (#34399) üzenetére


zolynet
addikt

jaa, az mar egy uj bekezdes volt, de legalabb mar ezt is megtudtuk h nem kell szesz neked, bar szamomra mar vilagos volt, talan mar irtad korabban, hogy jol elvagy magaddal :P ;) :D

Life is too short to stay stock!

(#34402) ádyz


ádyz
addikt

Meleg van. :O

(#34403) Killing válasza ádyz (#34402) üzenetére


Killing
addikt

Itt nem annyira.Vagy nem érzem. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34404) ádyz válasza Killing (#34403) üzenetére


ádyz
addikt

:DDD

Regelj újra a fórumomra, törölni kellett sajnos, de most már újra él.

(#34405) Pisztillus válasza tildy (#34376) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jól tetted, hogy elmentél a dokihoz. Ez ugyanis olyan fajta, ami elvándorolhatott volna olyan helyre is, ahová nem kellene, és csak jóval később okozott volna gondot pl. a gyermekvállalásnál. Ezt a 10 napot ki kell bírni, gondolj arra, hogy mennyivel jobb lesz utána. A mellékhatások meg nem fognak jelentkezni (pl. hallucináció), csak mivel a gyógyszer kifejlesztése során leírtak ilyen jelenséget is, muszáj volt beleírni a tájékoztatóba. Igyál sok folyadékot, az most fontos! Mihamarabbi gyógyulást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#34406) Killing válasza ádyz (#34404) üzenetére


Killing
addikt

A beszélgetős?Vagy a PH! :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34407) ádyz válasza Killing (#34406) üzenetére


ádyz
addikt

Mindkettő.

(#34408) pohár válasza Pisztillus (#34405) üzenetére


pohár
félisten

Biztos örült volna egy jó kis petevezeték záródásnak... :(

Megjöttem Tiszaújvárosról, jól bekajáltunk az itthoni étteremben (üdülési csekkből), jó volt a mai nap összességében :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34409) Killing válasza ádyz (#34407) üzenetére


Killing
addikt

Majd holnap újraregelek.Nem neveznél ki moderátornak? :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34410) ádyz válasza Killing (#34409) üzenetére


ádyz
addikt

Miért akar mindenki moderátor lenni? :F

(#34411) venember83 válasza ádyz (#34410) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy bannoljanak téged. ;]

(#34412) ádyz válasza venember83 (#34411) üzenetére


ádyz
addikt

Alapítót nem lehet. ;]

(#34413) venember83 válasza ádyz (#34412) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogynem. Téged meg aztán főleg, az ezervalahány napoddal. :P

(#34414) bnss


bnss
veterán

Szép estét, mit nem adnék egy frissítő záporért... :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34415) ngabor2 válasza bnss (#34414) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mit?

(#34416) ádyz válasza venember83 (#34413) üzenetére


ádyz
addikt

Nem-nem, be van állítva. ;]

(#34417) tiv83us válasza tildy (#34376) üzenetére


tiv83us
veterán

Nézd a jó oldalát! Hátha azt hallucinálod, hogy a strandon a napon szexelsz, miközben kanalazod befelé az egy kis Bikavérrel megijesztett borsostokányt :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34418) pohár válasza tiv83us (#34417) üzenetére


pohár
félisten

Ez aztán a erős hallucináció :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34419) Pisztillus válasza tiv83us (#34417) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Aztán meg kap egy infarktust, miután elmúlik a hallucináció, és rájön, hogy minden tilalmat megszegett... :DDD

Valójában a betegtájékoztatóval átestünk a ló másik oldalára, lassan már ott tartunk, hogy azt elolvasva az ember meg van győződve arról, hogy esélye sincs elpatkolni az eredeti bajában, mert úgyis elviszi valamelyik mellékhatás. Morbid, tudom, de rengeteg embert sikerült már a szó szoros értelmében halálra ijeszteni vele.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#34420) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hú, de jó lesz nekem augusztus elsején. Baráti összejövetelre megyek. :DD
Kb. úgy várom, mint kiskoromban a Karácsonyt.

Szerk.: Mai bölcsesség: ne egyek ágyban ropogós kenyérkarikát, mert morzsái orvul hullanak és hamarosan szúrni kezdenek....

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34421) bnss válasza ngabor2 (#34415) üzenetére


bnss
veterán

Mondjuk egy hideg sört nem cserélnék el egy záporért.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34422) NoLF


NoLF
addikt

nna, aki nem látta még esetleg a Másnaposok c filmet, az azonnal hatállyal nézze meg! vigyen másik hasat és arcot, mert garantáltan kikészül a röhögéstől :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34423) ToBeY válasza NoLF (#34422) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is nem rég néztem meg a filmet,és szarrá röhögtem rajta magam:D

(#34424) Bubu79


Bubu79
addikt

Egyik műszak letudva - jöhet a másik.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34425) pohár válasza NoLF (#34422) üzenetére


pohár
félisten

Az tuti :DDD

"Tudtad hogy a GHB emlékezetkiesést okoz?"

A dialógus folytatása a poén :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34426) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az ajánlóját láttam még régebben a Másnaposok filmnek. El se mosolyodtam rajta. A filmet nem nézem meg. Sose voltam másnapos. A poénjait csak az alkoholt bátran fogyasztó férfiak érthetik. ;] A szereplők sem keltették fel a szimpátiámat. :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34427) ngabor2 válasza pohár (#34425) üzenetére


ngabor2
nagyúr

GHB: Gonosz Herpeszes Benőke?

(#34428) nike_


nike_
addikt

Na mentem aludni, csocsi :DDD

(#34429) bnss


bnss
veterán

Lassan ideje aludni, korán kell kelni, akkor még nincs hőség. Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34430) NoLF válasza Algieba (#34426) üzenetére


NoLF
addikt

nem a másnaposságról szól a film.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34431) ádyz válasza Algieba (#34426) üzenetére


ádyz
addikt

Nolf úr kifejtette már. :U

[ Szerkesztve ]

(#34432) Timocicu válasza Bubu79 (#34424) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ajaj! Egy nem is elég? ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#34433) Algieba válasza ádyz (#34431) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez mit sem változtat azon, hogy az ajánlója döglött halként hagyott a képernyő előtt, és egy kérdés merült fel bennem, mint ama bizonyos hal, ez vígjáték lenne?! :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34434) Bubu79 válasza Timocicu (#34432) üzenetére


Bubu79
addikt

Még sok is, de így jártam - alkotok valami szépet...

Legalábbis igyekszem.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34435) Timocicu válasza Bubu79 (#34434) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ennek örülök!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#34436) bolondember válasza Bubu79 (#34434) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csekkold az általam ajánlott videókat... ;)

Úgy néz ki van netem... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34437) tildy válasza tiv83us (#34417) üzenetére


tildy
nagyúr

-.-
:U Nem is tudom melyik fog hiányozni a legjobban... 10 napig semmit se lehet?! Remélem túlélem.....

Elég lassú amúgy a bogyesz hatása... Ráadásul tejet , tejterméket sem ajánlatos fogyasztani , csak nagy várakozással :(((

Pisztillus: a fene, olyan rég volt már ilyesmim, kezdtem örülni , hogy lehet, erre lehűtöd az embert :U
Na panaszkodás bezárva, egy nő tűrje hősiesen a megpróbáltatásokat...

A Lajosok meg le lesznek csapva ha meggyógyulok , mert visszaélnek a helyzettel és huzogatják a cica bajszát:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34438) Bubu79 válasza bolondember (#34436) üzenetére


Bubu79
addikt

Igyekszem majd - egyelőre én is egy videón dolgozgatom ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34439) Pisztillus válasza tildy (#34437) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Lehűtelek? Nem vagyok én frizsider... :DDD
De komolyra fordítva a szót: ott volt a kulcsszó, hogy olyan régen. Nálam a vesekő meglétekor akár havonta kétszer-háromszor is előfordult, pl. egy ózdi buszozás alkalmával, amikor ment a légkondi. Tehát leszögezhetjük, hogy nincs veseköved, ettől nem kell megijedni, csak a vesekő (ha van) elősegíti az ilyen kialakulását.
Ami meg a továbbterjedését illeti: ha időben orvoshoz fordulnak vele (mint ahogy most te), akkor biztosan nem fog sehová sem továbbterjedni. A szextilalom meg ugyancsak a terjedés megakadályozását szolgálja.
Most, hogy szeded a bogyeszt, a bacik napjai meg vannak számlálva.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#34440) bolondember válasza Bubu79 (#34438) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nincs kétszer egy perc, de a hajason lehasalsz!

mint mindenki más is.. :))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34441) tildy válasza Pisztillus (#34439) üzenetére


tildy
nagyúr

Én halura gondoltam :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34442) pohár


pohár
félisten

"Mi az abrak hipóharcos?" :DDD

Most néztem meg a Borat-ot, beteg egy film... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34443) Bubu79


Bubu79
addikt

Valami van - lassan csordogál felfelé...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34444) pohár válasza Bubu79 (#34443) üzenetére


pohár
félisten

Hányni akarsz? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34445) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tegnap találkoztam egy rámenős házi veréb tojóval. Ha gofrit vettem, mindig szoktam lecsípni belőle falatkákat a verebek számára. Tartottam ujjam közt a darabkát, mire az egyik veréb kolibri üzemmódra váltva megpróbálta elvenni, de hamar kifáradt, leszállt. Legugoltam és nyújtottam feléje. Mire ő átgondolta a helyzetet, odaugrált a kezemhez és elvette a csipetnyi gofrit. :Y :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34446) pohár


pohár
félisten

Nem aggódom az adósságom miatt...
Elég nagy már ahhoz hogy vigyázzon magára!

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34447) Bubu79 válasza pohár (#34444) üzenetére


Bubu79
addikt

:P

***

Kész. Alvás.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34448) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

vannak még anépek?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#34449) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Csak én, csak én nézem egymagam az éjszakát. Meleg van. Talán nem kellene a lábamon egyensúlyoznom a laptopot. A böszme jószág ontja a meleget. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34450) pohár válasza VoDaFoNe (#34448) üzenetére


pohár
félisten

Eddig, de nyugovóra térek most :D

Szép álmokat mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.