Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34301) Killing


Killing
addikt

Berúgtam,viszlát.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34302) venember83 válasza csapos2 (#34282) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak ne add fel! ;-]

[ Szerkesztve ]

(#34303) bolondember válasza Killing (#34301) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Viszlát már nem jár ide... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34304) NoLF válasza Killing (#34301) üzenetére


NoLF
addikt

én tegnap, so what? :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34305) Bubu79 válasza Killing (#34301) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig nem nagyon kéne erőltetni - hátha szükség lesz még később a most falhoz állított agysejtekre...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34306) ádyz válasza Bubu79 (#34305) üzenetére


ádyz
addikt

Ez a divat... Sajnos.

(#34307) Bubu79 válasza ádyz (#34306) üzenetére


Bubu79
addikt

Te meg ne nyalogass folyton citromot - mostanában olyan Vagy, mint egy vénasszony ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34308) venember83 válasza Bubu79 (#34305) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben a világban agysejtekre? Ne viccelj. :P

(#34309) NoLF válasza venember83 (#34308) üzenetére


NoLF
addikt

mi az az agysejt? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34310) Bubu79 válasza venember83 (#34308) üzenetére


Bubu79
addikt

Mit fognak akkor kanalazni, ha már beverték a fejedet? :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34311) venember83 válasza Bubu79 (#34310) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az, megkönnyítem a helyszínelők dolgát, ha eltapos egy teherautó bringázás közben, legalább az agyammal nem kell foglalkozzanak.

(#34312) ádyz válasza Bubu79 (#34307) üzenetére


ádyz
addikt

A true-t mondom el. ;]

(#34313) Bubu79 válasza ádyz (#34312) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez a hunglish nagyon gáz - vagy magyarul, vagy angolul inkább ( bár ugye a fórum nyelve a magyar ;] ) :P

Véncsont: Eszem azt a nagy szívedet, de rendes és előrelátó vagy :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34314) bolondember válasza NoLF (#34309) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi az a világ?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34315) ádyz válasza Bubu79 (#34313) üzenetére


ádyz
addikt

:D

(#34316) Dany007


Dany007
veterán

Izé, milyen linken lehet elérni a phs arcképeket? Mert sima arckép néven nem ad ki semmit a kereső. Önarcképre se, mondjuk ezt nemcsodálom... Elfelejtettem milyen néven van fenn =/
Hja és ha már ilyen okosak vagytok, tudja valaki azt a linket amivel megtudom nézni az első hszemet? XY topicban egy modi linkelte az illetőét, ahol állítólag csak a nevet kell átírni az url-be...
Ha nagyon rossz helyen kérdezem akkor sry, és büntetésül levágom a kisujjamról a körmöt...

(#34317) ádyz válasza Dany007 (#34316) üzenetére


ádyz
addikt

http://prohardver.hu/dl/faces/

Az első hsz.-t csak moderátor tudja megmutatni.

Amúgy ha adataidnál cserélni akarod, jobb gomb a képre, tulajdonságok, és voilà, ott a link is.

[ Szerkesztve ]

(#34318) dragonfx válasza NoLF (#34300) üzenetére


dragonfx
veterán

ez ki ez ember?
tud valamit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34319) Dany007 válasza ádyz (#34317) üzenetére


Dany007
veterán

Izé bizé, a felhasználók képeire gondoltam. A valósra nem az avatarra :B
Azért thx :)

(#34320) Bubu79 válasza Dany007 (#34319) üzenetére


Bubu79
addikt

Aki tett fel, az ide tette fel.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34321) Winner_hun válasza Killing (#34301) üzenetére


Winner_hun
félisten

A disznóól ajtaját az udvaron?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34322) Winner_hun válasza Bubu79 (#34307) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mostanában nagyon fura. Mintha feltörték volna a nickjét és más fórumzana, pedig nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34323) ádyz válasza Winner_hun (#34322) üzenetére


ádyz
addikt

Ez egyáltalán nem igaz. :N

(#34324) Bubu79 válasza Winner_hun (#34322) üzenetére


Bubu79
addikt

Majd kinövi - biztos a korral jár ;]

BE: Eszméletlen aranyos az a macsek, amit a képes topikban linkeltél :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34325) bolondember válasza Bubu79 (#34324) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a nadrágját tuti ki fogja nőni.

az fix. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34326) bolondember válasza Bubu79 (#34324) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Mefi?

Dórimamája már elrontotta mire Orsihoz került - odadugtam a jégkrémet az orrához, egyből tudta mire való! :))

tecsőn a videókat is lested?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34327) Bubu79 válasza bolondember (#34326) üzenetére


Bubu79
addikt

A fagyit ösztönösen nyomatják, nem kell elrontani őket :D

Nem néztem őket, mert fogalmam sincs a létezésükről - ha facebook-on vannak fent a linkek, akkor azért - nem vagyok fent és nem is tervezem a regisztrálást :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34328) Dany007 válasza Bubu79 (#34320) üzenetére


Dany007
veterán

fényképalbum, hát persze :) Köszönöm!

(#34329) bolondember válasza Bubu79 (#34327) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, a tecsős videók tecsőn vannak fenn.

nem? :U

jha, és: :P :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34330) Csabee. válasza BlacKSouL (#34292) üzenetére


Csabee.
nagyúr

bocsi elírtam igazad van :DD arra gondoltam, de értetted azér, de nem jött rá válasz.. tehát gondolom hallgatás beleegyezés, tehát nincs!

Üdv: Csabee.

(#34331) venember83 válasza Bubu79 (#34313) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudom, de nice guys finish last, szóval sokra nem megyek vele.

(#34332) Bubu79 válasza bolondember (#34329) üzenetére


Bubu79
addikt

Tecsőn van annyi videó, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük - hogy lelhettem volna meg valamit, amit nem is kerestem? ;]

Most el, melóba - jót ne halljak Felőletek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34333) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Most jövök egy állásinterjúról. yeee..... szokásos majd értesítjük... azért remélem összejön végre...

(#34334) bolondember válasza Bubu79 (#34332) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

simán főoldal per felhasználónevem (mint itt is) - és a legutolsó kettő videó... :) :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34335) fokukac válasza NoLF (#34296) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én mőlt héten annyira zombi voltam, hogy felhajtottam az M3-asra matrica nélkül. Miskolcnál jutott eszembe, hogy bakker, azt elfelejtettem a benzinkútnál... :(

kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. Mindegy, amint realizáltam ezt magamban, egyből vettem matricát, de ezért még lehet, hogy jól megbírságolnak...

Mondjuk a matrica a a vásárlás napját követő 3. nap végéig érvényes (éjfélig), szóval, mivel 4 naposnak árulják, igazából símán lehetne aznap egész nap érvényes, de lehet, hogy olyan a szoftverük, hogy látja, hogy később vetted a matricát, mint ahogy a fotó készült, fizessé'...

Gyorshajtással még sose volt bajom 10 év alatt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#34336) venember83 válasza fokukac (#34335) üzenetére


venember83
nagyúr

Hiába no, a Suzuki nem sarkall a sebességkorlátozás megszegésére.

(#34337) frame>24


frame>24
addikt

gamer poló

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#34338) frame>24 válasza frame>24 (#34337) üzenetére


frame>24
addikt

ez megin nagyon régi volt, ugye?!
:((( :((( :O

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#34339) NoLF válasza frame>24 (#34338) üzenetére


NoLF
addikt

vagy inkább nagyon szar :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34340) Winner_hun válasza Bubu79 (#34324) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja igen, igaz is, biztos a testileg számított felnőtté válás folyamata miatt olyan, amilyen.
ps:;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34341) Cs.Orsolya válasza fokukac (#34335) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én mondtam, hogy ne állj szóba vérszopó nőstényekkel, mert zombit csinálnak belőled... :U :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#34342) Killing válasza Winner_hun (#34321) üzenetére


Killing
addikt

Csirke.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34343) ádyz


ádyz
addikt

Valaki ért a phpbb-hez?

Valamiért nem lehet regisztrálni.

Megoltódott.

[ Szerkesztve ]

(#34344) tildy válasza ádyz (#34343) üzenetére


tildy
nagyúr

Jogosultságok?
Pisztillus: urogin tegnap segítgetett, de hiába szedtem be belőle ma is, érzem kicsit, hogy valami nem oké.
Szerintme mindjárt ellépek dokihoz , hátha ad valami antibiotikumot.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34345) ádyz válasza tildy (#34344) üzenetére


ádyz
addikt

Már megvan a gond, de azért köszi. :)

(#34346) Pisztillus válasza tildy (#34344) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hát igen, az Urogin sem mindenható, az csak az enyhébb fertőzéseket képes önmagában lekezelni. Menj el a dokihoz, mert valószínű, hogy ez már antibiotikumot igényel. Mellette mehet az Urogin is, már csak a vizelethajtó hatása miatt is - azt megakadályozza, hogy a bacik feljebb húzódjanak a vese felé. Emellett fontos a sok folyadék bevitele is, legalább napi 2 liter.
Jobbulást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#34347) tildy válasza Pisztillus (#34346) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a durva, hogy van amikro tök jól elvagyok, fél napig, vagy napokig is, van amikor meg rámjön, és akkor annyi.
nem egy kellemes dolog....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34348) Killing válasza tildy (#34347) üzenetére


Killing
addikt

Bizonyára sokan jártak már ebben a cipőben.Tudom milyen rossz ha állandóan hugyolni kell. :))

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34349) NoLF válasza Killing (#34348) üzenetére


NoLF
addikt

lányoknál azért egy kicsit máshogy működik ez. :U

kicsit kockázatosabb egy felfázás, mint a férfiaknál. tudod odabent vannak mindenféle szervek, amik nem örülnek egy felfázásnak. nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34350) Killing válasza NoLF (#34349) üzenetére


Killing
addikt

Miben? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.