Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34751) vwpolopg válasza pohár (#34750) üzenetére


vwpolopg
őstag

hátőőőőő le szabad ezt itt írni?:DDD Nem merem, mert rámkeresnek, meglátják, hogy VW fan vagyok, és a béjjemwéééépáver főnök kirúg:DDD De annyit elárulok, nem tudok elszakadni a műszaki cikkektől, megint egy műszaki áruház:D

(#34752) pohár válasza vwpolopg (#34751) üzenetére


pohár
félisten

Nyitottál egy Médija Márktotot? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34753) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

De "jó", hogy a körzeti fogorvos nyaral. Megérdemli. Csak nekem épp most van olyan fogfájásom, hogy 100mg Cataflan mellett is érzem, hogy lüktet az egész járomcsontom a fog miatt. :(((
A kánikula még tetőzi az "élvezetet".

Azon töprengek, bár nem szívesen, ha nem lenne bennem fájdalomcsillapító, akkor mennyire fájna?

Algopyrint cseréltem le az erősebbre, mert tegnap már négyet vettem be, de így is pocsék volt az éjszakám. Most meg két szem Cataflan kell ahhoz, hogy ne szaladjak ki a világból az éjszakai ügyeletre, Tépjétek ki a rohadékot! felkiáltással. :(((

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34754) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megnt olyan f@szán sikerűlt kiválasztani a nyaralást, fél 4kor megy a repcsi,2órával előbb kint kell lenni ugyebár.
Inkább le sem fekszem,mert az a legszarabb ha 2óra alvás után felkeltenek.

(#34755) tildy válasza ToBeY (#34754) üzenetére


tildy
nagyúr

Nézd a jó oldalát: te legalább nyaralsz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34756) bolondember válasza tildy (#34755) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nézd a jó oldalát - aludhatsz nyugodtan reggelig... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34757) ToBeY válasza tildy (#34755) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez igaz nem is siránkozásnak szántam:D
Na megyek lepihenek valamennyire.

(#34758) BlacKSouL válasza ngabor2 (#34729) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na de ha meg sem jelenik? Mondjuk mert valaki szűri? Akkor az nem jelenik meg az oldalon, annak a szűrésére buzdíthat? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34759) vwpolopg válasza pohár (#34752) üzenetére


vwpolopg
őstag

ehhh, hülye azért nem vagyok:DDD

[ Szerkesztve ]

(#34760) Winner_hun válasza vwpolopg (#34749) üzenetére


Winner_hun
félisten

:C
Akkor szabi időpontját már beszélheted is meg:)):P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34761) vwpolopg válasza Winner_hun (#34760) üzenetére


vwpolopg
őstag

megpróbálom mostmár mindenképp, szabit azt nem, mert abból összesen 9 nap van erre az évre, de a leendő beosztásomat megpróbálom úgy kérni, hogy ott lehessek:))

(#34762) Csabee.


Csabee.
nagyúr

höhö felvettek a fősulira :DD

Üdv: Csabee.

(#34763) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre jön be a hűvös levegő a földekről. Olyan jó huzat szaladgál a dél-keleti és az észak-nyugati szoba között. Természetes hűtés. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34764) Csabee. válasza Algieba (#34763) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én még rásegítek egy kis ventilátorral is a kereszthuzat mellett :DD

Üdv: Csabee.

(#34765) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ožujsko pivo 2 L
ezt nyalogatom. nyáridéző, isztria idéző, két hét múlva nyaralásra várást idéző.. nyamm

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34766) pohár válasza Algieba (#34753) üzenetére


pohár
félisten

Kapjál be egy feles házit, és tartsd a pálinkát a fájó fog körül, úgy lezsibbasztja hogy na :D
Ha le is nyeled, még jobban alszol tőle :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34767) Sipi16 válasza Algieba (#34763) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mincsoda szenvedés.

Én meg megfáztam itt a 16°C-os nyárban... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#34768) Algieba válasza Sipi16 (#34767) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Télen is ócska érzés a nátha, de nyáron még kellemetlenebb, ami érdekes anomália.

Szerencsére, egyenletesen fővök meg, nincs hőeltérés a testem és a külvilág között. :D

pohár: Áh, kösz, kihagyom a pálinkás módszert. Genetikailag ócska a májam, de éppen a szervi eltérés miatt már nézett doki alkesznek. ;]
Meg aztán cataflanra érdekes dolog lenne bepityókázni. Azonnal kifeküdne a májam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34769) Winner_hun válasza vwpolopg (#34761) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34770) pohár válasza Algieba (#34768) üzenetére


pohár
félisten

Viszont az alvással baj nem lenne... ;]
Akkor csak öblögess, úgy nem (nagyon) bántod a májadat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34771) Algieba válasza pohár (#34770) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az biztos, hogy jól aludnék! Hét trombita kellene az ébresztésemhez. :D

De nincs itthon pálinka. Ha lenne, se próbálnám ki a módszert, mert nem bírom az alkohol szagát.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34772) pohár válasza Algieba (#34771) üzenetére


pohár
félisten

Jaaaj de finnyás vagy, így nehezen fogod kikúrálni a fogfájásod házilag :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34773) Algieba válasza pohár (#34772) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Azt majd a fogdoki fogja elintézni. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34774) pohár


pohár
félisten

Duna parti nyaraló... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34775) vwpolopg válasza pohár (#34774) üzenetére


vwpolopg
őstag

ehhh, a kis napiszar látogató:DDD lebuktáááál!!!

(#34776) pohár válasza vwpolopg (#34775) üzenetére


pohár
félisten

Sose tagadtam... :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34777) Psychonaut válasza vwpolopg (#34775) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért, dikkriminálol ha napiszart olvasunk? :O :D

(#34778) Sipi16 válasza Psychonaut (#34777) üzenetére


Sipi16
senior tag

Amikor szerintem ő is rendszeresen olvassa. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#34779) Algieba válasza Algieba (#34773) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ilyen nincs. Sose volt még ilyen "móka" az állkapcsomban. Holnap nem érdekel, hogy honnan, de kerítek egy fogorvost. Kénytelen voltam még egy cataflant bevenni, mert a délutáni hatása most múlt el. Bang, és csillagokat láttam a fájdalomtól... A "vicces", hogy nem tudom eldönteni, melyik fáj. Alul-felül felváltva kezd panaszkodni egy-egy fog, de úgy ordít, mint ha csak neki lenne baja, de aztán a másik zendít rá... :(((

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#34780) Psychonaut válasza Sipi16 (#34778) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jaja. ;] :P

(#34781) vwpolopg válasza Psychonaut (#34777) üzenetére


vwpolopg
őstag

Dehogyis, ahogy Sipi írta én is naponta ránézek :DDD :DDD

(#34783) fokukac válasza Kalandor (#34782) üzenetére


fokukac
nagyúr

én egyelőre élvezem. most értem haza, máshogy meg se tudnék maradni a lakásban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#34784) pohár


pohár
félisten

Csakhogy jobb kedvetek legyen a ramaty idő miatt:

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34785) ngabor2


ngabor2
nagyúr

gyógyreggel... ma van a szabadság előtti utolsó munkanap :C

(#34786) venember83 válasza ngabor2 (#34785) üzenetére


venember83
nagyúr

A táborig alaposan kipihened magad akkor, annyira, hogy még akár bele is fáradsz. :)

(#34787) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

este legénybúcsú

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#34788) kételkedem válasza ngabor2 (#34785) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem, az holnap lesz! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34789) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Kellemes pénteket Mindenkinek! :K

Gábor: Akkor ne vidd túlzásba a munkát ... :N

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#34790) legiaap


legiaap
nagyúr

Jobb reggelt Mindenkinek!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#34791) Csabee. válasza Timocicu (#34789) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ilyen viharos este után? még most is...

Üdv: Csabee.

(#34792) Móci


Móci
addikt

Szép reggelt ismét a könyvtárból! Egyelőre nincsenek még látogatok, de majd csak beesik valaki...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34793) kételkedem válasza Csabee. (#34762) üzenetére


kételkedem
addikt

Hova, milyen szakirányra vettek fel?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34794) Csabee. válasza kételkedem (#34793) üzenetére


Csabee.
nagyúr

most a BMF KGK-ra műszaki és gazdasági menedzsment :)

te? most felvételizél?:)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#34795) kételkedem válasza Csabee. (#34794) üzenetére


kételkedem
addikt

"most"
és máskor? :F :D

1985-ben utoljára ;)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34796) bolondember válasza kételkedem (#34795) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de nem kételkedtek a képességeidben? :U

ÉKE :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34797) NoLF


NoLF
addikt

na akkor induljék tánc ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34798) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Vidám szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Tegnap előkészítettem a sárgabarackot[link], ma pedig lekvárt főzök ! :)) Biztos nem lesz melegem.... :U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34799) kételkedem válasza bolondember (#34796) üzenetére


kételkedem
addikt

akkor nem nick néven futottam, a polgári nevem pedig bizalomgerjesztő, így nem kételkedtek. :N

NoLF: van a közeledben egy működő ventillátor és röpdös körülötte egy papagáj? :D

Szia Saslány!
Ismereteim szerint lekvárt főzni csak hő hozzáadásával lehet, ezért lehet, hogy mégis meleged lesz :K

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34800) Csabee. válasza kételkedem (#34795) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah boccs :DD

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.