Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) NoLF válasza venember83 (#2447) üzenetére


NoLF
addikt

nem nem, lezák=világos (v vmi hasonló)
ez ilyen pilseni típusú volt, jó száraz, nagyon jó volt. sörtopikba benézel néha, látod az aktuális beszerzéseimet :)
ma még szerintem a starobrno félbarnát kóstolom meg, aztán alszom, mert kutya fáradt vagyok.

rövid időn belül 2 kollegát is eltávolítottak a cégtől, előtte meg még kettőt, már csak 9en vagyunk, elég sok minden nehezedik rám pedig csak április óta vagyok ott. nehéz lesz a holnapi nap minden szempontból.

lö pá

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2452) sK0t válasza BlacKSouL (#2444) üzenetére


sK0t
tag

Üdv.!
Így ismeretlenből... és nem nagyképűségből, de valahol ismerem a helyzeted... mivel én is ilyen dologban ,,szenvedek" . De ez egy hosszú történet...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#2453) venember83 válasza BlacKSouL (#2444) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól mondod, áhhh. Mint a fogorvosnál.

NoLF: Aha, kösz az infót. Az nem baj, ha sok mindent bíznak rád, akkor viszonylag biztosított a helyed, és bizalommal is vannak irántad. Én is kb. április óta vagyok a cégnél s kb. 4. helyen vagyok a rangsorban, igaz, nem is vagyunk olyan sokan, de egyre több mindennel bíznak meg. Néha idegesítő és mindig fárasztó, de legalább fix embernek számítok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2454) BlacKSouL válasza sK0t (#2452) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Már nálam is elég hosszú..
És én tudom magamról hogy nem fogok tudni megváltozni. Ennyi idősen már nem. Bennem sajnos az a kép él a nőkről, hogy olyan valaki kell nekik, amilyenek mi vagyunk, mert elhiszem amit hazudnak. Én azonban nem tudok viszonthazudni magamról, hogy valójában nem olyan vagyok amilyen, mert nekik igazából nem olyan kell amilyent hazudnak.

Arról nem is beszélek, hogy az összes olyan normálisnak mondható nő, aki egy kicsit is másképp gondolja, és csak kicsit hazudik, és még korban meg gondolkodásban is normális és érett, és nagyjából hozzám illő, az biztos hogy foglalt, vagy házas, vagy el van jegyezve, vagy van faszija 4-8 éve, vagy friss kapcsolata, vagy már tudja hogy ki lenne a következő aki nem én, ..vagy..vagy...vagy...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2455) Csyppa


Csyppa
senior tag

[link]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2456) (Kolombusz) válasza BlacKSouL (#2444) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Velem meg úgy vannak, hogy először nagyon megnyerőnek találnak, aztán ha kicsit jobban megismernek, akkor ellenszenves leszek a számukra (nagy a pofám, sokat képzelek magamról és lenézek másokat), aztán ha valami oknál fogva mégis kitartanak mellettem, akkor megismernek igazán. De akit akkor megismernek, az egy más személy, olyan akit nagyon kevés ember érdemel meg.

És igen, aki tájékozott, van humorérzéke és mellesleg szép is, az mind foglalt.
Hát ezért mondom én azt, hogy szeretem a kihívásokat. Pedig a barátaim mindig mondják, hogy lejjebb kéne adni az elvárásaimból és máris válogathatnék tizensok lány közül. De nekem átlagos nem kell. Inkább semmilyen, mint átlagos. Mert az sajnos nem átlagos, hogy valaki szép, tájékozott és van humorérzéke. Ha az lenne, beérném egy átlagossal is. :)

Szóval szeretem a kihívásokat. De megint túl nagy fába vágtam a fejszém.

(#2457) venember83 válasza Csyppa (#2455) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs, itt csak arra vágyók vannak. :U

(#2458) ladybug


ladybug
őstag

Szórakozik velem az égősor. Időnként kialszik, aztán újra égni kezd. Megyek, ellátom a baját.

Jó éjt mindenkinek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2459) Csyppa válasza venember83 (#2457) üzenetére


Csyppa
senior tag

A végén még kiderül hogy jó helyen járok.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2460) nike_


nike_
addikt

Azt hiszem én is megyek.

Holnap ha helyreáll a rend a Mindig állni és várni-nál, jönnek mamáék, ha nem, akkor megyünk értük.

Sziasztok.

(#2461) Pisztillus válasza ladybug (#2458) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Esetleg nem a túlmelegedés megakadályozása végett kapcsol le?

Jó éjt az aludni térőknek!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2462) ladybug válasza Pisztillus (#2461) üzenetére


ladybug
őstag

Ki van zárva, hogy ennyire intelligens legyen. :U
2 égősor van a fán, a másik nem produkálja ezeket a tüneteket.

Ja, elmentem aludni.... Jó éjt még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2463) venember83 válasza Pisztillus (#2461) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy kontakthiba. Vagy csak ilyen a programja, villog magának. :))

(#2464) BlacKSouL válasza (Kolombusz) (#2456) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem is mondják, hogy keresgéljek a kicsit csúnya, és/vagy kicsit butácska lányok között először, aztán majd ha már mind megvolt, akkor jöhetnek a szépek és okosak. Csak én túl sokáig nem bírok olyasvalakivel lenni sokáig egy légtérben, akiről süt az IQ minimál, még akkor sem, ha bombázó. Fordítva jobban igaz, ha nem csodaszép, viszont megvan a közös hang, és sokminden egyéb is, és órákat lehet vele beszélgetni természetesen, akkor arra inkább vevő vagyok. Mindamellett nekem továbbra is a szép nők tetszenek, és csak azért hogy legyen valaki, nem fogok olyasvalakivel együtt lenni akarni, akit nem tudok külsőleg elfogadni.
Ebből adódik a dolog, hogy a nők miért ne lennének igényesek a férfiak külseje tekintetében. Akkor viszont ne hazudják azt, hogy nekik a külső sokkal kevésbé fontosabb mint a belső tulajdonságok, ha közben meg idealizált külsejű divatmajmokkal állnak össze egy szálkás deszkánál nem sokkal simább belső tulajdonságok mellett.
Ismerősöm mutatott be nagyon futólag egy lánynak, aki állítólag a mackósabb faszikat kedveli. Aztán mióta ezt tudom róla, még csak vékony szikkadt divatmajmokkal láttam. Groteszk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2465) South Velen válasza Pisztillus (#2461) üzenetére


South Velen
addikt

Nem hiszem, hogy ilyen bonyolult elektronika van benne. :D

Szerintem szimplán egyik mini-izzó nem érintkezik rendesen, és a soros kapcsolás miatt elmegy az összes. :)

(#2466) BlacKSouL válasza ladybug (#2462) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van olyan mini izzó, amelyben van egy bimetall kapcsoló, és az kapcsolgatja az adott sort. Ha ez az izzó ki van cserélve normálra, akkor nincs ami kapcsolgasson. Nem lehet ilyesmi?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2467) tildy válasza BlacKSouL (#2464) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom melyik nő hazudja, én sosem hazudtam, hogy nekem igenis kell, hogy a külső nyűgözzön le ...Aztán a sors furcsa fintora lett, hogy mégis legutóbb másképp alakult. (emberileg lettem megfogva. Nomeg a hajamnál :D )
Amúgy nem divatmajom, de ideál igenis van ... Ráadásul az ideálok szeméyles ideálok, és lehet ami nekem az külsőleg, az más nőnek nagyon nem az...

Erre meg : Nem olyan rég én is írtam hasonló szösszenetet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2468) rarri válasza BlacKSouL (#2464) üzenetére


rarri
senior tag

Ne a változót nézd egy nőben,mert az változik, hanem az időtlent. Akkor rátalálhatsz. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2469) sK0t válasza BlacKSouL (#2454) üzenetére


sK0t
tag

Értem.
Nálam még javultat, csak az a baj, hogy nem teszek érte semmit...
És a végén mindig csak sírok, hogy ez nem jött össze meg azt hagytam ki.
Persze a sírok-ot képletesen értem...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#2470) venember83 válasza rarri (#2468) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne keress semmit egy nőben, akkor talán véletlenül rátalálsz. Hirtelen ez ugrott be. :U

(#2471) ChromeX válasza venember83 (#2470) üzenetére


ChromeX
addikt

amugy ez igaz lehet. mert ha kersel akkor ugysem találsz olyat ami kéne

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2472) bnss


bnss
veterán

További szép estét estét, megyek olvasok még egy keveset.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2473) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Előbb-utóbb csak meglesz az égősor nyűgje... Persze ez is olyan, mint az általam szervizelt computerek, ha valami van: látni kell(ene). Csak ez ebben az esetben valahogy nem lehetséges... :D

Bon3ss: Jó pihenést!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2474) BlacKSouL válasza tildy (#2467) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Utóbbi néhány évem tapasztalata alapján rengetegen mondanak mást, mint ami aztán a végén történik. Namost lehet hogy önmaguknak is hazudnak, de az már legyen az ő bajuk nélkülem, ha már azt választották hogy nélkülem.

Anya: Próbálok axiómákat keresni, de azokat nehéz megérteni. A változatlan meg nem feltétlen alakul ki időben, hogy azt időben megtaláljuk, és tényleg változatlan maradjon.

sKOt: Én már pár éve túl vagyok a semmit nem teszek érte és mégis kesergek időszakon. Már próbáltunk is tenni érte, de messziről látszik az emberen, hogy nem született gyökér, hanem műmájer, és annál rosszabb. A normálisság meg legalább barátság szintjén bejön néhányuknál. Már azon is túl vagyok, hogy gátlásokat és erkölcsi aggályaimat túllépve próbálkozom a lehetetlennel, vagy az elérhetetlennel, de sok siker így sem volt. Közel jártam bizonyos dolgokhoz, de lehet hogy még rosszabb, mint közel sem kerülni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2475) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Faszkivanmár, hogy az ember azt sem tudja, hogy mi van önmagával és gőze nincs róla, hogy mit miért csinál.

Skynet is real. It's called Google.

(#2476) elmoraan (r) válasza BlacKSouL (#2474) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Feketelelkű topiktárs, hány éves is lennél egész pontosan?

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2477) rarri válasza venember83 (#2470) üzenetére


rarri
senior tag

Nem lehet hogy akaratlan az a dolog hogy keresel benne valamit? :) Vagy hogy szeretnél benne találni valamit? :)

Bon : Jóéjt ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2478) venember83 válasza elmoraan (r) (#2476) üzenetére


venember83
nagyúr

Achtundzwanzig. Ha nem tévedek.

rarri: De, akaratlan, tehát ösztönös. Ez a baj. Egyszerűbb lenne nem keresni.

[ Szerkesztve ]

(#2479) tildy válasza BlacKSouL (#2474) üzenetére


tildy
nagyúr

Figy én évekig azt hangoztattam:
- csak olyan pasival ,a kitől elsőre is padlóról felmosás érzése
- olyan pasival nincs kezdés, aki korábban barát, haver volt, egyszerűen nem hiszem , hogy idővel kialakulhat valami, lásd a fenti pont
- jóval fiatalabbal nem (gyerekes gondolkodásra nincs szükségem)
- és még ezernyi apró elvecske...

Ezzel szemben most:
-nem a külső fogott meg elsőre (igaz azóta az is :D )
-ismerem az illetőt 5 éve
-fiatalabb
-és az elveim egy részét azt hiszem kezdem feladni ( a fontosak maradnak) :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2480) BlacKSouL válasza elmoraan (r) (#2476) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A vén csókánál a pont :) Egész pontosan achtundzwanzig Jahre und sechs Tage. (28 év 6 nap)

Véncsont: :K

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2481) venember83 válasza BlacKSouL (#2480) üzenetére


venember83
nagyúr

Neb*ssz, dec 16-án születtél? :U

(#2482) elmoraan (r) válasza BlacKSouL (#2480) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A szentségit, akkor visszamenőleg is boldog születésnapot! :K
(Értettem ám először is, mein Freund ;) )

Szar ügy. Én 27, helyzet hasonló, csak én a közel sem kerülés (rögös?) útján próbálkozom. (Úgy ítéltem meg, hogy ami majdnem az, az nem az, szóval...) Akár megvitathatjuk ezt a "melyik jobb, a közel kerülés vagy közel sem kerülés" kérdéskört. :D (Bár egyből a Buffalo Springfield For what? című örökbecsű száma jut eszembe... :U )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2483) venember83 válasza BlacKSouL (#2480) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor még bőven érvényes: Érjen térdig s jányok húzogassák. :K

Reggel viszont házi feladat, jó éjt.

[ Szerkesztve ]

(#2484) 7 válasza venember83 (#2483) üzenetére


7
addikt

Harapja le az alligátor a lábait? :Y

Na jó, egye fene, én is ezt kívánom neki. :P

[ Szerkesztve ]

(#2485) rarri válasza BlacKSouL (#2474) üzenetére


rarri
senior tag

Fiam, teljesen komolyan szeretnék beszélni veled. Egy nő érezheti nőnek magát valaki mellett aki nem férfiként viselkedik? :F Benned minden megvan ami ahhoz kell, hogy vonzódjanak hozzád a lányok. Külsőleg, és belsőleg. Egy nagyon fontos dolgon kell csak változtatnod szerintem.Hogy férfiként közeledj valakihez , ne pedig barátként. Érezze a nő azt az őserőt, azt a férfiasságot, azt hogy rád tudná bízni az egész életét. És igen, a megfelelő időben igenis meg kell csókolni a nőt, meg kell mondani neki hogy mit érzel iránta, és vállalni a következményeket, akármi is az. A bátorság is a férfi ismérve.Hagy legyen a nő gyenge , törékeny.

Egy bölcs is megmondta: Ha túlfeszíted a húrt, elpattan, ha túl lazán hagyod, nem szólal meg. :)

Az időtlenre azt értettem, hogy azt nézd egy nőben aki már megérintett valamilyen szinten, hogy hogy viszonyul saját magához, a környezetéhez, az élethez. Mennyire igényes minden területen, és itt megint a belső dolgokat, értékeket értem. Hidd el fiam, láttam én már szép nőt pár év alatt magcsunyulni, és csúnyácska nőt kivirulni, megszépülni. :)

Tehát a lényeg: Egy nő csak egy férfi mellett tud nő lenni. :)

vénember: Szép álmokat ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2486) BlacKSouL válasza elmoraan (r) (#2482) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:R
Gondoltam hátha más is kíváncsi rá, és pont nem németes volt :)

A számot nem ismerem, vagy csak nem tudom hogy az az, de rögtön utánajárok.
A majdnemről sajnos nekem is mindig csak utólag derült ki hogy csak majdnem, sosem úgy indul(részemről legalábbbis), hanem úgy hogy na de majd most...Ilyen szempontból jobb ha az elején, de a legelején kiderül hogy úgysem lehetne semmi, mintha elindul valami, fokozódik, és mikor az ember már majdnem elbízza magát(vagy már el is) akkor jön a majdnem, és az nekem sokkal rosszabb, mint ha már az elején tisztázódik.
Ugyanakkor tapasztalatot így is lehet szerezni, és akár egyre tovább is jutni általa, de jobb lenne a továbbjutásról is minél több tapasztalat, mert így sorozatos csalódások összességének tűnhet, és az nem segít.

Mindenkinek :R

Anya: Értem, és megértem. És tudok is vele azonosulni. Apró pici rontás, hogy a korábbi kemény férfias bevállalások nem igazán hoztak sikert, és ha az ember ilyen visszajelzéseket szerez (csak) akkor nehéz minden korábbi "élményt" sutba dobva mindig újra elölről kezdeni.
Egyébként mégis mi a jó istennel kéne nekem kemény férfias őserőmet megvillantani, hogy az ne tűnjön erőltetettnek sem, és hatásos is legyen. Tudom mindenkinél másképp, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2487) pohár válasza 7 (#2484) üzenetére


pohár
félisten

Neeem, ha leharapja akkor földimogyorója lesz :DDD

Utólag is sokat éljél!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2488) rarri válasza BlacKSouL (#2486) üzenetére


rarri
senior tag

Boldogot ! :-))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2489) BlacKSouL válasza rarri (#2485) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egyébként az utolsó mondatra az jut eszembe, amit sokszor szoktam Karinthytól idézni:
"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem.
És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

Tehát tudom hogy kölcsönös. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2490) elmoraan (r) válasza rarri (#2485) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hááát. Ha viszont ellenben minekutána tehát egy férfi nem egy nő mellett tud csak férfi lenni, akkor egyrészt oda az egyenlőség (aztán máris elharapják az emberfia torkát a feministák), másodsorban meg ippeg ezzel vannak nagy gondok, tudniillik azzal, hogy először neki kell állni az alanyból nőt faragni, mert neki magának sincs róla fogalma, hogy az...
Amúgy az elképzelés szép, nekem is kifejezetten tetszik. :K
(Az már csak privát cinikus véleményem, hogy az ilyen szép dolgok ebben a nem túl szép világban nem érzik jól magukat, és nem működnek, de nem akarok ünneprontó lenni. :N )

Blacksoul: igazából... Igazából fogalmam sincs, hogy mit akartam írni, mer' ameddig rarrinak írtam, addig elfelejtettem. :B

Ja, a For what? az semmiben sem kapcsolódik a témához, csak az a címe, hogy "Minek?" ;)

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2491) tildy válasza BlacKSouL (#2489) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem az utsó mondattal , rarriéval is van aki nem értene egyet itt a fórumon :U

És tényleg ez kicsit olyan, mintha a nő a férfi nélkül, és a férfi a nő nélkül senki lenne, pedig ez nem igaz. Szvsz egy egyedülálló nő is tud nőies lenni , persze egy párkapcsolatban kell azért, hogy ne boruljanak fel teljesen a szerepek.
Na mondom mindezt én. hahh lol. Rotflmao....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2492) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Te jó ég, mi van itt! :DDD

No, akkor így utólag is, minden jót, BlacKSouL, még sokszor ennyi szép évet! S ha használod Rarri tanácsait és/vagy a saját megérzéseidet, akkor meglesz az is, amire ma még csak vágysz... (Hidd el, tudom miről beszélek... [Nem Coldrex reklám :DDD ])

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2493) rarri válasza BlacKSouL (#2489) üzenetére


rarri
senior tag

Ahogy egy férfi is le tud hervadni ha egy nőben nem látja a szikráját sem a nőiességnek, úgy ez fordítva is igaz. Az, hogy te belépsz valahova férfiként, az egy alap, és azt kell továbbvinned afelé a nő felé, aki tetszik. A magabiztosságot, az udvariasságot, a gesztusokat amivel kimutatod hogy tetszik, és a kitartást, hogy nem adod fel az első pillanatban . A kedvesség soha nem negatívum, akármi is rá a reakció. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2494) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

10000 mérföld - Kaukázus

Egyre több számukat szeretem.

(#2495) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#2492) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hm. De jó azoknak, akik ennyire biztosak tudnak lenni ilyen dolgokban. De most komolyan. :K
Én így írnám: "akkor meglesz az esélyed rá, hogy megkapd, amire ma még csak vágysz..." (De én nem tudom, miről beszélek, szóval az előttem szólóé számít. Csak megjegyeztem. :R )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2496) Pisztillus válasza elmoraan (r) (#2495) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak azért merészeltem ezt így leírni, mert ezeken a küzdelmeken magam is túljutottam. Voltam úgy, hogy az egészet eltemettem, már éppen belenyugodva abba, hogy egyedül fogom leélni az életemet. Próbálkoztam eleget, ért kudarc is bőven, de a siker csak nem akart jönni. Volt olyan is, hogy én nem akartam. Aztán egyszer csak összejött - hosszú, kitartó küzdelem volt az is. Még mindig együtt vagyunk...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2497) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#2496) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ne érts félre, teljesen támogatom a véleményed. Sőt. :R

Egyébként milyen érdekes, hogy ma jött fel ez a téma... Basszus, két év... Mintha tegnap lett volna. (Azóta alakítom meggyőzően a magányos farkas szerepét. ;) )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#2498) rarri válasza elmoraan (r) (#2490) üzenetére


rarri
senior tag

Én valóban egy ideális utat írtam le, és tudom hogy az élet ennél sokkal bonyolultabb.
Mindig vannak tanítók és tanítványok. A lényeg a szándék, hogy hogy szeretnél - e felemelni magadhoz valakit, vagy esetleg szeretnéd-e hogy irányítsanak, vagy egyenlő partnert szeretnél magadnak. :)

tildy: Egy nő természetesen mindig nő, én arra utaltam, hogy ha egy férfi a közelében van, akkor ez meg tud nyilvánulni. Tehát kapcsolat valakivel. És valaki csak úgy tud megnyilvánulni nőként,ha saját magát is nőnek látja. Annyira tud igazi nőként megnyilvánulni, amennyire belül érzi ezt. Ez az időtlenség. :)
Én példálul akkor is nő vagyok, ha a Bettikével itthon játszom vagy tanulunk, de ilyenkor nem a nőiességem nyilvánul meg, hanem teljesen más. :) Viszont ha egy férfi az utamba kerül... :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2499) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Mai nap termése:
- egy gyönyörű énekhang
- egy mosolygós arc
- egy csillogó szempár
- egy fülig érő száj
- négy-öt együtt töltött óra

Ha a fentiek dupláját vesszük az első kivételével, akkor én is bele kerülök a leírásba.
Teljesen hülye vagyok.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2500) Pisztillus válasza elmoraan (r) (#2497) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tudom. :K Nem is azért mondtam, hanem csak jeleztem, hogy én is jártam hasonló cipőben, mint BlacKSouL, vagy mint bárki más... Erre szoktam azt mondani, hogy megfutottam a tiszteletköröket... :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.