Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29901) Cs.Orsolya válasza Pisztillus (#29900) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az exek nem érdekelnek. Aktuális egy van. A jövendőbelit meg egyelőre kihagyom. :P :DDD

Bubu: Nahát, Te többet tudsz róla, merre van, mint én... :U Az már más kérdés, hogy azt is tudod, ki a pasim... :B

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29902) Bubu79 válasza Cs.Orsolya (#29901) üzenetére


Bubu79
addikt

Még ezen az oldalon megleled - kicsit lejjebb :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29903) venember83 válasza Bubu79 (#29902) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy feljebb. Rendezéstől függően. De ha már ennyit tudsz, a nőmet keresem, nem látta valaki? :U

(#29904) Bubu79 válasza venember83 (#29903) üzenetére


Bubu79
addikt

Igaz - viszont nem találkoztam az oldalbordáddal :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29905) Cs.Orsolya válasza Bubu79 (#29902) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát ez a gondom, hogy időbeli és térbeli koordinátáinkat nem bírom összerendezni. Gondoltam, a közönség segítségét kérem... :U :DDD

... ha már a repjegyre gyűjtési adományozó akcióról már lemaradtam... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29906) Bubu79 válasza Cs.Orsolya (#29905) üzenetére


Bubu79
addikt

Tulajdonképpen elég régóta dolgozik az emberiség néhány jeles képviselője az időutazás és a teleportálás know-how-ján is, már nem lehet olyan messze a megvalósulás - türelem ;] :DDD

Most viszont el - alvás - jó éjt Mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29907) Cs.Orsolya válasza Bubu79 (#29906) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Szendi Gábor szaktársra hivatkozva erre csak annyit mondhatok: mire azt feltalálják, addigra negatív zónába kerül a húspiaci értékem. Nekem kérem, nincs időm, ketyeg a biológiai órám, meg az időzített hormonbombám, és még ki tudja mim ketyeg. Térben is csak egy ponton tudok anyagként létezni, mert ha legalább két ponton léteznék, akkor megvalósulhatna a szimultán több G-pontos orgazmusos szingularitás is, de sajnos még az sem megy. Szóval, kérem, nekem terem sincsen több. :N
Nem lehetne a meta- és kvantimfizikus bácsiknak kicsit sietniük? (Reménykedősen nagy szemekre tágpupillásított szépennézős szmájli) :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29908) bolondember válasza Cs.Orsolya (#29897) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"-where's Jan?
-She's dead."

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29909) Lenry válasza Cs.Orsolya (#29907) üzenetére


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29910) bolondember válasza Cs.Orsolya (#29907) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most, h elolvastam, csak ennyit tudok mondani: ÍJ.

well, cum to da club.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29911) BlacKSouL válasza Cs.Orsolya (#29907) üzenetére


BlacKSouL
addikt

éééén nem tudom jól értem-e, de most akkor épp a szinguláris egy és egyetlen G-pontos orgazmust élted/éled át, amit szeretnél inkább máshol másvalakivel együtt (is) átélni? :U :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29912) Cs.Orsolya válasza BlacKSouL (#29911) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

;)

:DDD

Bolond: Hja, kérem, nagy a mi világfájdalmunk! :U

Lenry. Igen-igen! Csak én még elbájolóan meg-megrebbentem a gyönyörű hosszú fekete szempilláimat is a ragyogóan kék szemem felett! :DDD (Kösz a cicust, pont Ő jutott eszembe egyébként :) )

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29913) bolondember válasza Cs.Orsolya (#29912) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

NEKEM van cake szemem.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29914) tildy válasza bolondember (#29913) üzenetére


tildy
nagyúr

cúnya kék.
Előszőr megláttalak azt hittem te vagy maga az ördög.
Komolyan megijedtem tőled. :U :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29915) bolondember válasza tildy (#29914) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a zördögnek nem vörözs szeme va'?
és patás lába?
meg hátul farka?
nameg kénköves lehellete?!

Amúgy a másnaposok nagyon jó volt - köbö, mint az Ananász Expressz. Ajánlott. ERŐSEN ajánlott.

más: kedd, 20:00, TF2 vectend?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29916) pohár válasza bolondember (#29915) üzenetére


pohár
félisten

JELEN! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29917) tildy válasza bolondember (#29915) üzenetére


tildy
nagyúr

fuck, szerdán államvizsga :((( :(((
Szerintem az ördögnek kék szeme van, és azzal öli az embert.
Félelmetes. Én félek a kék szeműektől. :U
LEhet mert látom a szembogarukat? :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29918) Racecam válasza tildy (#29917) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az ördög nem öli az embert. Az a halál.
Annak nem tudom, milyen szeme van.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29919) tildy válasza Racecam (#29918) üzenetére


tildy
nagyúr

Na akkor lehet olyan , mint a halál. :U Mindeg y. a lényeg úgy is azon van, hogy félek :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29920) BlacKSouL válasza Racecam (#29918) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A halál az a bolygó neve :U De azoknak nem volt szemük.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29921) Racecam válasza BlacKSouL (#29920) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Feküdjél le fiam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29922) BlacKSouL válasza Racecam (#29921) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az kéne :K De valahogy mindig feltartom magam ilyenkor

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29923) Racecam válasza BlacKSouL (#29922) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kinyissam a sex topicot vagy emlékszel rá fejből? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29924) BlacKSouL válasza Racecam (#29923) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát egyre kevésbé .. ;] Nagyon kiesek a páros gyakorlatokból, ellenben bal kézre már szinte külön kell gyúrnom, hogy egyforma legyen a két karom. :DDD
Basszus, :Y én meg azt hittem attól fáj a jobb karom, hogy furán hordom a táskám, meg rosszul ülök az asztalnál melóban..de így már világos ;]

[link] nem tudok szabadulni a hangulattól

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29925) Racecam válasza BlacKSouL (#29924) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak huzatot kapott. :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29926) BlacKSouL válasza Racecam (#29925) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Huzatot más kap a kezemtől :D de az sosem fáj... Makkegészséges :DDD Tökjó.. [N.B.A. -t plagizáltam]

Húbasszus, tényleg le kéne feküdnöm (már végre valakivel) holnap azaz ma hulla leszek, és ahogy látom magam már így is több vagyok mint fárasztó

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29927) pohár válasza BlacKSouL (#29924) üzenetére


pohár
félisten

Ha rám is rám jön a mulatozhatnék, akkor egész este ez szól nálam... :DDD

Ez egy fa ==> BETEG ZENE :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29928) pohár


pohár
félisten

Nah nyugovóra térek, szép éjszakát mindenkinek! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29929) Cs.Orsolya válasza bolondember (#29915) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

tf2 feliratos?
Képzeld, ott nem adták a terminájtort feliratosan. Meg sem nézem másképpen. :(
Az meg micsoda csalódás volt, hogy a zix-men, kezdetek-et szintén szinkronnal, és széthúzva láttam, hogy a szereplők néha lelógtak a képről, vazz, mintha a tévét néztem volna egy lcd-n... :U Panaszt is tettem, hogy szélesvásznú látványért fizetem a mozit. Közölték, hogy legközelebb a film elején jöjjek ki panaszolni, és akkor tudnak lépni... Mondtam, jó. Mindezt lenyűgözően kedvesen tettem, mert humanoid, indulatait jól elaboráló, érett elhárító mechanizmusokkal rendelkező civilizált lény vagyok, és a mozi szétverése nem lett volna túl elegáns tőlem... :U

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29930) zolynet


zolynet
addikt

jól indul a reggel, 4szomszéd üvölt egymásra a körfolyosón, beleértve engem is
én az 2ról az 1re szapultam, kollega a 2ról meg a fszesre, aki jó arc volt mert reggel jó számokat tett be: indított egy Himnusszal, aztán jött egy Tankcsapda - Ez az a ház, kevés a luxus szolíd a kényelem, telitalálat, majd Scorpions-Wind of Change, mondtam is neki h jó arc vagy, nem kell lehalkítani nem azé jöttem
tegnap 2 albit néztünk meg, ma 4-5öt hívol fel :) innen menni kell

remélem szebben ébredtetek

Life is too short to stay stock!

(#29931) Killing válasza ádyz (#29874) üzenetére


Killing
addikt

Nem sértődtem be,szimplán csak fáradt vagyok. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29932) kételkedem válasza zolynet (#29930) üzenetére


kételkedem
addikt

A reggeli nap sugarai besütöttek a hálószoba ablakán, énekesmadarak csiviteltek mikor felébredtem.
Kora reggel feldaraboltam azt a fél őzet, amiből holnap pörköltöt fogok főzni a fiam ballagására. Megetettem a kutyákat, macskákat csirkéket. Nem kellett veszekedni egy szomszéddal sem.

Tehát lényegesen jobban ébredtem mint te. :K

A szomszédom viszont reggel óta öklendezik a fürdőszobájában, szerintem neki nagyon rossz reggele van :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29933) Killing válasza kételkedem (#29932) üzenetére


Killing
addikt

Ilyen hangosan csinálja? :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29934) venember83 válasza zolynet (#29930) üzenetére


venember83
nagyúr

Heh, anno iskolába járásom ideje alatt nem volt ritka a román himnusz kényszerű meghallgatása reggel a felső szomszéd jóvoltából, mindezt a rádió műsorának megkezdésekor, tehát 6 órakor. Este (10-11 óra környékén) meg ugye ment a jó öreg Singer varrógép. Szóval szerencsés vagy, sokkal szívesebben hallgattam volna reggel magyar himnuszt és tankcsapdát. Persze azóta sok idő eltelt. A költözés viszont rendkívül jó ötlet.

(#29935) Killing válasza venember83 (#29934) üzenetére


Killing
addikt

Énekelt? :) Akkor elhiszem hogy nem bírtál aludni. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29936) kételkedem válasza Killing (#29933) üzenetére


kételkedem
addikt

A fürdőszoba ablaka a mi udvarunk felé van. Mivel nyár van, így az ablak nyitva, így elég tisztán lehet fogni az adást.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29937) zolynet válasza venember83 (#29934) üzenetére


zolynet
addikt

teszem hozzá akivel összespanoltam gyorsba az már egy 20cm-is késecskével jött ki, kicsit eldurrant az agya, azt hittem lemegy a fsz-i kiabálót elhallgattatni
kicsit sorozat gyilkos feje volt

felszabadul egy albi Ráday 41ben, 50+rezsi ha érdekel vkit :DDD

Life is too short to stay stock!

(#29938) Bubu79 válasza kételkedem (#29932) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyan jutottál az őszhöz? Focusszal mentél rá? :DDD

A panel hangulatához tartozik, amit említettél - nincs is vidámabb, mint amikor szinte a füled mellett harsan fel a nóta, melyet heves szelek dudorásznak - kotta nélkül, improvizálva - szomszéd által performálva ;]

Guttenmorgen :)

zolynet: Van ízlése a szomszédodnak - egytől-egyig jó számok :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29939) Killing válasza kételkedem (#29936) üzenetére


Killing
addikt

Fogd a slagot,locsolj be vele az ablakon. :DDD Lehet hogy becsukná az ablakot. ;]
zolynet:Az Ez az a házról ez jutott eszembe:[link] :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29940) kételkedem válasza Bubu79 (#29938) üzenetére


kételkedem
addikt

A Focussal nem rá még szerencse, hanem érte kellett menni. Egy vadász ismerőstől vettük. Egy első, egy hátsó comb és a gerince jutott nekünk.

Killing: bejöttem a lakásba, itt nem hallom, meg talán jobban is van már.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29941) zolynet válasza Bubu79 (#29938) üzenetére


zolynet
addikt

azal kezdem h nagyon tetszik a stílusod, mondta h bocs ezért de ...
aztán az ordibálás közepette mondta h én legalább átmentem szólni h hangos a zene, hámondom félreértés ne essék de én ilyet nem mondtam, ill azt sem h halkítsa le :D akkor már tökmindegy volt
még mindig él a közhely: nagy az Isten állatkerje, csak alacsony a kerítés (nagyon!) :(((

Life is too short to stay stock!

(#29942) Killing válasza zolynet (#29941) üzenetére


Killing
addikt

Néha úgy érzem,már megint ellopták a fémgyűtő romák azt kerítést. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29943) bolondember válasza Cs.Orsolya (#29929) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jókérdés.

egy szinkron, egy felirat.

így áll szándékomban megtekinteni.
Ha feliratos filmet akarsz, akkor MOM Park, ott mindig adnak így.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29944) Bubu79 válasza zolynet (#29941) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak keményen, mint a Rolling Stones :DDD

Erőlködött egy időben az alsó szomszéd is holmi digitális zajjal úgy, hogy kitette a mini hifi hanszólóit az ablakba, de sikerült elnyomni, mint a sörszagot az orbit...

Beizzítottam a lassan 25 éves Vidi erősítőmet, bevágtam a Carmen-től a Három Kismalacot és úgy negyedéig tekertem fel a hangerőt.

A terápia sikeres volt, azóta sem akart térzenét adni ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29945) zolynet válasza Bubu79 (#29944) üzenetére


zolynet
addikt

Painkiller v egy jófajta Hocico számra, de mostanság egy kis X-fusion ... van választék :K

Life is too short to stay stock!

(#29946) philoxenia válasza Bubu79 (#29944) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hol vette? :Y Még a gugli is csak íróasztalt talált...[link] :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29947) Killing válasza philoxenia (#29946) üzenetére


Killing
addikt

Han Solora nekem ezt dobta:[link] :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29948) NoLF


NoLF
addikt

b+ le kell ma mennem vitorlázni a Balcsira... :|

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29949) bolondember válasza NoLF (#29948) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

húderettenetes lehet... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29950) Bubu79 válasza philoxenia (#29946) üzenetére


Bubu79
addikt

Eh - Ti földhözragadt halandók nem tudhassátok hol lehet ilyesmikre szert tenni :D

NoLF: Ó Te szegény :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.