Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) kételkedem válasza Esmein (#2049) üzenetére


kételkedem
addikt

A karácsony közeledtével szeretet rohamot kapott valaki a tanulmányin :U

Vidám napot mindenkinek! Ma 1 óra 30 perc lesz a munkaidőm. Ennyiért bejönni :F :DD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2052) tildy válasza Esmein (#2049) üzenetére


tildy
nagyúr

Szólni kell, hogy: Ne adjanak Esminek pénzt (ne vegyetek esmitől goldot) , mert az asszonyra költi :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2053) rarri


rarri
senior tag

Szépet !

most mennem kell Bettike tanszereiért, majd jövök ..

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2054) kételkedem válasza rarri (#2053) üzenetére


kételkedem
addikt

Neked is!
Véget ért a munkanapom :DD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2055) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

"..A hó helyett ez a kurva eső szakad..."

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2056) zolynet válasza BlacKSouL (#2055) üzenetére


zolynet
addikt

itt napsütés, csak ennyit "látok", de ez a 3-4fok környéke nem túl jó jel

jóreggelt (másnapos, 2napja) :B

Life is too short to stay stock!

(#2057) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Nem lett hó reggelre, napsütés és elég erős szél fúj, de legalább nincs akkora sár. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2058) 7


7
addikt

Itthon megint. Jahahujj. Nem sokat aludtam az éccaka, nemsokára meg Ágizom :)

(#2059) ngabor2 válasza BlacKSouL (#2055) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerintem ne erőltesd a folytatást, mert jön a csősz :DDD

(#2060) BlacKSouL válasza zolynet (#2056) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most már itt is süt, de este még szakadt. Nem bántam volna ha egy nappal előbb abbahagyja. Holnaptól meg felőlem olyan esik amilyen akar. jégeső, zivatar, ónoseső, havaseső, jégdara, lesz még itt úgyis minden. Globális felmelegedés, jégkorszak...

ng: akkor inkább azt dúdolom hogy "..úgy néz ki hogy ma se kapok trippert.." ;] bár este céges buli, de minden szóbajöhető luvnya rendelkezik épp f@szlízinggel :U :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2061) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na mivan? Mindenki dolgozik, csak én henyélek itthon immár jóllakottan, megérdemelten? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2062) ngabor2 válasza BlacKSouL (#2061) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincs téma. punnyadás és erőteljes várakozás van.

(#2063) zolynet válasza BlacKSouL (#2061) üzenetére


zolynet
addikt

csúnya vegetálás van (agyhalál beállt)

Life is too short to stay stock!

(#2064) bnss válasza BlacKSouL (#2061) üzenetére


bnss
veterán

Inkább dolgoznék, de tanulni kell(ene) a vizsgáimra. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2065) rarri


rarri
senior tag

Én hazaértem. Iskola, gyógyszertár, tanbolt, kínai, spar. :U 20 kilót minimum hazacipeltem. :U És még nem ettem ! :Y Ezt gyorsan pótolom. :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2066) bnss válasza rarri (#2065) üzenetére


bnss
veterán

Szia Reni!

Jó étvágyat! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2067) rarri válasza bnss (#2066) üzenetére


rarri
senior tag

Szia !
Köszönöm szépen. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2068) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én meg szórom a pízt a zinterneten. nem vagyok normális :U (sose voltam az amúgy :D és aki normális, az nem normális :P)

(#2069) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, két órája még vakított a nap, most meg mindjárt esik ez a rohadt hó.... "..app|csába..esszttakkib@szást.." :(((

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2070) bnss válasza BlacKSouL (#2069) üzenetére


bnss
veterán

Küldd ide, engem nem zavar a hó, sőt... :K

---

Többieknek is jó étvágyat!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2071) BlacKSouL válasza bnss (#2070) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Általában engem sem, de ma még céges buli nyitótáncához kell szervezkedni délután, és azt szárazban jobb mint lucsokban. Ehh, már dél után van...na akkor megyek is..
Két nap múlva érkezem..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2072) 7 válasza BlacKSouL (#2061) üzenetére


7
addikt

Épp pötyörésztem: most írtam le személyes bejegyzésbe egy a héten megejtett beszélgetéseimből való szófordulatra adott ötféle asszociációt. :P

[ Szerkesztve ]

(#2073) bnss válasza BlacKSouL (#2071) üzenetére


bnss
veterán

A latyakot én is gyűlölöm. Jó szórakozást! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2074) Esmein


Esmein
nagyúr

kisasszony munkában, lakótárs szintén, én meg egyedül a lakásban, ki is használom az alkalmat, hogy rendet rakjak, meg ilyesmi. Legalább most nincs senki, aki munka közben lefényképezzen :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2075) tildy válasza Esmein (#2074) üzenetére


tildy
nagyúr

Szomszédokat azért ne füstöld ki, nyammagoával :U
Van egy hiba, és nem jövök rá az okára, nem szeretem az ilyet...

Amúgy ne légy olyan biztos a dolgodban, nem mondtam el , hol vannak dugi webkamerák :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2076) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ugye jól tudom, hogy 50 darab érmével való fizetésig nem kell beváltási díjat fizetni?

(#2077) máyköl


máyköl
veterán

Üdv mindenkinek!

Egész jól vagyok már, de ez a fránya kiütés nem akar elmúlni, pedig szedem a drága gyógyszert és a kenőcsöt. :((

ladybug: Nem, még mindig nem tudja senki, hogy mitől vannak.

[ Szerkesztve ]

(#2078) ladybug


ladybug
őstag

Végre aludtunk az éjszaka. A pöttyök elkezdtek leszáradni, és ma a vakarózás is alábbhagyott.

máyköl: Kiderült, hogy mi az? Talán allergia?

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2079) bnss válasza máyköl (#2077) üzenetére


bnss
veterán

Lehet, hogy a kenőcsöt nem belsőleg kellene használni. ;] (bocs, magas labda volt...)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2080) venember83


venember83
nagyúr

Úgy látom, a romantikázás az ON elmaradhatatlan része lett.

ladybug: Ez bizony örvendetes hír, legalább a karácsony nem a pöttyökről fog szólni. :)

(#2081) fokukac


fokukac
nagyúr

pájinkás szépjóreggelt!
akkor romantikázzunk!

a mai nap úgy kezdődött, hogy a szomszéd hülye unokáinak visítására ébredtem fél 8-kor, 4 óra alvás után. Már akkor éreztem, hgoy még két viszkit be kellett volna nyomni este. azóta itt akonizáltam.

aztán felkeltem, és egy ilyen sms-t kaptam egy ismeretlen számról:

aszongya, hogy : NA akkor msn? szeretnek NEked par forro percet szerezni. garantaltan elsulsz. a címem hupipe@hotmail.

csak hátha érdekel valakit. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2082) bnss válasza fokukac (#2081) üzenetére


bnss
veterán

Neked is szép napot/reggelt! :)

Ennél szebben nem is indulhatna egy szombati nap. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2083) ladybug válasza fokukac (#2081) üzenetére


ladybug
őstag

Szép jó reggelt és napot. Bár mi már ebédeltünk. Spagetti volt bolognai és carbonara szósszal.

Olyan kedvesek a gyerekek. :D
Szünet van. Gondolom a szülők dolgoznak, nagymami meg elvitte magához a lurkókat. Arra azért készülj fel, hogy az elkövetkező pár napban vagy héten párszor még fogod hallani őket.

vénember: Igen, örülök is neki. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2084) BlacKSouL válasza fokukac (#2081) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A teljes szöveg valahogy úgy lehetett, hogy:

Kedves Ková(c)s Puska! NA akkor msn? szeretnek NEked par forro percet szerezni. garantaltan elsulsz. a címem hupipe@hotmail. Udv, Fekete Lőporka

;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2085) zolynet


zolynet
addikt

szentmihályi, polus környékét kerüljétek ... agyvérzéshez vezethet

Life is too short to stay stock!

(#2086) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Micsak Állunk Vazze.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2087) tildy válasza ladybug (#2083) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez tök fura, minap volt szerencsém pár napot "panelban" lakni, és nagyon durván jóféle lehetett , mert semmi zaj nem hallatszott sehonnan át :U
Pedig én aztán tudom szidni a panelt...

Ladybug: áááá , hanyagolva voltam én ott, viszont anyósjelölttel rengeteget dumáltam :D
Na szal ment a goa szép hangerőn, mégsem kopogtak le :U :D Lehet süketek a fenti lakók? :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2088) ladybug válasza tildy (#2087) üzenetére


ladybug
őstag

Ez tényleg tök fura. Pedig a panel nem éppen arról híres, hogy csendes a lakás. Lehetséges, hogy mással voltál elfoglalva? :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2089) venember83 válasza tildy (#2087) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy csak elnézők és toleránsak bizonyos szintig.

[ Szerkesztve ]

(#2090) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Lapáttal simogatnám a fejét.

Skynet is real. It's called Google.

(#2091) fokukac válasza tildy (#2087) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez a szomszédokoon múlik.
amúgy pedig nincs olyan vastag fal, ami két visító hülyegyereket képes lenne leszigetelni. Illetve van, csak oylat maximum egy 200 éves kastélyban találsz...
ja, és a vasbeton hanggátlása egész jó, viszont sok helyen úgy szerelték az elektromos aljzatokat, hogy ott kvázi 1 centi választ el a szomszédtól.

én már nagyon sok helyen laktam, a többsgéük tégla volt, és mind áthallatszott, ha olyan volt a szomszéd.

az a titok, hogy zajos helyre kell költözni, ahol az út zajától nem hallod a szomszédot. vagy neked kell lenni a hangosabbnak, és akkor sem hallod... :D

igazából az a hülye, aki kitalálta, hogy sok ember egy helyre költözzön. :D

nekem egyszer tuti lesz egy házam valahol egy erdő közepén. a sok hülye embertől távol ;)

Ui. alattam lakik egy csávó, akinek van egy új barátnője, aki mostanában rendszeresen magassarkúban mászkál a lakásban, akár éjjel kettőkor is. kurva hangos. nem tudom, alattuk milyen lehet, de eggyel feljebb engem zavar. de annyi intelligenciája már nincs, hogy másokat megkíméljen attól, hogy minden lépését közvetítse...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2092) pohár válasza fokukac (#2091) üzenetére


pohár
félisten

Menj le és láncfűrésszel vágd le a lábát :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2093) venember83 válasza pohár (#2092) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy a sarkait a cipőről. Bár én állami juttatást biztosítanék minden magassarkú cipőt viselő hölgy számára.

(#2094) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép napot!

A náthám még tartja magát. Szívós kis megszállók...

Este esett felénk a hó, csak mostanra elolvadt.

Kérdés: Miért kell még tenni a kazánba fát, amikor már így is meleg van a házban? Oké, hogy fázni én sem szeretek, de ez már túl sok. És jóból is megárt a sok.

Egy kérdés, ha már elveszett a mennyit adnál ezért a mobilért topik: mennyit ér egy nagyon szép állapotú, keveset használt N93-as? 40e-ért hirdettem meg. Ez korrekt ár? Vagy mennyi a normális ára egy használt, de szép és jó N93-asnak? :F

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2095) fokukac válasza venember83 (#2093) üzenetére


fokukac
nagyúr

én bírom a magassarkút, csak hordja az utcán, ne otthon. na.

amúgy általában egy kis nyugtató zenével honorálom a drága szomszédokat, ha bajom van velük, ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2096) pohár válasza venember83 (#2093) üzenetére


pohár
félisten

Akár :D
De tud venni másik cipőt, lábat meg nem nagyon :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2097) fokukac válasza pohár (#2096) üzenetére


fokukac
nagyúr

és azt tudod, mi volt Titográd testvérvárosa?

Lábatlan...

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2098) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link] :O

Annyira jól tud az ember önmagának hazudni; mennyire idillinek tűnik oly sok év távlatából a gyermekkor, így aztán akárhányszor meghallgatom, mindig pityergek...

Közben meg, sosem lennék még egyszer gyerek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2099) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

(#2100) nike_


nike_
addikt

Sziasztok. Úgy néz ki az én gépemen beszart a hálókártya.

Szia Algieba! Hörid hogy van? Szelídül már?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.