Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) máyköl válasza pohár (#2649) üzenetére


máyköl
veterán

Mondd el 15-ször egymás után gyorsan, hogy: Törezedettségmentesíthetetlennek :D

Nemhiszem, hogy hibátlanul el tudod mondani. :D

(#2652) BITBOYS válasza NoLF (#2650) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egyedül Te nem kaptál prémiumot? Mióta vagy a cégnél?

(#2653) NoLF válasza BITBOYS (#2652) üzenetére


NoLF
addikt

ápr 1

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2654) pohár válasza máyköl (#2651) üzenetére


pohár
félisten

El tudtam 15x mondani, bibibíííí :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2655) Integra válasza pohár (#2611) üzenetére


Integra
titán

nekem elég ha magukba döfik a disznó vágó kést...
iszonyat merre tartunk..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2656) pohár válasza Integra (#2655) üzenetére


pohár
félisten

Jaja... :(
Nincs ezeknek anyjuk vagy apjuk??
Ha nekem ilyen gyerekem lenne, úgy megpofoznám hogy faltól falig tudna menni 10 percig csak... :(((

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2657) BITBOYS válasza NoLF (#2653) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már nem azért, de valamit nyugodt szívvel kidobhattak volna neked is.
Nálunk az a hír járja, hogy senki sem kap.

(#2658) venember83 válasza NoLF (#2650) üzenetére


venember83
nagyúr

Kellemetlen, gondolom a gazdasági világválságra fogták ezt is.

Különben manapság láttam elég vért, ezért kérek szépen mindenkit, hogy NE linkeljetek be több véres képet, vagy arra mutató linket. Ott a privi, ha meg akarjátok osztani egymással eme emberremekeket. Köszönöm.

(#2659) Pisztillus válasza NoLF (#2650) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No szóval menjenek oda, hogy nem mondom meg.
Vagy senkinek, vagy mindenkinek... Soha nem értettem azt a gyík szemléletet, hogy nem kapsz, mert nem vagy itt egy éve, x ideje, stb.
Nálunk (tavaly indult cég) tavaly és idén is kapott mindenki. Max. aki évközben jött, időarányosan kevesebbet, de kapott.

Venember: Na ja, a smucigság elleplezésére most jó ok a válság. Kivéve, ha az ember fia olyan ágazatban dolgozik, amelyet szemmel láthatólag nem érint. (Az enyém - egyenlőre - ilyen.)

Pohár: Csatlakozom Venemberhez, elég a vérből... :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2660) ladybug válasza NoLF (#2650) üzenetére


ladybug
őstag

Sajnálom, pedig biztos megérdemelted volna. Nálunk is úgy kap mindenki, ahogy Pisztillusz is írta. Mivel én szeptemberben mentem vissza, időarányosan kevesebbet kaptam, de kaptam. Szerintem az úgy fair, hogy mindenki kap. Kell valami motivációt is adni a dolgozóknak, és ez általában nem csak egy főnöki vállveregetés.

De ami szép, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá. Drukkolok neked, hogy sikerüljön, amit szeretnél.

Más: Elkészültek a sütik, már csak a csokibevonat hiányzik róluk, ami holnap kerül majd rájuk. Lett mogyorós kiflike, vaníliás keksz és sajtos csillag. A mézeskalács elmaradt, leszavazta a család.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2661) NoLF


NoLF
addikt

mindenkinek: a válság szóba jött ugyan amikor mindannyian összeültünk és értékeltük az évet, ennek ellenére mindenki kapott, csak az a két kollega nem, aki évközben érkezett (titkárnő és én) indok erre nem volt, aki kapott az sunnyogva, borítékot dugdosva jött ki a személyes beszélgetésről, mi ketten meg vállveregetés után, pozíciónk megtartásában reménykedve.

lesz ez még így sem, nem panaszkodom, de egy kis jelképes lófasz összeg azért jól esett volna.

ja igen, a titkárnő utánam jött a személyes beszélgetésre, és biztos voltam benne hogy ő kapni fog, mégsem így lett. tehát nem csak én nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2662) zolynet válasza NoLF (#2653) üzenetére


zolynet
addikt

nem a születésnapodat kérdezte :P (bocs, magaslabda)

Life is too short to stay stock!

(#2663) Pisztillus válasza NoLF (#2661) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tényleg, ahogy Ladybug is írta, egy nagy respect a hozzáállásodhoz - kevesen vannak így vele (s gondolom az is látszik, hogy magam sem tartozom közéjük.). Már csak azért sem, mert én is mentem évközben új munkahelyre - mégsem hagytak ki belőle. Szívből kívánom, hogy jövőre - ha még ott leszel - minimum dupla borítékot kapjál. (OFF: Még jó, hogy per pill egyedül vagyok itthon, jól ki tudtam dühöngeni magam az ilyen rablókapitalista viselkedésen.)

Ladybug: Ügyesek vagytok, jó étvágyat hozzá!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2664) NoLF válasza Pisztillus (#2663) üzenetére


NoLF
addikt

igazából az eredményeim alapján jelen pillanatban még nem biztos, hogy nagy elismerésre kellene hogy szert tegyek a cégnél, aminek egyébként csak részben vagyok én az oka, nagyobb részben az, hogy a pár hónap alatt több pozícióban is tevékenykedtem, és így egyikben sem tudtam elmélyülni rendesen, nomeg ott van ugye a gazd helyzet is, ami senkinek nem, így nekünk sem kedvez. mindenesetre felvázolták a jövőbeni célt amit kitőztek nekem, bíznak bennem hogy meg fogom tudni csinálni, s ebben én is bízom, bár iszonyatos mennyiségű munka árán jöhet csak össze, de megpróbálom.

sajnos manapság már örülni kell, ha az embernek időben fizető, kvázi normális munkahelye van, és én ezt annak tekintem, úgyhogy nem puffogok, elfogadom azt ami van, és büszkén tekintek a jövőbe.

most meg felbontok egy iszonyatosan finom staropramen gránátot :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2665) Pisztillus válasza NoLF (#2664) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, csak nálam ez elvi kérdés. De még egyszer, le a kalappal a hozzáállásod előtt, nagyon ritka az ilyen. :R

A sörhöz: Kedves egészségedre!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2666) NoLF válasza Pisztillus (#2665) üzenetére


NoLF
addikt

megvolt, nem sokáig tartott. jöjjék hát egy starobrno rezák, szintén zenész :)

egyébként azt elfelejtettem megemlíteni, hogy mivel az egyik kollegától búcsút vettünk múlt pénteken, megörököltem a kvázi zsír új laptopját, az én benti szarom helyett, ezzel könnyebb lesz a munka, kvázi ez is egy elismerés... :)

kedvesem hazament, én még itt maradtam, mert este elferdülünk kicsit a haverokkal, addig meg itthon pihizgetek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2667) Pisztillus válasza NoLF (#2666) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor valamicske jó is történt veled, ez már jobb hír. Jó bulizást, bokádnak jobbulást!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2668) NoLF válasza Pisztillus (#2667) üzenetére


NoLF
addikt

ó, hát azzal már tiszta fittipaldi vagyok :) 2 hétig kellett éjjel-nappal hordani, mától éjszakára le lehet már venni, 2 hét múlva kontroll. szerintem tökéletes lesz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2669) kételkedem válasza NoLF (#2664) üzenetére


kételkedem
addikt

dec. 7-én kerültem a céghez, dec 28-án jelképes összegű "jutalom", dec 29-én céges buli. Kezdésnek nem volt rossz. Következő évben márc. 8-án jött a körlevél, hogy a hölgyek nőnapra párezer forint juttatást kapnak. A főnöknő azt mondta: Te is kapsz, mert bár nem vagy nő, de feleséged az van.
A többiekkel egyet értve szerintem is járt volna egy kis inspiráló, motiváló boríték.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2670) Pisztillus válasza NoLF (#2668) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mozgatásra fáj még? Remélem, nem. Amúgy meg nem lesz baj vele, csak nem szabad majd azonnal ugyanolyan iramban használni, mint a baleset előtt, csak fokozatosan lehet terhelni.
De most már félre a gondokkal - jó bulizást, és a gondokat hagyjátok kint az ajtó előtt! :K

Kételkedem: Pontosan ugyanígy járt a kollégám tavaly. Ő ugyan december 1-én kezdett, de semmiből nem maradt ki - nem is hagytam volna.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2671) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Azt hiszem pihenni kéne. Angolul kéne megírni valamit de még magyarul sem tudom megfogalmazni:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2672) kételkedem válasza Pisztillus (#2670) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha időarányosan is, de jó ha kap a frissen jött dolgozó. Érzi a gondoskodást.

Winner_hun az úgy elég nehéz lesz :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2673) Esmein válasza kételkedem (#2672) üzenetére


Esmein
nagyúr

1 év után el akarták venni a nyelvvizsgapótlékom, hálistennek pont lejárt előtte a munkaszerződésem, minimálért nem poén rendszergazdának lenni ... Prémium? haha.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2674) kételkedem válasza Esmein (#2673) üzenetére


kételkedem
addikt

16 évet húztam olyan helyen, ahol sokszor még egy képeslapot is sajnáltak tőlünk. Minden 3. évben kaptunk karácsonyra 1/2kg szaloncukrot, miközben a főnökünk évente négyszer nyaralt. "Tudom miről beszélsz!"

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2675) pohár válasza kételkedem (#2674) üzenetére


pohár
félisten

Az nem semmi...
Hogy nem ég a pofája az ilyennek... :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2676) tildy


tildy
nagyúr

No már megint a pénz a téma? Velem nagyon korrektek voltak :U
Ráadásul imádom is a munkahelyem. (ha nem kéne szakdogát írnom, és nem lennék ettől ideges, akkor nem fájna az sem, hogy szabadság alatt engem vettek végig elő ügyeletesként...)
Elvileg januártól át kell vennem még több melót : projektmenedzsment, és árajánlatok is... Igazán születhetne az a baba február végén , legalább leállamvizsgázhatnék:U Tudom, nem így működik...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2677) neduddki válasza NoLF (#2664) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nma majd szolok Tomokanak hogy footteb elegedetlen vagy:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2678) Pisztillus válasza pohár (#2675) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az a baj, hogy nem. Sőt, meg van arról győződve, hogy helyesen cselekedett, örülj annak, hogy egyátalán nála dolgozhatsz.

Egy biztos: amikortól beleszólásom lett abba, hogy legyen, vagy ne legyen, mindig lett. Mindenkinek, kivételezés nem volt. S amíg rajtam (is) múlik, nem is lesz, mindenki kap és kész.

Neduddki: Még csak az kéne! Küld neki egy rövidkardot, meg egy segédet a hosszúkarddal... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2679) kételkedem válasza pohár (#2675) üzenetére


kételkedem
addikt

Mikor a barátnőjével a főnök elment Kínába, megfáztak nyár közepén a kánikulába. A nyaralás hátralevő hetét Tibetben töltötték. Mivel Tibet átlagos magassága 4900 m, nem sok az oxigén a mi alföldünkhöz képest. Ugyan ez megfázva, bedugult orral... ;]

tildy: még most pasiztál be és már februárban jön a baba? ;] Vagy nem a tiéd jön :F

neduddki a jóindulat sokat segít! ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2680) Pisztillus válasza kételkedem (#2679) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ne tudd meg, hogy sajnálom őket... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2681) kételkedem válasza Pisztillus (#2680) üzenetére


kételkedem
addikt

Mikor mesélte mennyire szenvedtek, én is nagyon megértő voltam! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2682) neduddki válasza Pisztillus (#2678) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak nem azoka hijjak megboldogut lyanynevuko wakiza-sinak es katana-nak:- )))

udv

neduddki

p.s. amugy lof.. neki acet jo lesz nekije kerramija is:- )))

jobban orune ennek az bisztos:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2683) 1010


1010
őstag

a lisztet....

lisztet

vajon hogy szallitjak? :U az uton
ki talalja ki

(#2684) tildy válasza kételkedem (#2679) üzenetére


tildy
nagyúr

Munkatársnőm (fejlesztő ő is) babát vár . Igazi babybumm van amúgy a cégnél, a mi oldalunkon hárman (köztük egy 19 éves lány is) babát várnak.

Nekünk még ráér :U :K
Neduddki: hm a katana nem is rossz név. Bár nekem a Kitana is tetszik :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2685) Pisztillus válasza neduddki (#2682) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Lehet, bár James Clawell erről nem tesz említést... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2686) kételkedem válasza 1010 (#2683) üzenetére


kételkedem
addikt

Tartály kocsiban, mint a cementet, tápot.

tildy: 19 éves és babát vár? Nem gyerek már, de még talán egy kicsit fiatal a babázáshoz.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2687) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szép estét !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2688) ladybug válasza philoxenia (#2687) üzenetére


ladybug
őstag

Neked is. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2689) venember83 válasza tildy (#2684) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is babát várok. Elérhetőségeim az adatlapomon. :U

(#2690) ladybug válasza venember83 (#2689) üzenetére


ladybug
őstag

Mennyi idős babára vársz?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2691) Pisztillus válasza philoxenia (#2687) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Neked is szép estét!

Meg mindenkinek, aki most kapcsolódik be a fórum életébe.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2692) 1010 válasza kételkedem (#2686) üzenetére


1010
őstag

jaja ez az :DD

liszt liszt liszt

amugy mit csinaljak az olyan idotakkal akik az email ben nem irnak targyat es emiatt leveluk a spam mappaba kerul :W hulye barmok

(#2693) philoxenia válasza venember83 (#2689) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagy babát? :U ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2694) Pisztillus válasza 1010 (#2692) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Reménykedj, hogy legközelebb kitöltik azt a mezőt is a levelezőprogiban...
Nálam a TB rendesen nyivákol, ha anélkül akarok levelet küldeni - szvsz a többi progi sem hagyja szó nélkül. Ha mégis elküldi így - hát IJB+!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2695) kételkedem válasza philoxenia (#2693) üzenetére


kételkedem
addikt

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y
Nem ilyenre gondolt, az bizonyos! :DDD

1010: mi ez a liszt mánia? Pékség mellett laksz? :D Kik nem írnak tárgyat az emilbe, azok így jártak.

ladybug: szerintem egy 19-25 éves baba, megfelelő paraméterekkel szóba jöhet venember barátunknál.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2696) Pisztillus válasza kételkedem (#2695) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Főleg, ha csini az a baba... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#2697) ladybug válasza kételkedem (#2695) üzenetére


ladybug
őstag

Biztos, bár a 19 éves már túl fiatal lenne.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2698) ádyz


ádyz
addikt

Szep estet!

Karacsonyi elokeszuletek finished. :) Holnap faragnom kell a fat meg felallitnai. A diszites nem az en mufajom.

(#2699) tildy válasza kételkedem (#2695) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért pont 25? :F :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2700) kételkedem válasza tildy (#2699) üzenetére


kételkedem
addikt

ladybug és tildy nincs nagy jelentősége a számoknak, csak egy korosztályt akartam jelezni. :R

venember meg csak azért sem írja le, hány éves babát szeretne :N :DDD

ádyz: csak óvatosan a faragással! Csak a fát szabad farigcsálni, a kezed, lábad nem!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.