Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Épp egy t kortyolgatok.

(#3252) máyköl


máyköl
veterán

Megyek aludni, Jóéjt! :D

(#3253) ádyz válasza máyköl (#3252) üzenetére


ádyz
addikt

Jó éjt.

(#3254) venember83 válasza venember83 (#3248) üzenetére


venember83
nagyúr

Se keksz, se jelentkező. :U "Ó, a picsába!"

(#3255) bnss


bnss
veterán

További jó fórumozást, irány az ágy. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3256) ádyz válasza bnss (#3255) üzenetére


ádyz
addikt

Jó éjt neked is.

(#3257) banan01 válasza 7 (#1) üzenetére


banan01
csendes tag

[link]

Ha lenne pénzem rá újat vennék!

(#3258) 7 válasza banan01 (#3257) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, hogy mit akartál linkelni, de ha privátot, akkor azt ne akarj, mert egyrészt nem szabad, másrészt pedig nem is lehet.

(#3259) ádyz válasza banan01 (#3257) üzenetére


ádyz
addikt

Nem fogja behozni, mert privát.

Egyébként, ezt minek linkelted? :DDD

yetike: Azt hiszi, hogy a yetik mindent látnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#3260) banan01 válasza banan01 (#3257) üzenetére


banan01
csendes tag

Ezt kimentettem, gondolom tanulságos!

Ha lenne pénzem rá újat vennék!

(#3261) banan01 válasza ádyz (#3259) üzenetére


banan01
csendes tag

Pedig érdemes lenne! Valahogy nem lehetne nyilvánossá tenni???

Ha lenne pénzem rá újat vennék!

(#3262) 7 válasza banan01 (#3260) üzenetére


7
addikt

Az a link mindenkit a saját privát üzeneteihez visz, egyáltalán nem látjuk, hogy te mit akartál mutatni nekünk. akármennyire is tanulságosnak érzed. De jobb is, ha nem. Az Alapelvek értelmében privát üzeneteket a másik fél beleegyezése nélkül tilos harmadik félnek elérhetővé tenni.

(#3263) ádyz válasza banan01 (#3261) üzenetére


ádyz
addikt

Lehet. Ha a másik fél beleeggyezik és abba is, hogy nyilvánosan mutasd meg!

Ha üzletelés során van/volt a gond, akkor az mehet a megfelelő topicjába.

[ Szerkesztve ]

(#3264) venember83 válasza banan01 (#3261) üzenetére


venember83
nagyúr

"...amit tiltunk fórumunkban:
- a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá."

Alapelvek.

(#3265) banan01 válasza banan01 (#3261) üzenetére


banan01
csendes tag

****

Tök jó, hogy több hozzászóláson keresztül is figyelmeztettelek, hogy NE TEDD NYILVÁNOSSÁ a privát üzeneteket, mert az Alapelvek is tiltja. 1 nap pihenő.

[ Módosította: 7 ]

Ha lenne pénzem rá újat vennék!

(#3266) ádyz válasza banan01 (#3265) üzenetére


ádyz
addikt

Beleeggyezett a másik fél??!!
Ha nem, akkor ban lesz.
Mellesleg, semmit sem lehet kivenni a képből.

Szerk.: Most meg már főleg nem. :DDD

venember83: Hiába nagyítok rá FF-al. :F

yetike: Szépen kitetted a szűrét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3267) venember83 válasza ádyz (#3266) üzenetére


venember83
nagyúr

De, csak okosan kellett csinálni. ;)

Különben meg mióta tanulta meg a kisyeti az ékezetek használatát? :U

[ Szerkesztve ]

(#3268) (Kolombusz) válasza ádyz (#3266) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ki lehetett, csak a linket kellett megszerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#3269) 7 válasza venember83 (#3267) üzenetére


7
addikt

A yeti többször mondta már, hogy otthonról ékezetesen ír, mert customized Dvorak kiosztása van, de más gépeken ez a feltétel nem adott, úgy ott csak US Dvorakot tud használni, aminek meg nincsenek ékezetei. :P

@válasz. Kellett volna? :Y
@mod: Én sem tudom. Akkor most mi legyen? Magamat is kirakjam? :U

@ádyz: 30 perc a legkevesebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#3270) venember83 válasza 7 (#3269) üzenetére


venember83
nagyúr

De legalább nem bannoltál azért, mert nem tudtam. :U Kösz.

@mod: Hát aztat én nem tudhassam. Nem vagyunk én nagybötűs, nem ismerem a fölsőbb utasításokat, hogy tudatlanság esetében mi a teendő. :U

[ Szerkesztve ]

(#3271) ádyz válasza venember83 (#3270) üzenetére


ádyz
addikt

Vigyázni kell most vele, harapós kedvében van. :C

yetike: Egy 10 perces ban-t, maximum. :U Nem vagyok NAGYBETŰS, hogy tudjam mi mennyi. :U :D

[ Szerkesztve ]

(#3272) dragonfx válasza venember83 (#3192) üzenetére


dragonfx
veterán

de jó lenne örülnék nagyon..de ennél sokkal bonyolultabb összetettebb...egyenlőre úgy döntöttem tegnaptól kezdve a múltra és egyéb okokra hivatkozva kicsiny lelkemben hogy még IRL is anonimitást hírzárlatot kap az ügy...csak ha biztos valami akkor mondok bármit vagy írok..mondjuk a blogomba már elkotyogtam pár dolgot aki tud olvasni a sorok közt sejti :U :K :R :B .....

u.i.:első szervízeléskor lehet adhatnám el az e36ot...jajj dehogy kéne ilyen...rossz belegondolni egy turbócsere mibe fájhat ezen...mondjuk nem kell 335i persze...elég a 330i ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3273) venember83 válasza dragonfx (#3272) üzenetére


venember83
nagyúr

Újonnan jó ideig bírja a turbó, ha nem gyilkolod meg szándékosan.

Mindenki szerelmes, tévében meg IRL, kezd idegesítő lenni. No jóccak.

[ Szerkesztve ]

(#3274) pohár


pohár
félisten

Én az Alapelveket módosítanám ha lehetne, hogy az átvert/megkárosított user nyilvánossá tehesse egy csalóval folytatott beszélgetést... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3275) elmoraan (r) válasza venember83 (#3273) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nana, azér' nem mindenki. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#3276) 7 válasza pohár (#3274) üzenetére


7
addikt

Nem. Túl sok visszaélésre adhat okot.
Azon felül meg azt az embert sem tartom éppen korrektnek, aki szó nélkül kiteregeti a szennyest, ha épp olyanja van. Akár igaza van, akár nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3277) ádyz


ádyz
addikt

Go to sleep, good éjt. :D

(#3278) pohár válasza 7 (#3276) üzenetére


pohár
félisten

A visszaélést hogy érted??
Én inkább a "jó" usert védeném ezzel, nem a "rosszat" :)

Jó night-ot ádyz :D :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3279) 7 válasza pohár (#3278) üzenetére


7
addikt

Vannak, akik mondvacsinált okkal raknák ki közösbe a privátokat, amikkel akár még durva károkat is okozhatnának. Nem jó dolog. A privátokat nem véletlenül vesszük ilyen szigorúan.

(#3280) pohár válasza 7 (#3279) üzenetére


pohár
félisten

Mondasz valamit.... :U
De egyes esetekben erősen indokolt a privik nyilvánosságra hozása szerintem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3281) 7 válasza pohár (#3280) üzenetére


7
addikt

Ha leírnak egy esetet a saját szavukkal, és ezt mondjuk megtámogatják a saját maguk által írt üzenetekkel, az már bőven elég kell, hogy legyen.

(#3282) pohár válasza 7 (#3281) üzenetére


pohár
félisten

Hát lehet...
Ha te mondod, és úgy van, akkor lehet ;] ;] ;] ;] :DDD :DDD :DDD

Neked miért nincs sapid?? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3283) 7 válasza pohár (#3282) üzenetére


7
addikt

Egyrészt mert annak, aki csinálta, nem volt rá ideje, másrészt mert nem kértem :)

[ Szerkesztve ]

(#3284) pohár válasza 7 (#3283) üzenetére


pohár
félisten

Pedig biztos jól állna :D
Vagy nem pirosban, hanem zöldben :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3285) fokukac válasza 7 (#3279) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem is van olyan eset, amikor indokolt a privát üzenet nyilvánosságra hozása.

Amúgy pedig ezzel szerintem inkább azok élnek vissza, akik olyan dolgokat írnak meg privátban, ami egy kulturált ember számára amúgy nem vállalható...és nem lehet ellenük tenni semmit...

én már jártam így, nem esett jól.

szerintem legalábbis ez a szabály, így, farizeus hülyeség.

Ui. új ötlet : ha a nyilvánosságra hozáshoz mind a két fél akarata kell, akkor mondjuk vezessünk be spam-szűrőt a kurvaanyázós privát üzenetekre is, mert akkor nekem is jogom van ahhoz, hogy ne kapjak ilyen üzeneteket... Uff.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3286) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Látom jól dübörög a lavina amit elindítottam:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3287) fokukac válasza pohár (#3282) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért, mert ismeri a Hofi-viccet a füstszűrős sapkáról! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3288) pohár válasza Winner_hun (#3286) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, fűzzük a modikat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3289) kételkedem válasza 7 (#3262) üzenetére


kételkedem
addikt

Nahát, egy banan :Y Hova fajul a világ :F

Napsütéses szép napot mindenkinek! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3290) ngabor2 válasza pohár (#3288) üzenetére


ngabor2
nagyúr

felesleges. a magánüzenetek azok magánüzenetek. ha nem akarsz valakivel tárgyalni pü-ben, akkor letiltod. kész. eddig is volt mód rá, hogy elmondd a megfelelő helyen, hogy mit írt a másik (elmondd, és ne idézd!), ezután is lesz.

nagy összegű csalás esetén meg megintcsak van rá lehetőség, hogy a megfelelő helyeken tudjanak a pü-k tartalmáról.

(#3291) venember83


venember83
nagyúr

Még mindig nincs se keksz, se jelentkező... No mindegy, azért még jó reggelt kívánok mindenkinek. :)

(#3292) RoyalFlush válasza 7 (#3283) üzenetére


RoyalFlush
őstag

szerk: most látom, már kaptál sipkát :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3293) ladybug válasza RoyalFlush (#3292) üzenetére


ladybug
őstag

Ez tündér bogár. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3294) venember83 válasza RoyalFlush (#3292) üzenetére


venember83
nagyúr

Szilveszteri buliőrült dzsedike? Hmm... Különben nem tudom minek kínlódsz, a te hsz-eidet úgyse olvassa el. :U

Érdekes: 1595-ben kötött házasságot Mária Krisztierna Habsburg főhercegnővel (1574–1621), de a házasságot sohasem hálták el, így végül azt VIII. Kelemen pápa 1599-ben felbontotta. Báthory Zsigmond homoszexualitása volt az oka, hogy a dinasztikus házasság zátonyra futott, és botrányosra sikeredett. Mária Krisztierna pedig nem volt hajlandó új házasságot kötni, hanem 1607-ben kolostorba vonult.

Sosem hallottam még ezt a hálják el kifejezést, bár az együtt háltak már elég sokatmondó, így nem lepődtem meg csak kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#3295) RoyalFlush válasza venember83 (#3294) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azért már tegnap kapott ;]

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3296) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3297) ladybug válasza rarri (#3296) üzenetére


ladybug
őstag

Szia Rarri!

Hogy telt a karácsony?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3298) rarri válasza ladybug (#3297) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm jól, felhíztam 70 kilóra, :D úgyhogy Bettikével sokat fogunk sétálni az elkövetkező napokban. :D
Láttam a blogodat, klafa a sátor, amiben a lányok fekszenek ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3299) ladybug válasza rarri (#3298) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, nekem is tetszik. Réka abban alszik délutánonként. Meg hát mindenre használják. Volt már kutyaól, varázskunyhó, parti őrség szállás... stb.

Én igyekeztem ügyelni arra, hogy ne egyek folyton folyvást. Szerencsére nem szedtem fel semmit az ünnepek alatt, de ehhez kellett akarterő rendesen.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3300) RoyalFlush válasza rarri (#3296) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Szia! Legyen neked is szép napod!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.