Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2351) kételkedem válasza Esmein (#2345) üzenetére


kételkedem
addikt

Feltörték a VDSZSZ honlapját. Bárki is tette, egyáltalán nem túlzó amit feltett a honlapra. Mondhatnám a szívemből szól. ;]

NoLF: ez az örök optimizmus :N Azért az elmúlt 26 évben számos jó dolog is történt, csak most éppen szopó ágon vagy.

venember: az ajándékokat nem letudni szoktuk, hanem figyelmességünk, szeretetünk kifejezéseképpen adni. :P

ladybug: még sohasem volt műfenyőnk. Mint említettem vagy gyökerestől-földlabdástól cipelem be a nappaliba, vagy egy ültetvényből vágatok magamnak.
Tehát a környezetvédelem témaköre kilőve :)
Több ezer fát ültettem már el, s jó pár százat vágtam ki. Egy kicsit máshogyan nézek a fákra ;)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2352) rarri válasza tildy (#2346) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor most jöhet a faállítás ! :DD /mármint nálatok / :D

Én csak egy kávét iszok ... :U :D

Kész a mézeskalács . /6 tepsivel lett! :Y / de anyuéknak, és a tesóméknak is én sütöttem Bettikével. : [link]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2353) ladybug válasza rarri (#2352) üzenetére


ladybug
őstag

Hm, nagyon jól néznek ki. Ezek puhulósak? Ha igen, kérem a receptet priviben. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2354) zsolt1129 válasza Esmein (#2348) üzenetére


zsolt1129
addikt

Hál istennek nekem már nem kell ilyennel szórakozni. Már több suliban is csak elektronikus van. Én szvsz jó ötletnek tartom. Legalább nem kell vele annyit vesződni tanár,diák oldalról sem.

(#2355) bnss válasza kételkedem (#2351) üzenetére


bnss
veterán

Meg is érdemli a VDSZSZ. Sőt ez semmiség ahhoz képest, amit érdemelne a pár értelmi szerző...

---

Katasztrofális ami a belvárosban van, ilyen tömeget régen láttam (~1 éve :D). Viszont a forralt bort árusítóknak jól mehet a bolt.

rarri: nagyon szépek! :K

zsolt1129: nálunk ebben a vizsgaidőszakban vezették be, majd kiderül hogyan muzsikál ez a rendszer. Viszont ha véletlen elírják a jegyedet, akkor ugyanúgy be kell fáradni az oktatóhoz.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2356) rarri válasza ladybug (#2353) üzenetére


rarri
senior tag

Ezek nem tudom hogy puhulósak-e, mert 3 napnál még soha nem tartottak tovább. :D De frissen nagyon finomak, és állítólag elállnak 1 hónapig. Pityerszerről a kézművesfaluból hoztam a receptet. :) Ezek frissen sem kemények, olyan az állaguk, mint a linzertésztának. Megy a recept. :)

Bon: köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2357) 7 válasza rarri (#2356) üzenetére


7
addikt

Írd be a sütögetős topicba is, ne csak a Katicáéknak legyen jó! :D

(#2358) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A bejgli receptemet senki se kéri?
Igaz, ez egy egyszerű tészta, semmi flancolás. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2359) bnss válasza Algieba (#2358) üzenetére


bnss
veterán

Ha már így felajánlod, én szívesen látnám. Legalább a nagymama kipróbálhat valami újat is. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2360) ngabor2 válasza Algieba (#2358) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt várjuk :K

(#2361) rarri válasza 7 (#2357) üzenetére


rarri
senior tag

Van olyan hogy sütögetős topik, vagy Gábor által belinkelt oldalra rakjam be a receptet? :F :)

Algieba: engem érdekel . :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2362) ladybug válasza Algieba (#2358) üzenetére


ladybug
őstag

Ha egyszerű, akkor kérem. Szeretem az egyszerű recepteket.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2363) venember83 válasza kételkedem (#2351) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz, de nem is az ajándékozásra írtam, hogy letudva, hanem a vásárlásra. Azért szoktam ajándékozni, hogy örömet okozzak. Csak erre alkalmas ajándékot nem a legegyszerűbb találni, fáradságos dolog utánajárni, az ilyesmiket pedig nem szeretem, mivel azt sem tudom, hogy mit akarok, ezért használtam a letudni igét erre a folyamatra. Természetesen az átadás már más kategóriába esik. :)

(#2364) ngabor2 válasza rarri (#2361) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel ott főzőcske mellett sütögetés is van, ezért mehet oda.

(#2365) rarri válasza ngabor2 (#2364) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2366) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Beírtam a linkelt topikba.

És most visszatérek a konyhába, ideje kezelésbe venni a megkelt tésztát. :DDD

Majd csak kora este térek vissza, mert 9 bejgli sütési ideje együtt 120 perc, plusz a tésztalapok nyújtása, töltése, a töltelékek elkészítése...

Szerk.: Egyébként tényleg egyszerű a bejgli, csak időigényes.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2367) kételkedem válasza venember83 (#2363) üzenetére


kételkedem
addikt

Tudom mire gondoltál, csak kötekedtem egy picit ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2368) pohár válasza Esmein (#2345) üzenetére


pohár
félisten

Jééé, GAMF-osnak tetszik lenni a bácsinak? :DDD
Én is az vagyok, csak HB-s vagyok, nem lakok olyan közel mint Te :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2369) Esmein válasza pohár (#2368) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mindig a bejárósnak a legszarabb, a helyi közel van, aki meg messze lakik annak van kolesz. Én meg szopok a napi 3 óra utazgatással, pedig csak 28km.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2370) nike_


nike_
addikt

Nem tudjátok mi volt a neve annak a játéknak, amit itt vki linkelt régebben?

Az volt a lényege, hogy ilyen fadarabokat meg ilyesmiket kellett vagdosni, hogy a golyó eljusson a célba. Volt ott egy csillag is.

Az Istennek nem bír eszembe jutni.... :F

(#2371) kételkedem válasza Esmein (#2369) üzenetére


kételkedem
addikt

Koleszos voltam, s igen jó volt :K

Annyira jópofa :DD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2372) venember83


venember83
nagyúr

Mire az ember elkezdene dolgozni, megéhezik, ott egye meg a fene az egész mai napot, semmivel sem haladok. :U

(#2373) zolynet


zolynet
addikt

hát h Szegeden is faterom kettéb@szott gépét kell reszelnem, nem hiszem el.... :W
azaz gyakorlatilag amikor lenn vagyok mindig kell, nem értem miért nem lehet csak egyszerűen használni (kár volt anno eladni neki, iszonyatos nagy hiba) :O najah karácsonyi fíling, aztaf.szomat

Life is too short to stay stock!

(#2374) pohár válasza kételkedem (#2371) üzenetére


pohár
félisten

WWáá bazz de marha egy macsek :D

Itt egy jobb videója :DDD
Itt még asztallábat és fog, meg beszorul egy papírba :DDD

cicc :D

Esmein... igaz, azoknak a legszarabb, főleg most hogy így szopatja a népet a vasút... :(
Kíváncsi vagyok hogy fogok menni vizsgázni január 5, 7, 8-án :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2375) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez is jó mikor rászorúl a fejére a doboz, :DDD [link]

(#2376) pohár válasza ToBeY (#2375) üzenetére


pohár
félisten

Ooohhh istenem ekkora egy fasz macskát :DDD :DDD
És még elkezd sétálni a pohárral a feján :DDD
Eléggé kis húsus a macsek :D
Vagy csak jó vastag a bundája... :D

Hülye macska a mosdókagylóban alkot :D

cicc2 :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2377) Esmein válasza pohár (#2374) üzenetére


Esmein
nagyúr

én rutinosan megbuktam mindenből, csak 5.-én lesz vizsgám, majd megoldom valahogy :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2378) NoLF válasza Esmein (#2369) üzenetére


NoLF
addikt

hámondomvegyé rabagaut!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2379) pohár


pohár
félisten

Nekem kell egy ilyen marha macska :DDD

cicc3 :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2380) pohár válasza Esmein (#2377) üzenetére


pohár
félisten

Hanyadéves vagy? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2381) Esmein válasza pohár (#2380) üzenetére


Esmein
nagyúr

3. félévem van most, ennyi is marad lehet, kezd elegem lenni a GAMFból is

nolf: az drááága. egy előnye van a tömegközlekedésnek, hogy a vonatbérletem havi 1500 ft. robogóval meg naponta lenne 800-1000.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2382) NoLF válasza Esmein (#2381) üzenetére


NoLF
addikt

az idő pénz. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2383) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Illik piálni a munkahelyen?

(#2384) 7 válasza BITBOYS (#2383) üzenetére


7
addikt

Az attól függ. Hivatásos bórkóstoló-e vagy?

(#2385) NoLF válasza BITBOYS (#2383) üzenetére


NoLF
addikt

én is épp ahhoz készülök, úgyhogy mindenképp. ilyenkor szabad (persze ha nem gépjárművel vagy)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2386) pohár válasza BITBOYS (#2383) üzenetére


pohár
félisten

Szard le, igyááál!!!! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2387) kételkedem válasza BITBOYS (#2383) üzenetére


kételkedem
addikt

Egyedül nem :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2388) pohár válasza kételkedem (#2387) üzenetére


pohár
félisten

Jah igen, ezt elfelejtettem :D
Csak az ökör iszik magában :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2389) BITBOYS válasza 7 (#2384) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hááá, nyem :(
De most annyira szívesen meginnék egy üveg....jégert :)

szerk: ááááááááááá, nemigaz :((

[ Szerkesztve ]

(#2390) pohár válasza BITBOYS (#2389) üzenetére


pohár
félisten

Kiszerettem a Jäigerből, más lassan 2-3 feles a max belőle... :(
Helyette Füytülős banda, absinthe és vodka - Red Bull :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2391) Bub0rek


Bub0rek
tag

Sziasztok! :R Micsoda egy ivos banda. :DDD :DD

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#2392) pohár válasza Bub0rek (#2391) üzenetére


pohár
félisten

Nah már itt is megjelentél? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2393) Bub0rek


Bub0rek
tag

Igen. :K Feltünésnélkül követlek. Talán baj? :U

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#2394) pohár válasza Bub0rek (#2393) üzenetére


pohár
félisten

Neeem, dehogy :D
Olyan vagy mint az árnyékom ;]
Csak egyszer meg ne ijessz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2395) Bub0rek válasza pohár (#2394) üzenetére


Bub0rek
tag

Én nem vagyok olyan :N . Én egy kedves, aranyos, szép és jó kislány vagyok. :K

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#2396) bnss


bnss
veterán

Egy Jäger ide is jöhet, ha már emlegettétek! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2397) 1010


1010
őstag

sziasztok

na ki az aki emglepodik egy xerox nyomtatot nem ismer fel az osx

hamar bosszu ritkan jo ;]

(#2398) Bub0rek válasza 1010 (#2397) üzenetére


Bub0rek
tag

Na mivan uj avataród let?Mi lett a régivel, a kis szelid oroszlánból? :) ;)

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#2399) 1010 válasza Bub0rek (#2398) üzenetére


1010
őstag

miota atrajzoltak az avatarokat paran lecserrltuk mert.....
szal erted

[ Szerkesztve ]

(#2400) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Van Bolhás település :)
irszám: 7517

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.