Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29951) Killing válasza Bubu79 (#29950) üzenetére


Killing
addikt

Bolhapiacon? :D
NoLF:Bazd+ déután le kell mennem a Tiszára kajakozni.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29952) philoxenia válasza Killing (#29947) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ott egy hanszóló spray-ről van szó.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29953) Killing válasza philoxenia (#29952) üzenetére


Killing
addikt

Ezt fullra nem értem. :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29954) kételkedem válasza NoLF (#29948) üzenetére


kételkedem
addikt

Tép az élet rendesen!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29955) NoLF


NoLF
addikt

a legnagyobb probléma ezzel kapcsolatban az, hogy hétfőre le kell adnom a fordítást, és még kb a negyedénél sem tartok... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29956) Sipi16 válasza zolynet (#29937) üzenetére


Sipi16
senior tag

Belsőgangos gáz? Az még a panelnél is "családiasabb". :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29957) philoxenia válasza Killing (#29953) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt mondja a végén, "Hanszóló spré (bré?), a házmester elszaladt egy sokkolóér"

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29958) Killing válasza NoLF (#29955) üzenetére


Killing
addikt

Akkor együttérzek veled.Mikor kezdted a fordítást?
philoxenia:Így már érthető. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29959) kételkedem válasza NoLF (#29955) üzenetére


kételkedem
addikt

Neked mindig kell valami inspiráció, hogy megcsináld a fordításokat. A Tátra volt legutóbb, most meg a vitorlázás. Legalább motivált vagy ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29960) Racecam válasza NoLF (#29948) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól van, lásd kivel van dolgod, majd én lemegyek helyetted... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29961) kételkedem válasza Racecam (#29960) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha már utazás, vasárnap reggel Nyíregyháza-Debrecen-Békéscsaba-Hódmezővásárhely-Szeged útvonalon közlekedek, ha valakit vagy valamit vinni kell

#29962: Nem 24 tonnás szerelvénnyel, hanem Focussal megyek. Félek ennyi cucc nem fér bele :(

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29962) Racecam válasza kételkedem (#29961) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lenne egy koncertzongora, egy kétajtós szekrény és egy békebeli páncélszekrény, tömör acél. Mikor érsz ide? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29963) tope válasza Racecam (#29960) üzenetére


tope
addikt

Az év önfeláldozás címére esélyes vagy

Szépet a népnek.

kételkedem: akad itt 1-2 tonna Műtrágya, meg pár liter Kénsav ha még fér a vagonba :D

[ Szerkesztve ]

(#29964) philoxenia válasza kételkedem (#29961) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kaját mindenképp vigyél, nagyon hosszú út... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29965) Bubu79 válasza tope (#29963) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez lehetne a hét műtrágya? ;]

Jó, ez elég sz@r volt, leülök magamtól is :DDD

Nem mellesleg veszélyesnek tűnik így együtt - mit kotyvasztasz Kicsi Manó? ( ;] )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29966) zolynet válasza Sipi16 (#29956) üzenetére


zolynet
addikt

azám, mindnig van élet
csöndes, világos (f12-f1ig), takaros kis házban

Life is too short to stay stock!

(#29967) Killing válasza kételkedem (#29961) üzenetére


Killing
addikt

Autópályán egyszerűbb lenne.Vagy nem?Durván 1 óra mínusz,csak matricát kell venni.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29968) Sipi16 válasza zolynet (#29966) üzenetére


Sipi16
senior tag

A közösségi élet a legjobb mivel emeletenként legalább két nyugdíjas lakik mindig tudnak valakikről beszélni. :U

Mondjuk a panel sem egyszerű, de a belsőgangos az odaver. Főleg amikor kicsit ittasabban megy haza az ember az átlagnál és akkor semmit sem tudsz csöndbe csinálni. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29969) tope válasza Bubu79 (#29965) üzenetére


tope
addikt

Ez elég trágya (sz@r) poén volt tényleg :DDD

(#29970) kételkedem válasza philoxenia (#29964) üzenetére


kételkedem
addikt

Majd eszek valami mekiben vagy fogaadóban, azzal nem lesz gond. Hazafelé nyújtok még rajta egy kicsit. Elmegyek először Lónyára és csak onnan jövök majd haza

Killing Egyszerűbb az autópálya, de kb 100km-el hosszabb. A pályamatrica, a plussz km és a magasabb fogyasztás van az egyik oldalon, a másikon a forgalmas, sok településsel tarkított út.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29971) Killing válasza kételkedem (#29970) üzenetére


Killing
addikt

Kezdem azt hinni hogy turista vagy. :D
Eggyel előttem:Én az időt néztem csak.Szvsz nekem az fontosabb lenne.De a te döntésed. :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29972) NoLF válasza Killing (#29958) üzenetére


NoLF
addikt

szombaton kellett volna kezdeni, de akkor szintén veszprémben és füreden buliztam, igazából csak hétfőn fogtam hozzá és hétfőn le kellene adni, sehogy sem állok még vele... de egy ilyen ingyenbulit nem fogok kihagyni, főleg nem a főnököm vitorlásán...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29973) Sipi16 válasza Killing (#29971) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha már elvan cseszve az egész napod akkor az a plusz 3 óra mit számít?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29974) Killing válasza NoLF (#29972) üzenetére


Killing
addikt

Szívesen lennék a helyedben. :P
Sipi:Te meg gyere haza kocsival Svédből. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29975) Bubu79 válasza tope (#29969) üzenetére


Bubu79
addikt

Még nem válaszoltál a kérdésre, Te tenorirsta - vagy mijaszösz ;] Mit kotyvasztasz? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29976) Sipi16 válasza Killing (#29974) üzenetére


Sipi16
senior tag

29-én reggel F1. ;)

Kocsival 4 embernek éri meg lemenni...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29977) Killing válasza Bubu79 (#29975) üzenetére


Killing
addikt

Terrorista. :)
Sipi:De ha csak egy fizet akkor nem. :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29978) Bubu79 válasza Killing (#29977) üzenetére


Bubu79
addikt

:P

LLkedem: Lebukott a fickó - igaz, hogy fotóbolttal nem kunszt kicsit igazítani a fizimiskán, de hogy ebből kihozta ezt - hát le a kalappal :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29979) kételkedem válasza Bubu79 (#29975) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak nem gondolod, hogy ezekután elárulja, hogy mire kell egy vagon műtrágya és a kénsav? :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29980) Killing válasza Bubu79 (#29978) üzenetére


Killing
addikt

Ez az arc nekem ismerős egy mesefilmből. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29981) Bubu79 válasza Killing (#29980) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez? - Naná - egy kedves mackó egy vidám sorozatból ;] :DDD

ngabor2: Miért nem megy sokra vele? A róka szájából is kiénekelték a sajtot és az se sok mindenre jó :P
Meg amúgy is - lehet, hogy valamelyik leszármazottja - neki sem kellett több egy bombához, mint némi mosogatószer és egyéb háztályi kemikáliák - meg amúgy is - mit tudhatsz Te erről - nem értöl hozzá, úgyhogy neszójjábe ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29982) ngabor2 válasza Bubu79 (#29975) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a műtrágya mellett a kénsav nem sokmindenre jó. ha gázolaj lenne mellette... akkor talán.

oké, mégiscsak jó lehet, de ahoz már komolyabb felszerelés kell, és nem biztos, hogy megéri. akkor már inkább... de ezt megfogadtam, hogy nem írom le. túl veszélyes.

a műtrágya a földekre való, a kénsav meg az iparba. az amúgy se jó vízkőoldásra :D

hopp, arról nem is beszélve, hogy szuperfoszfát műtrágyával nem sokmindenre megy a tenorista ;]

[ Szerkesztve ]

(#29983) Killing válasza Bubu79 (#29981) üzenetére


Killing
addikt

Jellystone park ismerős? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29984) Bubu79 válasza Bubu79 (#29981) üzenetére


Bubu79
addikt

Márminthogy McGyver egyik leszármazottja, mer' az lemaradt :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29985) Killing válasza Bubu79 (#29984) üzenetére


Killing
addikt

Nem. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29986) bolondember válasza Bubu79 (#29981) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kedves?

vidám?

egy rajzfilmsorozaton nőttünk fel? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29987) Bubu79 válasza Killing (#29985) üzenetére


Bubu79
addikt

:F

#29988: Nézd meg, hogy mire ment válaszul az a hsz ;)

BE: Bezony - keress rá tecsőn :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29988) Killing válasza bolondember (#29986) üzenetére


Killing
addikt

A tied melyikből van?Most így hirtelen nem ugrik be.
Bubu:Nem McGyver leszármazottja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29989) kételkedem válasza ngabor2 (#29982) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne írjuk le, hogy ammónium nitrát és gázolaj kell hozzá, kb 9 tized, 1 tized arányban, nehogy valamelyik lökött kipróbálja! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29990) Killing válasza kételkedem (#29989) üzenetére


Killing
addikt

Kösz az infót! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29991) philoxenia válasza bolondember (#29986) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29992) Bubu79 válasza kételkedem (#29989) üzenetére


Bubu79
addikt

Mit mondtál, melyik "pénzintézménynél" is dolgozol? Bank of Bin Laden? :DDD

Philo: Jó ez a Google translate - de kicsit mintha be lett volna nyomva a tolmács :DDD
Arról nem is beszélve, hogy Booboo a mackó :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29993) Killing válasza Bubu79 (#29987) üzenetére


Killing
addikt

Igen,megnéztem.Azt hittem az enyémre ment. :B
Bubu:Bank of Enland?Egyébként tényleg jó a gugli fordító,a Pirate Bay Svéd nyelvű ítéletét is ez fordította le Angolra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29994) Sipi16 válasza kételkedem (#29989) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nincs akkora szerencsénk. ;]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#29995) philoxenia válasza Bubu79 (#29992) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Boo Boo ?
A gázolajos műtárgya?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29996) tope


tope
addikt

Ammónium nitrát is van
Egyébként vegyipari cég ahol dolgozom, de nem vegyészet a szakterületem (szóval nem én fogog senkit se robbantani, bár van 1-2 laboros ismerős a cégnél beszélek velük, kit kell eltenni láb alól ;] ) :N

(#29997) philoxenia válasza tope (#29996) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt hinné pedig az ember a nevéről, hogy régi magyar sporteszköz....[link] vagy valami csaj

Boo' Boo' : Kebelberát? [link]

Ki tudja tovább szerkesztgetni a hsz.-ét.... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29998) Bubu79 válasza philoxenia (#29995) üzenetére


Bubu79
addikt

Mackó, nem kutya - de tulajdonképpen én sem veszem zokon, ha ilyentén leszek a kebelbarátja valakinek :DDD

Egyébiránt más bige is akadik :)

Kebelbarát - valahogy így ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29999) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mi? Hogy? :F

Azt hiszem bealudtam a gép előtt... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#30000) philoxenia válasza Racecam (#29999) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert nem aludtad ki magad....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.