Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) RoyalFlush válasza 7 (#3148) üzenetére


RoyalFlush
őstag

pü ment ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3152) NoLF


NoLF
addikt

hát ez hihetetlen. szbait vettem ki 29re és 30ra, erre most hív a főnök, hogy akkor ő elmegy síelni a családjával, én meg legyen szíves 29én bemenni mert nem érnek vissza...

most 1 napért bumlizzak föl pöstre, hogy 5kor indulhassak is vissza köcskemétre...

tschodäsch.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3153) 7 válasza NoLF (#3152) üzenetére


7
addikt

Ezek ilyenek, hallod. :(

(#3154) Integra válasza NoLF (#3152) üzenetére


Integra
titán

és az utad fizetik?!
magyar a főnököd, ugye?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3155) Winner_hun


Winner_hun
félisten

:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3156) nike_ válasza Winner_hun (#3155) üzenetére


nike_
addikt

Na mi van Bukfenc?

(#3157) kételkedem válasza NoLF (#3152) üzenetére


kételkedem
addikt

szopóág :(((

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3158) rarri


rarri
senior tag

Elértem a maximum súlyt, amit megadtam magamnak ! :Y Most akkor ne egyek ? :U

NoLF :

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3159) Tim82 válasza 7 (#3153) üzenetére


Tim82
nagyúr

Apa, idéznek! :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3160) kételkedem válasza rarri (#3158) üzenetére


kételkedem
addikt

Told feljebb :U ;]

Enni muszáj :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3161) rarri válasza Tim82 (#3159) üzenetére


rarri
senior tag

A mostani aláírásod is nagyon ott van ! :C

kételkedem : Nő vagyok, és hiú. :U :D A 181 cm-em hez szerintem max a 70 kg áll még jól nekem. :) Azért fogok ám enni. :D Tegnap már arra vetemedtem, hogy hasizomgyakorlatokat csináltam ! :Y :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3162) Tim82 válasza rarri (#3161) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igyekszem jó szövegeket/idézeteket találni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3163) venember83 válasza Tim82 (#3162) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, azért hogy majd más is idézzen, s hízzon a májad, kis hiú fiú! ;] Én szeretem az állandóságot, legalábbis aláírások tekintetében...

rarri: Tessék futni, biciklizni, vízszintesen táncolni stb, hadd égjen a kalória, és akkor nem lesz gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#3164) zolynet válasza NoLF (#3152) üzenetére


zolynet
addikt

jófejség :((
mondd h szrájk van meg egyébként is fel akartál mondani, ne menjen sehova sielni, apjaf@szát

Life is too short to stay stock!

(#3165) Tim82 válasza venember83 (#3163) üzenetére


Tim82
nagyúr

A népszerűségre gyúrok, meg a világuralomra, ja-ja. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3166) rarri válasza venember83 (#3163) üzenetére


rarri
senior tag

Hát igen, ezek közül gyakorlatilag csak egy mozgásformát csinálok. :D
De csak a te kedvedért : :-))

Elfáradtam, iszok egy kávét. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3167) venember83 válasza rarri (#3166) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért gondolom, hogy a másik felet sem kell kényszeríteni az együttműködésre... :U Igaz, Race? Különben hova dugtad, elnézést, hova bújtattad, nem jó... Szóval hol a Télapó?

Tim: Iratkozz fel a listára...

[ Szerkesztve ]

(#3168) rarri válasza venember83 (#3167) üzenetére


rarri
senior tag

Nem tudom hol van Race, nem dugtam sehova. És hiányzik. De biztos jön majd. :K

ui: a te aláírásod nem tudom mit tartalmaz. :U Leírod? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3169) Tim82 válasza venember83 (#3167) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az élén vagyok régóta. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3170) nike_


nike_
addikt

Na indulok haverékhoz.

Sziasztok.

(#3171) rarri válasza Tim82 (#3169) üzenetére


rarri
senior tag

A népszerűségnek , vagy a világuralomnak ? :) / nálam népszerű vagy, mert okos vagy, és intelligens. :K / nem vertél meg, amikor rád burítottam a sört... :U :DDD /
ui: nem csak ezért... :)

nike: vigyázz magadra !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3172) Tim82 válasza rarri (#3171) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rád bízom. Igyekszem talányos maradni. :DDD ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3173) Hujikolp


Hujikolp
őstag

(#3174) venember83 válasza rarri (#3171) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem gond, ő is megtette már ugyanezt mással, nem is verték meg... :U

(#3175) rarri válasza Tim82 (#3172) üzenetére


rarri
senior tag

Én sokszor voltam már úgy, hogy próbáltam talányos lenni, és úgy félreértettek, hogy öröm volt nézni ! :DDD / ez csak úgy eszembe jutott. :) /

Huji: Szia !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3176) pohár


pohár
félisten

Sziasztok emberkék!! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3177) Tim82 válasza rarri (#3175) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hidd el, nekem is öröm. ;]

Vénség: pedig én ráadásul vérmedvét öntöttem le. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3178) venember83 válasza Tim82 (#3177) üzenetére


venember83
nagyúr

De válogattál, nála békésebb vérmedvét az Óperenciás tengeren túl se találni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3179) Tim82 válasza venember83 (#3178) üzenetére


Tim82
nagyúr

Óvatos duhaj vagyok, az a helyzet. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3180) tildy


tildy
nagyúr

Úgy látszik hasopnlítok a pasimra :D Mindketten soká rendeltük meg a másiknak a karácsonyi ajándékot, nem ér ide időben :D
Na lassan rendbe is kapom a szobám, nehogy itt rossz vélemény legyen rólam :D
Azon gondolkodtam miket kaptam karácsonyra:
-konyhaasztalt
-serpenyőt
-övet
-raffaellót (azt de imádom)
igazán küldhetett volna a jézuska kész villmérnöki szakdogát is :D De biztos nem érdemeltem meg :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3181) dragonfx válasza tildy (#3180) üzenetére


dragonfx
veterán

azé küzdeni kell :P :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3182) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, lecitin bevéve, kezdődhet a tanulás.

(#3183) pohár válasza (Kolombusz) (#3182) üzenetére


pohár
félisten

Lecitin??
Az mi lenne?? :F

Gyógyszerésznek tanuló haverom Alzheimer gyógyszert vesz be tanulás előtt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3184) venember83 válasza pohár (#3183) üzenetére


venember83
nagyúr

Cukor. Agyserkentő.

Pompi, Thrawn... Mindegyik nagybetűs kapott sipkát? A mezei júzereknek meg gondolom fagyjon csak le... :U

upd.: Nem, a csálészarvú pl nem kapott. Meg ahogy láttam, a yeti is bírja a hideget sapi nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#3185) ngabor2 válasza venember83 (#3184) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de kapott :D

(#3186) Tim82 válasza venember83 (#3184) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, bohócsipka, ha már olyan hülyék, hogy házigazdák/moderátorok ezen az oldalon. ;] :P

# 3187: úgy nézek ki, mint akit az a veszély fenyeget, hogy modivá válik? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3187) venember83 válasza Tim82 (#3186) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak nehogy te is kapjál egyet... :U

@mod: Attól még sapkát kaphatsz. Nehogy kellemetlen meglepetés éljen, mint a hírben szereplő unokaöccsöt. :U

[ Szerkesztve ]

(#3188) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, bátyám nem hazudtolja meg magát... képes a saját ünnepét elrontani. csak abban nem bízik, akiben kellene, és csak ahoz igazodik, akihez a legkevésbé kellene. és természetesen mindent csak az utolsó uáni pillanatban tudnak meg az érintettek, és nem tőle. mit lehet erre mondani :U

(#3189) venember83 válasza venember83 (#3187) üzenetére


venember83
nagyúr

"érjen"

ng2: Ezek szerint mások ünnepét is elrontotta? Az aztán a legszebb.

[ Szerkesztve ]

(#3190) ngabor2 válasza venember83 (#3189) üzenetére


ngabor2
nagyúr

érzéke van hozzá :U

(#3191) dragonfx


dragonfx
veterán

beteg másnapos és talán lehetséges picit szerelmes....

fúj de fos ezt kimondani :B :O :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3192) venember83 válasza dragonfx (#3191) üzenetére


venember83
nagyúr

A talán, a lehetséges, vagy a picit zavar? Különben ő az?

(#3193) ádyz


ádyz
addikt

Miért nem engedett be a ph?? :Y

Jönnék fel, nem enged. Kérek e-mailt új jelszóról, nem jön. De közben meg délben kaptam 6-ot. :Y Kértem megint, semmi. Harmadjára küldött és most már jó. :Y

A szar is megállt bennem hirtelen. :O

[ Szerkesztve ]

(#3194) RoyalFlush válasza ádyz (#3193) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Érezted, hogy nyomott egy satuféket? :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3195) pohár válasza RoyalFlush (#3194) üzenetére


pohár
félisten

Még a gumik is füstöltek :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3196) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!
Jó volt a Karácsony. Tegnap meglátogattam az ismerősöket. Nagy beszélgetések, borozgatás, társasjáték. :)
A 15 bejglimből már kilenc "megsemmisült". Általános sikert értem el a világ egyik legegyszerűbb süteményével.

Gondolom, a néhány nap alatt senkinek sem tűnt fel a hiányom. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3197) ádyz válasza RoyalFlush (#3194) üzenetére


ádyz
addikt

Jaja. :D

(#3198) ngabor2 válasza Algieba (#3196) üzenetére


ngabor2
nagyúr

legfeljebb azért nem, mert mással voltunk elfoglalva :D

belém is próbálták "tömni" a sütiket, de most valahogy nem igazán kívánom. pedig alapkiépítésben édesszájú vagyok. a bejglit is úgy szeretem, ha a töltelék több, mint a tészta :K

(#3199) Algieba válasza ngabor2 (#3198) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az én bejglimben fele-fele az arány. Az egyensúlyra törekszem. :D

Most a legfőbb gondom, hogy mit csinálok Szilveszterkor. Semmi bajom az itthoni csendes óév búcsúztatással... A rádiókabarét hallgatom estétől éjfélig, közben megeszem a virslis és lencseleveses ünnepi menüt, aztán éjfélkor az ősökkel és húgommal koccintás, majd mindenki megy aludni. Ez egy tipikus otthoni Szilveszter. Ebből volt több az életem során. Valahogy eddig kimaradt, hogy részegen keresgélem a józanságomat a kidőlt ismerősök és ismeretlenek között botorkálva kora hajnalban elsején.

A barátaim hívtak házi buliba, de jó szokásukhoz híven a buli helye az ország másik sarkában található. :Y Valahogy a fagyos januárban nincs kedvem stoppal hazavergődni.

Micsoda probléma. Addig sálilábazhatok (vagyis boldogan bámulhatom a köldökömet, míg ki nem zöldül), amíg ilyenek a legfőbb gondjaim. :DDD

Szerk: Egyébként kedvemre való ajándékokat kaptam: barátnőmtől egy maga díszítette virágcserepet (szeretek a kerttel bíbelődni és növényeket gondozni) a húgomtól pedig az Armageddon filmet, amiben Bruce Willis megmenti a Földet a csúnya, nagy aszteroidától. :C
Kerti cuccokkal és jó katasztrófafilmekkel mindig meg lehet lepni. A fülemben zümmög a dal: "Ha már elpusztul a világ, legyen a sírján a virág..."
Mennyi derű van bennem, hiszen mindjárt itt az új év.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3200) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! :)

Ennek a Karácsonynak is vége - hamarosan. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.